Gówno zawinięte w papierek, dalej jest gównem. Niemcy się obrobiły!

Prześlij dalej:

Zmienia się odbiór, bo nadawanie przestało pełnić swoją rolę i znów Internet pokrzyżował szyki propagandzie. Konia z rzędem temu, kto przewidział, że na „debacie” 13 stycznia 2016 roku, Niemcy będą się głupiej czuć niż Polska, którą na siłę próbowano wcisnąć w ramy totalitaryzmu. Cała ta chamska i inspirowana zadyma z rozliczaniem Polski przybrała zupełnie inny obrót. Polityczna poprawność sięgnęła… no, i tu ostrożnie, ponieważ nikt nie zna granic absurdu. W każdym razie setki Niemek powiedziało w domach i co więcej napisało na portalach, że banda arabskich prymitywów śmierdzących potem zaatakowała bez powodu. Gdyby jeszcze stało się tak, że rozsądna i dobrze płatana agencja PR rozbroiłaby minę, pewnie sprawa rozeszłaby się po kościach. Na szczęście dla normalności, niemieckie władze postanowiły założyć wielokrotny knebel. Pierwszą ofiarą padli obywatele, potem policja, dopiero na końcu media. Niemiecka burmistrz przerażona sytuacją zaczęła bredzić, że Niemki są nazbyt ponętne i wyzywające. Dowcip przedni, wszak o powabie Niemek krążą legendy po całej galaktyce. Zostawmy jednak te złośliwości i zobaczmy jak się zmienia rzeczywistość. Kaczyński mówił o tym, co się dzieje w Szwecji i dziś nawet lewackie rządy już nie rechoczą, ale bronią się przed dalszym „ubogacaniem kulturowym”. Nasi zachodni sąsiedzi chcieli sobie załatwić 800 tysięcy Murzynów do roboty, ale nie skojarzyli, że islamscy fanatycy to nie Turcy sprzed 70 lat i nie Polacy od wieków. Pojawiły się nadwyżki i wówczas znani z rasizmu Niemcy postanowiły najgorszy element przetransportować do „wschodniej dziczy”.

Prawie by się udało, jednak dobry los chciał, ze najpierw Węgry potem Polska pokazały wała i odpowiedziały, żeby Angela frajerów poszukała sobie w NRD. Popsuło się całkowicie i cała Europa się śmieje z „żelaznej kanclerz”. 13 stycznia uczestnicy zamkniętego spotkania, pozbawionego jakiejkolwiek mocy prawnej, zagrają o pietruszkę. Nie będzie to wydarzenie, które w ułamku przypomni niegdysiejsze grillowanie Węgier. Debatowanie nad rozlanym mlekiem, w obecności upokorzonych Niemców. Próba zdyscyplinowania taniej siły roboczej i klientów Lidla, zakończyła się grą o pietruszkę. Powoli do najbardziej ogłupionych zaczyna docierać o co w tej europejskiej wspólnocie chodzi. Na placu boju o marksistowskiego człowieka pozostał najgorszy sort, który z ogłupiania żyje. Twardy racjonalizm podpowiada dokładnie to samo, co od lat powtarza Kaczor. Jesteśmy w Unii, bo poza nią mielibyśmy znacznie gorszą pozycję do obrony własnych interesów. Nie jest problemem krzyknąć, żeby natychmiast wychodzić z eurokołchozu, to efekciarstwo, niewiele mające wspólnego z poważną polityką. Sztuką jest grać w Unii Europejskiej z taka skutecznością, jak do niedawna robiły to Niemcy, a obecnie robi Francja, Wielka Brytania i pomniejsze kraje, choćby Węgry czy Dania. Wszystko się dobrze ułoży i najważniejsze, że w końcu mamy rząd, który chce realizować nasze narodowe cele, zamiast „robić łaskę” Berlinowi i pozostałym zachodnim mediom.

