Reklama

1/7.Dlaczego dziennikarze, elity, kochają OWSIAKA i nienawidzą Rydzyka.

“Owsiaka chwalą za zbiórki pieniędzy. Rydzyka nienawidzą za to, że robi to samo co Owsiak.”

1/7.Dlaczego dziennikarze, elity, kochają OWSIAKA i nienawidzą Rydzyka.

Reklama

“Owsiaka chwalą za zbiórki pieniędzy. Rydzyka nienawidzą za to, że robi to samo co Owsiak.”

“Rydzyk złodziejem. Michnik, który zawłaszczył Gazetę Solidarności, wzorcem moralności.”

“Potrzeba znalezienia kozła ofiarnego odwracającego uwagę od prawdziwych złodziei. Idealnym kozłem ofiarnym mógł być Rydzyk, albo Owsiak.”
—-

Tak więc konieczność odwrócenia uwagi od prawdziwych złodziei zrodziła pomysł wykreowanie dwóch skrajnych postaci, z których jedna reprezentuje Siły Dobra, druga Siły Zła. Niby oklepany schemat, dobry dla dzieci. A jednak nie. Genialność pomysłu polega na tym, że Michnik postanowił umieścić obu bohaterów nie na planie filmowym lecz w realnym świecie by i szeregowi oświeceni mogli wziąć udział w tej śmiertelnej walce ze złem.

Pomysł by cały kraj przekształcić w gigantyczne Koloseum zasługuje na kolejnego Nobla. Widzimy więc że dobro zwycięża, bo Rydzyk ma dużo mniejsze Koloseum (1/100 Torunia). Tak więc przyprawiająca o zawrót głowy gigantyczna kasa wyłożona w przygotowanie areny do walki ze złem nikogo nie dziwi. Choć widać wyraźnie kto ile nakradł uwłaszczając się na majątku narodowym i kogo na co stać.

Pic jest tak gigantyczny, że nawet chorzy których nie stać na lekarstwa podziwiają Oligarchów medialnych wypruwających z siebie żyły by ostatni grosz skierować na front walki z potwornym złem. I wszystko to dla dobra ich dzieci. Wielu z wdzięczności chciałoby całować dobroczyńców po rękach, ale czy są godni?

No i ten wspaniały widok najbardziej znanych i utytułowanych, najmężniejszych Templariuszy Sił Dobra dających przykład maluczkim jak zwyciężać mamy. Najpiękniejsze i najmądrzejsze twarze przewijają się jak w kalejdoskopie przed oczyma zaszokowanych sił dobra i zła. Wzbudzając w tych pierwszych wielką radość, a wśród tych drugich poczucie śmiertelnego strachu, bo lwy już wypuszczono na tę gigantyczną arenę.

No bo kto wygra z taką potęgą dysponującą setkami pancernych dywizji uzbrojonych po zęby w najnowocześniejszą broń… medialną, gdy tymczasem zło dysponuje tylko kilkoma armatkami których huku prawie nie słychać, ale przed których ponoć zabójczą skutecznością Siły Dobra codziennie ostrzegają, wyjąc wielkim głosem jak śmiertelne niebezpieczeństwo nam grozi. Sabat w pełnej krasie. Czyż to nie genialny pomysł o. Michnika?

2/7.Dlaczego dziennikarze, elity, kochają OWSIAKA i nienawidzą Rydzyka.

Ale by ta orgia medialna przyniosła określony efekt wychowawczy, należało wpierw odpowiednio przygotować społeczeństwo. Tak więc regularnie od lat wmawiano oświeconym, że to Rydzyk okrada emerytki, a nie rebe Michnik i jego koleś Owsik.

A mając w łapach wszystkie media, poprzez pracujących tam karnych jak psy Pawłowa dziennikarzy których Najwyższy wyszkolił tysiące w ciągu ostatnich 20 lat, Michnik łatwo mógł wykreować się na Nadczłowieka. Więc nie ma co się dziwić, że oświeceni poganie uznali go za nieomylnego boga. Demiurga któremu pragną składać w hołdzie ofiary całopalne. Michnik tylko musi wskazać kogo chce pożreć.

Uwierzyli też, że przyboczny boga naczelnego, anioł gefrajter Owsik jest objawieniem XX i XXI wieku. Pogańskim świętym wyświęcanym corocznie celem podtrzymania nowej świeckiej tradycji. Ale niestety, ta kolejna cudowna istota ma jedną brzydką wadę. Mianowicie jest tak niesamowicie pracowita, że tylko najcięższą pracą raczy brudzi sobie rączki.

A polegała ona głownie na robieniu kupy i wypisywaniu czeków na zakup gotowych wyrobów…

Resztę wirtualnej orki wykonują za naszego stachanowca media – które w totalnej orgii medialnej reklamują za darmo tego cwaniaczka – oraz okradane dzieci, wdowy, emerytki, rencistki i wszyscy inni oświeceni. Ale pomimo tych nadludzkich cech namaszczonego na symbol niepokalanego dobra Owsika, Michnikowi i tak udało się wmówić oświeconym wszystko co chciał dzięki posiadaniu monopolu na prawdę.

3/7.Dlaczego dziennikarze, elity, kochają OWSIAKA i nienawidzą Rydzyka.

Tak więc oświeceni uwierzyli bez mydła, że jednak Owsik jest też bardzo cacy i że na pewno nie doi dzieci i emerytek, gdyż oświeconych wydoić się ponoć nie da, bo to są za duże mądrale na takie numery. Do tego Owsik to święty pan tych pogan. Jak już doi to tylko od tyłu. I dlatego niczego nie dostrzega ogłupiony, choć oświecony motłoch. Wadę ma tylko jedną. Też się jąka jak jego pan, ale tylko wtedy gdy sobie o tej ułomności przypomni.

Zaś Rydzyk, który tworzy ciągle nowe ogromne dzieła (fizyczne), jest bardzo bee… bo Rydzyk doi na chama emerytki… które dają się doić dlatego, że są ogłupiane przez Michnika.

