Dobrze się w PiS zastanówcie zanim dokonacie aborcji na marzeniach o silnej Polsce!

Prześlij dalej:

Rzygać mi się chce, gdy mam przedstawiać i wysłuchiwać argumentów na dyżurne tematy, a powód nudności jest jeden. Po prostu istnieją takie problemy, których nie da się rozwiązać w lewo albo w prawo i powinien to rozumieć każdy człowiek używający mózgu. Gdy na wokandę debaty publicznej wrzuca się jeden z takich tematów, z góry wiadomo, że będzie tylko i wyłącznie rzeź. O aborcji wszyscy wiedzą już wszystko i mielenie tych samych porównań, analogi oraz „błyskotliwych” sentencji nikogo nie przekonuje. Po jednej stronie idiotki krzyczą o „zygocie”, po drugiej siedemdziesięcioletnie aktywistki każą rodzić po trupie matki. Te skrajne przykłady są oczywiście pewnym przerysowaniem, ale jednocześnie 100% zapowiedzią przyszłych wydarzeń. Uprzedzałem i starałem się bić we wszystkie dzwony, że takie „igraszki” przypominają testowanie płomienia zapalniczki na beczce prochu, ale „walczący o wartości nadrzędne” odpowiadali, że nic się nie stanie i bijemy się o sens. Stanie się i już się dzieje, nie walczymy też o żadne pryncypia, ale o pokazanie kto tu rządzi duszą. Aborcja w sumie dotyczy może 5 tysięcy par rocznie, z tego większość to nie są głupkowate teoretyczne rozważania, tylko najbardziej bolesne ludzkie tragedie. Ktokolwiek sądzi, że mąż zgwałconej żony, która zaszła w ciążę, może ze spokojem przyjąć teoretyczną „naukę Kościoła” i da się przekonać zdjęciami poćwiartowanego dziecka w 14 tygodniu ciąży, ma jakieś głębokie odchylenia albo urodził się na Marsie. Nie wnikam tutaj w zasady, kodeksy, dekalog, mówię o ludzkich emocjach, które nie podlegają racjonalizacji. Człowiek w skrajnych sytuacjach odchodzi od zmysłów i można mu machać ulotką jak wiatraczkiem, ale to go tylko bardziej rozjuszy.

Strony

40706 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

61 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  Dla niektórych to tylko potwierdzenie, że się nic nie zmienia. Temat aborcyjny obrzydzi dobrą zmianę.
  Mam wrażenie, że zostaniemy ponownie wydymani. Tym razem pod białoczerwonymi hasłami, bo tęczowych mieliśmy już dość. 

 2. avatar

  Ta akcja jest tak słaba, że rzeczywiście zastanawiam się nad możliwością sabotazu. Kaczyński stracił rozum???? Cholera mnie bierze, że - jak napisaleś - po tak chwalebnym programie 500+ PiS wjeżdża na pole minowe. Ludzie, trzymajcie mnie :/ :/ :/ :/

 3. Jeśli skutkiem tej akcji (z ustawą aborcyjną), PiS utraci władzę - teraz, w przeciągu najbliższego półrocza, to mozemy być pewni jednego.
  Tamci zrobią nam taką łaźnię, że się nie pozbieramy. Po prostu  z zemsty.
  Przyjmą nie 7 tysięcy, ale 700 tysięcy tzw. "emigrantów" i te brudasy będą mogły wszystko, a nam nie będzie wolno nic. Bedą gwałcić na ulicach w biały dzień a policja będzie miała zakaz interweniować.
  To jest realne zagrożenie.

 4. avatar

  Mysle, ze takie dziecko mialoby prawo zostac wyslane do kraju swego ojca...

 5. avatar

  A poza tym, czy nikt nie slyszal o:


  http://i.imgur....

  na wypadek, gdyby rzeczywiscie mielibysmy mieszkac w sasiedztwie setek gwalcicieli... To chyba znacznie lepszy pomysl :-)

 6. avatar

  jednego pokaleczy, pozostali cię ukamienują.

 7. avatar

  Przecież tak czy siak mnie ukamienują - skoro próbował mnie zgwałcić, znaczy sprowokowałam.

 8. Nic dodać nic ująć.
  W Polsce radykalizmy nie mają wzięcia, ćwiczyła to lewica na przykładzie gender, a teraz będzie ćwiczyć to prawica z radykalną ustawą antyaborcyjną i się poślizgną jak na skórce od banana. Uważam to posunięcie za błąd polityczny.

 9. Media peowskie pompują "terlikowców" jak Petru a kiedyś Palikota.Chcą wytworzyć wrażenie że koalicja antypisowska wzbogaciła się o nowego członka - Kościół.

 10. Komuś bardzo zależy na wywołaniu tematu aborcji właśnie teraz. Wczoraj w Polsacie usłyszałem: czemu Agata Duda milczy? Ktoś się pospieszył z tym pytaniem, przy okazji odkrył autorów tego zamieszania.
  Projekt obywatelski ustawy na razie jest na etapie zbierania podpisów (?). Kaczor zapowiedział, że jeżeli będzie rozpatrywany przez Sejm, to w klubie PiS nie będzie przymusu. W 2006 roku Kaczor oznajmił, że nie jest mu potrzebne otwieranie kolejnego frontu, przypuszczam że tak będzie i tym razem. W sumie jeszcze nic nie wiadomo, a wrzask taki jakby żywcem odzierali ze skóry. 

 11. Strony