Będziemy wielkim narodem, gdy nauczymy się polityki symbolicznej od Żydów

Prześlij dalej:

Z pewną taką nieśmiałością, niczym aktorka występująca w pierwszych reklamach podpasek, ale też całkiem poważnie i świadomie od wielu lat proponuję tytułową kopię zachowań. Wystarczy przyjrzeć się działaniom Gazety Wyborczej, aby zrozumieć siłę Talmudu. Za każdym razem, gdy w Polsce ktoś krzyknie „Żydzi na Madagaskar” podnosi się rwetes od Warszawy po Nowy Jork. Z drugiej strony nieustannie wpaja się Polakom, że wszelkie próby reagowania choćby na „polskie obozy koncentracyjne”, są przejawem kompleksów, martyrologii, mesjanizmu, kalekiego romantyzmu. Dokładnie tak działa Talmud i jego naczelna reguła. Cokolwiek jest dobre dla Żyda jest fatalne dla goja i odwrotnie. My Polacy musimy po pierwsze skopiować symboliczną i narodową politykę Żydów, po drugie dokonać drobnej i jakże europejskiej korekty. Po tych zabiegach powstanie następująca recepta: „Nie wolno krzywdzić Polaków, tak jak nie wolno krzywdzić Żydów, bo wszyscy jesteśmy równi”. Co oznacza w praktyce przyjęcie takiej postawy? Na przykład to, że muszą się pojawić żydowscy rasiści, nacjonaliści i inne ksenofoby, ponieważ nie jest możliwe, aby i w wybranym narodzie nie istniał margines. Innym skutkiem równości ponad podziałami jest system kar i nagród. Dobrzy i zasłużeni dla narodu polskiego Żydzi są pełnoprawnymi obywatelami podlegającymi tym samym nakazom, zakazom i przywilejom. Źli Żydzi, fanatycy i nacjonaliści muszą spotkać się ze społecznym ostracyzmem, w identyczny sposób, jak to się dzieje ze polskim nacjonalistami rysującymi szubienicę z gwiazdą Dawida. W większej skali tak zwane „kłamstwo oświęcimskie” należy traktować na tym samym poziomie, co „kłamstwo obozowe”, zresztą jedno mieści się w drugim. Przy takim naturalnym porządku, do bólu sprawiedliwym i jednocześnie ze wszech miar europejskim, większe i mniejsze problemy w relacjach społecznych i międzynarodowych znikną same.

Prawdopodobnie bardzo zbliżone założenia przyjęli Prezydent Andrzej Duda i minister Antoni Macierewicz, którzy postanowili rozpocząć porządkowanie polskiej polityki symbolicznej. Przez wiele lat zdrajca narodu, sowiecki agent Wojciech Jaruzelski, uchodził za bohatera, a bohater Ryszard Kukliński za zdrajcę. Przez wiele lat wybitni Żydzi Polscy, tacy jak Hemar, czy Herling Grudziński byli traktowani na równi z „bandytami z lasu”, natomiast bohaterami zostawali najpodlejsi Żydzi uczestniczący w stalinowskim aparacie represji: Fajga Mindla, Stefan Szechter, Zygmunt Bauman. Czas najwyższy zrobić porządki ze zdrajcami i katami Polaków i uhonorować bohaterów. Pierwsze dwa kroki na tej drodze bardzo mi się podobają. Prezydent Andrzej Duda zamierza odebrać order Tomaszowi Grossowi, notorycznemu oszczercy, który oczernia Polskę i Polaków przy każdej okazji, zarabiając na swoich podłościach. Drugi krok zrobił Antoni Macierewicz, który wystąpił do Prezydenta o pośmiertny awans na stopień generalski dla pułkownika Ryszarda Kuklińskiego. Jedno z drugim pięknie się uzupełnia no, ale zawsze znajdą się ludzie, którzy będą kręcić nosem. W zasadzie słusznie, wszak te dwa znaczące gesty nie dokonają rewolucji. Zgadza się, ale chciałbym spytać, czy jeszcze pół roku temu komukolwiek przyszłoby do głowy, że polskie władze będzie stać na ukaranie żydowskiego oszczercy i uhonorowanie polskiego bohatera?

