MatkaKurka - blog

Sprawdzam, czy państwo działa. Ksiądz zgwałcił dziecko! Żydzi do gazu! Polecamy

maj
26

Proszę sobie wybrać jeden z alarmów, kto co lubi i na chwilę zapomnieć o całej reszcie. Jest temat, nad którym można się z pełnym oburzeniem pochylić i wystarczy do tego sam nagłówek. Treść jest nieważna, bo i tak mało kto tam zagląda. Istnieją jednak, przynajmniej głośno o tym mówią, odpowiednie organa, które takich alarmów nie mogą pozostawić bez sprawdzenia. Nawet najgłupsze powiadomienie, że w remizie podłożono dziesięciokilogramową bombę musi być przez odpowiednie służby sprawdzone. Nie inaczej mają się sprawy w kwestii działalności internetowej i tak się składa, że właśnie wchodzi w życie nowa ustawa, którą histerycy nazywają „inwigilacyjną”. Chwalić się nie zamierzam, ale kontrowersje.net z całą pewnością odwiedzały i odwiedzają liczni przedstawiciele państwa, nie ma to jednak znaczenia, w końcu niejakiego Brunona K. wyśledzono w całkowitej niszy Internetu.

Kategoria publikacji: 
Posted By MatkaKurka czytaj więcej

Ideowe dzieci Michnika i Sierakowskiego wysadzają komisariaty

maj
25

W przeciwieństwie do tych, którzy z definicji nie mogą zostać skazani, choćby nie wiem jak łgali, nie mogę rzucać słów na wiatr. Przypominam zatem kilku istotnych faktów, które zawsze zostają zakrzyczane przez „całą prawdę, całą dobę” i mowę miłości płynącą z innej znanej warszawskiej ulicy. Wszystkich nie dam rady, ale trzy fakty spróbuję krótko streścić, żeby nie daj Boże szczegółowym opisem nikogo nie urazić. Marsz Niepodległości w roku 2011 miał swoich głośnych „bohaterów”, była to niemiecka hołota zwieziona do Polski autobusami. Zwykłe bandziory biegające po ulicach z kijami bejsbolowymi, kastetami, łańcuchami itp. Wjechali do Warszawy bez najmniejszych problemów, nikt ich nie przeszukał nie pytał skąd i po co jadą z zaciśniętymi pięściami i w maskach na gębach. Zupełnie inaczej zostali potraktowani niż babcie z Torunia, które musiały wytłumaczyć się z różańców, czy aby nie służą do celów bojowych.

Kategoria publikacji: 
Posted By MatkaKurka czytaj więcej

Kaczyński rozgrywa Brukselę i „opozycję” jak dzieci

maj
24

Trzy elementy doskonalej polityki opierają się na: komunikacie wewnętrznym, komunikacie zewnętrznym i grze zakulisowej. Zastosowanie tej triady w praktyce widzimy w ostatnich dniach jak na dłoni, mamy wręcz darmowa lekcję poglądową. Mniej więcej w środku ubiegłego tygodnia poszła informacja, że Komisja Europejska przygotowała radykalne stanowisko – Polska dostała ultimatum z terminem na poniedziałek. Podniecona opozycja biegała po sejmie i krzyczała do zaprzyjaźnionych kamer, że „żarty się skończyły”. Pierwszą reakcją polityka Kaczyńskiego na wygłupy krajowych i zagranicznych amatorów było wystosowanie komunikatu wewnętrznego. Ostre, ale w pełni wyreżyserowane wystąpienie Beaty Szydło w sejmie, dało poczucie wartości wyborcom i tej części Polaków, którzy bez względu na sympatie polityczne nie życzą sobie obcych decydentów.

Kategoria publikacji: 
Posted By MatkaKurka czytaj więcej

Strony

Subscribe to RSS - MatkaKurka - blog