Porównajcie tych dwóch zuchów a zaszokuje was ta zdolność czynienia cudów przez medialnego boga. Szybko zrozumiecie, że media potrafią wykreować nawet skrajnego lenia i picera na pogańskiego boga wielbionego przez oświecony motłoch. Zaś z pracowitego i uczciwego człowieka zrobić potwora.

Michnik już w 1989 roku wiedział, że Paryż wart jest mszy. Dlatego na chama zawłaszczył gazetę całej Solidarności, by bezkarnie prać oświeconym Moherom łby, czyniąc ich powolnymi swoim kaprysom i szemranym celom. A głównym celem Michnika jest judzenie i skłócanie społeczeństwa by je jak najbardziej podzielić, a wtedy dużo łatwiej łowić serca, dusze i umysły w tej mętnej wodzie.

4/7.Dlaczego dziennikarze, elity, kochają OWSIAKA i nienawidzą Rydzyka.

No i ta skrajna obłuda przesiąknięta na wskroś zdegenerowaną dulszczyzną. To skrajne odmienne traktowanie tych dwóch zbieraczy datków. I ta wspaniała orgia medialna ku czci jednego, i w kontraście codzienna czarna orgia wobec drugiego.

A wszystko po to by oczernić, opluć drugiego zbieracza za to, że ośmielił się być niepokornym. Niepokornym, podobnie jak kiedyś Michnik wobec tego samego typu totalitarystów. Ale metody opluwania nie mieniły się. Wyrastają jak widać z jednego pnia.
—-

Ale dlaczego dewociarska dulszczyzna? Ano dlatego, bo co rok widzę te liczne grupki młodych ludzi, często dzieciaków pełnych misjonarskiego zapału, warujące w podnieceniu przed kościołami w oczekiwaniu na wchodzących/wychodzących i natychmiast ruszających do szturmu gdy tylko ofiara się pojawi.

Zaś biedni wierzący nie wiedzą gdzie się skryć przed tą ufną w swoją świętą misję dzieciarnią, która często w nachalny sposób stara się wycisnąć każdy grosz z nieszczęśników obstawiając z każdej strony wszystkie możliwe wejścia i przejścia.

A jak tu odmówić gdy młodzi z wypiekami na buziach szermując szczytnymi hasłami proszą o datek na chore dzieci o których cały świat zapomniał, ale nie Święty Mikołaj Owsik. A jak nie dasz, to cię nie zakolczykują honorowym kolczykiem, więc CAŁY świat będzie wiedział, żeś moher jak pies, a nie oświecony jewropejczyk o złotym sercu i moralności oraz wrażliwości Adasia Michnika.

5/7.Dlaczego dziennikarze, elity, kochają OWSIAKA i nienawidzą Rydzyka.

Perfidia tej sytuacji polega głównie na tym, że ci manipulatorzy wykorzystują do tej podłej zagrywki dzieci i młodzież. Medialni bogowie dobrze wiedzą, że wierzący łożą na różne zbożne cele i wielu po prostu już nie stać na dodatkowy haracz. Inni zaś odmawiając, protestują przeciwko przykościelnemu terrorowi i obłudzie Owsikowej piceriady.

A właśnie o tę odmowę chodzi lewackim obłudnikom. O to by młodzi ludzie mogli “sami”, niejako naocznie przekonać się jak bardzo mohery są ogłupione, bo wolą oddać ostatni grosz złodziejowi Rydzykowi niż świętemu Owsikowi. Dzięki tej szopce Owsiki odpowiednio edukują młodych wysyłając ich na tego typu “życiowe” praktyki.

A lewaccy faszyści tylko zacierają z radości brudne łapska ciesząc się jak dzieci, że na jednym ogniu pieką tyle wspaniałych pieczeni a żaden oświecony głupiec nie załapał co tak naprawdę jest grane.

Dasz 10 zeta Owsikowi, jesteś cacy, dasz Rydzykowi, jesteś idiotą. Ale Owsikowy cyrk kosztujący miliony jest potrzebny bo ma spełnić ważne zadane propagandowe ułatwiające pranie mózgów oświeconej lumpeninteligencji.

Zaś cicha działalność Caritasu o której nie wie nawet pies z kulawą nogą na pewno Michnika nie zainteresuje, bo to nie Caritas jest zagrożeniem dla lewackich faszystów… Tylko Rydzyk. Więc nici z reklamy i pomocy medialnych oligarchów. Jesteś dla nich nikim wiec mają cię w dupie ci obłudnicy o złotych sercach. Tfu!

Lewaccy totalitaryści dobrze wiedzą, że jedyne zagrożeniem dla ich nieograniczonej władzy może jeszcze znajdować się w reku Rydzyka który nie boi się mówić prawdy wszystkim. Nawet swoim pupilom. A to rodzi strach. Bo prawdy bardzo boi się każdy totalitaryzm posiadający absolutną władzę nad sercami i umysłami ludzi.

6/7.Dlaczego dziennikarze, elity, kochają OWSIAKA i nienawidzą Rydzyka.

No i na koniec co nieco o naszym cwaniaczku Owsiku. Dzięki funkcji jaką mu powierzyli lewaccy Oligarchowie, Owsik dosiadł właściwego konia. Zapewnił sobie i rodzince dożywotnią wysokopłatną synekurę. Gwarancję, że media i wszyscy oświeceni będą już do końca życia nosić naszego pogańskiego bożka na rekach.

A to najlepszy biznes na świecie jaki można sobie wymarzyć. Dożywotni geszeft, zapewniający luksusowe życie oraz splendory dla całej, wyniesionej na pogańskie ołtarze świętej rodziny. Życie bez kłopotów. Pracy na lekarstwo. Super fucha dla każdego lenia i taniego picera. Tylko pozazdrościć.

No więc podsumujmy:

Na samym początku w skład zarządu WOŚP wchodziło chyba 9 osób, w tym Owsik i jego żona. Ale taki podział łupów nie podobał się Owsikowi, więc w kolejnych latach eliminował darmozjadów i obecnie w skład zarządu wchodzą 2 osoby plus Owsik i Owsikowa.

Jak łatwo policzyć rodzina Owsików ma w swych łapach 50% udziałów w biznesie co daje im nieograniczoną WŁADZĘ nad WOŚP. Do tego wszystkie koszty związane z prowadzoną działalnością są pokrywane z zebranych pieniędzy.