Przyznam się z pełną szczerością, że i po wynikach wyborów nie spodziewałem się, że do takich cudów dojdzie. Polityka historyczna i symboliczna nie tylko nie jest bezsensownym „patrzeniem wstecz”, ale jest fundamentem, bez którego żaden naród nigdy nie stanie na nogach i zawsze będzie klęczał. Bardzo też proszę Szanownych Rodaków, abyśmy nadmiernie nie kombinowali, istnieją genialne, żydowskie, wzorce dbania o swoje narodowe interesy, uczmy się tego na pamięć i wszczepmy do głów na zawsze. Tomasz Gross po zerwaniu pagonów i generał Ryszard Kukliński znaczą więcej niż 123 noty protestacyjne, 234 pozwy i 345 petycji w sprawie znieważania narodu polskiego. Dlaczego? Ano dlatego, że to jest sygnał pochodzący od najwyższych przedstawicieli władz polskich, czyli najmocniejszy z możliwych sygnałów do zdrajców i bohaterów, do przyjaciół i wrogów. Wreszcie Polska racjonalnie buduje swoją politykę symboliczną i historyczną, co jest wystarczającym powodem do zadowolenia i wsparcia kierunku działań.

6
33480 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

52 (liczba komentarzy)

 1. Niestety, Waszczykowski zapowiada interwencję w sprawie figurki z gipsu:
  http://wiadomos...

  Będzie protest Rzeczpospolitej w sprawie jakiegos postępowego artysty i jego gipsowej figurki. Niemcy i targowiczanie osięgneli cel. Jak mnie to wk.... Zadnych wniosków z wczesniejszych błędów. Tusk by to rozegrał wzorowo z korzyścią dla siebie. Wyszedłby we włoskim garniturze przed kamery, usmiechnął się, powiedział, że mu sie to nie podoba, ale trudno takie uroki demokracji, niech nasze kabarety odpowiedzą artyście albo coś w tym stylu. Oświeceni  i nowocześni z dużych miast pialiby z zachwytu, jakiego mamy wyluzowanego i nowoczesnego premiera.
  A Waszczykowski będzie, k.. mać, listy do Steinmeiera pisał.

 2. Waszczykowski jako szef dyplomacji zachowuje się jak słoń w składzie porcelany, żeby nie powiedzieć, jak stara baba. Już wtedy kiedy kwiczał: "nie zabijajcie nas" wyglądało na to, że nie pasuje do współczesnego świata.
  A tak swoją drogą, to nota dyplomatyczna powinna dotyczyć najwyżej urody tej kukły, bo nasza Polska jest piękna.

 3. Mam całkowicie odmienne zdanie o min.Waszczykowskim i uważam go za dobrego ministra,zaś Twoje określenie "kwiczał,nie zabijajcie nas" jest dowodem na brak kultury z Twojej strony,bo pamiętam doskonale o co wóczas chodziło i szydzenie z tego jest nie na miejscu.

 4. Na dwoje babka wróżyła, nie wiem, czy właśnie nie lepiej jest wypominać chamstwo, grubiaństwo i prymitywizm "zaprzyjaźnionego narodu niemieckiego" władzom tegoż. U nas nie robi się takich rzeczy wobec Niemców, a w Niemczech - "a proszę i to na <<masowym, publicznym widoku>>". IMO w ten sposób nasza dyplomacja zbiera cenne argumenty "przetargowe" do rozmów z Niemcami - a fe, jacy oni niegrzeczni i nieprzychylni nam, mają wobec nas jakieś uprzedzenia etc.

