Gangrenę czyści się do kości albo się kona w mękach

Prześlij dalej:

Motto: Do polityki nie powinny się angażować dwa gatunki ludzkie, po pierwsze poeci liryczni, po drugie frajerzy. Skąd się wzięło naczelne hasło: „wszystkie autorytety i instytucje mówią, że PiS się myli”? Przyczyna jest wyłącznie jedna, otóż wszystkie autorytety i instytucje pochodzą ze ściśle określonej rekrutacji. Nie ma takiego przypadku, żeby szefem czegokolwiek istotnego został kandydat, który nie spełnia podstawowych kryteriów, jakie zostały przyjęte z dniem 22 lipca 1944 roku i obowiązują do dziś. Gdziekolwiek się nie obrócimy zobaczymy właściwych ludzi na właściwych miejscach i dotyczy to tak wewnętrznego układu, jak i reprezentacji na zewnątrz. Podczas wręczenia „Orłów” na sali mieliśmy mniej więcej takie proporcje: 90% wybrańców KC PZPR i reszta szaraczków. Efekt? Lepsze towarzycho miało „tu polew”. W Filharmonii Narodowej melomani wygwizdali Polaka i owacjami przywitali Niemca. Ostatni raz takie zachowania miały miejsce w polskich budowlach, gdy Warszawę i okolice nazywano Gubernią, bo nawet za PRL czegoś podobnego zacne ściany Filharmonii Narodowej nie widziały. Kto zajął miejsca? Proszę się kiedyś przyjrzeć tym charakterystycznym twarzom, zwłaszcza w pierwszych rzędach, które biorą udział w wielkich galach, konkursach i spektaklach obwarowanych indywidualnymi zaproszeniami. Znajdziecie tam przaśne oblicza klientów sklepów „zza żółtych firanek” i ich dzieci z wnukami. W sprawie łamania konstytucji i wszelkich reguł prawa rzymskiego, wypowiedział się każdy przewodniczący instytucji z prawem związanych i wszyscy mówili, jakby ich ten sam mechanizm pozytywki nakręcał. W komisjach zagranicznych mamy „swoich” przedstawicieli. Przewodniczący Buzek, „prezydent” Tusk, komisarz Lewandowski, komisarz Bieńkowska i pierwsza dziewica RP III Hanna Suchocka – komisarz wenecki.

Mamy także dwóch laureatów Oskara: Wajda za antypolski całokształt i ten drugi za „Idę”, czyli apoteozę żydowskiej morderczyni Fajgi Mindla, dla żartu i pogardy nazywanej Wolińską. Mamy dwoje współczesnych laureatów Nagrody Nobla. Pierwszym jest kapuś esbecki Lech Wałęsa drugą była Szymborska, umiłowana córa polskiej wersji stalinizmu. Czy ktoś tu widzi jakiś przypadek? Pomijając wszelkie inne kryteria i opierając się wyłącznie na nieubłaganych prawach statystyki, nie sposób dojść do innych wniosków, że mamy do czynienia z absolutną czystką. Nawet wśród Murzynów znajdzie się biały, którego przezywają albinosem, nawet w NSDP funkcjonowało kilku Żydów i w dodatku zajmowali eksponowane stanowiska. Pokażcie mi wśród żołnierzy AK i ich potomstwa jednego prezesa, dyrektora, laureata albo melomana siedzącego w pierwszych rzędach. Szybciej znajdziecie Żyda w NSDAP i albinosa wśród Murzynów. O wojnie trzeciego pokolenia UB z trzecim pokoleniem AK krzyczy wielu, bardzo wielu, ale mniej niż garstka rozumie sens i wagę tych słów. Na wojnie musi się słać trup wroga, bo w przeciwnym razie w piach idzie polska krew. Nie da się tej wojny wygrać bez wystrzału, a w mojej ocenie nie da się jej wygrać z braniem jeńców. Bez wymiany elit, bez odstrzelania marginesu, będziemy sobie semantycznie tuptać w miejscu.

