MatkaKurka - blog

Fan WOŚP może „leczyć jebanych katolików prądem” i „jebany katolik” nie ma prawa się bać! Polecamy

lp.
25

Moja ulubiona prokuratura złotoryjska, w osobie jeszcze bardziej ulubionej prokurator Danuty Góreckiej, przysłała mi właśnie umorzenie dochodzenia w sprawie, którą kiedyś opisałem i obiecałem wszcząć: Pierwszy z brzegu do prokuratury, potem do celi pełnej przystojnych recydywistów i tak będzie z każdym! Na końcu wkleję całe pisemko, żeby każdy zainteresowany mógł dokonać swobodnej oceny, ale nie odmówię sobie też paru „sfrustrowanych” uwag. Najbardziej mnie wzruszała ta część uzasadnienia, która odnosi się do skali i odbiorcy strachu. Nie, niczego nie pomyliłem, prokurator Danuta Górecka uznała, że jako bezpośrednio zainteresowany nie jestem w stanie obiektywnie ocenić, czy się rzeczywiście boję i jak powinienem odebrać groźby karalne.

Kategoria publikacji: 
Posted By MatkaKurka czytaj więcej

Dlaczego Obama podsłuchuje Merkel? Bo Putin wie o niej wszystko!

lp.
24

Przybita na czole metka „oszołoma” pozwala w sposób nieskrępowany powiedzieć i napisać o tym, co „poważnym” komentatorem nie przeszłoby przez myśl. Mamy całą serię afer podsłuchowych, tajnych więzień i ogólnie każdy każdemu chętnie wszedłby pod kołdrę. Dziś media usiłują wypromować temat, który kompletnie mnie nie interesuje, bo o ile uważam za „murzyńskość” wynajęcie polskich budynków na amerykańskie cele tortur, to już rozwodzenie się nad „murzyńskością” na pewno nam nie służy. Aby przykryć tę przykrywkę wrócę do afer w zjednoczonej Germanii. Ucichły dwie afery naraz i obie wiązały się właśnie z amerykańskim podsłuchiwaniem oraz szpiegowaniem kanclerz Merkel? Sytuacja wydaje się co najmniej dziwna, oczywiście naiwnością jest sądzić, że w ramach sojuszu jeden nie ma ochoty podsłuchać drugiego, ale nasilenie działań amerykańskich na terenie Niemiec mimo wszystko robi wrażenie.

Kategoria publikacji: 
Posted By MatkaKurka czytaj więcej

Czy Putin przelicytował i wypadnie z gry? Chociaż nie umiem, modlę się o to!

lp.
23

Dwie nowe okoliczności sprawiają, że w tak złym położeniu pułkownik KGB nie był jeszcze nigdy. Pierwszą jest oczywiście zamordowanie 295 osób z różnych krajów, co w sposób zasadniczy zmienia nastawienie świata i Europy. Zgodzę się z opinią, że żadnego wielkiego sprzeciwu politycznego nie będzie, Obama marudził przez 5 minut i sprawę zamknął, Merkel zachowała się wręcz koncyliacyjnie, ale mimo wszystko nastawianie się zmieniło. Nie politycy europejscy i światowi, tylko obywatele zaczynają ścierać bielmo z oczu. Dopóki radziecki bandzior mordował okoliczne ludy dzikiego wschodu nikt się specjalnie tym nie przejmował. Z chwilą gdy nastąpił atak na dzieci lepszego boga, czyli mieszkańców zachodu, Putin stracił anonimowość i bezkarność. Metki zabójcy z siebie już nie zdejmie i to dopiero pierwsza zła informacja. Wojny z Putinem nie przewiduję, jednak jakaś odpowiedź musi się pojawić i znając życie skończy się „sankcjami”.

Kategoria publikacji: 
Posted By MatkaKurka czytaj więcej

Strony

Subscribe to RSS - MatkaKurka - blog