 5. Tak wlasnie jest , nikt niczego nie wypomina braciom zza Odry , bo sie boi , zyby nie zostal naznaczony stygmatem "Nacjonalisty" ! Zreszta czego oczekiwac od decydentow , skoro nawet zwykli ludzie ( na tym portalu takze ) ,  sa obciazeni przez pedagogike wstydu i czolgaja sie przed potomkami hitlerowcow , zeby bron Boze nie urazic niestosownym okresleniem . Pisalem to wielokrotnie , ze milczenie rozzuchwala i dlatego nie dziwi mnie to co sie w Niemczech o Polsce i Polakach mowi , a  bedzie tylko coraz gorzej !

 6. Rzeczpospolita Polska to nie jest, kur... mac, jakiś Bangladesz, żeby jej konstytucyjne organy komentowały wątpliwej jakości satyrę. Dialog powinnny prowadzić podmioty równe rangą, czyli w tym wypadku nie komendiant-minister, tylko komediant-komediant. Odpowiedź powinna byc od Górskiego itp., a nie rządu ponad tysiącletniego państwa w środku Europy. Czy Steinmeier wzywałby polskiego ambasadora, gdybysmy wystrugali Merkel z buku? Nie, bo uważaja nas za niegroźnych cieniasów i to my zbieramy u nich szparagi za 5€ na godzinę, a nie odwrotnie.
  Jest dokładnie odwrotnie niz pisze przedmówca. Działanie Waszczykowskiego, to jest własnie efekt pedagogiki wstydu. Konstytucyjny organ szarpie sie z jakimś komendiantem, bo nie zna własnej wartości. Czy amerykański sekretarz stanu pisałby do rządu Burkiny Faso, bo na festynie z okazji deszczu wystawiono kukłę Obamy?

 7. Oczywiscie ,  ale pod warunkiem , ze ten na zdjeciu to kabareciarz , a nie dorabiajacy na boku lewacki aktywista ! 

 8. ................ktory jeszcze nie tak dawno wylewal lzy nad ideowymi bracmi , o podobnym poczuciu humoru !  

 9. A ja bym poszedł dalej, niż min. Waszczykowski i np. zasugerował min. Steinmeier-owi, że jakaś radziecka agentura usiłuje zniszczyć tysiącletnią przyjaźń między narodami Polski i Niemiec, szczując je na siebie. Dodatkowo złożyłbym kondolencje w w związku z dzisiejszą katastrofą kolejową w Bawarii - również na ręce dyrektora Siemens-a, bo pewnie tej firmy automatyka kolejowa zawiodła, jak również na ręce premiera landu Bawarii, który zamiast pilnować porządku u siebie, ma wielką ochotę wyręczyć zmęczoną nieco panią Kanclerz - nawet zaczął coś mówić o podróżach zagranicznych do głów państw, co jest raczej jej prerogatywą - niedwuznacznie sugerując mu, że katastrofa na jego terenie może mieć związek z jego wygłupami wobec pani Kanclerz.

 10. Genau!

 11. gdyby Waszczykowski wystapił przed kamerami we włoskim gajerku, czerscy zrugaliby go, w wborczej i natemat.pl, że wywala pieniądze podatnika na włoskie garnitury od Kenzo.

 12. Polityka wloskich garniturkow trwala przez 8 lat, skutek jest taki, ze na calym swiecie pozwalaja sobie na nas pluc. Nie wiem jaki odniesie skutek polityka obronna, ale sprobujmy inaczej, bo to co bylo dalo negatywny efekt. Zydzi naszczekuja gdzie sie da i poprawni politycznie boja sie posadzenia o antysemityzm jak ognia. Sprobujmy i my sie bronic i szczekajmy w obronie jak najglosniej.

 13.  Pełna zgoda,
  ale dla pułkownika  Ryszarda Kuklińskiego oprócz stopnia generała
  dołożył bym jeszcze Order Orła Białego.
  Jego Zasługi są Ogromne.