Cały czas występuje ten sam problem wywoływany tymi samymi błędami. Litość, sentymentalizm, „razem chodziliśmy do szkoły”. Żadnej litości, żadnych sentymentów, wycinać jak leci prezesów i melomanów z indywidualnymi zaproszeniami, a puste miejsca wypełniać trzecim pokoleniem AK. Bez tego podstawowego kryterium nawet nie rozpoczynać rozmowy kwalifikacyjnej. Proste pytanie na początku. Kto Ty jesteś? Jeśli w odpowiedzi padnie Polak, dumny syn tej ziemi, wróg śmiertelny bolszewika, dopiero wówczas można zadać drugie pytanie. Co potrafisz? Proces degradacji narodu polskiego poprzez budowanie „elity” z motłochu trawa 75 lat i nadrobić ten stracony czas da się wyłącznie radykalnymi działaniami. Ktokolwiek proponuje inne rozwiązania nie ma pojęcia o czym mówi, nie zna życia, ludzi i polityki. Na gwałt potrzeba nam dwunastu gniewnych albo chociaż siedmiu wspaniałych. Takich wojowników od kadr, którzy przeprowadzą niezbędną wymianę, sprawnie i bez litości, nie oglądając się na szkolnych kolegów i krzyk, który i tak się niesie. Odstąpienie lub zaniechanie cofnie nas do 2015 roku, czy jak kto woli do 1944 roku.

33299 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

38 (liczba komentarzy)

 1. uzupełniłbym ją jeszcze o przywilej pierwszeństwa. Na pierwszy ogień winny iść prokuratura
  i sądownictwo.

 2. Media powinny być w pierwszej kolejności pod kontrolą Polaków.

 3. mianowicie większość jest prywatna i w pełni sterowalna przez górę nie koniecznie będącą zwolennikami naszych interesów. Takim mediom można generalnie naskoczyć. Fakt, tam gdzie się da to należy to zrobić ale prywatne wydają się nie do ruszenia bo maczają tam palce tacy jak nasi "sojusznicy" USA i Niemcy.

 4. Wystarczy nowa ustawa o tym,że czynniki obce nie mogą mieć większości.Czy słyszałeś/aś,żeby w Niemczech czy USA czynniki obce posiadały większy pakiet w mediach?Żaden kraj demokratyczny,wolny na to się nie zgodzi.

 5. Wiem o tym. Jednak aktualna sytuacja polityczna w okół naszego Kraju, nie sprzyja takim ruchom. Osobiście bym poczekał do momentu, aż zacznie zdychać ostatecznie opozycja. Fajnie by było, żeby w TV skompromitować tych judaszy i zdrajców. Jednak to nie jest ten moment na takie akcje. Najpierw trzeba ich chwycić za włosy i dopiero o glebę. Pierwszy element ma już miejsce powoli. Chciałbym, uwierz mi, żeby media były nasze :). 

 6. Pozostaje tylko nadzieja:)

 7. avatar

  Stanię Augiasza należy czyścić od podstaw: trzeba zacząć od wyjaśnienia Smoleńska!
  http://www.polskacanada.com/wszyscy-bylismy-na-pokladzie-tupolewa/

 8. I jeszcze małe podsumowanie: Czas skończyć z bolszewicką okupacją Polski - w wymiarze rzeczywistym!

 9. avatar

  beletrystyczno-publicystycznie to moze i dobrze wygląda..ale..ale aby zrobic miejsce MUSI nastapic 1sza fala masowych aresztowan..ja na razie oznak tego nie widze..co najwyzej jakies tam male chirurgiczne ciecia tj..agenci cba ponoc weszli do bufetowej.."cóś" z tego bedzie??nie wiem..pozyjemy zobaczymy..achaaa..no i to jest najlepszy sposób na przewietrzenie w filcharmonii..
  p.s...
  ktos oglądał posiedzenie sejmowej komisji MON??ja roslem z kazdym slowem antoniego..ale mnie inna rzecz zmiotła na dywan..ktos widział jak niesioł sie bujał na krzesle???dla niego to bylo nie do zniesienia..ale to ciagle niewiele...
  edit:
  SUPLEMENT 
  http://bezdekre...

 10. i nie mam na myśli nie tylko rzeczy z pierwszych stron.

  ciekawe co z resztą ministrów.