Gówno zawinięte w papierek nadal jest gównem, w dodatku Internet ma węch jak posokowiec. Niemcy obrobiły się po pachy w swojej pazerności, bo to nigdy nie była głupota, ale przemyślana, choć nieudana akcja. Merkel forsowała „imigracyjny” absurd z dwóch powodów. Pierwszy wymieniłem, tania siła robocza, drugim było zainfekowanie słabszych krajów setkami tysięcy roszczeniowych i nietykalnych autobusów Arabów. Łatwo sobie wyobrazić, że na dworcu w Polsce taki numer, jak w Kolonii by nie przeszedł. Kibice swoją drogą, ale mężowie, ojcowie, bracia i szwagrowie we Wrocławiu, w Warszawie, w Poznaniu, na pewno spuściliby kozim synom… manto. Wówczas wystarczyłoby pokazać w europejskich serwisach pędzel z nosa Araba i zaczęłaby się jazda po „polskich obozach śmierci”. Poszło rykoszetem, niemiecki papierek się rozwinął i smród rozniósł po całej Europie. Nie ma takiej siły, która w najbliższym czasie wskrzesi potęgę Merkel, sądzę, że to jej końcówka i to sami Niemcy ją wykończą, widząc, co się dzieje. Między innymi dlatego podtrzymuję swój optymizm, jeszcze reforma wymiaru sprawiedliwości i zaczniemy żyć w Polsce dla Polaków, tak szanującej siebie, że byle Schultz będzie robił za małpę w kabarecie.

56363 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

35 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  co prawda..to prawda..czekam na moment jak jakiemus prawdziwemu psu (policjantowi) w niemczarni puszcza nerwy i uzyje słuzbowej klamki...to bedzie nowe "otwarcie"..a swoja droga..czy smutni panowie od kruppa; rhein metal;siemensa..etc..etc..dojda do porozumienia z teraz juz chyba rownie smutnymi panami z BND..i czy beda..czy nie beda czekac na zmiany w bundestagu do czasu nowych wyborów..czasy sie zmienily..a jak to poeta kiedys powiedzial :
  .."Miłe złego początki"...
  p.s.
  KOD sie sypie..nowoczesna nie ma programu..stuhr nawołuje do przelewu krwi na ulicach...
  "zle sie dzieje w panstwie dunskim"....

 2. Sylwerster 2015, to pierwsza odsłona.
  Następny akt to będzie krwawy odwet "faszystów" na spokojnych muzułmanach.
  A dalej będzie z górki ...

  W Polsce mamy poważne zagrożenie i ze Wschodu (podwójne) i z Zachodu. Armii prawie nie ma.

  5 milionowa Finlandia ma 180 tys. OTK. Polska powinna mieć >> 1 milion OTK; ma prawie zero. Panie Macierewicz, w magazynach MON są setki tys. mundurów i karabinów ... zanim będzie za późno

 3. avatar

  nie wiem..nie znam sytuacji dokladnie..jesli obmacywanie i gwałty sie nasilą..czy męzowie;bracia;synowie pojda na miasto z "bejsbolem".by tluc po łbach i jajach kozich synów.naprawde nie wiem..poza tym muslimów jest naprawde tam za duzo..
  a co do OTK..
  to wg mnie juz jest za pozno na formowanie brygad!!!!..jesli w niemczarni wybuchnie regularny samosąd połaczony z dżihadem..to juz bedzie pozamiatane..mam nadzieje tylko ze gdy "pogranicze stanie w ogniu"..to ANTONI zrobi "wietrzenie magazynów"..to jedyne rozsadne wyjscie z sytuacji..

 4.  Koszty prawie żadne, kadrę dowódczą można by pozyskać z wojskowych na przed-wczesnych emeryturach (po 40-stce).  Potrzebna tylko decyzja polityczna.

  Sylwester to była zaplanowana i doskonale wykonana akcja.