W jednym z wywiadów Owsik chwalił się jaki to kawał świata zwiedził, a gdzie to nie był, gdzie go nie zapraszali, a jak honorowali, bo sława Owsika lotem błyskawicy rozeszła się po całym świecie, więc wszystkie drzwi stały przed nim otworem. Wszędzie mile był widziany, pokazywany w telewizji, wręcz rozrywany. Za darmo goszczony i obwożony po krajach w jakich raczył pojawić się nasz książę.

Jak łatwo się domyśleć, Owsikowi nie jest więc potrzebny ani własny samolot, ani maybach, bo po prostu on ma to wszystko za darmo. Wielcy z całego świata marzą by mu służyć nie tylko środkami transportu. Mało tego, Owsika darmowe przeloty są nawet eskortowane przez wojskowe myśliwce! Tak honorowany jest ten pogański bożek. To się w normalnej głowie nie mieści. Więc nie ma co się dziwić, że ten bufon i picer lata po całym świecie, zwiedzając i bawiąc się ile dusza zapragnie.

I na koniec NAJWAŻNIEJSZE pytanie:

Na jaką cholerę ten stary picer razem z rodziną jeździ po tym świecie szukając odpowiedniego sprzętu dla chorych dzieci? Przecież wystarczy tylko zamówić odpowiednie katalogi w firmach produkujących dany sprzęt i wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Następnie przy pomocy faksu złożyć zamówienie, a na koniec, pierdząc sobie w stołek złożyć dyspozycję przelewu przez Internet. Nie trzeba nawet ruszać się z biura by załatwić to co trzeba. Wstrętny obłudny picer. Tfu! A oświeceni zamiast na tego cwaniaczka, plują na człowieka czynu, a nie picu pod publiczkę.

7/7.Dlaczego dziennikarze, elity, kochają OWSIAKA i nienawidzą Rydzyka.

Dlaczego nazywam Owsika złodziejem:

Jeśli Rydzyk podobnie jak Owsik zbiera datki od ludzi a pomimo to tylko Rydzyk od lat jest kreowany przez lewackie media na złodzieja, to automatycznie złodziejem jest również Owsik. Do tego jest medialnym pajacem, cudakiem pokazywanym do wyrzygania we wszystkich mediach podczas tej orgiastycznej dintojry.

I kolejne pytania: Czy Rydzyk dla siebie lub swoich dzieci buduje te wszystkie cuda? Te uczelnie, akademiki, kościoły? A może geotermię, by mieć ciepłą wodę w łazience? Czy po to by ludzie mniej płacili za ogrzewanie?? Itd, itd.

A co wybudował Owsik poza swoim imperium dającym utrzymanie całej rodzinie do końca życia? I wy śmiecie nazywać Rydzyka złodziejem a Owsika dobroczyńcą? Pozamienialiście się z Koniami na łby duracy?
—-

P.S. Jeśli chcecie się przekonać jaki cel przyświeca lewackiemu faszyście Michnikowi, to proszę choćby odszukać w necie “Głos Rydzyka”. To nazwa blogu prowadzonego przez Hołuba, kolejnego siepacza o. Michnika, gdzie pod jego patronatem i ochroną, stada lewackich faszystów plują na Rydzyka i wierzących najbardziej wulgarnymi słowy.

Wejdźcie tam i przekonajcie się sami czy coś zmyślam, przesadzam, pisząc to co napisałem o tym Imperium Zła i jego głównych celach. A Hołub to typ człowieka, który za Solidarności był wywożony na taczkach i opluwany.

Reklama

70 KOMENTARZE

 1. Pójdę na intelektualną łatwiznę
  Zresztą osoba, która sama ocenia swoje teksty (oczywiście na 6 gwiazdek :)) na nic innego nie zasługuje. Wykorzystam cytat z Juliana Tuwima, który doskonale oddaje stosunek do Twojej dotychczasowej “twórczości”:

  “Próżnoś repliki się spodziewał
  Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
  Nie powiem nawet pies cię jebał,
  bo to mezalians byłby dla psa”

  • Tjaa też zwróciłam na to
   Tjaa też zwróciłam na to uwagę, nie wiem czy te własnoręczne gwiazdki to przejaw głupoty czy megalomanii. Kolejnym krokiem będą długie scholastyczne dysputy, w których to essalam będzie się dwoił i troił aby wygenerować odpowiednią klikalność, a nawet ku własnej satysfakcji podyskutuje sam ze sobą co by utwierdzić się we własnej spiskowej wizji świata.

 2. Pójdę na intelektualną łatwiznę
  Zresztą osoba, która sama ocenia swoje teksty (oczywiście na 6 gwiazdek :)) na nic innego nie zasługuje. Wykorzystam cytat z Juliana Tuwima, który doskonale oddaje stosunek do Twojej dotychczasowej “twórczości”:

  “Próżnoś repliki się spodziewał
  Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
  Nie powiem nawet pies cię jebał,
  bo to mezalians byłby dla psa”

  • Tjaa też zwróciłam na to
   Tjaa też zwróciłam na to uwagę, nie wiem czy te własnoręczne gwiazdki to przejaw głupoty czy megalomanii. Kolejnym krokiem będą długie scholastyczne dysputy, w których to essalam będzie się dwoił i troił aby wygenerować odpowiednią klikalność, a nawet ku własnej satysfakcji podyskutuje sam ze sobą co by utwierdzić się we własnej spiskowej wizji świata.

 3. @ruum i @czarodziejka
  Każdy, w miarę inteligentny człowiek, nawet oświecony, powinien potrafić liczyć. Jeśli oddano 5 głosów i średnia wychodzi 1, to świadczy o tym, że autor nie mógł sobie dać 6 gwiazdek. Naprawdę nie potraficie zrozumieć tej prostej matematyczna prawidłowości opierającej się na logice a nie na chciejstwie??

  Wiem, że jadę po waszej “inteligencji” którą jak widzę zostawiliście na wczasach, ale jeszcze raz powtarzam, to nie uniwersytet, tu trzeba myśleć. Wiem tez, że taka riposta eliminuje kolejnych dyskutantów którzy mogliby mi zwiększyć klikalność… ale.

