Reklama

Czy Tusk chce przebić Leppera?

Czy Tusk chce przebić Leppera? Bóg jedyny wie co ten Tusk chce zrobić i kogo przebić. Bóg musi mieć dobre relacje z posłem PiS, Pawłem Poncyliuszem, ponieważ ten stanowczo twierdzi, że Tusk chce przebić.

Reklama

Chce nie chce, tego nie wie nikt, ale każdy może sobie popatrzeć i posłuchać, że próbuje. Co z tych prób wyjdzie wie już tylko i wyłącznie sam pan Bóg i z Pawłem Poncyliuszem się nie podzieli, bo to najsłodsza boska tajemnica. Redakcja robiąc sobie jaja z pogrzebu, zastanawia się po cichu ilu jeszcze trzeba bzdur, aby dostrzec idiotyzm. Idiotyzm nie spersonifikowany, ale powszechny, Powszechny idiotyzm zalewający tak zwaną debatę. Jeden powie coś głupiego, miliony zastanawiają się co miał na myśli i tak rodzą się narodowe dylematy, jakby nie było problemów bardziej trywialnych.

Ponoć budowanie dróg wyszło z mody, straszny banał się zrobił z tego rodzaju inwestycji, może zatem ścieżki rowerowe. Budować ścieżki rowerowe, na czasie, oryginalne, europejskie, modne, wykształcone i z miasta. Redakcja kibicowałby takiej budowie bardziej niż czemukolwiek innemu, a już na pewno bardziej niż nacjonalizacji i tak narodowego banku. Osamotniona czuje się redakcja w marudzeniu na rzeczywistość, dlatego poprze Pawła Poncyliusza, polityka lubianego przez redakcję, jak na posła partii, której redakcja nigdy nie polubi. Pan Donald od dłuższego czasu zlatuje Lepperem, ale w kryzysie populiści zawsze czuli się jak ryba w wodzie i ujawniali naturalne talenty.

Reklama