  Drugi akt też już jest zaplanowany

 5. " Sylwester to była zaplaanowana i doskonale wykonana akcja"

  Otóż to, a nawet bingo!!!
  A teraz sobie spokojnie poczekam na kolejny akt. :)

 6. ...a wladza ich polewa woda i gazuje. To w sumie dobrze bo nic tak nie otwiera oczu jak kop w dupe (od czasu do czasu). Na razie przyklejono im etykietke "huliganow" i "nazistow". Jak na "nazioli" to sa wyjatkowo grzeczni i spokojni w porownaniu z bojowkami Antify. Demonstracja w Köln z 9 stycznia.

  https://www.youtube.com/watch?v=WbnN26Mx0ww

 7. Ladne reminiscencje ??! 

 8. Nie sądzę, żeby głównym celem Merkel, nie tylko Merkel, było sprowadzenie taniej siły roboczej. To była raczej oboczność, potencjalny bonus, który może zaistnieć ale nie na pewno. Naprawdę, polscy gastarbeiterzy stanowią dostateczny zastrzyk taniej siły roboczej, żeby nie trzeba było sprowadzać miliona ludzi, z których około 90% nie kwalifikuje się do żadnej pracy poza kopaniem rowów melioracyjnych, a to też tylko pod pełną kontrolą.
  Główny cel to dekonstrukcja resztek chrześcijańskiej moralności i norm kulturowych, które są przekazywane głównie w domach poprzez wychowanie. Sprowadzenie blisko miliona obcych kulturowo ludzi miało za cel zmiękczenie tych wartosci, które nawet w domach ludzi bedących poza religią (luterańska, kalwińską czy rzymskokatolicką) są przekazywane z pokolenia na pokolenie w domach w całej Europie.

  Należy według mnie zwrocić uwage na ten szantażyk, który stosowano wobec ludzi, głównie w Polsce. Musimy ich przyjąć, bo inaczej jacy z nas katolicy, skoro nie chcemy pomóc potrzebującym. Otóż nie możemy ich przyjąć, bo ludzie ci w sposób jawny deklarują, że będą dążyć do zniszczenia tych wartości, które leżą u podstaw naszych norm moralnych. Ludzie, którzy ten szantażyk stosują sa w jednej linii z tymi arabusami - też dążą do likwidacji tych norm kulturowych

  Zalecam zapoznanie się wszystkim z tym rozdziałem książki Kevina MacDonalda: http://pulldrag... a najlepiej z całą książką - to naprawdę wiele wyjaśnia.

 9. Jest jeszcze jeden cel, o którym właściwie nikt nie wspomina... Pokojowa Nagroda Nobla... za humanitarne przyjęcie stada oliwkowych nierobów - deklaracja Angeli jest zbieżna z nominacjami do ww. nagrody - i prawię się udało, tylko ze niestety w międzyczasie oliwkowe gówno rozlało się z całym oliwkowym smrodem na całą Europę - znowu winne Węgry: swędzące szyje "uchodźców", rzucanie dzieci z matką na tory kolejowe, wyrzucanie wody na tory... itp. drobiazgi - nie tylko na Węgrzech spowodowały, że Mengela dostała na otarcie łez "członka roku" wg Tima...

 10. Obecnie jestem zdania, że nie ma sensu się licytować, który cel był dla Merkel najważniejszy. Podejrzewam, że tych ważnych celów było po prostu kilka, coś na zasadzie złapanie naraz przysłowiowych 10-ciu srok za ogon, jedne są dla nas komentujących bardziej uchwytne i logiczne, inne mniej ze względu na grę służb, a skutek dla Polski i naszego regionu  (niezależnie czym niemiecka wierchuszka się kierowała) mógł być tak samo tragiczny. Dla nas najistotniejsze jest to, że scenariusz zaplanowany przez Merkel kompletnie się rozjechał, w prawdzie jeszcze nie wywiesiła białej flagi i trochę nerwów napsuje, ale jej los i jej przydupasów zdaje się być przesądzny. 

 11. ..masz racje kolego-to nie z glupoty Makreli ani zadnego innego polityka to NWO.Szatany Zjednoczone i ich przywodca bombarduje kolejne kraje (poczytajcie wszyscy o np.Libii-kraj mlekiem i miodem plynacy ,co z niego zrobili "demokraci z ...?zgliszcza) to po prostu straszne.
  Jestesmy(bylismy)otumanieni od dziecinstwa od czasow szkolnych tzw edukacji -warto posluchac na ten temat dr Jaskowskiego i historii-okazujesie ,ze wiemy iz nic nie wiemy na zaden teamt.Tylko sie pocieszamy ,ze w XXI w. to niemozliwe wojny,propaganda itp,a owszem niestety tak jest.Musimy sie uzbroic,zewrzec szyki -wczoraj o tym pisano tzn Wysoki ranga wojskowy Szwajcarii nawoluje wlasnie wrecz do tego.Juz mamy wojne.Wojna to nie musza byc dziala i czolgi.Bogobojni z tel awiwu maja juz powiekszona przestrzen zyciowa np w Syrii 
  Pozdrawiam:)