  Zresztą, stara prawda wojenna głosi że nie zostawia się na tyłach wojsk wroga, bo można przegrać wojnę.

 11. Czesiek, który pisał o "moczopędnym" patriotyzmie, Polskę nazywał "irytującym obszarem między Niemcami a Rosją" albo jeszcze lepiej "odbytnicą świata". Pisał, że "Polak musi być świnią, ponieważ się Polakiem urodził". Język polski nazywał "mową nierozumnych i nienawidzących".

  Że o "mowie pomieszanych, chorych na własną nienawiść" nie wspomnę.

  ***

  Rok temu, o uroczystości oskarowej. Oto Ida idzie po czerwonym dywanie:

  Wśród oklasków
  owacji
  kreacji
  Do swej tłustej przyssany chałtury
  paraduje
  w blasku jupiterów

  bujny chwast

  wyrobników kultury.

  Nie wiem
  czy sobie przypominacie...

  "Białe gnidy
  na czerwonej szmacie"...*

  (*Aluzja do: J. Szpotański, "Cisi i Gęgacze")

  Co do buczenia w Filharmonii... kto nie jest swojakiem, musi się liczyć z tym, że we wspomnianym towarzystwie spotka go takie, a nie inne przyjęcie.

  Cóż, uczmy się od elit.

  Verba docent, exempla trahunt!

  No i na koniec - Wojtek Cejrowski odbiera "Wiktora":

  I to tyle... wygotowałam się.
  Uff...

 12. Spójrzmy na tych sowieckich luminarzy polskiej nauki, na tych artystów od siedmiu boleści, z kim my do kurwy nędzy mamy do czynienia? Ze zwykłymi sprzedajnymi dziwkami. Kim by byli bez resortowego zaplecza? Nikim. 
  W przeszłości magnat czy król mieli własny teatr i niechby im jaka aktorzyna podskoczyła, psiarczyk by obatożył gołą dupę za stodołą, a potem kop i fora ze dwora.
  Te wszystkie kurewki, naćpane, przepite, kariera zbudowana na umiejętności robienia loda, kim my się do chuja pana zajmujemy? Mam nadzieję, że Panu Premierowi Glińskiemu skutecznie wybito z głowy próby ułożenia się z tą bandą lujów i prostytutek. Owszem, przez chwilę człowiek był miętki, ale to już historia. Nie da się w jednym dniu uciąć wszystkiego, są umowy, kontrakty, ale skutecznie wypychać to towarzycho poza budżet państwowy. Nie ma obowiązku świadczenia pracy, nie ma też przymusu. Prawicowi dziennikarze stworzyli własne media, jest dowód. Jak się podniesie rejwach, że Minister Kultury obcina budżety, to się zrobi smutną minę i głosem spokojnym odpowie: my rozumiemy towarzyszu Szmaciak, że kultura to ważna sprawa, my się nad nią wicie rozumicie pochylamy w głębokiej zadumie, ale myśmy wicie podjęli zobowiązanie 500+, wicie rozumicie, za chwilę obniżymy wiek emerytalny, TK nas obliguje do podwyższenia kwoty wolne od podatku, no chyba nie jesteście egoistami, nie zabierzecie dzieciom i ubogim rodzinom. My walczymy dla was okażdą złotówkę, ale są priorytety wicie rozumicie, my złożylismy obietnice wyborcze, wam niczego nie obiecywaliśmy, wy byliście w komitecie Gajowego, idźcie może do niego.
  Tak robił Tusk. W oczy ochy i achy, a na zapleczu olewał ich totalnie, zabrał co mógł zabrać i żaden kuźwa nie pisnął. A nawet jak pisnął, to potem składał samokrytykę:-P

 13. https://www.youtube.com/watch?v=l7VykCTXX7M

  Wszyscy artyści to prostytutki
  W oparach lepszych fajek, w oparach wódki
  Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
  To samo od nowa, to samo od nowa
  Przepraszam, czy mogę sobie zrobić zdjęcie z Panem
  Ja i koleżanka, niedźwiedź, Zakopane
  Swoją pracą na scenie chcę osiągnąć swój cel
  Order Orła Białego, budowniczy PRL

  Czy Ty to widzisz?
  Czy się nie wstydzisz?
  Czy Ty to widzisz?
  Czy się nie wstydzisz?