  Ale nie tylko klikalność jest najważniejsza. Ważne jest tez z jakimi ludźmi mógłbym mieć do czynienia. A dyskusja z wami mogłaby obrażać inteligencje przeciętnego człowieka. Jeśli chcecie bawić się ze mną w riposty to wpierw zregenerujcie swoje mózgi które wyprano wam lat temu naście.

  Ale wiem, że nie zrobicie tego, więc muszę pogodzić się z mała klikalnością. A nie zrobicie tego, bo jako oświeceni nie macie ze mną szans w logicznej i merytorycznej dyskusji. Przykro mi to mówić z kilku względów, z których najważniejszym jest, oczywiście wg. was, klikalność i ilość gwiazdek. Ale gwiazdki otrzymane od ludzi którzy oddali mózgi do lombardu to żaden zaszczyt.

  Więc tłumacząc na polski. Gdyby tak bardzo zależało mi na tych gwiazdkach, polemizowałbym z wami tak by nie urazić waszej miłości własnej, czyli rozumu z którego tak jesteście dumni…. a który jak wyżej wspominałem, zostawiliście dziesiątki lat temu w lombardzie, komunistycznym lombardzie. Moi mili.

  Więc najlepszym partnerem do dyskusji byłby dla was Lenin a nie ja. Dlatego wiem, że czując, że nie macie ze mną żadnych szans, powstrzymacie się od polemizowania ze mną. No, chyba że jesteście samobójcami. Nieszczęśni.

     • @ruum, myślisz że mi zaimponujesz
      tymi dwoma kropkami? Takim popisem sprawności bojowej to trzeba było imponować sowieckim wojskom stacjonującym na terenie Polski, ale nie mnie. Mnie na pewno nie wystraszysz tą demonstracją siły. Intelektu też. Jeśli mogę to ci poradzę. Na początek dobrze jest też kupić sobie ostrogi. Przynajmniej będziesz mógł udawać bohatera książki Grzesiuka: “Boso, ale w ostrogach”

     • Dobrze, że kolegę poznałem !!
      Taki wrzód na dupie, jak kolega, doskonale robi mi jako pokuta za niecne uczynki z przeszłości. Cóż, takie prawo karmy.

      Jak już się zaprzyjaźniliśmy, to mam dla kolegi pewną radę.
      Niech kolega zmieni lekarza, bo ten obecny robi kolegę w bambuko. Bierze forsę za nic.

   • @ruum, na cholerę mi ten link kolegi “Ja”?
    Niech kolega “Ja” ruszy dupę i zacytuje w którym miejscu oceniałem swój tekst, bo nie mam zamiary jeszcze raz czytać swojego tekstu który znam prawie na pamięć. To raz.

    A dwa, to twoja wypowiedz oświecony inteligencie dotyczyła bieżącego tekstu w którym bezczelnie zarzucasz mi nagradzanie się gwiazdkami. Więc tę wypowiedz skomentowałem. Dotarło do ciebie to co piszę? Czy musisz wpierw poczekać co ci podpowiedzą w Szkle kontaktowym?

    Naprawdę nie rozumiesz, że gdy idzie się na wojnę, to do cholery jasnej trzeba se kupić chociaż porządny łuk, gdy przeciwnik dysponuje bronią atomową? Kapujesz już w czym problem? Więc wpierw zajmij sie ostrzeniem noży, a dopiero później realizuj swoje niebotyczne ambicje. Może ci się w końcu coś uda, dzięki szczęściu i opiece Lenina, który, mam nadzieje jeszcze czuwa nad tobą, sieroto.

    • @@@@Ess@l@m
     Nie fatyguj kolegi JA
     Oto miejsca, w których oceniłeś się na 6:
     @dorola w różnych miejscach ciągle przypisuje mi:

     Essalam ::: sob., 02.01.2010 – 21:44.
     6
     “faszystowskich terrorystów lewackich”. Mogłabyś wskazać choć jedno miejsce w którym użyłem takiego zwrotu?

     Na tvn7 lecą “Czarownice z Eastwick”.

     Essalam ::: śr., 30.12.2009 – 22:43.
     6
     Świetny przykład jak na tani, mniej tani, czy też zwykły pic kupuje się nie tylko kobiety. Wszystko zależy tylko od tego kogo się “kupuje”.

     A to prezent dla @ruum’a, w odpowiedzi

     Essalam ::: sob., 02.01.2010 – 16:41.
     6
     na jego jakże szalenie interesujący wpis: “”Trójka” znów odzyskana !! W nowej ramówce dominować będą wyłącznie programy “misyjne””.

     Może jeszcze coś?

     • @Lukrecja, aż 4 małpy?
      Kolega yossarian0 na moim miejscu już dawno by cię powiesił za taką profanacje człowieka, ale ja nie jestem taki więc przymknę oko na tę prowokacje tracącą zemstą całej rodziny Darwina. Ale niech będzie twoje na wierzchu.

      A wracając do tematu. A wiec o to wam chodziło? No no, nie doceniłem jednak inteligencji ruuma, a swoją przeceniłem. Tak, to prawda, idąc tym tropem rozumowania oceniłem siebie na 6. Ale to nie moja zasługa tylko wasza wina.

      Gdybyście bardziej się postarali, bez problemu wypadłbym względem was blado. A tak, czytając różne wasze wpisy, chyba sami rozumiecie że nie mogły one wzbudzić zbyt wielkiego entuzjazmu co do waszych możliwości intelektualnych, jak i poczucia humoru.

      A reasumując: Chciałem was troszkę wkurzyć by zmobilizować do większego wysiłku umysłowego. Bo uwierzcie mi, samo bycie oświeconym, nie w każdych warunkach zdaje do końca egzamin. Można szpanować swoim oświeceniem, ale głownie wśród równie oświeconych znajomych. Natomiast gdy oświecony znajdzie się przypadkowo w towarzystwie człowieka nieoświeconego, inaczej mówiąc ciemnego, wtedy niestety musi się sprężyc, bo ciemniak na pewno nie kupi kitu w ciemno.

     • @Lukrecja, mogłabyś jednak
      darować sobie te złośliwości. Wystarczyłyby z nawiązką 4 małpy, wiec udałem że więcej nie widzę.