 12. okażą się Niemcy:-) Tu wpisujemy afery z udziałem Niemiec:
  1. Volkswagen
  2. Sprowadzenie do Europy miliona kozichpał. Przy okazji runął mit, że to fachowcy: lekarze, prawnicy etc., bo wg niemieckiego urzędu zatrudnienia 90% z nich nie nadaje się do szybkiego włączenia w niemiecką gospodarkę. Powód: poziom wykształcenia, a właściwie jego brak, oraz różnica kulturowa, nie do przeskoczenia. Co innego macanie w Sylwestra, a co innego molestowanie w miejscu pracy, zbyt wysokie ryzyko płacenia wyysokich odszkodowań, stosownie do konwemcji antyprzemocowej, takiego niemieckiego zajoba dla lewaków:-)

 13. Tymczasem , przy arabach z Kolonii , znaleziono sciagi z niemieckimi wyrazeniami - chce ruchac , wielkie cycki , zabije cie !   http://www.focus.de/politik/videos/ich-toete-sie-grosse-brueste-skandalnacht-von-koeln-das-ist-der-erschreckende-drohzettel-den-die-polizei-fand_id_5198423.html

 14. Tak mniej wiecej niemieccy mezczyzni bronia swoich kobiet !

 15. avatar

  trzeba być nieźle zrytym żeby mieć nadzieję, że arab czy afrykańczyk weźmie się za robotę.
  Kto był na kontrakcie ten wie.
  W kwestji  urody Niemek  
  "o powabie Niemek krążą legendy po całej galaktyce",
  nie znam żadnej ale pewnie niejedna piękniejsza od kozy co sprowokowało towarzystwo z bliskiego wschodu i Afryki.I tu pani burmistrz miała rację, są ponętniejsze.
  A mnie w dalszym ciągu przeraża multi-kulti NWO.Szara ludzka masa bez korzeni.

 16. ..I coraz więcej ludzi widzi, ze król jest nagi. Merkel wymyśliła sobie tanią siłę roboczą w postaci imigrantów islamskich. To tandetna propaganda na uźytek odmóżdżonych, zdemoralizowanych lewaków. Islamista regularnie pracujący w fabryce, zakładzie, przy tzw.taśmie, haha..
  Aby jeszcze bardziej upodlic swój naród, sprowadza się, zaprasza (!) obcych cywilizacyjnie i mentalnie, w większości rozpłodowych byczków, wmawiając swoim obywatelom, ze to sam kwiat mysli technicznej- inżynierowie, konstruktorzy, wynalazcy.. chyba kozich bobków.
  Islam to wroga ideologia, monopolistyczna hydra, pożerająca wszystkich , którzy są przeciw. Niewierny ( niewierzący w islam) ma pracować na wygodne życie islamisty, stąd chęć życia w krajach o wysokim socjalu. Wróżę Niemcom rychły kryzys gospodarczy i społeczny, bo nierobów trzeba żywić i utrzymać. ...A przybysze stale płyną, tuptają, i zasiedlają...
  Pani Merkel w swej arogancji zaplanowała islamizację Europy, pełne multi- kulti, a w niedalekiej przyszłości likwidację chrześcijaństwa.
  Jakie to szczęście, ze PiS wygrał wybory.! Gdyby nadal rządziła PO, w ciągu kilku lat mielibysmy ze 100tys. islamistów w Polsce (na początek),  rzezie , mordy i gwałty. Usankcjonowaną pedofilię, zoofilię i szariat. Bo przecieź lewacy walczą z Bogiem, katolikami od lat. Deprecjonują rodzinę, zasady moralne , tradycję i wartości.
  Polska jest i będzie chrześcijańska, natomiast za zachodnią granicą powstanie Kalifat. Merkel sprowadziła niebezpieczeństwo na całą Europę, uważam, ze zrobiła to celowo. Musimy mieć sprawną armię, Gwardię Narodową, jakieś przeszkolenie dla kobiet, bo islamski sąsiad to niebezpieczny sąsiad.

