MatkaKurka - blog

Zatrudnimy debila od zaraz – państwo PO zdaje egzamin Polecamy

wrz.
01

Pewna Iwona Sulik z gabinetu politycznego Ewy kucharki, ma koleżankę, a ta koleżanka ma męża, bo się jej poszczęściło. Panie tak się przyjaźniły, że Sulik zadzwoniła do innej koleżanki z Łodzi, niejakiej Jolanty Gruszki, żeby ta załatwiła robotę mężowi tej pierwszej koleżanki. Czy frajerzy, czyli płatnicy, do tej pory się nie pogubili w systemie rekrutacji? Jeśli nie to bardzo dziwne, bo mnie samemu się we łbie miesza, ale jedźmy dalej. Okazało się, że mąż koleżanki, który chciał zostać dyrektorem obojętnie czego, choćby NIK-u, jest kompletnym debilem. Po czym wnoszę? Gdybym był złośliwy napisałbym, że po koneksjach, ale chcę być rzetelny. Debilność dyrektora NIK wynika przede wszystkim z tego, że wcześniej dostał treść pytania od szefa NIK, „obiecującego polityka młodego pokolenia”, pana prezesa Krzysztofa Kwiatkowskiego. Pytanie debil dostał po to, żeby mu łatwiej było odpowiedzieć w czasie rozmowy rekrutacyjnej, taka pomoc międzyludzka. Co się okazało?

Kategoria publikacji: 
Posted By MatkaKurka czytaj więcej

Złodziejstwo i sprzedajność PO można założyć w ciemno – zdrowa pasza dla dzieci! Polecamy

sie.
31

Całkiem przypadkowo obejrzałem dziś materiał w TVN24, gdzie podniecony lokalny reporter rozmawiał z jakimś fachmanem na temat nowoczesnych rozwiązań. Tym razem chodziło o głośną swego czasu akcję, która miała ze szkoły wyrzucić śmieciowe żarcie i zastąpić je ekologiczną paszą. I cóż zobaczyłem? Oto jegomość o wyglądzie akwizytora sprzedającego kołdry z wielbłądziej wełny, wyjmuje plastikową kartę zbliżeniową, przykłada ją do automatu z kolorowymi opakowaniami i wyjaśnia jakie to proste nakarmić dziecko zdrowym batonikiem. Potem całe towarzystwo podchodzi do stolika, gdzie siedzi pani z laptopem i tutaj się dowiadujemy, że w panelu oprogramowania rodzice mogą monitorować zgromadzane środki i zakupione przez dzieci produkty. Scenki tak charakterystyczne, że bez zastanowienia rzuciłem „oszczerstwem”. W sprawie „żywienia dzieci” wszystko stało się jasne, jeden szwagier zarobił na dystrybucji automatów i kart, drugi na produkcji pączków z prażonego owsa.

Kategoria publikacji: 
Posted By MatkaKurka czytaj więcej

Wyhodowali Cybę, Hadacza i Joannę od krzyża – psychopaci płodzą psychopatów Polecamy

sie.
30

Postanowiłem rzetelnie się przygotować i uzasadnić „inwektywę”. Najnowszy słownik PWN podaje następujące definicje dla hasła psychopata: 1. «człowiek cierpiący na psychopatię»

Kategoria publikacji: 
Posted By MatkaKurka czytaj więcej

Strony

Subscribe to RSS - MatkaKurka - blog