Dotąd Żydzi mieli monopol na nietykalność, teraz mają islamską konkurencję

Prześlij dalej:

Jeśli w Wielkiej Brytanii upije się Polak i nasika do fontanny z całą pewnością dowiemy się, że to był Polak. Nie jakiś tam pijak, chuligan, ale Polak narobił bałaganu no i rzecz jasna wstydu całej Polsce. Taka samo będzie zdana relacja z kradzieży Mercedesa w Berlinie i ze spożycia kanapki z jajkiem w samolocie. Zupełnie inaczej przekazuje się informacje o największych grzechach żydowskich. Na czym to polega? Bardzo prosta technika, w ogóle się nie mówi, że seryjny morderca, gwałciciel, czy wielomilionowy złodziej to Żyd. Mało, że się nie mówi, przede wszystkim poprzez tresurę zabrania się mówić. Z jednej strony panuje jasne przekonanie, że ktokolwiek odważy się wskazać na złe uczynki Żyda, ten kariery w żadnej dziedzinie nie zrobi chyba, że sam jest Żydem i w ramach walki o wpływy zapracuje na awans. Z drugiej strony zawsze pod ręką jest antysemicki bicz. Cokolwiek się powie, napisze, czy wyśpiewa prawdziwego, ale niekorzystnego wobec Żydów, zostanie potraktowane batem przez łeb. Dzięki takiemu postawieniu spraw na głowie wiadomo, że to Polacy zakładali obozy koncentracyjne, natomiast żadne palestyńskie dziecko nigdy nie zostało wsadzone w powietrze przez żydowskich specjalistów od tajnych zadań. Nie zdarzyło się również, żeby żydowski bankier odpowiadał za złodziejstwo, nie istnieją też na świecie Żydzi, którzy się nie myją albo biją swoje żony. Od wielu lat funkcjonował ten monopol na nietykalność i co prawda podpinali się pod niego na przykład „geje”, jednak bez tak dużych sukcesów, jak to miało i ma miejsce w przypadku Żydów. Żyjemy na takiej planecie, gdzie wszystko ma swój koniec i początek i zasada ta nie ominęła żydowskiego immunitetu. Od kilku lat z gigantycznym impetem do Żydów dołączają islamiści i to bez względu na stopień zaangażowania religijnego uchodzą za nietyklanych.

Znamy wszyscy te bajeczki, że islam religią pokoju jest i basta i jeśli gdzieś tam zdarzają się incydenty, to one nie mają nic wspólnego z islamem, tylko są przejawem ekstremizmu nacjonalistycznego. Gdy we Francji i w Belgii wylatywały w powietrze budynki i ludzie, za tymi zamachami wcale nie stali członkowie ISIS lub inni arabscy terroryści. Odpowiedzialnością obciążono obywateli… Francji, Belgii, Holandii i innych państw, które przygarnęły „uchodźców”. W głównych mediach i na politycznych salonach nie było odważnych, żeby pokazać palcem arabskich terrorystów, fanatyków islamskich. Identycznie dzieje się za oceanem. Po tragedii w Orlando, gdzie zginęło pięćdziesięciu homoseksualistów, do swoich rodaków przemówił „afroamerykański” prezydent Barack Obama. Dla przypomnienia i być może wyjaśnienia krótko napiszę o kogo chodzi. Barack Obama to ten sam prezydent USA, który nie miał żadnych oporów, aby na cały świat wykrzyczeć o „polskich obozach koncentracyjnych”. Uczynił to w trakcie uroczystości poświeconej słynnemu Polakowi Janowi Karskiemu, który w latach czterdziestych ubiegłego wieku dotarł do USA, aby przekazać Franklinowi Delano Rooseveltowi i bogatym Żydom, że Niemcy w Auschwitz palą biednych Żydów. Wówczas nikt Karskiego nie posłuchał i w ogóle nie był zainteresowany takimi smutnymi wiadomościami. Anegdota głosi, że Franklin Delano Roosevelt zmienił temat i spytał Karskiego, czy w Polsce nadal można zobaczyć piękne konie rasy arabskiej?

Strony

29488 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

15 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  rócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski 

  tak poeta zydowski mówił i pisał o swoim narodzie..
  dodałbym jeszcze setki przykładów z całej historii świata..chocby i ostatnimi czasy..policję żydowską z getta łódzkiego i warszawskiego..sami sobie z radością gotowali ten los..a jeden z nich nawet popędzał swoją żonę i dzieci odczas zbiorowej egzekucji w jednym z pdobno "polskich" obozów koncentracyjnych po to by komendant i ssmanska obstawa sie nie zdenerwowała zbyt mocno...

  poza tym..talmud mówi ze
  "goje pochodzą od demonów i jak zwierzeta są stworzeni wyłacznie po to by służyć żydom..