      A po co je wstawiam przy każdym nicku? Po pierwsze, chciałem jakoś wyróżnić się by mnie nikt broń Boże nie wziął za oświeconego. Nie wiem czemu ale jakoś brzydzi mnie to określenie kojarzące mi się z jakimś urządzeniem pamięciowym o dużej pojemności, ale o… Zresztą nieważne.

      Po drugie. Jak tak czasem patrze na was, to mi się od razu wyspy Galapagos przypominają które tak zainspirowały Darwina. I chyba stąd ta skłonność do oznaczania oświeconych tą wdzięczną małpeczką, którą nawet sławetny gonzo Palikot publicznie reklamował na jakimś rynku jako synonim człowieka światowego, otwartego, tolerancyjnego i nietuzinkowego.

 4. @ruum i @czarodziejka
  Każdy, w miarę inteligentny człowiek, nawet oświecony, powinien potrafić liczyć. Jeśli oddano 5 głosów i średnia wychodzi 1, to świadczy o tym, że autor nie mógł sobie dać 6 gwiazdek. Naprawdę nie potraficie zrozumieć tej prostej matematyczna prawidłowości opierającej się na logice a nie na chciejstwie??

  Wiem, że jadę po waszej “inteligencji” którą jak widzę zostawiliście na wczasach, ale jeszcze raz powtarzam, to nie uniwersytet, tu trzeba myśleć. Wiem tez, że taka riposta eliminuje kolejnych dyskutantów którzy mogliby mi zwiększyć klikalność… ale.

  Ale nie tylko klikalność jest najważniejsza. Ważne jest tez z jakimi ludźmi mógłbym mieć do czynienia. A dyskusja z wami mogłaby obrażać inteligencje przeciętnego człowieka. Jeśli chcecie bawić się ze mną w riposty to wpierw zregenerujcie swoje mózgi które wyprano wam lat temu naście.

  Ale wiem, że nie zrobicie tego, więc muszę pogodzić się z mała klikalnością. A nie zrobicie tego, bo jako oświeceni nie macie ze mną szans w logicznej i merytorycznej dyskusji. Przykro mi to mówić z kilku względów, z których najważniejszym jest, oczywiście wg. was, klikalność i ilość gwiazdek. Ale gwiazdki otrzymane od ludzi którzy oddali mózgi do lombardu to żaden zaszczyt.

  Więc tłumacząc na polski. Gdyby tak bardzo zależało mi na tych gwiazdkach, polemizowałbym z wami tak by nie urazić waszej miłości własnej, czyli rozumu z którego tak jesteście dumni…. a który jak wyżej wspominałem, zostawiliście dziesiątki lat temu w lombardzie, komunistycznym lombardzie. Moi mili.

  Więc najlepszym partnerem do dyskusji byłby dla was Lenin a nie ja. Dlatego wiem, że czując, że nie macie ze mną żadnych szans, powstrzymacie się od polemizowania ze mną. No, chyba że jesteście samobójcami. Nieszczęśni.

     • @ruum, myślisz że mi zaimponujesz
      tymi dwoma kropkami? Takim popisem sprawności bojowej to trzeba było imponować sowieckim wojskom stacjonującym na terenie Polski, ale nie mnie. Mnie na pewno nie wystraszysz tą demonstracją siły. Intelektu też. Jeśli mogę to ci poradzę. Na początek dobrze jest też kupić sobie ostrogi. Przynajmniej będziesz mógł udawać bohatera książki Grzesiuka: “Boso, ale w ostrogach”

     • Dobrze, że kolegę poznałem !!
      Taki wrzód na dupie, jak kolega, doskonale robi mi jako pokuta za niecne uczynki z przeszłości. Cóż, takie prawo karmy.

      Jak już się zaprzyjaźniliśmy, to mam dla kolegi pewną radę.
      Niech kolega zmieni lekarza, bo ten obecny robi kolegę w bambuko. Bierze forsę za nic.

   • @ruum, na cholerę mi ten link kolegi “Ja”?
    Niech kolega “Ja” ruszy dupę i zacytuje w którym miejscu oceniałem swój tekst, bo nie mam zamiary jeszcze raz czytać swojego tekstu który znam prawie na pamięć. To raz.

    A dwa, to twoja wypowiedz oświecony inteligencie dotyczyła bieżącego tekstu w którym bezczelnie zarzucasz mi nagradzanie się gwiazdkami. Więc tę wypowiedz skomentowałem. Dotarło do ciebie to co piszę? Czy musisz wpierw poczekać co ci podpowiedzą w Szkle kontaktowym?

    Naprawdę nie rozumiesz, że gdy idzie się na wojnę, to do cholery jasnej trzeba se kupić chociaż porządny łuk, gdy przeciwnik dysponuje bronią atomową? Kapujesz już w czym problem? Więc wpierw zajmij sie ostrzeniem noży, a dopiero później realizuj swoje niebotyczne ambicje. Może ci się w końcu coś uda, dzięki szczęściu i opiece Lenina, który, mam nadzieje jeszcze czuwa nad tobą, sieroto.

    • @@@@Ess@l@m
     Nie fatyguj kolegi JA
     Oto miejsca, w których oceniłeś się na 6:
     @dorola w różnych miejscach ciągle przypisuje mi:

     Essalam ::: sob., 02.01.2010 – 21:44.
     6
     “faszystowskich terrorystów lewackich”. Mogłabyś wskazać choć jedno miejsce w którym użyłem takiego zwrotu?

     Na tvn7 lecą “Czarownice z Eastwick”.

     Essalam ::: śr., 30.12.2009 – 22:43.
     6
     Świetny przykład jak na tani, mniej tani, czy też zwykły pic kupuje się nie tylko kobiety. Wszystko zależy tylko od tego kogo się “kupuje”.

     A to prezent dla @ruum’a, w odpowiedzi

     Essalam ::: sob., 02.01.2010 – 16:41.
     6
     na jego jakże szalenie interesujący wpis: “”Trójka” znów odzyskana !! W nowej ramówce dominować będą wyłącznie programy “misyjne””.

     Może jeszcze coś?

