Reklama


Reklama

Witam Kontrowersjan. Długo nie zaśmiecałem forum, ale moją uwagę dzisiaj przyciągnęły media internetowe. W dodatku przepraszam, że eklektyczny słownik nie idzie literkami jak powinien, ale vis major. Ale do rzeczy… wszyscy na forum komentują wypociny Millera a tu kolejny Rysio z kolekcji PO, ten który jako partyjny zabójca wcielił w życie politykę miłości Partii Oprychów i załatwił Pisowca na 100% a drugiego na 80%, został dziś ogłoszony przez sąd jako poczytalny i oskarżony.

Jednak w GRU24, Wirtualna Rosja czy Onet.ru tudzież innych wiodących polskojęzycznych mediach o tym mało bo ważniejsze jest plucie na rydzykowych pielgrzymów, sprzątaczki okradające PiS oraz brak kasy na WOPRowska ochronę wczasowiczów. Inne michałki obejmują Sikorskiego na Tłyterze, korupcję polityczną w wykonaniu SLD i niezłomnych lojalistów PO oraz inne bajki dla gawiedzi coby ogórki lepiej smakowały.

Ale przecież kampania się jeszcze nie zaczęła, premier jak zwykle w poniedziałek ma weekend, Ryszard C w ogóle nie istniał a Europa ma ważniejsze problemy. Smacznego.

Reklama

3 KOMENTARZE