 2. Porządek na świecie DOKŁADNIE TAK .Bo nie jest możliwe aby naturalnym było zbiorowe samobójstwo Europy Zachodniej .Obama zachowuje się jak by był islamistą .
  Tramp miał rację!!!Jego stosunek do uchodźców ,uratuje USA . Ameryka prowincjonalna jest konserwatywna a to daje Trampowi szansę na wygraną z lewaczką Clinton.

 3. nie wiadomo co gorsze, muzułmańscy uchodzcy z z wytrenowanymi bojownika, czy rosyjscy "kibice" z wytrenowanymi bojownikami.

 4. Nie miał odwagi Obama, na odwagę zdobył się RPO Adam Bodnar: "PO po ataku w USA: rosnąca skala nienawiści także w Polsce".
  i dalej:
  "Wyrażamy nadzieję, że stanowcza reakcja państwa [polskiego] na przestępstwa z nienawiści i wzmożenie wysiłków na rzecz skutecznego wykrywania, ścigania i karania sprawców pozwoli uniknąć tak wstrząsających aktów terroru, jak ten w Orlando" - dodał uprzejmie Bodnar.
  http://tiny.pl/...

 5. Chodzi przecież o to, iż pomimo tego że w Ameryce zabijają gejów, to nie może odwrócić oczu świata od polskiej ksenofobii, antysemityzmu, zaściankowości i wielu innych doskonale znanych i szeroko propagowanych w świecie 'polskich wad narodowych'. Nasz prymat na polu bycia nieznośnymi antysemitami, faszystami i budowniczymi obozów koncentracyjnych nie może w żadnym wypadku być zagrożony. Po co Soros futruje 'gazetkę'?

 6. tak nazywa się metoda psychoterapetyczna polegająca, z grubsza, na możliwości wyjawienia, w spoełczności terapeutycznej, przez osoby z tego zbioru, przypadków łamania zasad obowiązujących w tej grupie. Osoby ujawniające swoje "grzeszki" nie podlegają karze, jaka by je mogła spotkać, gdyby zostały przylapane na gorąco. W danej społeczności obowiązują tzw. zasady, które podejmujący terapię zobowiązuje się przestrzegać oraz system kar za ich nieprzestrzeganie. Ale do rzeczy:
  Gdyby tak na jedną godzinę uwolnić ludzi od poprawności i konsekwencji (w mediach, na blogach, forach dyskusyjnych), to ujrzelibyśmy prawdziwy obraz tego co ludzie sądzą o żydach, gejach, muzułmanach itp. itd.
  I byłby to obraz wyjątkowo czarny:-) 

 7. to jest słowo klucz do zrozumienia istniejącej rzeczywistości.
  Chodzi oczywiście o dekonstrukcję tradycyjnych - katolickich wartosci moralnych, w szczególności tych wynikających z Koscioła Rzymskiego.
  Twórcą dekonstruktywizmu był DERIDA.
  Równiez wartości reprezentowane przez WASPów (White Anglo Saxon Protestant) mieszczą się w tych celach, które przyświecają dekonstruktywistom

  Sprowadzenie muzułmańskiej dziczy ma za zadanie spacyfikowanie klasy średniej w krajach, gdzie zostaną oni rozlokowani - to już się dzieje we Francji, Anglii, Niemczech.

  Obie grupy - żydowska i arabska stosują identyczne strategie - sukcesem dla nich nie jest sukces indywidualny, ale sukces zbiorowości - ich klanu, ich religii. Skądinąd jest to powód dlaczego na Bliskim Wschodzie nie będzie nigdy spokoju.

  Nie jest to bynajmniej pierwszy przypadek, że podobne "projekty inżynierii społecznej" są wdrażane.
  Komunizm był takim projektem, gdzie ze sporej części globu uczyniono de facto więzienie. Ze wszystkimi, głównie negatywnymi, konsekwencjami wynikającymi z tego faktu. Gdzie pracowano za równowartość 20 $$ miesięcznie.

  Najciekawsza jest oczywiście WYSPA, gdzie owszem muzułmańskiej dziczy jest dużo, ale zepchnięcie ich do morza absolutnie mieści się paradygmacie działań Londynu.