     • @Lukrecja, aż 4 małpy?
      Kolega yossarian0 na moim miejscu już dawno by cię powiesił za taką profanacje człowieka, ale ja nie jestem taki więc przymknę oko na tę prowokacje tracącą zemstą całej rodziny Darwina. Ale niech będzie twoje na wierzchu.

      A wracając do tematu. A wiec o to wam chodziło? No no, nie doceniłem jednak inteligencji ruuma, a swoją przeceniłem. Tak, to prawda, idąc tym tropem rozumowania oceniłem siebie na 6. Ale to nie moja zasługa tylko wasza wina.

      Gdybyście bardziej się postarali, bez problemu wypadłbym względem was blado. A tak, czytając różne wasze wpisy, chyba sami rozumiecie że nie mogły one wzbudzić zbyt wielkiego entuzjazmu co do waszych możliwości intelektualnych, jak i poczucia humoru.

      A reasumując: Chciałem was troszkę wkurzyć by zmobilizować do większego wysiłku umysłowego. Bo uwierzcie mi, samo bycie oświeconym, nie w każdych warunkach zdaje do końca egzamin. Można szpanować swoim oświeceniem, ale głownie wśród równie oświeconych znajomych. Natomiast gdy oświecony znajdzie się przypadkowo w towarzystwie człowieka nieoświeconego, inaczej mówiąc ciemnego, wtedy niestety musi się sprężyc, bo ciemniak na pewno nie kupi kitu w ciemno.

     • @Lukrecja, mogłabyś jednak
      darować sobie te złośliwości. Wystarczyłyby z nawiązką 4 małpy, wiec udałem że więcej nie widzę.

      A po co je wstawiam przy każdym nicku? Po pierwsze, chciałem jakoś wyróżnić się by mnie nikt broń Boże nie wziął za oświeconego. Nie wiem czemu ale jakoś brzydzi mnie to określenie kojarzące mi się z jakimś urządzeniem pamięciowym o dużej pojemności, ale o… Zresztą nieważne.

      Po drugie. Jak tak czasem patrze na was, to mi się od razu wyspy Galapagos przypominają które tak zainspirowały Darwina. I chyba stąd ta skłonność do oznaczania oświeconych tą wdzięczną małpeczką, którą nawet sławetny gonzo Palikot publicznie reklamował na jakimś rynku jako synonim człowieka światowego, otwartego, tolerancyjnego i nietuzinkowego.

 5. Odnoszę wrażenie, że uznajesz
  Odnoszę wrażenie, że uznajesz siebie za dobrego chrześcijanina, nie wiem może się mylę, sugeruję się jednak iście szatańską gorliwością. Rzucasz oskarżeniami nie zawracając sobie głowy ich uwiarygodnieniem. Jeśli wierzysz w Opatrzność Boską, wyobraź sobie sytuację w której Bóg rzucane przez Ciebie pomówienia spuści na twoją głowę.
  Nie sorry, taka ekwilibrysta jest chyba zbyt skomplikowana, słów Chrystusa; odmierzą Tobie miarą jaką mierzyłeś- też chyba nie rozumiesz.
  Bywa że nie jesteśmy w stanie właściwie ocenić po jakiej stronie stoimy, pochlebcy nas nie oświecą, posłuchaj głosu krytyków. Gdy się kogoś nie lubi łatwiej przewalić prawdą miedzy oczy.

 6. Odnoszę wrażenie, że uznajesz
  Odnoszę wrażenie, że uznajesz siebie za dobrego chrześcijanina, nie wiem może się mylę, sugeruję się jednak iście szatańską gorliwością. Rzucasz oskarżeniami nie zawracając sobie głowy ich uwiarygodnieniem. Jeśli wierzysz w Opatrzność Boską, wyobraź sobie sytuację w której Bóg rzucane przez Ciebie pomówienia spuści na twoją głowę.
  Nie sorry, taka ekwilibrysta jest chyba zbyt skomplikowana, słów Chrystusa; odmierzą Tobie miarą jaką mierzyłeś- też chyba nie rozumiesz.
  Bywa że nie jesteśmy w stanie właściwie ocenić po jakiej stronie stoimy, pochlebcy nas nie oświecą, posłuchaj głosu krytyków. Gdy się kogoś nie lubi łatwiej przewalić prawdą miedzy oczy.

 7. Wypowiedź znaleziona w necie:
  “W ubiegłym roku (2009) Wyborcza informowala o sukcesach WOŚP na pierwszych stronach. W tym roku na 8 stronie.

  Myśle, że to reakcja na wpis Essalama na portalu Kontrowersje.net

  Po prostu prawdy tam zawarte sa tak oczywiste, Adam Michnik zdecydowal, by nie ryzykowac i starac sie powoli umyc rece, bo sprawa jest szyta już zbyt grubą nicia i nawet idioci zaczna sie zastanawiac, a moze i zadawac pytania.”

 8. Wypowiedź znaleziona w necie:
  “W ubiegłym roku (2009) Wyborcza informowala o sukcesach WOŚP na pierwszych stronach. W tym roku na 8 stronie.

  Myśle, że to reakcja na wpis Essalama na portalu Kontrowersje.net

  Po prostu prawdy tam zawarte sa tak oczywiste, Adam Michnik zdecydowal, by nie ryzykowac i starac sie powoli umyc rece, bo sprawa jest szyta już zbyt grubą nicia i nawet idioci zaczna sie zastanawiac, a moze i zadawac pytania.”

 9. Ponieważ nie widzę zainteresowania
  tym tematem, to pomyślałem sobie, że może was ten temat zainteresuje:

  “Myślicie, że Żydzi i nasi księża-rabini nie wiedzą, że Polacy za wszelką cenę chcą bezczelnie, na chama, na oczach świata, wyrwać korzenie z żydowskiej historii??

  Wymazać z ludzkiej pamięci historię ciągłych żydowskich KLĘSK w okresie ostatnich 6000 lat?!!

  Dlaczego to robicie wyprani z mózgów przez katolskie MEDIA podli ludzie??!!
  Dlaczego biernie milczycie wy którzy zwierzęcy antysemityzm wysysacie razem z mlekiem matki?
  Dlaczego pozwalacie by MEDIA ukierunkowywały wrażliwość Polaków tylko w jedną stronę??