 14. Nie wiadomo czy pułkownik tak chętnie by pomagał Amerykanom gdyby znał ich plany wojenne. Niedawno USA odtajniły część takich planów z lat 50 -60. Są to szczegółowe opisy z dokładnym położeniem geograficznym miejsc zrzutu ładunków nuklearnych na Polskę. Na Warszawę planowano bodajże 12 sztuk. Taktyka miała polegać na tym, żeby w razie ataku ruskich, z wyprzedzeniem zamienić Polskę w dymiące zgliszcza by zablokować ruch krasnej armii na zachód i ocalić kochanych zachodnich sojuszników.
  Taki jeden, ale za to duży rów przeciwczołgowy.
  Możliwe, że poźniej plany skorygowano, ale trzeba poczekać z 50 lat na ich odtajnienie.
  Ryszard Kukliński znał tylko plany ruskie.
  Jak ktoś chce to niech sobie w tych amerykańskich planach grzebie, znalazłem to na historycy.org.

 15. Kukliński dobrze o tym wszystkim wiedział. Dobrze wiedział, że po ataku wojsk Układu Warszawskiego w kierunku zachodnim - NATO z zaskoczenia zareaguje uderzeniami atomowymi, bo to najszybsze, żeby nawałę powstrzymać.
  W sztabie Układu Warszawskiego taką reakcję NATO brano pod uwagę, wiedziano, że tak będzie. Ale co Rosję obchodziła Polska? Ważne było, zeby opanować całą Europę.

  Kukliński dobrze wiedział, jakie to będzie miało katastrofalne skutki dla Polski.
  Dlatego własnie postanowił ujawnić Amerykanom plany sowieckie, zeby zgromadzili w Europie wystarczająca ilość wojsk konwencjonalnych, tzn. żeby nie było konieczności uzycia broni atomowej.

  Jest sporo materiałów na ten temat, szczególnie polecam książkę Józefa Szaniawskiego "Pułkownik Kukliński. Samotna misja". Są w niej też mapy, plany, zdjęcia itd.

 16. avatar

  skoro jest mowa o honorowaniu i od-honor-owywaniu osób zyjacych i zmarlych..to mam propozycje..odebrac Order Orła Bialego Michnikowi..i "profesorowi" Bydłoszews......eeeeeeeee...ten tego Bartoszewskiemu..skoro mozna..to mozna..

 17. michnik spoko - zabrać się za frajera ale już ale bartoszewskiemu to będzie cieżko. Większość osób z którymi rozmawiam, szanują go, podziwiają no bo on taki mądry był. Tak ładnie się wypowiadał i w ogóle. Ciężko będzie to odkręcić. Trzeba będzie sypnąć kilkoma teczkami z rękawa.

 18. avatar

  a @--->moczykij
  na "profesora" Bydłoszews....eeeeee..noo ten tego....eeeetam..
  jest tyle kwitów ze glowa mała...
  tez powtorze..
  trzeba tylko chęci...

 19. avatar

  powoli

 20. odda Order. W uzasadnieniu odpowiedni zbiór wypocin inkryminowanego plus "człowiek honoru". A'propos, z Kiszczakiem i Jaruzelem też jakiś porządek trzeba zrobić.

 21. avatar

  a @-->wrednick
  mozna..wszystko mozna..wystarczy dodac podpunkcik lub "nowele" do ustawy pozbawiajacej uprawnien emerytalnych ubeków..podpunkcik mówiący o:
  zbrodniczej roli w historii polski UB;SB:IW:WSI;PZPR:PSL (ZSL)...