 17. avatar

  W magazynach MON raczej nic niema!
  Dlatego OTK ma kosztować 300 mln

 18. ... tych co tym zarządzali za PO-PSL.

  za te 380 mln może być kilkaset tys.  AK-47

 19. usunięty, nie doczytałem "tys."

 20. avatar

  a tego to nie wiem..ale rezerwy strategiczne na wypadek wojny powinny jakies byc..jesli nie ma..to nic nas nie uratuje..a wyszkolenie zolnierza nawet li tylko OTK lub GN to okolo 2 lata..

 21. Chyba raczej na pewno nic nie ma:
  1. gdzieś w ubiegłym roku przeszło mi przez oczy info o wyprzedaży broni...
  2. U mnie we wsi pojawiły się ulotki o wyprzedaży mienia wojskowego typu - skarpetki, gacie, spodnie, bluzy, koszulki itp.

 22. Kompletnie inaczej widzę "scenariusz z uchodźcami" i jego cele. A to po lekturze m.in.:
  1.http://www.fronda.pl/a/krzysztof-rak-nie-takie-niemcy-silne-jak-nam-sie-wydaje,63572.html (via bloga M.Mojsiewicza i jego b.dobre "prasówki"). W skrócie USA prowadzą politykę w Europie przy pomocy Niemiec i Rosji.
  2. http://coryllus.pl/?p=3050 + TT autora "Nie rozumiecie, że to nie jest walka na argumenty ale walka o życie?"
  Zwłaszcza polecam 2. (mimo, że autor wypisywał chamskie i piramidalne głupoty nt Naszego Gospodarza co należy zawsze zaznaczać).

 23. avatar

  co do 3ciej kadencji pana murzyna..to jestem sceptyczny..amerykance maja tak nie pisana umowe..raz WY..a raz MY.(demokraci/republikanie)..chyba ze 3cia kadencja pana murzyna bedzie pani hilarzyca klintonowa..ale i na to jest sposób...zrobia komus powtorke z DALLAS.albo plamy plynów ustrojowych na sukience..achaaaa..no i dni kanclerowej i pana pulkownika są RÓWNIEŻ bardzo dokladnie policzone..
  a kryzys chinski mozna wykreowac tez..wystarczy cyklicznie powtorzyc krach na parkiecie w pekinie.co juz mialo miejsce conajmniej 3 x..a wojna??dzis czolgi nie wyjadą..leopardy nie nadaja sie na wyjscie z koszar..ze juz o naszych odkupionych w "promocji" nie wspomne....
  swiat dazy do wojny..tym razem do wojny domowej..terny isis..francja;niemcy;ukraina;turcja'staly element gry....
  a u nas w kraju??wystarczy zbankrutowac 2-3 banki..lub wprowadzic tylko na 2-3 tyg opcje wyplac z bankomatu 50zl/dobe..i po ptokach....

