Źródło foto: www.google.pl, zdjęcia wykorzystywane wyłącznie jako prawo cytatu w myśl Art. 29. Prawo cytatu Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Gdzieś w EU - plaga obywatelska ...

Prześlij dalej:

Czas umyka  jak rączy jeleń a Partia Plaga Wszechczasów Obywatelska trwa i trwa. Z tym, że pod batutą nowych starych nazwisk. Jeszcze chwilka upłynie a na ambergoldbank  do tej szlachetnej jak nie wiemy co, cywilizacji„dobije” Koniu,  Miro i Chlebowski. Bo Zegarmistrz nie zdążył nawet odbić . Do dziś lata po epicentrum. Wiosenna ledwo łączka ubrała się w kwiatki i na ten tychmiast wyskoczył uśmiechnięty prezydent grodziszcza nad Motławą. I jak zwykle NIEWINNY !

W tym kraju nigdy nie ma i nie było winnych. I wszyscy nigdy a przenigdy nie mają sobie nic do zarzucenia. Patologia goni patologię i patologią pogania. Tak samo jak ongiś cep cepa cepem. Co było dość prymitywnym przekształceniem skrótu "CCCP".

Z kolei opozycja  taka jest jaka jest. Każdy widzi.  I dziś nawet my nic nie wymyślimy. Oprócz tego, że musi podmęczona być jakoś. Inna sprawa, że czas jest taki, że wszelkie próby wytłumaczenia czegokolwiek Ludowi pracującemu miast i wsi płoną jak zapałki. Bo Lud jest ognioodpornie impregnowany i stąd wywodzi się opozycyjne zmęczenie ze zniechęceniem. Chyba, że Lud zagotuje się ... ale póki co ...

Daremne żale, próżny trud,

Bezsilne złorzeczenia!

Przeżytych kształtów żaden cud

Nie wróci do istnienia. /AA/

Dziś a i od dawna Władza ewidentnie robi co chce. „Dorzyna” kogo i kiedy chce ale czasami nawet pozwala oddychać. Wazeliniarzom.  Przechrztom. I Palikotom. Na on przykład. Wypisz wymaluj „Cesarz” abisyński pana Ryszarda odwzorowuje się nam. Ino że we Europie. Cud bis nad Wisłą.

Każda jedna opozycja w tej scenografii ma przechlapane.  Choćby jakaś najmądrzejsza była. I przygotowała taką kampanię, przy której schowałby się nawet Karnawał w Rio, a program pisał geniusz, to i tak skończy jak zwykle. Czyli marnie. Albowiem ponieważ, że każden jeden elektorat i tak pozostanie ogłupiony przez telewizor do imentu.

Już dziś widać i słychać nawet na dalekiej emigracji, że PO to jedyne, niekwestionowane „dobro” a PiS to od razu wojna.  Nieważne z kim ? Ale konflikt pewny.  Najlepiej z Rosją.  Dlaczego z Rosją ? Bo blisko jest.

Po co "wałęsać" się po odległych Irakach czy innych Afganistanach i jeszcze płacić imperialistom za dojazd ? I tego się trzymajmy …

1527 liczba odsłon
Obrazek użytkownika jurekjazzpiano

Autor artykułu: jurekjazzpiano