Belgijski terrorysta i polski obóz koncentracyjny w Zjednoczonej Europie!

Prześlij dalej:

Minęło kilka dni od czasu zamachu we Francji i zgodnie ze smutnymi przewidywaniami ta lekcja niczego w europejskich łbach zdegenerowanych poprawnością polityczną nie zmieniła. Postawiłem smutną diagnozę, że być może po czterech mordach i to następujących po sobie, nie tyle coś by pod czaszką zadymiło, ale chociaż instynkt odrzuciłby idiotyczną bajkę o miłości ponad podziałami. Obawiam się jednak, że ta tragiczna wizja jako powrót do normalności jest nazbyt optymistyczna i wystarczy przyjrzeć się symptomom, aby pozbyć się złudzeń. Jak nazwać człowieka, który po śmierci prawie 150 swoich rodaków stwierdził, że to Francuzi zabijali Francuzów? Pierwsze słowo jakie przychodzi do głowy to idiota, później jeszcze gorsze wyrazy cisną się na usta, ale tym człowiekiem był prezydent Francji. Od piątku nie spotkałem się w głównych mediach z ani jednym stwierdzeniem, które mówiłoby o najbardziej podstawowych faktach. Słowo Arab zostało wykasowane ze słownika mediów. Ba! Mniej niż na lekarstwo można usłyszeć o muzułmanach, a ze świeczką szukać islamistów. Dyskretnie przemyca się terrorystów, bardzo nieśmiało ekstremistów, co odważniejsi wspominają o fanatykach, ale koniecznie religijnych, tak ogólnie, nigdy konkretnie. Nie ma za to żadnego problemu, żeby dowiedzieć się jakie obywatelstwo mieli… ci biedni ludzie, których zgubiła pozbawiona tolerancji ideologia. Pierwszy miał być Syryjczykiem, szybko się jednak okazało, że taki Syryjczyk, co bardziej rozgarniętym może się skojarzyć z Arabem. Paszport Syryjczyka uznano za fałszywy, stanowisko greckiego rządu, w którym świat został poinformowany o historii „uchodźcy”, za niebyłe.

Takim prostym rad sposobem od Warszawy przez Paryż, aż po Rzym słyszymy, że Belg był szefem zamachowców, a pomagali mu „rodowici Francuzi”. Wprowadzenie w życie powyższego skretynienia było dość łatwe. Urobione społeczeństwo europejskie zamiast ruszyć na ulicę i domagać się oczyszczenia dzielnic z arabskiej i islamskiej patologii, skupiło się wokół tych samych knajp, gdzie odbyła się rzeź i zaczęło słuchać pajaców grających na fortepianie „Imagine”. Łatwo wchodzi w ucho, wzrusza, poza wszystkim bagietki nie podrożały, to kto by zapamiętał nazwisko Omar Ismail Mostefai i zrozumiał, że chodzi o arabskiego ludobójcę. Do wszystkich dziwactw doszło i to, że w wczasach nieco normalniejszych takie nazwiska, jak Mehmet Ali Ağca czy grupa Baader-Meinhof były na ustach całego świata. Każdy śmiertelnik wiedział o kogo chodzi i nie miał cienia wątpliwości, że zamachowcem nie jest „rodowity Francuz”. Do końca lat 70-tych też nie było większych problemów z narodową identyfikacją obozów koncentracyjnych, do których zawsze dodawano niemieckie lub nie dodawano, bo obóz koncentracyjny i niemiecki stanowiły pleonazm. Co to się narobiło, że ludziom mylą się znaczenia? Mądrzejszy zapłacił głupszemu, żeby zmyć krew i hańbę z siebie, a głupiego uczynić jeszcze głupszym i do tego wymyślonym zbrodniarzem.

Strony

47677 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

63 (liczba komentarzy)

 1. A najlepsze jest to, że słowa Błaszczaka akceptuje dużo więcej Polaków niż głosowało na PiS. Tym samym salonowe mendy dziennikarskie mówią już tylko do siebie...

 2. avatar

  otóż to, dlaczego 90% Polaków ma nadstawiać zadek do kopania przez 5% odstających od normalności ksenofobów i rasistów?A pozostałe 5% to bezjajowe obojniaki, "ciepłe kluchy".

