Bolek spadł PiS-owi z nieba – Panie Zbyszku do dzieła!

Prześlij dalej:

Wiem, wiem, temat staje się męczący, ale tym razem Bolek będzie tylko tłem, pozostawiam jego kapowanie ludzkiej pogardzie, bo sumienia i wstydu Wałęsa nie posiada. Spadł PiS-owi Bolek z nieba i nastała zasłużona chwila wytchnienia. Wszyscy publicyści, dziennikarze, eksperci, elektorat, a także zazwyczaj obojętni pożeracze pasztetu z „Biedronki”, mówią tylko o jednym i bardzo dobrze. Na niewinnego nie trafiło, no i w końcu demokracja sobie pożyje bez stresu, że jest zagrożona. Moment jest doskonały i mam nadzieję, że PiS prócz wytchnienia skorzysta z okazji, aby przepchnąć kilka nowych pomysłów, nie wyłączając czystek. W atmosferze histerii każda zmiana natychmiast jest przedstawiana jako zamach na swobody obywatelskie. Przysłuchując się krytyce programu 500+ można było nabrać przekonania, że Jarosław Kaczyński, w orędziu do narodu, zakomunikował podwyższone o 10% podatki, zabór mienia najmniej w połowie i przymusowe prace na rzecz wszystkich ministrów. Poziom nagonek przybrał nową formułę, nie szuka się już ani kija ani pałki, ale wali na oślep czym popadnie, gdzie popadnie i jak popadnie. Oczywiście szczytem bezczelności popisują się dogorywający członkowie PO, którzy tradycyjną propagandą krzyczą o „dzieleniu Polaków”. PiS podzielił dzieci na gorsze i lepsze, jedne pieniądze dostaną, a niebożę radnej PO wyciągającej 6 tysięcy na łapę, będzie głodne, bez Bebiko i Bobo Fruta, płakało. Czegokolwiek się Beata Szydło, czy Andrzej Duda nie dotknęli, podnosił się rwetes, który w kulminacyjnym momencie przerodził się w protest KOD z okazji „Walentynek”. Mamy milion takich akcji i żaden racjonalizm nie dociera, nawet druga „mama Madzi” złapana na Malcie dzięki ustawie policyjnej, co słusznie zauważył Cezary Gmyz, nie dała satysfakcji dłużej niż dwa dni.

"Opaczność" czuwa i przerwała nagle wszystkie widowiska z cyklu „gonimy króliczka”, teraz Frasyniuk, Celiński i cała reszta zajęta jest obroną fałszywej legendy. Czyjej legendy? Jasne, że Bolesława Wałęsy, którego tuż przed i w trakcie prezydentury, Adam Michnik z siepaczami obrzucił gównem po same uszy. Piotr Lisiewicz, człowiek, którego bardzo szanuję, wykonał niespotykaną dziś pracę dziennikarską i wyciągnął nie z Internetu, ale ze starych gazet wszystkie ciekawe cytaty. Tekst dostępny miedzy innymi tutaj. Gorąco polecam, bo można się i pośmiać i zobaczyć kawał solidnej roboty. Jak widać i lewa i prawa strona żyje jednym tematem, o co broń Boże nie mam pretensji, wszak czekaliśmy na taki triumf prawdy całymi wiekami. Bolek, również za sprawą samego Bolka będzie chodził po mediach jeszcze wiele tygodni. Trudno wskazać, co bardziej nakręca temat, coraz durniejsze kłamstwa Wałęsy, czy zapowiedź IPN dotycząca systematycznego ujawniania kolejnych dokumentów. Ważne jest jednak w tym wszystkim, by nie marnować nadarzającej się okazji i nie byłbym sobą, gdybym nie wskazał najpilniejszej sprawy do załatwienia.

Strony

44984 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

48 (liczba komentarzy)

 1. To pomyłka czy celowy wałęsizm? :)

 2. Mamy na sumieniu dwóch p-rezydentów ortografów.

 3. mógłby być i bronkizm. Ale, że Ubolek obecnie w centrum uwagi, to chyba jednak wałęsizm. 

 4. Może chodzi o opatrzność opaczną, taką na opak? Chociaż nie sądzę.

 5. Teras należy przypuszczać, że celowe.

  Opaczność - wygląda cudnie.

 6. ... w obecnej sytuacji jest jak najbardziej na miejscu. Nagle w Polsce coś zdarzyło się na opak, wbrew mainstreamowi - choć nie było to bynajmniej zamierzone. Powoli zaczniemy wracać do normalności.

 7. avatar

  dla niedowiarków wbijających gwoździe w drzwi kościoła, Bóg istnieje

 8. Tych co mnie rozpoznali po nicku witam serdecznie. Dobrze jest wrócić do Swoich. Pozostałych witam równie serdecznie i oczywiście kontrowersyjnie. Po trzech miesiącach nieobecności widzę niemało zmian w polityce, jak i na portalu M. Kurki, którego również witam i pozdrawiam. To by było na dziś tyle, bo Opatrzność już została rozpracowana.          Wszystkich pozdrawiam.

 9. avatar

  fakt..czystka by sie przydała.bez niej nic sie nie da zrobic..tylko co sie stanie jesli i "nowym" sedziom ..(jacy oni z reszta tam beda nowi..jak to "sedziowskie" rodziny od pokolen)..przyjdzie do łba (nie daj P.B...!!!!) uznac owsiaka za prawdziwego dobroczynce;amber gold za wzór przedsiebiorstwa godnego nagrody "teraz polska"..??

 10. avatar

  palowac :-)

 11. Strony