  Dlaczego pozwalacie by MEDIA tylko Polaków ciągle gloryfikowały z tymi ich durnymi powstaniami??

  Dlaczego w MEDIACH wyszydza się, dezawuuje żydowskie poświecenie w licznych PRZEGRANYCH zrywach zbrojnych??”

  • Polskie MEDIA ciągle
   Polskie MEDIA ciągle ośmieszają, lub poddają w wątpliwość sens wszystkich żydowskich PRZEGRANYCH powstań! Ale najbardziej wyszydzane jest żydowskie powstanie w Getcie warszawskim!!

   A przecież Powstanie Warszawskie było tak samo przegrane jak to PRZEGRANE żydowskie Powstanie w Getcie!!

   Dlaczego więc polskie przegrane powstania hucznie świętujecie a jednocześnie na chama ośmieszacie przegrane powstania żydowskie??

   Wobec tak potwornej niesprawiedliwości, odwołuję sie do ludzi dobrej woli i wielkiego serca. Do Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata!

   Proszę, pomóżcie nam, Żydom tak bardzo poniżanym i upadlanym w Polsce na każdym kroku!

   Szokuje, że nawet oświeceni Polacy ulegając propagandzie TVN-u, Polsatu, radia TOK-FM, GW i podobnym mediom,
   z coraz większą pogardą i niechęcią odnoszą się do żydowskiego PRZEGRANEGO powstania w Getcie!

  • Smutne, że Polacy jak durne
   Smutne, że Polacy jak durne barany ulegają propagandzie narzuconej światu przez Żydożerczy kler który zawłaszczył MEDIA!!

   Wystarczy, że byle klecha coś tam chlapnie w TV, radio, czy jakimś piśmidle a natychmiast taki gniot uznawany jest za świętość przez wszystkich Polaków.

   Zaś to co powie żydowski KSIĄDZ, czyli RABIN, jest natychmiast wyśmiewane, wyszydzane we wszystkich MEDIACH!! Najczęściej w TVN, TVN-24, Polsacie, radiu TOK-FM, Superstacji, Szkle Kontaktowym, Onecie, WP, o2, GW, itd.

 10. Ponieważ nie widzę zainteresowania
  tym tematem, to pomyślałem sobie, że może was ten temat zainteresuje:

  “Myślicie, że Żydzi i nasi księża-rabini nie wiedzą, że Polacy za wszelką cenę chcą bezczelnie, na chama, na oczach świata, wyrwać korzenie z żydowskiej historii??

  Wymazać z ludzkiej pamięci historię ciągłych żydowskich KLĘSK w okresie ostatnich 6000 lat?!!

  Dlaczego to robicie wyprani z mózgów przez katolskie MEDIA podli ludzie??!!
  Dlaczego biernie milczycie wy którzy zwierzęcy antysemityzm wysysacie razem z mlekiem matki?
  Dlaczego pozwalacie by MEDIA ukierunkowywały wrażliwość Polaków tylko w jedną stronę??

  Dlaczego pozwalacie by MEDIA tylko Polaków ciągle gloryfikowały z tymi ich durnymi powstaniami??

  Dlaczego w MEDIACH wyszydza się, dezawuuje żydowskie poświecenie w licznych PRZEGRANYCH zrywach zbrojnych??”

  • Polskie MEDIA ciągle
   Polskie MEDIA ciągle ośmieszają, lub poddają w wątpliwość sens wszystkich żydowskich PRZEGRANYCH powstań! Ale najbardziej wyszydzane jest żydowskie powstanie w Getcie warszawskim!!

   A przecież Powstanie Warszawskie było tak samo przegrane jak to PRZEGRANE żydowskie Powstanie w Getcie!!

   Dlaczego więc polskie przegrane powstania hucznie świętujecie a jednocześnie na chama ośmieszacie przegrane powstania żydowskie??

   Wobec tak potwornej niesprawiedliwości, odwołuję sie do ludzi dobrej woli i wielkiego serca. Do Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata!

   Proszę, pomóżcie nam, Żydom tak bardzo poniżanym i upadlanym w Polsce na każdym kroku!

   Szokuje, że nawet oświeceni Polacy ulegając propagandzie TVN-u, Polsatu, radia TOK-FM, GW i podobnym mediom,
   z coraz większą pogardą i niechęcią odnoszą się do żydowskiego PRZEGRANEGO powstania w Getcie!

  • Smutne, że Polacy jak durne
   Smutne, że Polacy jak durne barany ulegają propagandzie narzuconej światu przez Żydożerczy kler który zawłaszczył MEDIA!!

   Wystarczy, że byle klecha coś tam chlapnie w TV, radio, czy jakimś piśmidle a natychmiast taki gniot uznawany jest za świętość przez wszystkich Polaków.

   Zaś to co powie żydowski KSIĄDZ, czyli RABIN, jest natychmiast wyśmiewane, wyszydzane we wszystkich MEDIACH!! Najczęściej w TVN, TVN-24, Polsacie, radiu TOK-FM, Superstacji, Szkle Kontaktowym, Onecie, WP, o2, GW, itd.

 11. @dorola, co się z tobą dzieje,
  rybko? Odnoszę wrażenie jakbyś udała się na jakąś emigrację, wewnętrzną? Długo masz zamiar leniuchować w tym Sulejówku? Dopytuję się, bo widzę że inni poszli twoim śladem i pustynia nam grozi na blogowisku. A przecież globalne ocipienie dopiero ma nadejść.

  • @dorola, pewnie przeoczyłaś, więc powtórzę:
   Co się z tobą dzieje, rybko? Odnoszę wrażenie jakbyś udała się na jakąś emigrację, wewnętrzną? Długo masz zamiar leniuchować w tym Sulejówku? Dopytuję się, bo widzę że inni poszli twoim śladem i pustynia nam grozi na blogowisku. A przecież globalne ocipienie dopiero ma nadejść.