 3. avatar

  co tu wklepac??chyba tylko to juz odmieniane przez wszystkie mozliwe przypadki ze Oriana Fallacci miala racje..JUŻ jest za pozno!!!!na COKOLWIEK!!!...nie tylko dla francuzów ale i dla calej zachodniej "starej"europy..przeciez "ZARZĄDZAJĄCY" mediami  juz jutro nie zadzwonia do redaktorow i nie kaza zmienic "linii redakcyjnej"..a w zlaicyzowanej europie..zamiast TRÓJCY św..prym wiada 3 najwieksze qrwy nowego "porzadku swiata"..--->tolerancja--->rownosc--->poprawnosc polityczna...
  a w sprawie stanowiska rzadu RP..mialbym sugestie do ministrow konstytucyjnych...obrac taktyke w/s "uchodzców" tak sama jak tusk obrał w/s "katarskiego inwestora"...zaobiecac wszystko--->wszystkim na smierc..a samemu pilnowac POLSKIEJ RACJI STANU za wszelka cene i wszelkimi metodami..
  A'PROPOS polskiej racji stanu..wg PAP..PAD ułaskawił mariusza kaminskiego...no...noo...noooo...jesli to prawda to ja juz nie mam pytan.. :-))x5....jesli teraz zaczyna sie takim akcentem to bedzie tylko WIELKA POLSKA...( ateraz pani hania redaktorowa strasznie sie bulwersuje po przecinku wespół-w zespol z panem PO-słem "maybachem" olszewskim...

 4. Tu mi Błaszczak zaimponował. Co prawda miałam o nim lepsze zdanie niż większość. Pamiętam, jak Migalski po odejściu z PiS-u się na nim wyżywał na swoim blogu. Uznałam wtedy, że skoro Migaś tak Błaszczaka nie cierpi, to trzeba go lubić :)

 5. avatar

  Jakoś nigdy nie mogłam zrozumieć ciągłego krytykowania M. Błaszczaka. Na pewno nie był tak "rozrywkowy" jak co niektórzy partyjni koledzy:-) Pochlebiam sobie, iż zawsze dostrzegałam w nim ukryty potencjał i przysłowiowy lwi pazur. Oby tak dalej, panie Mariuszu!

 6. Czesto, gesto (na tym Forum) padaly slowa krytyki, krytyki graniczace ze slowami obelgi, pod adresem pana Mariusza Blaszczaka i wtedy czulem sie jakbym byl na ...Wirtualnej Polsce, czy innym onetcie.pl!
  Dziwilem sie bardzo, ze madrzy ("nasi") ludzie z taka latwoscia popadaja w "TVNowskie krytykanctwo" bardzo dobrego i odwaznego polityka PiS.

  Pozdrawiam i przepraszam...ze sie dziwilem!); Janusz z Toronto.

 7. to taka matrioszka putinowska. Im głębiej sięgnąć tym bardziej czerwony. Fuj.

  P.S. Widziałem, zdaje się dzisiaj, że niejaki Wroński z GW wyfrunał z twojego twittera. Ty nie fikaj, bo Prezydent Duda ma go mianować ambasadorem... w państwie islamskim.

 8. do małego podwykonawcy z Polski. Ale co dziwnego jak otwierają wp albo wyborczą i czytają  "a co powie o nas Schultz". Niemcy okazały solidarność dały broń i żołnierzy. A otwieram starą wyborczą i widzę że Niemcy postawiły veto na jakichkolwiek żołnierzy w Polsce, broń sami sobie kupujemy i nie w Niemczech, 2 miliony Polaków, większość żeby przeżyć, pojechało do Anglii i Irlandii bo niemcy chronili niemców przez 7 lat. Na dodatek pół miliona ukraińców uciekło do Polski przed terrorystami będącymi głównym trzonem "koalicji antyterrostycznej" i żaden Schultz nie wyciągnał solidarności na stół. Niemcy nie mogą sobie poradzić z 700 tysiącami....

  i to kilka dni po tym jak prorządowa rosyjska gazeta żądała od niemców żeby zrobili porządek w relacjach Rosyjsko-Niemieckich na linii Polski.