 22. Cichy 1974 - podpisuje sie pod Twoja propozycja obiema rekami. Znalazloby sie wiecej "slaw" do odbrazowienia.

 23. Jak będziemy bogatym narodem ale też oczywiście dumnym ze swojej historii i symboliki. Na razie jesteśmy dumni ale biedni a nic nie zapowiada żebyśmy w najbliższych latach stali się też bogaci. Nie widać tych "dobrych zmian" w sferze gospodarki. Sorry taki mamy klimat ;)

 24. PiS działa spójnie, choć musi czyścić szambo jednocześnie na wielu frontach. Chce honorować bohaterów, a jednocześnie pozbawiać zaszczytów oszczerców i zdrajców. I przez cały czas musi odpierać ataki. Zadanie trudne, ale wykonalne. Zgadzam się z opinią, że za Bartoszewskiego lepiej się nie brać, choć dużo zrobił w kierunku wpędzenia Polaków w kompleksy lub wywołania poczucia winy. Natomiast co do gostka nonszalancko wałęsającego się po prezydenckich salonach w sandałach jestem za.

  Aczkolwiek nader kusząca jest sama myśl o rozwianiu mitu profesora. I to nie w odwecie za bydło, hodowcę zwierząt futerkowych czy dyplomatołków. To było po prostu żałosne. Ale za Pileckiego i za brzydką pannę na wydaniu już tak.

 25. Niestety nie da się. Można, i warto testować metody żydowskie na jakichś innych, najlepiej mniej ważnych narodach czy ludziach. Jednak w żadnym razie nie na żydach. Im po prostu więcej wolno, właściwie wolno wszystko.

 26. nie powoływałbym się na Żydów.Raz że po za podaniami nie wiemy o nich NIC.Po drugie mocno śmierdząca sprawa powiązań nie tylko bogatych Żydów z Nazistami i "powojenna"historia Żydów.Wreszcie świadomość,ta "żydowska" jest wręcz niewyobrażalnie głęboko zakorzeniona.Tylko że jest to świadomość biednego europejskiego Żydka który gotowy jest nie tylko wszystko i wszystkich sprzedać ale i opuścić spodnie byleby bogaty brat siostry szwagra kuzyna ze strony wuja z przysłowiowej Ameryki dał mu pracę .I tej świadomości musimy się pozbyć.Po za tym jeśli ktokolwiek miałby tu się do kogoś układać to Żyd do Polaka nie zaś Polak do Żyda.

 27. avatar

  Jak to nie wiemy?
  Wiemy.
  Żydzi to potomkowie szatana i Ewy ( to nie żadne tam jabłko ani wąż, to szatan, Ewa i zwykły seks), nacja Kaina, rozpędzona przez Pana Boga na cztery wiatry:
  "11 Bądź więc teraz przeklęty na tej roli, która rozwarła swą paszczę, aby wchłonąć krew brata twego, przelaną przez ciebie.
  12 Gdy rolę tę będziesz uprawiał, nie da ci już ona więcej plonu. Tułaczem i zbiegiem będziesz na ziemi!"

  ale zła, fałszywa i mściwa, która uważa, że jest czymś wyjątkowym, narodem wybranym przez Boga bo: 

  STARY TESTAMENT
  Księga Rodzaju
  "14 Skoro mnie teraz wypędzasz z tej roli, i mam się ukrywać przed tobą, i być tułaczem i zbiegiem na ziemi, każdy, kto mnie spotka, będzie mógł mnie zabić!»
  15 Ale Pan mu powiedział: «O, nie!
  Ktokolwiek by zabił Kaina, siedmiokrotną pomstę poniesie!»"

