Reklama

O tym jaka będzie reakcja zdegenerowanej grupy zawodowej, w której na miano lekarza zasługuje może 20% uprawiających ten zawód, pisałem od dawna. Wskazywałem również na to, co właśnie stało się faktem. Obżarte pizzą i rozpieszczone brawami na balkonach towarzystwo, nie ma zamiaru wracać do normalnego leczenia pomimo tego, że zostali „wyszczepieni’. Jedna ze złośliwych interpretacji mówi o tym, że lekarze nie wierzą w „szczepionkę”, w czym jest sporo racji, ale nie to jest główną przyczyną ich patologicznej postawy. Przyczyna zawiera się w jednym i ulubionym słowie tego środowiska – koperta. Kto by nie chciał prawie nic nie robić i zarabiać dwa razy więcej, a dokładnie takie cieplarniane warunki zapewnił lekarzom Niedzielski.

Podobnie, choć w nieco mniejszej skali, „pracują” pielęgniarki. Przepełnione szpitale widać tylko w relacjach medialnych, prawda jest taka, że szpitale w większości stoją puste, natomiast za sztuczny tłok odpowiada jeden oddział „covidowy”, do którego zwozi się wszystkich pacjentów ze wszystkimi „chorobami współistniejącymi”. Chorych nie można odwiedzać, nawet matki wcześniaków, co jest nieprawdopodobnym zwyrodnieniem, nie miały dostępu do dzieci. W efekcie piguły mogą sobie plotkować w gabinetach 10 razy więcej niż dotąd, krewni pacjentów nie zawracają im głowy i nie mają żadnej kontroli na opieką. W przychodniach również raj na ziemi, nie ma kolejek, nikt się nie kłóci o numerki, telefon podnoszą, co czwarty raz. Święty spokój! Dodatkowo taki stan rzeczy napędza prywatne usługi medyczne, gdzie oczywiście bez najmniejszego problemu i nawet bez maseczki można wejść do gabinetu, w którym zazwyczaj spotkamy tego samego lekarza i tę samą pielęgniarkę, co to na „państwowym” boją się pomoru. Nic w tak szybkim tempie nie degeneruje, jak łatwe pieniądze nie wymagające żadnego wysiłku. Z tego bałaganu ktoś taki, jak Niedzielski na pewno nie wyjdzie, tutaj potrzebny jest Dorn razy 100 i realne wbicie „lekarzy” w kamasze, dopiero po przywróceniu ich do śladowego myślenia, można wrócić do w miarę normalnego leczenia.

Reklama

Inna grupa zawodowa mająca się świetnie i zajmująca się dolewaniem paliwa do „pandemicznego” ognia, to nauczyciele. Oni wprawdzie nie mają dwa razy więcej kasy za „zdalne nauczanie”, ale za to mają 100 razy bardziej „wywalone”, jak mówią ich uczniowie. Nie wdaję się w rytualną dyskusję o tym, że nie wszyscy, przecież są tacy, którzy zachowują się więcej niż przyzwoicie. Owszem są, moja Żona na przykład, która jako jedna z nielicznych pracuje normalnie w klasach niższych i przedszkolu, a do tego łączy się z uczniami starszymi i prowadzi na tyle normalne zajęcia, na ile to możliwe. Problem w tym, że mówimy o wyjątkach, natomiast reguła jest taka, że najmniej 70% nauczycieli kocha „pandemię” i całe „dobrodziejstwo” z nią związane. Biorąc pod uwagę, że ten patologiczny stan utrzymuje się od roku i ma ciągle nieliche poparcie ze strony znacznej części społeczeństwa, to szansy na zmianę na widać. Dałoby się to zmienić jedynie przy nagłym zwrocie medialnych i politycznych przekazów, ale tu zderzamy się z kolejnymi grupami zawodowymi i ich interesami. Dziennikarze żyją z „pandemii”, nakręcają histerię pozyskują oglądalność, poczytność i klikalność, plus kasę z reklam społecznych i od koncernów medycznych.

Politycy na całym świecie „pandemią” załatwiają sobie tysiące spraw, w Polsce na przykład „Zjednoczona Prawica” tylko dlatego jeszcze trzyma się kupy, że politycznym tematem numer jeden jest „pandemia’. Kasa, władza i łatwe życie wielu wpływowych grup społecznych napędzają cały ten brudny biznes. O żadne zdrowie i bezpieczeństwo seniorów w tym wszystkim nie chodzi. Większość beneficjentów „pandemicznych”, szczególnie lekarze i pielęgniarki, doskonale wiedzą, że to pasza dla „ciemnego ludu”, ale na niczym tak się dobrze nie zarabia, jak na ludzkim strachu pomieszanym z głupotą. Jeśli ludzie tych nierobów i cyników nie zaczną odpowiednio traktować, to nie zmieni się nic. Oni wszyscy muszą przejść drogę od bohatera do zera, w przeciwnym razie „pandemia”, na której się pasą, będzie trwać.

