Gangster Jacek Błachnio vel Sznurek, czyli cała patologia rządów PO w pigułce TVN!

Prześlij dalej:

Takiego scenariusza nie wymyśliłby największy „hejter”, który nie dostrzega, że „tenkraj” jest piękny od morza do morza, a ludziom się żyje dostatnio. Na ile to możliwe proszę o wyłączenie wyborczych emocji i preferencji, by obiektywnie przyjrzeć się nieprawdopodobnej historii. Podczas wiecu Beaty Szydło w Świdnicy doszło do protestów obywateli, przynajmniej tak zrelacjonowały to zdarzenie wszystkie główne media z TVN na czele. Wiem, że to bardzo brzydko oceniać ludzi po wyglądzie, ale gdy człowiek widzi łysego dżentelmena bez szyi, obwieszonego złotymi gadżetami, to ma prawo nabrać podejrzeń, że coś w tym wizerunku rycerza demokracji zgrzyta. Zaczęło się od tego, że wzmiankowany wraz z kolegami nieśmiało skandował hasła w kierunku Beaty Szydło: „Świdnica nie jest w ruinie! Nie chcemy was tutaj. Świdnica jest piękna bez was!”. Potem chłopcy zebrali się na odwagę i podeszli do kandydatki PiS na premiera RP. Jeden z nich okazał się prawdziwym bohaterem i wykrzyczał swoją ideową deklarację. Zaczął od religijnego zawołania: „Polska nie jest w ruinie”, następnie zarzucił PiS wszystkie zbrodnie świata. – „Na kogo będziecie Panowie głosować” – spytała w końcu, nieco przestraszona dialogiem społecznym, Beata Szydło. – „Oczywiście na PO. Albo jeszcze inaczej Pani powiem - przeciw PiS”. Dzięki tej brawurowej akcji w obronie „normalności” i w proteście przed budowaniem „państwa policyjnego”, świdnickie zakapiory trafiły na czołówkę „Faktów” TVN. Wyborcy znów mogli zobaczyć, jak „normalni obywatele”, zwykli Polacy, którzy nie są sfrustrowani i widzą ile się w Polsce zmieniło na lepsze, gremialnie popierają otwarty europejski kierunek światłych rządów PO.


Tyle telewizji, a teraz czas pokazać życie. To zdjęcie obiegło telewizje, gazety i dzięki Bogu trafiło do Internetu, gdzie natychmiast zostało poddane analizie.

CQu_XNZWgAACR9p.jpg

Pierwsze informacje na temat nowego bohatera PO podał Samuel Pereira wskazując, że ten mniejszy to niejaki Jacek ze Świdnicy vel „Szczurek”, skazany za drobne przestępstwa. Pereira zastrzegł, że to informacja jednoźródłowa i wymaga potwierdzenia.

Właściwe imię i nazwisko wskazał Cezary Gmyz odsyłając do strony na Facebooku.

Strony

79993 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

28 (liczba komentarzy)

 1. Andrzej Zybertowicz w jednej ze swoich prac napisał, że 70-80 procent bandziorków było informatorami ubecji, a im wyższy i skuteczniejszy finansowo, tym ten procent był wyższy.
  Można z przekonaniem graniczącym z pewnością powiedzieć, że tutaj mamy dokładnie taki przypadek. I nie trzeba zaglądać do zbioru zastrzeżonego w IPN.

 2. avatar

  a ja jako człowiek z "miasta obok miasta"..napiszę tylko tyle..że "CUS MUSI W TYM BYĆ"..toć to z miasta Świdnicy pochodzi tenże sam pan po-sel co to się kiedyś strasznie sPO-cil na prasowej konfie..z tego samego miasta PO-chodzi ów odważny obywatel co co zbeszczescil jeden z najbardziej czczonych obrazów na świecie (tu pytanko do reszty komentatorów..wiadomo co z nimi dalej będzie???)jako jedyny prawdziwy,ostatni,polak i katolik z tego rejonu kraju staję i WRZESZCZE na tym forum..że tak dalej byc nie bydzie..
  p.s.
  a to co zwykli wspolmieszkancy i wspolobywatele regionu WIEDZĄ I MYŚLĄ o wzajemnych PO-wiązaniach Po-licji z ludźmi z"miasta"..niestety NIE NADAJE SIĘ do publikacji na jakimkolwiek forum..wzajemna sieć PO-wiązań jest AŻ TAK STRASZNA..
  p.s.nr
  ..gdyby nowy minister sprawiedliwości i szef CBA,CBS..AW... miał rozpocząć proces uzdrawiania kraju..to polecam ten region..
  p.s.nr..3..
  nic więcej nie napiszę.......

 3. avatar

  To wszystko jest bardzo znamienne..obecna wladzunia PO-suwa się już do takich metod w walce propagandowej że żaden prawowity wspolobywatel i wspolmieszkaniec .. nie powinien mieć wątpliwości co się dzieje PO-d dywanem..że ludzi którzy po-winni z "miejsca" dostać PO-"ćwiartce"i być choć li tylko na tyle odsuniętych od reszty społeczeństwa..UŻYWA SIĘ ICH JAKO PROWOKATOROW przed wyborami..mi to wszystko WYJAŚNIA....
  p.s.
  Spodobało mi się wciskanie gdziekolwiek słówka "po"..ale prawa autorskie ma inny komentator..bardziej błyskotliwy ode mnie.. i nie będę mu odbieral "po-la "w dyskusji....

 4. Przestępcy mieliby głosować na partię Prawo i Sprawiedliwość? Gangsterom bliższe sercu jest przekręciarskie PO. Nieprzypadkowo największe poparcie PO ma w zakładach karnych*. W Swidnicy mogło też dojść do jakiejś "wymiany barterowej": my wam, ale za to wy nam (lub na odwrót).