  Najważniejsza jest oczywiście kasa - kasa, która się kurczy i chodzi o to, żeby przeciętnemu Helmutowi przestać wypłacać 3'000 EURO za pracę na stacji benzynowej, a skoro można go postraszyć arabusem z nożem w zębach to się go straszy

 8. Ktory jrst tworca cywilizacji lacinskiej. Dla tego celu cywilizacja zydowska i protestanci gotowi sa na alians z kazdym. Reszta to juz tylko taktyka czego przykladem schozma bizantyjska i herezja protestancka.

 9. W sumie Żydzi dążą do zbudowania świata podzielonego na kastę zarządzającą zjednoczoną starymi konserwatywnymi obyczajami, i bydło robocze bez płci, narodowości, więzów rodzinnych, i religii.
  Muzułmanów i odmieńców traktują jak ogłupiałe narzędzia przydatne do rozwalania społeczeństw Europy. Z tym że o ile odmieńcy będą stale im potrzebni do utrzymywania siły roboczej w stanie degrengolady, to muzułmanów czeka marny koniec gdy już wykonają zadanie, bo nie ma mowy by jakaś religia szwendała się po świecie wzniecając bunty.
  Pisząc o planach Żydów mam na myśli to co kombinuje najwyżej umocowana ich część, reszta może mieć inne koncepcje i inne ośrodki decyzyjne.

 10. avatar

 11. Jest jakaś niekonsekwencja i wewnętrzna sprzeczność. Z jednej strony nahaj antysemityzmu, z drugiej antyislamizmu ? Dwa nahaje przeciwległe ? Pocóż je tworzyć ? Jeżeli spisek spisków chce wlać do Europy islamskie morze to w jakim celu ? Zmniejszając napięcia etniczne w Europie. Żeby obdzielić świat wrogiem Izraela ? Otworzyć wiele frontów, antagonizmów ? Doprawdy tęgiego łba trzeba.

 12. Przecież to czyste szaleństwo, które wymknie się spod kontroli jak reakcja łańcuchowa.
  Któryś z genialnych matematyków amerykańskich zaangażowanych w resort obrony, bodaj John Nash, dokonał symultanicznego obliczenia możliwości wymiany ciosów atomowych, wyszedł mu Armagedon. Czernobyl pokazał konsekwencje użycia tego czarciego cholerstwa, w ograniczonej skali. Gdy dojdzie do wysypania i komuś w szleństwie przyjdzie ochota rozwiązywać ostatecznie głowicami zginiemy wszyscy. Najgorszym przypadkiem gdy wąska grupa szaleńców roi plany nad światem, decyduje kto ma żyć, kto umrzeć. Zachód ze swoją cywilizacją gnije z rozpusty i przeżarcia, południe zdycha z głodu, Afryka jest eksploatowana iście dantejsko. Ktoś za wszystko zapłaci. Świat jest chory ogromem zła i zbrodni. W każdej sekundzie dokonuje się zbrodnia, mordowani są dziesiątkami tysięcy ludzie. Gdy wejrzeć w życie, jego nikłość i kruchość jeszcze bardziej poraża absurd i paranoja żądzy i człowieczej zachłanności. Ci co siedzą nad planami, mając po 70 – i więcej lat kończą swój teatr oddalając osobisty finał, jakby mogąc przenieść swój smród i upadłość w wieczność. Wszystkie sorosy, morgany i stanleye, rockefellery i rothschildy. W klubach mocarnych władców mamony i bogactwa za chwilę będą prochem i przekleństwem.

 13. avatar

  pisałem o tym już dawno

 14. Po francusku "Intouchables".

  Nie odpowiada mi ten rodzaj chamskiego humoru jaki uprawia "Charlie Hebdo".
  Niemniej jednak - jedna z okładek bardzo trafnie pokazała tę sytuację, dość subtelnie nawiązując do znanego filmu.

  A ponieważ żyjemy w cywilizacji obrazkowej - voilà:

 15. Jesteśmy genetycznymi mieszańcami.
  To dobrze, gdyż w wyniku, niekiedy zadziwiających okoliczności, w końcu, każdy z nas jest i pisze na tym forum.
  Ekspansjonizm islamu oraz nacjonalizm żydowski znane są od setek lat. NWO oraz inne próby tworzenia nowego świata były od zawsze.
  Problemem naszym jest natura ludzka.

  Na pohybel Skurwielom i chwała Idiotom.

 16. Strony