Reklama

44 KOMENTARZE

 1. W tej chwili są już dwa

  W tej chwili są już dwa źródła, które twierdzą dokładnie to, co było wiadomo już od dawna, że COVID to wymyślone cudo i za chorobę na to odpowiada wzmocnione promieniowanie elektromagnetyczne i/lub drobnoustrój malaryczny Babesia, dlatego leki antymalaryczne typu: Inwermektyna, Amantadyna, HCQ tak dobrze działają na to "zachorowanie". Istnieje też domniemanie, że szczepionki na grypę mogły być w 2019 i 2020 także zainfekowane drobnoustrojem Babesia aby Deep State miał podkładkę dla pandemii. Namierzono także, że obecne testy PCR zawierają dziwne nanociała, które mogą także tym drobnoustrojem infekować a testami przy okazji mogą także pobierać nasze DNA. Dodatkowo w testach PCR spotkano także nano ciała Morgelonów. co już jest mocnym zamachem na życie ludzi tym testowanych. 

  Linki z dowodami poniżej  
  1. Rosja stała się pierwszym krajem na świecie, który przeprowadził sekcję zwłok ofiary COVID-19 i po wnikliwym śledztwie, stwierdzono, że Covid nie istnieje jako wirus. Ludzie umierają przez wzmocnione promieniowanie elektromagnetyczne sieci V.G. Lekarze w Rosji naruszyli prawo Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), które nie pozwala na wykonywanie sekcji zwłok osób zmarłych na Covid . Po okresie odkrycia naukowego nie można przypuszczać, że to nie wirus, ale bakteria, która powoduje śmierć, co prowadzi do powstawania zakrzepów w żyłach i nerwach, przez które pacjent umiera przez te bakterie.
  Rosja pokonała Covida twierdząc, że ′′że to nic innego jak krzepnięcie kołowo-naczyniowe (zakrzepica), a tą chorobę normalnie można leczyć “  lekami przeciwzapalnymi i przyjmując środki przeciwzakrzepowe (aspiryna). Oznacza to, że można wyleczyć chorobę. Według innych rosyjskich naukowców respiratory i jednostka intensywnej terapii (UCI) nigdy nie były potrzebne. Protokoły do tego zostały już opublikowane w Rosji. Chiny już o tym wiedziały, ale nigdy nie opublikowały swojego raportu. Promieniowanie V.G jest najbardziej szkodliwe dla ludzi z bardzo niską odpornością. Promieniowanie to powoduje również stan zapalny i niedotlenienie. Chorującym przepisuje się Asprin-100 mg i Apronik lub Paracetamol 650 mg.
  https://globalna.info/2021/03/03/rosja-zlamala-protokoly-who-co-przniosly-wyniki-sekcji-zwlok-chorych-na-%f0%9f%a6%a0-19
  2. Głównym kandydatem zatrudnionym do celowego zarażenia ludzi „C19” jest wewnątrzkomórkowy pasożyt Babesia, który jest pierwotniakiem podobnym do malarii i powoduje babeszjozę. Ten wewnątrzkomórkowy pasożyt, między innymi, infekuje i niszczy czerwone krwinki, pożerając dopływ tlenu w komórce. Babesia ma okres inkubacji, który może rozciągać się od jednego tygodnia do sześciu tygodni, więc koniec wtrysku listopada może spowodować objawy pierwszy odczuwalne dopiero w połowie stycznia. Interesujące jest, że bardzo znaczna liczba specyficznych objawów można znaleźć w zarówno „C19”, jak i babeszjoza. Lista objawów obserwowanych w obu tych schorzeniach jest zbyt duża, aby była zwykłym zbiegiem okoliczności.
  https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/02/a-reasonable-and-alarming-hypothesis-on.html
  3. Nano-pył na „wacikach testowych”, czym jest szczepionka mRNA, jak działa technologia nano-pyłów, skutki uboczne szczepienia.
  https://rumble.com/ve2hh7-zgadnij-co-jest-w-szczepionkach-polski-lektor.html
  4. 31 powodów, dla których nie warto brać szczepionki
  https://gatesofvienna.net/2021/02/31-reasons-why-i-wont-take-the-vaccine
  5.Szczepienie (w teście PCR?) możliwe przez wacik – szczepienia wstrzymane w niektórych częściach Szwecji – dotknięte służby ratownicze w NRW
  https://strefa44.pl/szczepienie-w-tescie-pcr-mozliwe-przez-wacik-szczepienia-wstrzymane-w-niektorych-czesciach-szwecji-dotkniete-sluzby-ratownicze-w-nrw
  6. Na filmie pokazano, że zblizenie komórki do maski chirurgicznej wykryło w niej nano-ciała, które wysyłało sygnały do jakiegoś odbiornika (miejsca pokazanego na mapie google). 
  Oto twoja maska.
   Czy nanotechnologia nie jest świetna?
   Zanim założysz te rzeczy, włóż je do kuchenki mikrofalowej na 15 sekund lub do czasu, aż usłyszysz trzask,
   (Ale najpierw usuń małą metalową listwę z maski.)
  https://twitter.com/i/status/1364797512268341250
  7. Super kanał o COVIDZIE dla corona-idiotów
  Czy zaufałbyś firmie od szczepionki Astra Zeneca, jeśli ona produkuje także ten "osławiony" adrenochrome ?
  https://t.me/Covid19disclosure/671

