Hołd i uwielbienie

Prześlij dalej:

18 (liczba komentarzy)

 1. Cholera, nie ściąga się, a na żywo przerywa.

 2. avatar

  ytd video downloader, wersja basic lub FlashGot na Firefoksie :)

 3. avatar

 4. Takiej dobrej telewizji jak byla za komuny to juz nigdy nie zobaczymy.

 5. avatar

 6. avatar

  Bo teraz jest demokracja, której kiedyś nie było. A demokracja, to rządy większości. Czyli pieniądze większości. Rachunek jest prosty. Jeśli 100 osób da po 1000 zł to mamy 100 000,00  złotych. Jeżeli 30 000 000 da po 1 zł to mamy 30 000 000.00 PLN.
  Należy tak bawić, aby ludziom się podobało. ( Dwie gołe baby kąpały się w jednej wannie. W pewnym momencie zderzyły się pośladkami i to tak klasnęło, że nie macie pojęcia. Tuwim, chyba)
   
   

 7. avatar

  Imo, demokracja itp. argumenty zdają mi się pretekstem, tylko.  Taki rodzaj 'antropomorfizacji' jeno, dla uspokojenia duszy.
   
  Albo sterowany i pilnowany proces stąd 'pełna paranoja pełnią świadomości'  albo zjawisko naturalne i.e. cosik a'la  prawo Kopernika-Greshama. Paranoja bezpieczniejszym wyborem, tekst(y?) Masłowskiej zdaje się to potwierdzać. 

   

 8. avatar

  Mnie się wydaje, że ani prawo Kopernika-Greshama, ani paranoja. Konsumpcja arcydzieł jest trudna, bo trzeba przeżuwać, podkład jakiś mieć czyli wiedzę, a klientowi chodzi o to, żeby było łatwo. Dobre jest wtedy, kiedy jest rzadkie, bo gryźć nie trzeba. I temu naprzeciw wychodzą twórcy. Demokracja jest, owszem  pretekstem z gatunku filozoficznego, ale przynosi zarobek realny, policzalny  w liczbach dodatnich i całkowitych, jak się ma co sprzedać.
  Swoją drogą ludzie kiedyś miewali aspiracje:

  Jak zdobyć pieniądze kobietę i sławę

  http://www.yout...
  Jakość kopi niestety pozostawia nieco do życzenia.

 9. avatar

  Słyszałem, że jeden taki od Tuska stoczniowców na psich fryzjerów kształcił ... Zdobyli pieniądze, kobietę i sławę?

  Film ciut deprymujący.

   

 10. avatar

  nieładne? Batiskaf?