 9. ... wiec 7 letnie opoznienie w otwarciu ich rynku pracy po roku 2004 mialo na celu spowodowanie wyjazdu za chlebem mlodych Polakow na odleglosc dalsza niz 500km, co wymusza inny typ i glebszego zakorzenienia sie na obczyznie. Celem Niemiec i Kacapii jest wyludnienie Polakow poprzez emigracje, brak skutecznego leczenia medycznego i prania mozgow abysmy kazdego roku mieli w sobie coraz mniej polskosci.

 10. Głupota to za małe i nieadekwatne słowo na określenie tego, co się dzieje na Zachodzie. To jest cenzura i terror! Choćby taka informacja:

  http://wpolityc...

  Dzięki, Panie Prezydencie, za dzisiejszą debatę na temat Strategii Polityki Historycznej naszego Państwa! Jakoś jaśniej się robi na duszy... :-))

  Od jakiegoś czasu nie ma dnia bez dobrej wiadomości!! :-D

 11. Przedwojenny polski polityk i dyplomata, Mieczysław Jałowiecki pisał: "jedynym lekarstwem na chamstwo jest jeszcze większe chamstwo".
  Zachodniacy przywykli do sytuacji gdy tutejszym politykom można pyskować do woli. Teraz trzeba ich szybko odzwyczaić.
  Jednak wypowiedź Błaszczaka jest chaotyczna, jakby każde zdanie było odpowiedzią na inną zaczepkę.

 12. avatar

  swoich spraw i nazywajmy rzeczy po imieniu."

  Otóż to, kiedyś pouczył Nas, Naród polski, "wielki" prezydent Francuzów (znanych kolaborantów z II wojny światowej)Jacques Chirac 
  (Polacy)  Stracili dobrą okazję, aby siedzieć cicho.

  był to komentarz Jacques’a Chiraca na wieść, że Polska dołączyła do grupy państw popierających wojnę w Iraku.
  A dzisiaj znów "kowal konia kuje a żaba nogę podstawia" czyli  "francuzi mordują francuzów" a my będziemy wtykać w to nos i pomagać. Komu, którym francuzom i dlaczego mamy bić Syryjki które z dziećmi  pozostały w domu, w Syrii?

 13. "Co to się narobiło, że ludziom mylą się znaczenia?"

  "Co to się narobiło", zrozumiałam po przeczytaniu "Zeszytów więziennych" Gramsciego.
  Choć i u Orwella co nieco można znaleźć.

  W wielkim uproszczeniu:

  Myślimy za pomocą słów. Zatem - należy przedefiniować znaczenie pojęć, na nowo je określić. Rewolucyjne zmiany mają się zatem dokonać wskutek takiego majstrowania przy języku.

  Zauważ, jak daleko to już zaszło... tak daleko, że "Francuzi mordują Francuzów" i w związku z tym należy wypowiedzieć wojnę Syryjkom, które wraz z dziećmy zostały w domu. I wiele osób nie widzi tego absurdu!

  A my jesteśmy w tej komfortowej sytuacji, że zdolności myślenia jeszcze nie utraciliśmy. Przynajmniej nie w takim stopniu...

  Dlatego "nazywajmy rzeczy po imieniu"!!!

 14. To nie jest skretynienie, A poprawność polityczna do spółki z multi-kulti są rozmyślnie zastawionymi pułapkami na identyfikację narodową i chrześcijańską.

  DEKONSTRUKTYWIZM - wykoncypowany w ramach Szkoły Frankfurckiej ruch, którego celem jest dekonstrukcja uniwersalizmu moralnego i etycznego wynikającego z nauk chrześcijańskich

  http://pulldrag...

  Martin Schulz to wydawać by się mogło, że niedouczony i niezbyt rozgarnięty człowiek - taki sobie krzykacz. Otóż nie, to jest bardzo groźny i niezwykle dobrze wyszkolony właśnie w dialektyce marksistowskiej - to takie przedłużenie erystyki (erystka według Kotarbińskiego, to oszukańcza metoda prowadzenia dyskursu) - człowiek.

  To jest robione z rozmysłem i w sposób naukowy. A nie przez przypadek, przez czyjeś przejęzyczenie, czy lenistwo intelektualne.
  Owsze, TO potem trafia na leniwych intelektualnie odbiorców, którzy nie są w stanie, albo im się nie chce zweryfikować w sposób elementarny słyszanych tez.