  8, Test PCR zawiera ludzką sekwencję genową, więc siłą rzeczy przy ustawieniu 30-50 cykli zawsze ten test będzie pozytywny. Ponoć Chińczyki robią aż 2 testy i badanie płuc rentgenem, bo nie ufają w ogóle tym testom a ich cykle są ustawione na sztywno na 25,4, gdzie w Polsce minimum jest to 30-45 …

  https://t.me/Covid19disclosure/667

  9. Aż 16 stanów w USA skończyło już z tą pseudo pandemią i uchwaliło, że maski u nich już nie obowiązują i prawo to działa także dla wszystkich zamkniętych pomieszczeń ! Wszystkie firmy gastronomiczne u nich już działają a to co u nas PISIORY odwalają, to tylko po to aby zaszczepić jeszcze jakąś ilość ludzi aby mieli podkładkę, jak będą musieli zwiajać tą pandemię, że to właśnie niby dzieki tym szczepieniom COVID przestał być groźny … 
  https://t.me/Covid19disclosure/668
  10. Wskaźnik śmiertelności w Izraelu spowodowany szczepieniem młodych ludzi jest setki razy wyższy niż w przypadku wirusa chińskiego, Niezła bomba.
  https://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/297051

  https://wearethene.ws/notable/209032

 2. W tej chwili są już dwa

  W tej chwili są już dwa źródła, które twierdzą dokładnie to, co było wiadomo już od dawna, że COVID to wymyślone cudo i za chorobę na to odpowiada wzmocnione promieniowanie elektromagnetyczne i/lub drobnoustrój malaryczny Babesia, dlatego leki antymalaryczne typu: Inwermektyna, Amantadyna, HCQ tak dobrze działają na to "zachorowanie". Istnieje też domniemanie, że szczepionki na grypę mogły być w 2019 i 2020 także zainfekowane drobnoustrojem Babesia aby Deep State miał podkładkę dla pandemii. Namierzono także, że obecne testy PCR zawierają dziwne nanociała, które mogą także tym drobnoustrojem infekować a testami przy okazji mogą także pobierać nasze DNA. Dodatkowo w testach PCR spotkano także nano ciała Morgelonów. co już jest mocnym zamachem na życie ludzi tym testowanych. 