  Wstydzą się swojego pochodzenia i swoich nazwisk, czują się obrażeni kiedy ktoś powie do nich, że są żydami. (Soros - http://www.fakt.pl/politycy/kod-pozwie-pawla-kukiza-za-zydowskiego-bankiera,artykuly,598878.html) Wygląda tak jakby słowo żyd uważali za coś obelżywego.
  Miotają się po świecie, są wrogami wszystkich narodów u których mieszkają.
  Niszczą każdego kto im pomógł, kto wyciągnął do nich rękę.
  Ja mam takie wrażenie.

  https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpl1/v/t1.0-9/12592547_146025135777329_2175506461650419055_n.jpg?oh=d944c363fcfefe7808ac46fbfc8e21b4&oe=57250E85

 28. Jakieś źródło?

  Pozdrawiam

 29. Oxygen podążył po prostu skrótem myślowym. Rzecz jasna chodzi mu o pozew wystosowany przez KODowców i bodajże jeszcze jakichś tam Żydów (nie, żeby te dwie grupy koniecznie trzeba było rozdzielać…) przeciwko Kukizowi, za to, że śmiał nazwać Sorosa żydowskim bankierem, chociaż Soros, jako żywo, jest żydowskim bankierem...

 30. Soros jest węgierskim żydem i to fakt bezsporny. Pewna przegrana w sądzie dla Koderów, jeśli chodzi o Sorosa.

 31. avatar

  skróciłem.

 32. wtedy i tylko wtedy jak przynajmniej 80% spoleczeństwa będzie czynnie uczestniczyła w wyborach, a przede wszystkim, co najmniej 50% narodu bedzie swiadoma "prawdy historycznej" swojego Kraju. Bo jak wychować zdrowe pokolenie na kłamstwach głoszonych przez tzw. "szkolne autorytety" we wczesnym stadium nauczania (nie każdy z nich to kłamca, ale też nie każdy profesor to autorytet) ?

 33. okolo 10 milionow rozsianych po swiecie wiec mamy ogromna diaspore i powinnismy jakos ja polaczyc z Polska w jedna siec, w jeden organizm. Jakis rzadowy portal Polacy na Swiecie? Do tej pory tj. do objecia rzadow przez PiS zadna z postkomunistycznych ekip nie byla tym z oczywistych powodow zainteresowana.

  To tak na poczatek.

 34. Zabrakło mi w felietonie pojęcia "antypolonizm", którego należałoby zacząć mocno używać, licząc, że przez analogię z "antysemityzmem", szermowanie nim będzie tak samo skuteczne - czyli uczyć się od najlepszych.

  PS podejrzewam, że ruska agentura wytworzyła przeciwko Polsce pojęcię "rusofobia" na użytek propagandy na Zachodzie.

 35. Na mit Bartoszewskiego pomaga konkretne pytanie, czym sobie zasłużył, o jakiś cytat, itd.

  Rok po śmierci, większość nawet lemingów, gdy zapytana, nie ma bladej pamięci, kto to był, poza tym, że mędrcem-autorytetem.

  Z rozbawionym zdumieniem i podejrzliwością traktują opowieść, że wyszedł z Oświęcimia na zwolnienie lekarskie.

  Wystarczy przypomnieć jego filozofię, że Polska powinna wobec Europy być jak łatwa dziewka, dosłownie: "Jeśli panna nie jest piękna i posażna, to powinna być choć sympatyczna, a nie nabzdyczona.", potem pokazać jakiś skrót z YouTube gdzie w dowolnej wypowiedzi prezentuje się jako zapluty stary pieniacz, od którego Niesiołowski się mógł tylko uczyć i mamy z górki.

  O zablokowanym Orderze Orła Białego dla Pileckiego (który sam ochoczo przyjął) opowiadamy na deser.

 36. o to żeby tępić Żydów, ale brać z nich przykład. Musimy sami definiować naszą politykę historyczną, bo inaczej zrobią to za nas osobnicy pokroju Grossa. A że tak się jakoś dziwnie składa, iż najbardziej do zupy plują nam osobnicy o żydowskich korzeniach, to już jest inna para kaloszy. Plują, bo im na to pozwalano. No i chwatit.