 15. Tak daleko posunięta, że "Die Welt" zwolnił wieloletniego komentatora, który ośmielił się powiązać zjawisko masowej imigracji z terroryzmem (Matthias Matussek).

  I jeszcze ta śpiewka nieschodząca z ust naszych dziennikarzy: ich celem było wywołać falę nienawiści do wyznawców proroka. Nic nie szkodzi, że sami sprawcy powiedzieli wyraźnie, jaki cel im przyświecał.

  Francuscy internauci puścili w obieg listę osób, które dokonały zamachów terrorystycznych we Francji w ciągu ostatnich 20 lat.
  Sami zobaczcie.

 16. matka dwóch "belgijskich" zamachowców (tego, który - jak tłumaczyła - nie chciał nikomu zrobić krzywdy i wysadził się "ze stresu" i tego którego teraz ściga policja) rozmawiając z dziennikarzami potrzebowała tłumacza. Za tłumacza służył jej siostrzeniec (czyli kuzyn zamachowca).
  Kobieta mieszka w Belgii kilkadziesiąt lat, jest formalnie Belgijką i nie potrafi porozumieć się z innymi obywatelami tego kraju (dziennikarzami) w języku który tam obowiązuje (po francusku,po flamandzku). Za to 2 z jej 3 synów jest zamachowcami. Belgijskimi.

 17. też tak było, obywatele francuscy nie znali francuskiego:), ale 2 lata temu Hollande wprowadził nakaz egzaminów z języka dla cudzoziemców ubiegajacych się o obywatelstwo. Te egzaminy są naprawdę trudne i wymagają doskonałej znajomości języka mówionego i pisanego. Teraz niewiele osób jest w stanie nabyć status obywatela Francji. Mleko sie jednak wylało i 'mądry Francuz po szkodzie':))

 18. Mam tę książkę MacDonalda, której rozdziały czasem linkujesz. Ja również po przeczytaniu byłam pod wrażeniem, nawet propagowałam ją. Dużo ciekawych informacji. Jeszcze teraz tkwi w niej kilka zakladek do ciekawszych miejsc, dla innych czytelników.

  PS. Teraz, po kilku latach i wielu innych lekturach itd., uważam, że jest trochę zbyt jednostronna, pomija inne istotne rzeczy działające w świecie. Nie posądzam autora o nieuczciwą tendencyjność, po prostu z założenia przedstawia on jeden aspekt rzeczywistości i pomija inne liczące się czynniki. I bez tego książka jest obszerna (jak sam wiesz, 600 stron dość drobnego druku). Jednak ta jednostronność moze wprowadzać czytelnika w łatwą... jednostronność ;-)

 19. Sam MacDonald napisał 3 pozycje na temat Żydów - głównie w kontekście ich oddziaływania w USA, ta jest jedyną jak na razie przełożoną na Polski.
  Poza tą pozycją zawsze mam w tyle głowy kilka innych:
  Song Hongbingh - Wojna o pieniądz - tom I i II
  E. Michael Jones - Libido dominandi
  James H. Bilington - Płonące umysły
  G. Edward Griffin - Finansowy potwór z Jekyl Island
  Mieczysław Jełowiecki - Na skraju imperium i inne opowiadania

  Ponadto trochę się interesuję historią i powiem tak: to co jest sprzedawane w naukach historycznych, to bajki z mchu i paproci. Prof. Wieczorkiewicz, przed śmiercią powiedział, że "w świetle ostatnich badań historię ostatnich 100 lat Polski należy napisać raz jeszcze raz". Sądzę, że się mylił, nie tylko Polski i nie tylko ostatnich 100 lat.

  Być może Wojna Trojańska była rzeczywiście o Helenę, ale wszystkie późniejsze nie były o to, co się nam wmawia - nie tylko nam tu w Polsce.

  jak znajdziesz czas, to przeczytaj to:
  http://kpbc.umk...
  i to
  http://kpbc.umk...

  Obie pozycje jednego autora: Ignacy Schipper, niestety zginął na Majdanku w 1943

 20. Podane przez Ciebie książki w większości czytałam, tzn.: oba tomy "Wojny o pieniądz" (zadziwia niezwykła znajomośc historii Europy u Chińczyka, w dodatku ekonomisty), Griffina też czytałam, oczywiście Jonesa też, dwie pozostale przeczytam, bo zapowiadają się ciekawie.

