Gangrenę czyści się do kości albo się kona w mękach

Prześlij dalej:

Motto: Do polityki nie powinny się angażować dwa gatunki ludzkie, po pierwsze poeci liryczni, po drugie frajerzy. Skąd się wzięło naczelne hasło: „wszystkie autorytety i instytucje mówią, że PiS się myli”? Przyczyna jest wyłącznie jedna, otóż wszystkie autorytety i instytucje pochodzą ze ściśle określonej rekrutacji. Nie ma takiego przypadku, żeby szefem czegokolwiek istotnego został kandydat, który nie spełnia podstawowych kryteriów, jakie zostały przyjęte z dniem 22 lipca 1944 roku i obowiązują do dziś. Gdziekolwiek się nie obrócimy zobaczymy właściwych ludzi na właściwych miejscach i dotyczy to tak wewnętrznego układu, jak i reprezentacji na zewnątrz. Podczas wręczenia „Orłów” na sali mieliśmy mniej więcej takie proporcje: 90% wybrańców KC PZPR i reszta szaraczków. Efekt? Lepsze towarzycho miało „tu polew”. W Filharmonii Narodowej melomani wygwizdali Polaka i owacjami przywitali Niemca. Ostatni raz takie zachowania miały miejsce w polskich budowlach, gdy Warszawę i okolice nazywano Gubernią, bo nawet za PRL czegoś podobnego zacne ściany Filharmonii Narodowej nie widziały. Kto zajął miejsca? Proszę się kiedyś przyjrzeć tym charakterystycznym twarzom, zwłaszcza w pierwszych rzędach, które biorą udział w wielkich galach, konkursach i spektaklach obwarowanych indywidualnymi zaproszeniami. Znajdziecie tam przaśne oblicza klientów sklepów „zza żółtych firanek” i ich dzieci z wnukami. W sprawie łamania konstytucji i wszelkich reguł prawa rzymskiego, wypowiedział się każdy przewodniczący instytucji z prawem związanych i wszyscy mówili, jakby ich ten sam mechanizm pozytywki nakręcał. W komisjach zagranicznych mamy „swoich” przedstawicieli. Przewodniczący Buzek, „prezydent” Tusk, komisarz Lewandowski, komisarz Bieńkowska i pierwsza dziewica RP III Hanna Suchocka – komisarz wenecki.

Mamy także dwóch laureatów Oskara: Wajda za antypolski całokształt i ten drugi za „Idę”, czyli apoteozę żydowskiej morderczyni Fajgi Mindla, dla żartu i pogardy nazywanej Wolińską. Mamy dwoje współczesnych laureatów Nagrody Nobla. Pierwszym jest kapuś esbecki Lech Wałęsa drugą była Szymborska, umiłowana córa polskiej wersji stalinizmu. Czy ktoś tu widzi jakiś przypadek? Pomijając wszelkie inne kryteria i opierając się wyłącznie na nieubłaganych prawach statystyki, nie sposób dojść do innych wniosków, że mamy do czynienia z absolutną czystką. Nawet wśród Murzynów znajdzie się biały, którego przezywają albinosem, nawet w NSDP funkcjonowało kilku Żydów i w dodatku zajmowali eksponowane stanowiska. Pokażcie mi wśród żołnierzy AK i ich potomstwa jednego prezesa, dyrektora, laureata albo melomana siedzącego w pierwszych rzędach. Szybciej znajdziecie Żyda w NSDAP i albinosa wśród Murzynów. O wojnie trzeciego pokolenia UB z trzecim pokoleniem AK krzyczy wielu, bardzo wielu, ale mniej niż garstka rozumie sens i wagę tych słów. Na wojnie musi się słać trup wroga, bo w przeciwnym razie w piach idzie polska krew. Nie da się tej wojny wygrać bez wystrzału, a w mojej ocenie nie da się jej wygrać z braniem jeńców. Bez wymiany elit, bez odstrzelania marginesu, będziemy sobie semantycznie tuptać w miejscu.

Strony

32540 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

39 (liczba komentarzy)

 1. uzupełniłbym ją jeszcze o przywilej pierwszeństwa. Na pierwszy ogień winny iść prokuratura
  i sądownictwo.

 2. Media powinny być w pierwszej kolejności pod kontrolą Polaków.

 3. mianowicie większość jest prywatna i w pełni sterowalna przez górę nie koniecznie będącą zwolennikami naszych interesów. Takim mediom można generalnie naskoczyć. Fakt, tam gdzie się da to należy to zrobić ale prywatne wydają się nie do ruszenia bo maczają tam palce tacy jak nasi "sojusznicy" USA i Niemcy.

 4. Wystarczy nowa ustawa o tym,że czynniki obce nie mogą mieć większości.Czy słyszałeś/aś,żeby w Niemczech czy USA czynniki obce posiadały większy pakiet w mediach?Żaden kraj demokratyczny,wolny na to się nie zgodzi.

 5. Wiem o tym. Jednak aktualna sytuacja polityczna w okół naszego Kraju, nie sprzyja takim ruchom. Osobiście bym poczekał do momentu, aż zacznie zdychać ostatecznie opozycja. Fajnie by było, żeby w TV skompromitować tych judaszy i zdrajców. Jednak to nie jest ten moment na takie akcje. Najpierw trzeba ich chwycić za włosy i dopiero o glebę. Pierwszy element ma już miejsce powoli. Chciałbym, uwierz mi, żeby media były nasze :). 

 6. Pozostaje tylko nadzieja:)

 7. avatar

  Stanię Augiasza należy czyścić od podstaw: trzeba zacząć od wyjaśnienia Smoleńska!
  http://www.polskacanada.com/wszyscy-bylismy-na-pokladzie-tupolewa/

 8. I jeszcze małe podsumowanie: Czas skończyć z bolszewicką okupacją Polski - w wymiarze rzeczywistym!

 9. avatar

  beletrystyczno-publicystycznie to moze i dobrze wygląda..ale..ale aby zrobic miejsce MUSI nastapic 1sza fala masowych aresztowan..ja na razie oznak tego nie widze..co najwyzej jakies tam male chirurgiczne ciecia tj..agenci cba ponoc weszli do bufetowej.."cóś" z tego bedzie??nie wiem..pozyjemy zobaczymy..achaaa..no i to jest najlepszy sposób na przewietrzenie w filcharmonii..
  p.s...
  ktos oglądał posiedzenie sejmowej komisji MON??ja roslem z kazdym slowem antoniego..ale mnie inna rzecz zmiotła na dywan..ktos widział jak niesioł sie bujał na krzesle???dla niego to bylo nie do zniesienia..ale to ciagle niewiele...
  edit:
  SUPLEMENT 
  http://bezdekre...

 10. Strony