30 fałszywych oskarżeń J. Zagajewskiego złożonych w sądzie w im. J. Owsiaka i WOŚP

Prześlij dalej:

Mając przed oczami znudzone i zgorzkniałe miny, w końcu ile można, i nie dziwiąc się tej reakcji, zwracam się z gorącą prośbą. Bardzo proszę o zapoznanie się z poniższymi listami, które są żywcem wyjęte z orzeczeń sądowych i aktu oskarżenia. Wiele razy proszono mnie o sporządzenie takiego materiału, który byłby jasny i czytelny dla wszystkich, a jednocześnie wskazywał, jakie zarzuty stawiano oskarżonemu i jakim prawomocnym wyrokiem zakończył się słynny proces Jerzy Owsiak & WOŚP & mecenas Jacek Zagajewski & establishment & media & interesowni propagandziści vs Matka Kurka. Oto jest! Przygotowałem taki artykuł, który nie jest na teraz i nie ma nic wspólnego z bieżącą przepychanką, ten zestaw prawomocnych faktów jest na zawsze, żeby każdy zainteresowany miał w jednym miejscu pełną wiedzę. Pośród tysiąca śmiesznych, żenujących, rozpaczliwych i coraz głupszych interpretacji z boku stały sobie samotne FAKTY, które nie cieszyły się specjalnym zainteresowaniem. Prawdę mówiąc sam się dałem wciągnąć w tę niedorzeczną zabawę w interpretację słówek i półsłówek, tymczasem cały arsenał konkretów leżał bezużytecznie w aktach. Zachęcam, by się jeszcze raz przełamać i przebrnąć przez poniższą ściągę, bo jestem przekonany, że ten tekst zastąpi 1000 powstałych i setki, które jeszcze powstaną.

30 fałszywych oskarżeń (art. 234 kk) złożonych w Sądzie Rejonowym w Złotoryi przez pełnomocnika mecenasa Jacka Zagajewskiego w imieniu Jerzego Owsiaka i Fundacji WOŚP.

1. ,,MatkaKurka” zamieścił na portalu internetowym www.kontrowersj... artykuł swojego autorstwa pt. „Jerzy Owsiak - król żebraków i łgarzy, złoty melon sekty WOŚP” pomówił pokrzywdzoną Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz Jerzego Owsiaka, o kradzież.

2. W artykule „Guru Owsiak w 11 lat wyjął 46 Złotych Melonów” pomówił o przewłaszczenie pieniędzy pozyskiwanych z publicznych zbiórek związanych z działalnością WOŚP.

3. W artykule „Guru Owsiak w 11 lat wyjął 46 Złotych Melonów” pomówił o marnotrawstwo uzyskanych środków pieniężnych.

4. W artykule „Guru Owsiak w 11 lat wyjął 46 Złotych Melonów” pomówił o podawanie nieprawdziwych informacji o działalności WOŚP.

5. W artykule „Guru Owsiak w 11 lat wyjął 46 Złotych Melonów” pomówił o podawanie nierzetelnych informacji o działalności WOŚP.

6. W artykule „Guru Owsiak w 11 lat wyjął 46 Złotych Melonów” pomówił o prowadzenie nielegalnej działalności.

7. W artykule „Guru Owsiak w 11 lat wyjął 46 Złotych Melonów” pomówił o wykorzystywanie małoletnich do pracy na rzecz fundacji.

8. W artykule „Guru Owsiak w 11 lat wyjął 46 Złotych Melonów” znieważył WOŚP określając działalność fundacji jako „sekta”.

9. W artykule „Guru Owsiak w 11 lat wyjął 46 Złotych Melonów” znieważył nazywając Jerzego Owsiaka „guru sekty”.

10. W artykule „Guru Owsiak w 11 lat wyjął 46 Złotych Melonów” znieważył nazywając ,,romskim macho z Rumunii”.

11. ,,MatkaKurka” zamieścił na portalu internetowym wzzw.wordpress.com artykuł swojego autorstwa pt. „Guru Owsiak w 11 lat wyjął 46 Złotych Melonów” (dop. red. kłamstwo dubeltowe, nigdy niczego nie zamieszczałem na tym portalu).

12. W artykule „Guru Owsiak w 11 lat wyjął 46 Złotych Melonów” pomówił Jerzego Owsiaka o kradzież.

Strony

34912 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

26 (liczba komentarzy)

 1. Panie Piotrze jest Pan wielki. Społeczeństwo budzi się powoli. Większości faktów nie przerabia i nie rozumie. Część nigdy się nie obudzi i nigdy nie zrozumie. Ale to już ich życie. Szkoda tylko ich Dzieci, że powielą rodziców. Kropla drąży skałe. A z dzieciństwa pamiętamy, że duży domek z kart zawali się, gdy tylko jedną kartę wyciągniemy z niego...

 2. avatar

  30% poparcia wciąż mają bandyci od prawie dekady rozkradający ten kraj, gdzie afera goni aferę! 
  Ponad 45% poparcia ma pierdoląca co rusz to większe głupoty kreatura włażąca na krzesło!
  Społeczeństwo się nie budzi, społeczeństwo coraz bardziej idiocieje!

 3. to od ludzi tego samego pokroju?

  " 30% poparcia wciąż mają bandyci od prawie dekady rozkradający ten kraj, gdzie afera goni aferę! "

 4. Sprawa aż się prosi o wniesienie kasacji i zmuszenie sądu do uznania winnym Owsiaka znieważenia Twojej osoby.
  Nie może być tak ,że "cmentarna hiena" jest be a "pierdol się " , "będziesz miał w dupę" ok.

 5. Kiedy wreszcie zamkniesz ten swój niezbytineligencją grzeszący dziób? Jesteś jak g w które się wdeptuje na chodniku... nie ma jak się odpędzić od kretynizmów przez Ciebie szerzonych.
  Jest taka zasada: jak Ci jedna osoba mówi, żeś głupi, to olej; jak mówi Ci to druga osoba - to sie zastanów; a jak mówi Ci to trzecia osoba - to jesteś głupi. Sąd uzasadnieniem powiedział to raz. Ja mówię drugi. Zastanów się i zniknij ty ziejąca jadem skorupo (po jajku)... matka kurka... dno...
  a czytelnicy Twoi jak widać nie rozumieją nawet 1/10 uzasadnienia wyroku dlatego możesz sobie dalej nimi manipulować...
  http://24legnic...

 6. Juras?

 7. Składnia, interpunkcja, ortografia - ocena niedostateczna - pomijam meritum

 8. To może Bronek?

 9. do korsarzy ani do schogunow szczescia nie mamy.

 10. Jaki Owsiak, taki Korsarz.
  Ten komentarz Andrzeja Korsarza to najlepsz wizytówka Owsiaka i jego wyznawców. Chamstwo, wulgarność i agresja. 

 11. Strony