  Co do pozycji zalinkowanych - przeczytam jeśli dam radę, bo teraz najbardziej interesuje mnie Rosja, jej historia, a ostatnio zwłaszcza jej i nie tylko jej wywiad, kontrwywiad, agentura, w tym zwłaszcza agentura wpływu, metody i chwyty, a także efekty tego. Ciekawe obserwować to nie tylko w Europie i świecie, ale i w Polsce. Świadomość stosowanych - niekiedy wyrafinowanych - metod, chwytów i celów jest u nas niewielka, a powinno się to znać, żeby nie dać się wodzić za nos.

  Te pozycje zalinkowane skojarzyły mi się z "200 lat razem" Sołżenicyna, dwa tomy, też polecam. Opisuje koegzystencję Rosji z Zydami. Ciekawy był dla mnie ten aspekt sprawy, na który - choć prtzecież oczywisty -  nie zwraca się uwagi: że ogromne ilości Zydów przejęła Rosja od nas po zaborach (mieszkali na tych terenachj), niejako w ramach sprawiedliwości dziejowej, czyli za karę ;-)  bo głównie Zydzi komunizowali, a potem zrobili Rosjanom rewolucję.

  Nie rewanzuję sie tytułami, bo się bardzo spieszę, może przy innej okazji.

  Jutro albo pojutrze dostanę "Tragarzy śmierci" (m.in. o terroryzmie) Wojciechowskiego i Gadowskiego, tutaj link do spotkania autorskiego:

  https://www.you...

 21. avatar

  ponad podziałami..." - no ale co zrobić jak ta miłość się odbywa na naszych oczach, przykład poniżej. Do tego dzisiejszy nius premiera Włoch twierdzącego, że Putinowi można zaufać. :)

  Odpowiedzią na zamachy będzie jeszcze więcej Europy w Europie oraz wielki powrót miłości do Rasiji, jako gwaranta spokoju i bezpieczeństwa UE. Poprzez "wyczyszczenie" Syrii z bandytów za śmieszną cenę Krymu i Donbasu, może jeszcze France dorzucą te Mistrale w promocji.

  Wszystko to będzie możliwe jak zwykle dzięki lewackim koniom trojańskim Europy, czyli jak to było od czasów Baader Meinhof i Czerwonych Brygad -  Francja i Włochy.

 22. Mariusz Kamiński uniewinniony przez Prezydenta. Wreszcie! Koniec obłudnych wyroków politycznych.

 23. wymądrzają, ale nikt nie rąbnie prawdy prosto w oczy: kto winien multi-kulti, ISIS, a przypuszczalnie również, od 9/11, przez Madryt, Londyn po 13.11 Paryż.
  Cui bono?
  Wszyscy zastanawiają się kto sponsoruje tą nagłą inwazję na Europe. Pojawiły się już liczne domysły, ale jest też jeden konkret. Chodzi o odkrycie dziennikarza Sky News, Jonathana Samuelsa, który dotarł do "książeczki uchodźcy" wyjaśniającej wszystko co trzeba aby ruszyć w drogę do "raju" w Unii Europejskiej. Okazuje się, że druk tych książeczek finansuje między innymi organizacja W2eu czyli Welcome To Europe, należąca do słynnego żydowskiego "filantropa" Georga Sorosa.
  http://zmianyna...

 24. Uparcie twierdzę, że kto przeczytał "Wojna o pieniądz" Song Hongbing-a, to może już nie tracić czasu na śledzenie bieżących wiadomości. Tu chodzi o wyzucie ludzi z ich wartości, wolności by wyzuć z własności, wprowadzić rząd światowy itd - http://naszeblogi.pl/58596-orban-spisek-wielkich-finansistow-stoi-za-muzulmanami
  "Eventy w Paryżu" odniosły już oczekiwany skutek - z dnia na dzień wprowadzono stan wyjątkowy czyli ograniczono ludziom wolność. Ja nawet podejrzewam, że całe przedstawienie było robotą francuskiej bezpieki.

