Co pokazują wiezienia CIA w Polsce? Murzyńskość i „spiski”!

Prześlij dalej:

Sprawie więzień CIA w Polsce można się przyjrzeć z zupełnie innej strony, z jakiej nikt się nie przygląda. Mnie wszystko wolno, mam status wariata i paranoika, zatem wykorzystam limit do oporu. Ścierają się dwa głupie argumenty, jedni powiadają, że trzeba było arabów karmić doodbytniczo i poić szlauchem, bo zabili dwie wieże w Nowym Jorku, inni gderają, że to łamanie praw człowieka. W pierwszym przypadku należałoby dać wiarę, że dwie wieże poskładały się idealnie, niczym klocki, w odwrotnej kolejności do ataku na nie, a trzecia WCT7, o której mało kto wie, w ogóle nie płonęła i zawaliła się ze strachu, patrząc na te dwie większe. W trzeciej wieży mieściła się siedziba CIA i to wcale nie była wieża. Inne bajki, to kompletny paraliż służb USA i całkowita bezbronność, latały sobie samoloty po USA i wybierały ciekawe cele i tak przez parę godzin. W tym samym czasie amerykańska armia i inne FBI, właśnie jadły lunch. Pasterze kóz po kursach na awionetkach precyzyjnie wycelowali w cele Boeingami, tak idealnie, że spłonęły stalowe konstrukcje, a papierowe paszporty „terrorystów” ocalały. W budynek Pentagonu „samolot” wbił się z jeszcze większą finezją, w ścianie została okrągła dziurka, na zewnątrz dwa trybiki i stara opona ułożona na przystrzyżonym trawniku. Inny samolot „rozbił” się jeszcze ciekawiej, bo w dole, gdzie ledwie zmieściłby się ruski Kamaz i nie zostało z samolotu prawie nic – maszyna wyparowała. Argument dotyczący słusznych tortur w związku z „amerykańską tragedią”, jest dobry, ale dla ludzi, którzy boją się głośno powiedzieć, że WTC to była zbrodnia na własnym narodzie, nie mylić z wybranym, żeby ropa i giełda poszła w górę, Izrael dalej był ofiarą agresji, no i parę roponośnych terenów zmieniło właściciela. Drugi argument, to prawa człowieka. Przepraszam bardzo, ale te „człowieki” obcinają „białasom” i „niewiernym” głowy i to nie na YouTube, ale w rzeczywistości. Te „człowieki” wydłubują żonom oczy i porywają dziesięciolatki do handlu dziewicami. Osobiście i bardzo chętnie nakarmiłbym i napoił fanatyków, nie ukrywając obrzydzenia. Tyle argumentów, które uważam za niezbyt mądre.

Co z w takim razie w zamian? Sprawa jest nieśmiertelna i powielana od zarania, jedna służba specjalna dogadała się z inną służbą specjalną, żeby robić polityczne i giełdowe biznesy. Wybrano Polskę, bo inne murzyńskie Guantanamo było spalone. Dlaczego się posypało? No, bo poszło na bezczelnego, skoro po Warszawie i w sejmie chodził Lepper z plotkami, co tam się dzieje w „Klewkach”, to z polskiej strony, któryś podrzędny „borowik” musiał palnąć po pijaku o rewelacji. Z drugiej strony i jak zawsze chodziło o poważne międzynarodowe i polityczne interesy. O ile dobrze pamiętam w USA aferę zaczął jakiś polityk, który bynajmniej nie był zwolennikiem amerykańskiej władzy odpowiedzialnej za murzyńskie lochy w Polsce. Potem to już poleciało hurtem dość spojrzeć na polskie podwórko, żeby zobaczyć, jak poszczególne frakcje usiłowały tym grać pod siebie. Mnie nie interesują ani fanatycy islamscy, ani bajeczki o WTC, interesuje mnie tylko i wyłącznie jedno. Co my z tego mieliśmy i co będziemy mieli? Otóż paru cwaniaków dostało bodaj 15 milionów dolarów i za tę cenę kupiliśmy sobie starą opinię – dzikiego kraju, kolonii murzyńskiej, w której łamie się prawa człowieka. I naturalnie nie ma się czemu dziwić, w końcu Polska, to kraj obozów koncentracyjnych, w dodatku „polskich”.

Strony

25911 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

21 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  Mam prośbę, żeby wejść do gazowni i poklikać trochę na rozsadne komentarze pod najnowszym żerowaniem na tragedii, które zalicza Owsiak, ale żeby do nich dotrzeć trzeba wcześniej kliknąć opcję "pokaż wszystkie".

 2. Przeczytałem, skomentowałem, i polecam to innym

 3. avatar

  Niezłe jaja, nie dość, że zwinęli ten artykulik, to jeszcze kłódkę założyli. Media milczą, ale internet poniesie prawdę, niech się tylko zacznie cała ta hucpa, to będzie temat nr 1, co się działo w Sądzie. Zagajewski chciał dobrze, ale strzelił sobie samobója, myślał, że przeciągnie i wyciszy sprawę składając apelację na ostatnią chwilę, ale efekt będzie taki, że 11 stycznia obowiązującym jest wyrok Sądu w Złotoryi. Inna rzecz, że on doskonale wie, jaka to sztuka dla sztuki i bez szans w Sądzie II instancji. Do tego Sąd Apelacyjny w Warszawie załatwił prezesa Melona z drugiej strony. Jeśli to nie będzie ostatnia hucpa, to na pewno przełomowa.

 4. Czy to artykuł "Owsiak do Arłukowicza: Błagam, niech pan pilnie zareaguje!"?
  Widzę go bez problemu i kłódek nie ma.

 5. avatar

  Jest fragment, a dalej kłódka albo mi się już w oczach mieni, chociaż przed chwilą jeszcze raz sprawdzałem.

 6. To jakieś ograniczenie liczby darmowych odsłon, albo co. U mnie to tak nadal wygląda, kłódka jest zielona i otwarta, art jest w całości:

 7. avatar

  A u mnie tak. Nie wiem, może mnie nie lubią? Ale za co?

  gwkłodka.png

 8. avatar

  :)
  Edit: pierwsze od góry ze znalezionych, zwykle:)

 9. ... ale mam nadzieję że mój komentarz jest tam widoczny.

  Facet zatracił już chyba resztki instynktu samozachowawczego...

 10. To przeca "kerozyna" poprzepalala te stalowe wiezadla, itd itp... :D
  Wlasciwie, jak tak spojrzec, to te ichnie WTC to jest Smolensk u nas.

  Ale... bardzo ladne podsumowanie.

 11. Strony