 37. avatar

  powinno się też Grossowi przywalić od strony finansowej. Np. za jego nikczemny sąd, że Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców. Niech oszczerca udowodni to w sposób naukowy, a jak nie to kara : i to tak wysoka, że na przyszłość odechce mu się podskakiwać. I tak robić wobec wszystkich pozostałych.
    Odebranie orderu to ważny, symboliczny gest, ale Gross i tak ma pewnie go gdzieś. To akt skierowany bardziej ku Polakom. Wobec tego pajaca przydałyby się konsekwencje finansowe.

 38. ... i sporo się nauczyli, ale nie chcą o tym pamiętać. Armia Izraelska powstała z żołnierzy Andersa, który "pozwolił" im zdezerterować. Wygrane wojny z Arabami w stylu Sobieskiego i Piłsudskiego to nie przypadek i nie w naturze czysto żydowskiej.

  Natomiast my Polacy nie powinniśmy się od nich uczyć niewdzięczności, sprzedajności, braku poświęcenia dla innych. Żydzi sami do tej pory nie potrafią się sami rozliczyć z tego co się działo podczas Holokaustu, tj. Żydzi Żydom. Tym bardziej kole ich w oczy bohaterstwo i poświęcenie Polaków wobec Żydów. Owszem szmalcownictwo też było, ale było karane śmiercią przez AK.

 39. młodyś jeszcze he he
  Faktem jest że nie wszystkich można do jednego wora włożyć,
  ale  byli też i tacy którzy "umilali" życie.
  rzemiosło i chłopów systemowo niszczono, przedwojenna inteligencja i oficerowie wraz z rodzinami nie miała szans rozwojowych, stosowano nawet celowe prowokacje aby ich udupić,
  i nie robiły tego  krasnoludki.

 40. W rozmowie z Markiem Pyzą Pan Wacław Berczyński powiedział, że pracują na dużo większym i obszerniejszym materiale niż komisja millera. Powiedział, że mają materiały z chwili tuż po tragedii i są to materiały, które "zagubiły się" poprzedniej komisji. Na pytanie czy są to zdjęcia satelitarne Berczyński nie potwierdził, nie zaprzeczył. W każdym razie Pan Berczyński powiedział, że to są materiały z USA. Pan Jacek Cichocki może sobie tymczasem kupować spory zapas pieluchomajtek, podobnie jak banda "ekspertów" z zepołu Milkiewicza - m.in andrzej artymowicz czyli brat słynnej gnidy smoleńskiej pawki artymowicza. Mam nadzieję, że ABW nie pozwoli uciec do Kanady andrzejowi artymowiczowi, a taki plan musi po łbie mu chodzić.
  Na miejscy Ziobro, który 4 marca zluzuje andrieja sieriemieta, śledztwo powierzyłbym Markowi Pasionkowi (o ile jest on jeszcze w prokuraturze).

 41. w którym partyjny agitator uczy młodego członka, jak poznać kogo może agitować. Otóż zaleca zadać pytanie: co sądzi o Katyniu i stosownie do wersji podejmować dalsze kroki. Jeżeli odpowie, że to robota ruskich, to znak, że nie warto.
  Dziś należałoby zadać pytanie: co sądzisz o płk Kuklińskim? Jeśli ci odpowie, że był zdrajcą, odwróć się na pięcie...

 42. U nas na szczęście etyka (przynajmniej wśród ludu) stoi ponad prawem, więc zdrajcą nie był. Gdyby jakiś amerykański oficer kablował ruskim kierowany sumieniem i chęcią uchronienia narodu przed wojną, to by wisiał. Taka jest różnica między etyką tworzącą prawo, a prawem anglosaskim opartym na Talmudzie w którym etyka nie istnieje. Jest zastąpiona pojęciem złamania prawa. Które to całkowicie im wystarcza do odróżnienia zła od dobra.

 43. wydział niesprawiedliwości zaczął mówić prawdę przy pomocy rozgrzanych sędzin i sędziów?