 25. avatar

  "Ja nawet podejrzewam, że całe przedstawienie było robotą francuskiej bezpieki". by Fr0nd

  Jest to bardzo prawdopodobne. Kilka miesięcy temu Hollande złożył wizytę w Astanie, stolicy Kazachstanu. Nie jest to zwykłe miasto, ale jedna z siedzib światowej masonerii. Francuzi i Rosjanie pałają do siebie gorącym afektem, więc w drodze do Astany Hollande miał krótkie acz intensywne spotkanie z Putinem na lotnisku Szeremietiewo i być może oprócz okazywania sobie uczuć panowie coś tam ustalili. Z kim poza Nursułtanem Nazarbajewem kontaktował się w Astanie prezydent Francji raczej nietrudno zgadnąć. Warto skkorzystać z grafiki Google i pooglądać zdjęcia Astany. Iluminacko-masońska symbolika rzuca się w oczy. 
  https://www.goo...

   

   

 26. który jest powiązany z Fundacją niejakiej Miriam od Korwina...

 27. avatar

  "...ale jest też jeden konkret" by zolodu

  Ten konkret jest znany od dłuższego czasu. Jako nadworna specjalistka od G. Sorosa u MK popełniłam niejeden wpis mu poświęcony, często ilustrowany podobizną wrażej gęby zmurszałego masona. Patrz: wczorajsza dyskusja i wcześniej. Gwoli przypomnienia, zamieszczam poniższą fotkę.

 28. Dobrze się dzieje z":DIE WELT"wyrzucono dziennikarza za powiązanie "Paryża" z uchodźcami .To na prawdę koniec starej Europy .Oni zaczynają wierzyć w to co pierd...lą w mediach .Coś mi to przypomina , czas przed wyborami Komorowskiego Jak skończył PBK to widać słychać i za chwilkę będzie czuć-posra się na widok prokuratora .
  SCHULZ to taki niemiecki Niesioł -trzeba go gasić jak peta w lesie,zdeptać i olać moczem.Jaka to radość ,że nie będą już zaklinać rzeczywistośći takie muchy tomczyki kidawy kierwińskie UFFF!
  Zachodnia Cywilizacja co to ku..a ma być!! Nie ma KOBIET tylko feministki a faceci to jakieś cioty bez nabiału Normalnie to po zamachu dzielnice arabskie w Paryżu powinne być PRZEORANE .Wszyscy radykalni i ci co mają MYŚLI radykalne wydalić na Martynike (tratwą Atlantyku nie przepłyną )Jednym słowem nie żal mi społeczeństwa , które same idzie na zatracenie i ma pretensje ,że MY  nie idziemy razem nim.Sory

 29. padły też słowa, że on nie lubi PiS-u, bo to jest partia "nacjonalistyczno konserwatywna". Krótko mówiąc pan Szulc, o którym Berlusconi powiedział, że nadawałby się do roli kapo w obozie koncentracyjnym, nie uznaje demokratycznych wyborów, w demokratycznym kraju, członku UE.
  I kij mu w ten capi łeb!
  Oglądałem rano M. Błaszczaka z satysfakcją graniczącą z euforią. Mam nadzieję, że ktoś słowa BBłaszczaka powtórzył temu bucowi i że może dotrze do tego krzyżackiego łba, że zasady gry się zmieniły. PO Kaput. PiS rulez!

 30. avatar

  śmiesznie. Paryżanie składają kwiatki i zapalają znicze, łkają, słuchając Imagine, a jak wybuchnie petarda, to rzucają się do ucieczki w panice tratując te kwiatki i znicze.
  A tymczasem Francja, rozumiana jako europejska potęga, zbrojna w jakieś Rafale i Mirage , bo przecież nie karakale dziarsko bombarduje pozycje ISIS.
  Rozumiem, że oto nastąpił podział zadań. Wojsko i policja walczą z wrogiem i własna opozycją, społeczeństwo łka i zagryza bagietkami i serem i jest posłuszne. Po to wybrało te władze, żeby się martwiły, a władze wzajemnie życzą sobie, aby społeczeństwo się nie wtrącało, nie krytykowało, nie robiło żadnych uwag.
  To jest chyba jakaś wyższa faza demokracji, która jeszcze do mnie nie trafia. Ja jestem na tym poziomie, co Błaszczak.

 31. Strony