  Linki z dowodami poniżej  
  1. Rosja stała się pierwszym krajem na świecie, który przeprowadził sekcję zwłok ofiary COVID-19 i po wnikliwym śledztwie, stwierdzono, że Covid nie istnieje jako wirus. Ludzie umierają przez wzmocnione promieniowanie elektromagnetyczne sieci V.G. Lekarze w Rosji naruszyli prawo Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), które nie pozwala na wykonywanie sekcji zwłok osób zmarłych na Covid . Po okresie odkrycia naukowego nie można przypuszczać, że to nie wirus, ale bakteria, która powoduje śmierć, co prowadzi do powstawania zakrzepów w żyłach i nerwach, przez które pacjent umiera przez te bakterie.
  Rosja pokonała Covida twierdząc, że ′′że to nic innego jak krzepnięcie kołowo-naczyniowe (zakrzepica), a tą chorobę normalnie można leczyć “  lekami przeciwzapalnymi i przyjmując środki przeciwzakrzepowe (aspiryna). Oznacza to, że można wyleczyć chorobę. Według innych rosyjskich naukowców respiratory i jednostka intensywnej terapii (UCI) nigdy nie były potrzebne. Protokoły do tego zostały już opublikowane w Rosji. Chiny już o tym wiedziały, ale nigdy nie opublikowały swojego raportu. Promieniowanie V.G jest najbardziej szkodliwe dla ludzi z bardzo niską odpornością. Promieniowanie to powoduje również stan zapalny i niedotlenienie. Chorującym przepisuje się Asprin-100 mg i Apronik lub Paracetamol 650 mg.
  https://globalna.info/2021/03/03/rosja-zlamala-protokoly-who-co-przniosly-wyniki-sekcji-zwlok-chorych-na-%f0%9f%a6%a0-19
  2. Głównym kandydatem zatrudnionym do celowego zarażenia ludzi „C19” jest wewnątrzkomórkowy pasożyt Babesia, który jest pierwotniakiem podobnym do malarii i powoduje babeszjozę. Ten wewnątrzkomórkowy pasożyt, między innymi, infekuje i niszczy czerwone krwinki, pożerając dopływ tlenu w komórce. Babesia ma okres inkubacji, który może rozciągać się od jednego tygodnia do sześciu tygodni, więc koniec wtrysku listopada może spowodować objawy pierwszy odczuwalne dopiero w połowie stycznia. Interesujące jest, że bardzo znaczna liczba specyficznych objawów można znaleźć w zarówno „C19”, jak i babeszjoza. Lista objawów obserwowanych w obu tych schorzeniach jest zbyt duża, aby była zwykłym zbiegiem okoliczności.
  https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/02/a-reasonable-and-alarming-hypothesis-on.html
  3. Nano-pył na „wacikach testowych”, czym jest szczepionka mRNA, jak działa technologia nano-pyłów, skutki uboczne szczepienia.
  https://rumble.com/ve2hh7-zgadnij-co-jest-w-szczepionkach-polski-lektor.html
  4. 31 powodów, dla których nie warto brać szczepionki
  https://gatesofvienna.net/2021/02/31-reasons-why-i-wont-take-the-vaccine
  5.Szczepienie (w teście PCR?) możliwe przez wacik – szczepienia wstrzymane w niektórych częściach Szwecji – dotknięte służby ratownicze w NRW
  https://strefa44.pl/szczepienie-w-tescie-pcr-mozliwe-przez-wacik-szczepienia-wstrzymane-w-niektorych-czesciach-szwecji-dotkniete-sluzby-ratownicze-w-nrw
  6. Na filmie pokazano, że zblizenie komórki do maski chirurgicznej wykryło w niej nano-ciała, które wysyłało sygnały do jakiegoś odbiornika (miejsca pokazanego na mapie google). 
  Oto twoja maska.
   Czy nanotechnologia nie jest świetna?
   Zanim założysz te rzeczy, włóż je do kuchenki mikrofalowej na 15 sekund lub do czasu, aż usłyszysz trzask,
   (Ale najpierw usuń małą metalową listwę z maski.)
  https://twitter.com/i/status/1364797512268341250
  7. Super kanał o COVIDZIE dla corona-idiotów
  Czy zaufałbyś firmie od szczepionki Astra Zeneca, jeśli ona produkuje także ten "osławiony" adrenochrome ?
  https://t.me/Covid19disclosure/671

  8, Test PCR zawiera ludzką sekwencję genową, więc siłą rzeczy przy ustawieniu 30-50 cykli zawsze ten test będzie pozytywny. Ponoć Chińczyki robią aż 2 testy i badanie płuc rentgenem, bo nie ufają w ogóle tym testom a ich cykle są ustawione na sztywno na 25,4, gdzie w Polsce minimum jest to 30-45 …

  https://t.me/Covid19disclosure/667

  9. Aż 16 stanów w USA skończyło już z tą pseudo pandemią i uchwaliło, że maski u nich już nie obowiązują i prawo to działa także dla wszystkich zamkniętych pomieszczeń ! Wszystkie firmy gastronomiczne u nich już działają a to co u nas PISIORY odwalają, to tylko po to aby zaszczepić jeszcze jakąś ilość ludzi aby mieli podkładkę, jak będą musieli zwiajać tą pandemię, że to właśnie niby dzieki tym szczepieniom COVID przestał być groźny … 
  https://t.me/Covid19disclosure/668
  10. Wskaźnik śmiertelności w Izraelu spowodowany szczepieniem młodych ludzi jest setki razy wyższy niż w przypadku wirusa chińskiego, Niezła bomba.
  https://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/297051

  https://wearethene.ws/notable/209032