 24. Zgadzam sie z tym co pisze Matka Kurka - Niemcy na gwalt potrzebuja ludzi do wykonywania prac najslabiej oplacanych. W tych sektorach nikt z Niemcow pracowac nie bedzie, a zeby utrzymac ten poziom dobrobytu (zreszta nie tylko w Niemczech) dla wielu warstw spolecznych potrzebne sa tylko i az tylko dwa warunki: rynki zbytu i tania sila robocza. W tych dwoch punktach Niemcy osiagneli mistrzostwo co najmniej Europy w ciagu ostatnich lat - niemieckie korporacje sa dominujace na rynkach Europy Srodkowo-Wschodniej, a zagospodarowanie taniej sily roboczej zostalo wykonane z iscie niemiecka precyzja. W chwili obecnej w takich zawodach jak: taksowkarze, knajpy/restauracje, gospodarstwa rolne, kurierzy, sprzedawcy, kasjerzy, robotnicy budowlani ect. Niemcow praktycznie brak (no chyba, ze sa to tzw. przesiedlency z krajow bylego ZSRR czy Polski, ktorzy wprawdzie albo mowia z silnym akcentem wschodnim albo dopiero sie ucza jezyka niemieckiego, ale uwazaja sie za Niemcow, bo maja niemieckie paszporty). Sa to przede wszystkim obywatele Polski, Rumunii, Bulgarii, bylej Jugoslawi, bylego ZSRR + wszystkie kolory i odcienie skory z calego swiata - o Turkach czy Kurdach nie wspominam, bo oczywista oczywistosc. Jednak nawet ta kadra powoli sie wykrusza albo ma wieksze aspiracje lub najzwyczajniej w swiecie doi niemilosiernie panstwo niemieckie na wszelkie mozliwe sposoby (wystarczy sie przejsc do najblizszego Sozialamtu w dowolnym miescie powyzej 100 tys. mieszkancow, zeby zobaczyc klientele).
  W tej sytuacji nie kanclerz Merkel, tylko elity niemieckie podjely takie dzialania, ktore im sie wydaly adekwatne. Ale nie rozwijajac juz dluzej watku - zdaje sie, ze znowu przelicytowali (co Niemcom sie zdarza w historii regularnie) i teraz maja problem. Na to nalozyla sie calkowita zmiana polityczna w Polsce na kazdym poziomie - a tutaj nasi drodzy sasiedzi zza Odry wpompowali za duzo deutschmarek i Euro, zeby teraz tak latwo przejsc na tym do porzadku dziennego i po prostu zaczac z Polakami rozmawiac powaznie jak z partnerami. Po prostu graja w tej chwili bardzo brutalna gre. Ta gra to gra w wymiarze europejskim to byc albo nie byc dla Niemiec i niemieckiej gospodarki - nie w perspektywie roku czy dwoch, ale kolejnych 10-20 lat.
  W kazdym razie ciekawe czasy ida, naprawde ciekawe....

 25. Wydaje mi się że zaczęło się niewinni od braku zgody Niemców na pracę w BRD przez 7 lat od wejścia do UE. Ten czas Polacy przeznaczyli na zasiedlenie UK. Jako że najgorszy jest tam klimat dość szybko zaadoptowali sie do tamtejszego rynku pracy. W efekcie Niemcom zabrakło właśnie tego 1 milona polskich gastarbajterów. To prawie jak brak tych 20 polski dywizji pod Moskwą w 1941roku do jez zdobycia. Niemcy jak zawsze potrafią zaplanować wszystko za wyjątkiem parafki od Pana Boga na działanie. Tak też i teraz się stało. Żarłoczność niemieckiego kapitału połączona z niszczeniem polskiego przemysły sprawiło że ! Młodzi Polacy ! pracując jak niewolnicy raczyli wreszcie zauważyć, że ktoś ich tu robi w konia i rżnie na kasię. To społecvzny bunt młodych jest największą klęską układu "Okrągłego Stołu". 
  Pod koniec grudnia pytano mnie, co teraz będzie? Stwierdziłem że do tego czasu może sie jeszcze wiele wydarzyć. No i stało się - totalna kompromitacja niemieckiej demokracji, policji, mediów i rządu. Na dzień dzisiejszy wielu KoD-owców liczy (naiwnie), że wiosna będzie ich. Otóż do lata wiele sie jeszcze moze przydażyć w krajach na zachód od Odry. Bo panem historii jest Bóg. I chociaż wyglada na to że Niemcy mają swoje plany względem nas, to Bóg ma swoje plany względem Polski i Polaków. Co zatem robic? Stanąc po stronie Boga w przeciwieństwie do beszczelnych Niemców, którzy kazali stanąc Bogu po swojej stronie (Got mit uns).  

 26. UK GRA referendum z UE a w praktyce z Niemcami i z Francja ALE co jesli jednak wyjda? Milion Polakow nagle obywatelstwa nie dostanie (zeby moc korzystac z tanich kredyow mieszkaniowych, zeby moc poslac dzieci na studia za brytyjska oplate a nie dla Chinczykow etc. etc.) wiec bardzo duzo moich znajomych ktorzy tutaj (w UK) siedza juz ponad 10 lat MOWI WPROST: jak sie Anglia "skonczy" to pojede do Niemiec.