  *Inna rzecz, że w zakładach zamkniętych po prostu łatwiej wyniki sfałszować albo zwyczajnie wywrzeć presję na głosujących. Jednak, niezależnie od przyczyn, fakty są takie, jakie są.

 5. KOLEJ NA EWĘ / Stoi na stacji Ewka Peron, / Tuż za nią ślini się właśnie on, / W oczach ma zgon. / Łysą ma czaszkę, a po niej spływa, / Tłusta oliwa. / Stoi i sapie, dyszy i dmucha, / Ewka udaje, że ludzi słucha, / Już ledwo dycha, już ledwo zipie, / Lecz Misiek ostrym spojrzeniem łypie, / Uśmiech się zmienia w półgrymas wąski, / Gdy Ewka chwali znów naród śląski. // Wsiedli pospiesznie już do wagonu, / Z tyłu pozostał odór peronu, / Ewka zmęczona macha z oddali, / Wagony do niej podoczepiali, / I biedna ciągnie co najmniej cztery: / W pierwszym się gnieżdżą wszystkie afery, / W drugim wśród biedy i niedostatków, / Ponad dwadzieścia nowych podatków, / W trzecim kolejki do specjalisty, / Upchnięte między obietnic listy, / Obietnic pustych jak mózg leminga, / W czwartym wagonie, jak ostra klinga, / Błyszczą pieniądze zabrane z OFE, / Wśród nich się toczy gorący kartofel. // Jedzie przez Polskę ów pociąg złoty, / Wiezie oszustów, zdrajców, miernoty, / Oni wraz z Wołkiem, czy innym Lisem, / Myślą, że samo straszenie PiS-em, / Znowu da władzę, znowu zaskoczy, / Lecz naród w końcu przejrzał na oczy. / Już wkrótce skończy się ta udręka, / Ja się nie boję, bo ja nie pękam. // I choćby przyszło tysiąc Żakowskich, / I Sobieniowskich i Paradowskich, / Choćby wbijali nam kłamstwa młotkiem, / A Morozowski zeżarł Stokrotkę, / To nic nie zmienią. Nie ma już Tuska, / Bronka belweder to Buda Ruska. / Choćby kusiła syrenim śpiewem, / Nic to zmieni, kolej na Ewę./

 6. Po wyborach prezydenckich zastanawialiśmy się jakiego Hadacza PO przygotuje na parlamentarne. Postawili m.in. na przestępców sznurka i ostrego.
  No nic, dziś obejrzę "jedynkę" Faktów czyli Knapika lub Sobieniowskiego jak wykańcza Gowina.
  W psychatrykach i więzieniach platforma miała 95 proc. poparcia i ta sytuacja utrzymuje się nadal, a więc wszystko po staremu.

 7. że wziął do siebie Gowina. Gowin to jest człowiek "rozgotowana klucha" zupełnie bez kręgosłupa. 6 czy ile tam lat siedział  jako posełek POwczyk i dobrze mu się siedziało, ja pamiętam jego wypowiedzi z przed kilku lat, nic mu nie przeszkadzało co wyprawiali jego koledzy, siedział i trwał. Aż się nagle ocknął i przeskoczył gdzie mu będzie znowu dobrze. 
  Kogoś takiego na ministra(?) -  totalnego hipokryte  i tak tak powtórze "ciepłą kluche" bez jaj :D  która się przylepi do wszystkiego by korzystać z fruktów...

  Sądzicie, że Gowin coś sam by stworzył, jakąś nową partie czy coś  jak wyleciał/ odszedł z PO - nic takiego, facet zupełnie bez charyzmy - po prostu by zniknął w niebyt. Dziwie się Kaczorowi, że się zlitował, to niepotrzebne.
  Cóż przynajmniej jednego można teraz być pewnym raczej nie zdradzi PIS, będzie się trzymał wypielegnowanymi pazurkami przez kolejną kadencje... :D

 8. Za długo ze świątobliwą miną robił za listek figowy złodziejskiej formacji, żebym mogła mu zaufać. Niestety realia polityki są takie, jakie są. Fronda Gowina pozwoliła oskubać "konserwatywne" skrzydło PO. To korzystne dla PiS, który potrzebuje elektoratu centrowego. Dlatego sojusz z Gowinem jest słuszny. Niestety jego ceną jest stanowisko ministerialne dla Gowina. Mam nadzieję, że przynajmniej wiceministrów mu Kaczor jakichś twardych dołoży.

 9. byly lamenty ze kampania oklapla, ze nic sie nie dzieje, ze brak kompromatow etc. A tu prosze mamy spot straszacy Maciarewiczem, ktory przebija skecz "Jak PiS dojdzie do wladzy" z tym, ze to jest na POwaznie a dzisiaj mamy "prowokacje swidnicka". Nic tylko w kontrze spot wyszykowac: ONI POJDA NA WYBORY.

  Jest wesolo.

  https://www.youtube.com/watch?v=Qrl5yHPkjwU

 10. @takajedna - odnośnie preferencji wyborczych w więzieniach - to przewaga PO była ZAWSZE I NIEZALEŻNIE CZY RZĄDZIŁO PiS CZY PO.
  WNIOSEK - W WIĘZIENIACH JEST DUŻY ODSETEK RÓŻNYCH MAFIOZÓW WIĘKSZEGO I MNIEJSZEGO KALIBRU, ALE WSZYSCY Z NICH WIEDZĄ ZA CZYICH RZĄDÓW LEPIEJ SIĘ KRADNIE.
  TRZEBA POWIEDZIEĆ WPROST: PO NA WIELU SZCZEBLACH MA POWIĄZANIA Z MAFIAMI.

 11. Strony