Reklama

Białystok 11.06.2013r godz,. 08.00 młodociany bandyta morduje nożem  50 letniego właściciela osiedlowego sklepiku.
Jest neews , czerwone ,żółte pask zapalają się na ekranach telewizorów . Ta wiadomośc jest na pół dnia ,później zejdzie będą ważniejsze. Jak na razie cyngle z WSI 24 próbują nieudolnie powiązać bandytę z rasistowskimi wybrykami innych trogoglytów.
Tym razem jednak chodziło o kasę.
Po prostu śmierć za kilkaset lub kilkadziesiąt złotych. Na co liczy siedemnastoletni bezmózgowiec zabijając niewinnego człowieka ?
Przeciez wiadomo ,że go złapią , ale wiadomo też  ,że wyrok nie będzie wysoki bo to panie młody głupi i poza tym pijany. Dostanie 10 lat wyjdzie po 3 latach bo jak trafi np.  na sędziego Tuleję to ten nie ma serca do CBA ale do bandyty dlaczego nie.
Jak długo jeszcze to państwo będzie się cofać przed  bandyterką z nożami w rękach?
Jak długo jeszcze będziemy zaciskać  dłonie w bezsilnej złości?
Jak długo jeszcze będziem,y słuchąc różnych Zollów ,Ćwiąkalskich którzy z uporem maniaka chcą resocjalizować to bydełko które zresocjalizować się nie da.
Ilu jeszcze uczciwych normalnych ludzi musi zginąć zarżnietych , skopanach ,zastrzelonych aby przyszło otrzeźwienie?
Jak długo jeszcxze będziemy zakładnikami obłąkańczych nowoczesnych metod wychowawczych? Jak długo jeszcze damy się terroryzować samozwańczym autorytetom zamieszkującym zamknięte strzeżone osiedla , którzy nawołują do tolerancji dla bandytów?
Polityka resocjalizacji poniosła klęskę jej owoce zbieramy MY mieszkańcy osiedlowych bloków z których strach wyjść po godz.21.00 bo wtedy rządy przejmuje  debilna zapijaczona młodociana tłuszcza z nożami w rękach.
Zamiast straszyc Polaków wymyślonym faszyzyzmem czas  zabrać się do walki z bandyterką  okupującą nasze miasta.
Młodociane szumowiny codziennie wykonuja swoje wyroki na  normalnych uczciwych obywatelach  miast i wsi.
Kiedy wreszcie Państwo stanie na wyskości zdania i zamiast dziadowskiego biadolenia  rudego niedołęgi zacznie stawiać szubienice dla wszelkiej maści zbydlęciałej hołoty gotowej zabijhać gwałcić  za kila złotych?

Reklama