 14. (Dzisiaj slyszalem u tego resortowego Morozowa...czy jak mu tam?;);
  Te Q*wy tvny i inne Dudki dopatruja sie "roznych nurtow w PiSie" (jesli chodzi o ocene  p.Macierewicza)
  Nienawidza pana Macierewicza chyba jeszcze bardziej niz pana Kaczynskiego!
  A to ci czerwone sQ***syny!!!

 15. avatar

  a pomyslec co by było jakby strona rzadowa zablokowała sprzedarz tvn-u dla jankesów..i pozwolila by mu spokojnie zdechnąć!!!!!!...była by rozkoszna cisza jak po pogrzebie organisty...

 16. nic by nie zablokowali bo to prywatne własności są. Nie ma nawet takiej możliwośc. Prywatne to prywatne i nic Państwu do tego.

 17. avatar

  wszystko mozna zrobic jesli sie chce..
  po uwaliła geotermie torunska;stocznie;przemysł;kolej;transport..etc.etc..(przypominam jakimi sposobami gnoili wszystko co bylo zwiazane z pisem i ogolnym tzw poszanowaniem norm zycia spolecznego..robili wszystko by im bylo w porzadku (nie popieram tylko pokazuje wzorzec postepowania)
  przez lata stosowali tysiace tricków majacych sluzyc tylko im..i to działało!!i to jak!!działało!!(pomijam tu tzw demokracje i przejrzystosc prawa stosowanego..) sam osobiscie uwazam ze demokracja czasami nie działa..i nie ma potrzeby jest stosowac w niektórych przypadkach..a działalnosc tej wyjatkowo perwersyjnej i klamliwej szczujni jest dla spoleczenstwa ZGUBNA...
  nowy "rząd" winien zrobic wszystko by to "cuś" znikneło z polskiego zycia spolecznego.

 18. Fajne zdjęcie na czołówce. Czy można powiedzieć, że Gomułka chciał dobrze, ale mu nie wyszło?
  Nawet nie wiadomo o co mu naprawdę chodziło. Chciał się pozbyć wszystkich żydów? Raczej nie. Ze służb, wojska i bezpieczeństwa - tak, ale tylko dlatego że pechowo akurat żydzi zajmowali tam główne stanowiska, więc ktoś mu podpowiedział że kryterium etniczne będzie zręcznym sposobem. Do żydokomuny w mediach, nauce i kulturze nie miał zastrzeżeń poza kilkoma nazwiskami.
  Ciekawe, że każdy bolszewik o właściwym pochodzeniu, jeśli tylko otarł się o jakieś studia w Polsce był po 1968 przyjmowany z otwartymi ramionami przez naszych świetnych sojuszników: USA, GB,Kanada, gdzie robił szybką karierę na najlepszych uczelniach.

 19. avatar

  marzec 68 to byla taka sama operacja "logistycznego zasilenia" etnicznymi zasobami ludzkimi panstwa położonego w palestynie jak w o wiele pozniejszej operacji "MOST"....

 20. Do Izraela, zamiast na Zachód jechali tylko nieliczni zdeklarowani syjoniści. Oczywiście większość żydów z wojska polskiego nie miała innego wyboru jak Izrael. Nawet w USA nie dostali by stanowisk w armii. Czyli było to wzmocnienie głównie militarne.