 27. Po spotkaniu zorganizowanym na przywitanie Syryjczyków przez Stowarzenie Muzułmanów w Kanadzie miał miejsce incydent: http://poloniat...

 28. avatar

  coś się w sprawie zmieni. Lewactwo nie da za wygraną już teraz. Oni najpierw przeprowadzą szkolenia jak traktować kobiety. Jak Boga kocham, to nie żart.

  http://natemat.pl/167583,belgia-zamierza-wprowadzic-specjalne-kursy-dla-uchodzcow-imigranci-beda-uczeni-jak-zachowywac-sie-wobec-kobiet

  http://natemat.pl/165931,norwegia-uczy-uchodzcow-jak-traktowac-kobiety-nie-wolno-zmuszac-do-seksu
  Ciekawe, czy będą po takim kursie wydawane jakieś certyfikaty?

 29. avatar

  jak wszystkim wiadomo, gra wstępna jest bardzo ważna.
  Popieram kursy

 30. Jeżeli ktoś sądzi, że Merkel "coś przypadkiem przedobrzyła" lub "chciała dobrze, ale poszło źle" to znaczy że niewiele wie o niemieckiej polityce. Chociaż to właściwie nie jest dziwne, bo blokada medialna jest tam 100x większa niż najodważniejsi z Was sądzą. Proponuję prawie 3h relacji tylko z 2015 roku https://www.you... (cud, że to się pojawiło zawdzięczamy obudzeniu się Niemców po Sylwestrze, choć autorzy już mają kłopoty).

  Dla przykładu, sądzę że w Niemczech zgwałocono w 2015 roku około 1000 kobiet, napadnięto kilka razy więcej, do tego są setki "incydentów" z niszczeniem kościołów i cmentarzy plus już chyba niepoliczalne ilości kradzieży i ataków na ulicach. Po to zmieniono prawo, aby skutecznie uniemożliwić: raz zebranie tego w statystykę pokazującą rozmiar, a dwa kolportowanie informacji (które nas uratowało, czyli w sieci). A takie akcje jak wyrzucanie emerytów z własnych mieszkań (bo każdemu przysługuje ok 15m2-jak jest więcej to je "marnotrawi" i won bo ciapate muszą mieć miejsce) to Stalin nie robił, tu wzorce są wprost z III Rzeszy. W Niemczech za umieszczenie choćby tego filmu ludzie już siedzą lub mają ogromne grzywny https://www.you...

  Aby nie rozwlekać: nie sądzę aby to był przypadek, bo w Parlamencie (macie to w pierwszym filmiku) na mówinicy poseł z Zielonych mówi wprost do kamer, że "rozpuści" naród niemiecki w islamistach i taki jest cel, bo on ma przestać istnieć.
  Prosto, jasno i zwięźle, bez ogródek, a Merkel jest równie otwarta i nie ukrywa tych samych intencji.

  Pozostaje pytanie, kto zyska na zniszczeniu narodu niemieckiego?
  Moja teza jest prosta:
  1. USA z żydami na pokładzie którzy rozwalając UE zarobią pozbywając się konkurencji, a zdejmując Niemcy od kierownicy pozbywają się strachu przed działaniami tego walniętego narodu w momencie jak zyska pełnię władzy i siłę.
  2. Izrael który potrzebuje gdzieś miejsca do życia, bo w Palestynie im się nie układa. Niemcy historycznie najlepiej im podpadają do likwidacji i zajęcia wolnego terenu...

  Wersje z Rosją jako lewacką Międzynarodówką mnie nie przekonują, bo za dużo w tym działań sprzecznych z interesami tego kraju i za dużo hajsu tu płynie. Mamy 10 rodzin na świecie które posiada prawie 80% majątku światowego i akurat tak się składa, że to głównie członkowie Sanhedrynu. I jakoś tak od ponad pół wieku za najlepszego Niemca uważają martwego Niemca.
  A atak Sorosa i muslimów?
  Oni są za głupi na założenie działającej gospodarki, a zaplanowanie międzunarodowej ekspansji przerasta ich w każdym wymiarze. To narzędzie, bardzo poręczne do wyrżnięcia kilku milionów europejczyków, ale łatwe później do eksterminacji-nikt się za terrorystami nie ujmie.

 31. Strony