 44. avatar

  okreslil cywilizacje zydowska , jako organizacje , bez organizacji . Pan Piotr ma racje co do metody jaka Polacy powinni wykorzystac , uczac sie od tych , ktorych tylu mamy pod reka . Dopiero po latach zorientowalem sie kto jest kto . Tymczasem jak sie okazalo , moja pierwsza dziewczyna , byla Zydowka . Moim najlepszym przyjacielem , byl Zyd . Na ulicy ktorej mieszkam ponad 90% wszystkich sklepow , to zydowskie interesy . W Sejmie i roznych elitach chociaz przewaznie maja polsko brzmiace nazwiska , to jednak jak sie okazalo , to rowniez oni . Dlatego smieszy mnie jak podaje sie liczbe tychze na 8 czy 15 tysiecy , u nas sa ich setki tysiecy . Dlatego jest sie od kogo uczyc . Nawet w Kociele mam ich z 10 % od calosci .

 45. Problem dorobionej gęby Polakom jest już faktem. Tzw. ,,polish camps’’ rozpleniło się na całym świecie. Nie ma tygodnia żeby nie było informacji o zniesławiających Polskę i Polaków faktach. Żeby przypomnieć słynne przejęzyczenie prezydenta Obamy, inne ‘’przejęzyczenia’’ sięgają coraz dalej i mocniej. Dwie kanadyjskie panie ‘’pisarki’’ doszły do wniosku, że SS było polskie, oczywiście przepraszają jak wszyscy inni wcześniej i później. Praktyką słynnej z tego typu praktyk Gazety Wydajnej w szkalowaniu Polski najpierw rzuca się w kogoś gównem potem przeprasza, gówno jednak zostaje.
  Nienawistna passa trwa od niepamiętnej dyrektywy politbiura sowietów dla Kominternu nakazującej szkalowanie Polski wszędzie gdzie jest to możliwe. Komintern upadł, towarzysze zostali i trwają na swoich pozycjach pokoleniowo. A że ich bolszewizm zbiega się z wybraną nacją tym gorzej dla nas. Spora grupa ludzi w tym i ja ma spory dylemat jak się przed tym połączeniem bronić. Jak oddzielić dobrych od złych nie narażając się na potępienie przez wszystkich. Z jednej strony narasta świadomość niebezpieczeństwa nad naszymi głowami jakie się tworzy poprzez zbiorowe kłamstwo ustawiające nas w roli katów i twórców absolutnego zła. Z drugiej rodzą się pytania o finał dramatu i roli w nim tej części Żydów, którzy nie podzielają ‘’prawdy’’ o naszej winie. I czy oni w ogóle są ? Wyobrażam sobie sytuację straszną jak nocny koszmar gdy świat zostaje przygotowany propagandowo na naszą likwidację, która się może dokonać w rozmaicie wyreżyserowanym międzynarodowym dramacie, kiedy po miejscu Polski zostanie dziura i pamięć, że nie szkoda bo to byli naziści i mordercy. Przecież to wszystko woła o pomstę do nieba, gdy w uniwersytetach amerykańskich wytyka się Polaków jako twórców nazizmu, nie dalej jak wczoraj pobito w Dublinie polską grupę z wyzwiskami od nazistów, w Szwecji zapuszkowano Polaków z powszechną tam opinią naszej odpowiedzialności. Gdy spojrzeć na wszystkie ,,zbiegi okoliczności’’, ‘’pomyłki’’ i ‘’przejęzyczenia skóra na plecach cierpnie. Na świecie, w Europie robi się nieciekawie, ludzie nawaleni są nienawiścią a nasze miejsce geopolityczne sprzyja ‘’ostatecznemu’’ z nami rozwiązaniu. Szaleństwo ? Pułkownik Kukliński dał odpowiedź co nam w niedawnej przeszłości szykowano.

 46. avatar

  Nie wiem, czy dobrze, czy źle, czy wystarczająco, czy nie, ale podpisuję kazdy protest.

 47. Strony