 21. od niepamiętnych czasów, w amerykańskiej i kanadyjskiej tv, wyłącznie Żydzi - dziennikarze komentowali politykę  Europy środkowo wschodniej i ruskich 

 22. Gdy w latach 40-stych ubieglego stulecia , Homo Sovieticus zaczal zasiedlac ziemie Najjasniejszej Rzeczypospolitej , los Polski byl juz przesadzony . Gatunki inwazyjne potrafia sie swietnie przystosowywac do nowych warunkow , a po rozmnozeniu , wypieraja rodzimych mieszkancow - czego mamy przyklad w Polsce. Jesli bysmy teraz przeanalizowali zyciorysy tych wszystkich "na topie" - to okazaloby sie , ze kazdy ma przodkow na scisle okreslonym wschodzie , gdyz tylko ten kierunek geograficzny mogl zapewnic odpowiednie poparcie , a co za tym idzie - pozycje spoleczna . W zwiazku z powyzszym , wytepienie tego typu insektow , moze potrwac bardzo dlugo , chyba , ze przestana sie rozmnazac , wtedy jest nadzieja na odzyskanie przez Polakow swojego dziedzictwa !

 23. bez tego nie stanie się nic
  tamtym nic, niech się to wreszcie stanie 

 24. Proponowane rozwiązanie przypomina "endlösung". Bo praktycznie tak by to musiało wygladać. Chyba nikt nie liczy bowiem, że przeciwnik odda pole bez walki mając za soba stronnictwa pruskie, ruskie i rakuskie oraz nieograniczone zasoby finansowe. Ale co nie jest możliwe ludzką miarą to dla Boga jest zawsze możliwe. Dlatego istotnym elementem jest budowanie podwalin społeczeństwa polskiego, które powinno czekać na "okienko historii" dla zbudowania Wielkiej Polski. Bo Polska mała to kondominium albo jej brak. Na chwilę obecna nie dać sie wepchnąć w żadne wojenne awantury, do której wszyscy chcą nas wciągnąć. Niema dziejowej konieczności. Co dzisiaj wydaje się zabetonowane jutro może być zmienione jak stało sie z wygrana PiS.

 25. i maszerujcie pod flagą Waszej Polski, no wiecie, tą biało różową, z którą ledwie dwa lata temu tak się obnosiliście. Na pewno jeszcze je macie - wystarczy je wyciągnąć - chyba się nie wstydzicie? Bo wiecie - od pradziejów wojska (tu jest to pojęcie czysto umowne) przeciwne odmiennie się oznaczały - w celu uniknięcia pomyłek. Macie też godło swojej Polski - czekoladowego możeła (w wersji light, choć pewnie byście woleli wersję normal - dwugłowego czarnego potwora). Nam zostawcie biało-czerwoną i białego dumnego orła.
  Aha, i mała podpowiedź - w czasie marszów łączcie się przez telebimy z największym Waszym demokratą - tak, tak, z tym foksdojczem, który z sejmowej mównicy obrażał i lżył miliony Polaków, mówiąc o koalicji moherowych beretów.

 26. avatar

  wzorem starszego pana parafrazujac powiem.."daj pan spokój"
  to sa Z GÓRY opłacone sprzedajne swinie..oni nie wiedza co to slowo (honor) znaczy.......

 27. Wszystko fajnie, o nich mowa, towarzysz Czabański wprowadza abonament powszechny 15 zeta od rachunku za prąd. Czyli 500-15 = 485 zł. Ktoś mu pozwolił kłapać i kłapie. Zmiana elit ? Właśnie ją widać. Z drugiej beczki sejmowa komisja smoleńska, po co ? Po co gadanie i przepychanki, bicie piany z barachłem, które walcuje temat od 5 lat. Został powołany zespół dochodzeniowy, prokuratorzy i na czas ustaleń śledztwa cisza, dopiero gdy zostaną przyjęte fakty przez biegłych i prokuraturę, sporządzone zostaną wnioski ze wszystkiego, wtedy miecz i cięcie po odpowiedzialności, bez dyskusji, bez tańcowania z hipotezami hypkich kłamców. Rad bym widzieć z tuzin łbów na ławie oskarżonych a następnie w mamrze. No ale co zrobić gdy świnia wielka jak kamienica a przed nią malusieńki wkurwiony człowieczek ze scyzorykiem. Uda się mu ?

 28. My Polacy mamy skłonność by nie tylko w naszych wewnętrznych sprawach, ale także na arenie międzynarodowej, łatwo dajemy się nabrać na litość. Za taką postawę otrzymywaliśmy w historii w dwójnasub odpowiedź. Wróg z premedytacją wykorzystywał naszą naiwność.

 29. Strony