 12. @dorola, co się z tobą dzieje,
  rybko? Odnoszę wrażenie jakbyś udała się na jakąś emigrację, wewnętrzną? Długo masz zamiar leniuchować w tym Sulejówku? Dopytuję się, bo widzę że inni poszli twoim śladem i pustynia nam grozi na blogowisku. A przecież globalne ocipienie dopiero ma nadejść.

  • @dorola, pewnie przeoczyłaś, więc powtórzę:
   Co się z tobą dzieje, rybko? Odnoszę wrażenie jakbyś udała się na jakąś emigrację, wewnętrzną? Długo masz zamiar leniuchować w tym Sulejówku? Dopytuję się, bo widzę że inni poszli twoim śladem i pustynia nam grozi na blogowisku. A przecież globalne ocipienie dopiero ma nadejść.

 13. Subtelna różnica.
  Proszę zapoznać się z rozliczeniami fundacji WOŚP na ich stronie www.
  Np:
  http://s.wosp.org.pl/Files/Sprawozdanie_XVI_inal.pdf

  Proszę wskazać kwoty wydatków fundacji na inne niż “medyczne”.

  A teraz proszę obejrzeć stronę Fundacji Lux Veritatis
  http://www.luxveritatis.pl
  i odszukać link do rozliczenia wpływów i wydatków.

  Nie ma?
  Nie umieścili.
  Ot taka subtelna różnica.

  Życzę zdrowia.
  Krzysiek

 14. Subtelna różnica.
  Proszę zapoznać się z rozliczeniami fundacji WOŚP na ich stronie www.
  Np:
  http://s.wosp.org.pl/Files/Sprawozdanie_XVI_inal.pdf

  Proszę wskazać kwoty wydatków fundacji na inne niż “medyczne”.

  A teraz proszę obejrzeć stronę Fundacji Lux Veritatis
  http://www.luxveritatis.pl
  i odszukać link do rozliczenia wpływów i wydatków.

  Nie ma?
  Nie umieścili.
  Ot taka subtelna różnica.

  Życzę zdrowia.
  Krzysiek

 15. @Anonim, Owsik nie musiał
  wypowiadać sie na temat Rydzyka bo ma od tego ludzi, czyli wszystkie media które obrabiają dupę Rydzykowi od prawie 20 lat na okrągło.

  Jeśli nie wierzysz to wejdź na blog choćby Hołuba – Głos Rydzyka – tego siepacza o. Michnika a się naocznie przekonasz co tam wypisują o Rydzyku, papieżu, ludziach wierzących. Ogólnie o podludziach inaczej myślących niż wymaga tego poprawnośc polityczna.

  A nie po to kowal ma szczypce by rękoma wyjmował rozżarzone elementy z ognia.

  Owsik jest namaszczony przez lewackich faszystów na przeciwieństwo Rydzyka, więc bezpośrednio temu obludnemu puzonowi nie wolno się źle wyrażać o Rydzyku, bo on ma być tym “lepszym”.

  Ten picerek ma za zadanie udawać niewinnego baranka. Ale nei dlatego, że jest takim niewinnym barankiem, tylko dlatego, co wyzej wyjaśniałem, ze inni za neigo wykonują tę brudną robotę. Myslisz, że mediami, a tym samym i Owsikiem zarządzają idioci?? Jeśli tak uważasz to sam sie wykreujesz na idiotę któremu skutecznie wyprano mózg.

 16. @Anonim, Owsik nie musiał
  wypowiadać sie na temat Rydzyka bo ma od tego ludzi, czyli wszystkie media które obrabiają dupę Rydzykowi od prawie 20 lat na okrągło.

  Jeśli nie wierzysz to wejdź na blog choćby Hołuba – Głos Rydzyka – tego siepacza o. Michnika a się naocznie przekonasz co tam wypisują o Rydzyku, papieżu, ludziach wierzących. Ogólnie o podludziach inaczej myślących niż wymaga tego poprawnośc polityczna.

  A nie po to kowal ma szczypce by rękoma wyjmował rozżarzone elementy z ognia.

  Owsik jest namaszczony przez lewackich faszystów na przeciwieństwo Rydzyka, więc bezpośrednio temu obludnemu puzonowi nie wolno się źle wyrażać o Rydzyku, bo on ma być tym “lepszym”.

  Ten picerek ma za zadanie udawać niewinnego baranka. Ale nei dlatego, że jest takim niewinnym barankiem, tylko dlatego, co wyzej wyjaśniałem, ze inni za neigo wykonują tę brudną robotę. Myslisz, że mediami, a tym samym i Owsikiem zarządzają idioci?? Jeśli tak uważasz to sam sie wykreujesz na idiotę któremu skutecznie wyprano mózg.

 17. “Wsiadłem do taksówki
  i podałem adres (Czerska – pałac – kwatera główna wszechwładnego imperium Agory), a taksówkarz patrząc na mnie z obrzydzeniem mówi:

  Fajną masz pan robotę, nakłamiesz pan nakłamiesz i jeszcze panu za to płacą” – zwierzył się prof. Wiesław Władyka w radio TOK FM, 2009-12-18.

  Wierzę w to, że kiedyś społeczeństwo rozliczy tę bandę zdemoralizowanych krętaczy dla których kłamstwo, kłamstwo przemieszane z prawdą, manipulacje, półprawdy, insynuacje, oczernianie, są chlebem powszednim.

  Już dr Goebbels uczył, że w każdym kłamstwie musi tkwić ta odrobina prawdy, która uwiarygodnia kłamstwo.

 18. “Wsiadłem do taksówki
  i podałem adres (Czerska – pałac – kwatera główna wszechwładnego imperium Agory), a taksówkarz patrząc na mnie z obrzydzeniem mówi:

  Fajną masz pan robotę, nakłamiesz pan nakłamiesz i jeszcze panu za to płacą” – zwierzył się prof. Wiesław Władyka w radio TOK FM, 2009-12-18.

  Wierzę w to, że kiedyś społeczeństwo rozliczy tę bandę zdemoralizowanych krętaczy dla których kłamstwo, kłamstwo przemieszane z prawdą, manipulacje, półprawdy, insynuacje, oczernianie, są chlebem powszednim.

  Już dr Goebbels uczył, że w każdym kłamstwie musi tkwić ta odrobina prawdy, która uwiarygodnia kłamstwo.