Prześlij dalej:

W tych dniach mamy okazję obserwować, jak runęła kolejna postępowa i liberalna bajeczka o patrzeniu w przyszłość. Żadnych sentymentów, żadnych żali i rozdrapywania ran, zapomnijmy o tym, co było, odkreślmy grubą kreską i idźmy do przodu. Zupełnie inaczej niż nasi starsi bracia w wierze, którzy ze swojej historii zbudowali ideologię, religię, państwo i gigantyczny biznes, ale oni wiedzieli jak się do tego zabrać. Charakterystyczna rzecz, że w całym Izraelu nie znajdziecie jednej krytycznej uwagi na temat Żydów kolaborantów i pół zdania w obronie Polski? Dlaczego tak się dzieje?

Istnieją dwie zasadnicze przyczyny. Pierwsza to sankcje, na poziomie banicji. Żyd, który zajmowałby jakąś znaczącą pozycję w strukturach państwowych, czy publicznych i dopuściłby się krytyki w kontekście holokaustu, zostałby wywieziony z Izraela na taczkach z gnojem. Tam się takie głosy zwyczajnie nie zdarzają, ale trwa wyścig między poszczególnymi ugrupowaniami politycznymi i mediami, kto bardziej obroni Żydów i przyłoży antysemitom. Druga rzecz to selekcja. Nie mam mowy, aby jakiś żydożerca dorobił się w Izraelu, czy w dużych diasporach pozycji duchowego przywódcy albo chociaż znanego i lubianego. Żydowskiego Kiszczaka i Jaruzelskiego w elitach żydowskich nie ma co szukać, takie zjawisko nie istnieje. Dzięki tym dwóm, w sumie topornym, regulacjom Izrael jest w stanie prowadzić skuteczną politykę międzynarodową, bo nie ma problemów wewnętrznych ze swoją świętością, którą Żydzi nazwali shoah.

Szkoda czasu i atłasu na produkowanie dodatkowych argumentów, przywałowane powyżej w zupełności wystarczą do zrozumienia celowości degradacji komunistycznych generałów. Kontrargument to rzecz jasna następne liberalne moralizowanie o tym, że takie akty nie mają sensu, po co wyciągać nieboszczyków z grobów, nic się przecież nie zmieni i nie naprawi. Wyciągać z grobu i to za pagony, nie epolety, ale właśnie zrusyfikowane pagony. Wyciągnąć z grobu, zerwać dystynkcje i zakopać truchło pod płotem, takie miałbym marzenie, ale realnym działaniem też się zadowolę. W przeciwieństwie do całkowicie kretyńskiego pomysłu o powołaniu „komisji antytotalitarnej”, podjęcie inicjatywy, która ma doprowadzić do pośmiertnej degradacji ruskich agentów, uważam za rzecz fundamentalną. Opowiadanie, że trzeba to było zrobić za życia, jest szkodliwym ględzeniem. Wszyscy przyzwoici Polacy wiedzą, że trzeba było, problem w tym, że tak się nie stało i dlatego polskim obowiązkiem jest zrobić to, co się jeszcze da zrobić.

Symboliczne rozliczenie Jaruzelskiego i Kiszczaka to nie populizm i nie temat zastępczy, ale fundament państwowości. Każdy Polak musi w końcu zobaczyć i uwierzyć, że zdrajcy narodu nie pozostają bezkarni, nawet na tamtym świecie. Zresztą nie jest do końca prawdą, że obaj bandyci za życie nie usłyszeli wyroku. Jak najbardziej usłyszeli i co więcej zostali uznani za grupę przestępczą o charakterze zbrojnym. Działa się to wszystko w czasach PRL II i to dopiero pokazuje, jakimi „generałami” byli Kiszczak i Jaruzelski, skoro „swoi” uznali ich za bandziorów. Mamy tysiące fałszywych legend i autorytetów, które na co dzień i od święta opluwają Polskę, przyjmując zlecenia od kogo się da. Proceder ten pozostaje bezkarny i jeszcze przynosi korzyści zaprzaństwu i to bezwzględnie trzeba przerwać.

Strony

Źródło foto: 
12187 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

13 (liczba komentarzy)

 1. Skoro można pośmiertnie nadawać odznaczenia i wyższe stopnie wojskowe, to dlaczego tym, którzy na nie nie zasłużyli nie można byłoby ich odbierać i degradować?

  Gdy wieje wiatr historii,
  Potęga żywiołu
  oprawców,
  tyranów,
  nikczemnych…
  W  mig strąca z cokołu!

  http://fraszki-ulotki.info/2015/11/pomniki-okiem-seniora.html

   

 2. To jest wazna sprawa ale raczej drugoplanowa . W pierwszej kolejnosci trzeba zalatwic zaprzancow i sprzedawczykow Polski , tak tych w kraju jak i na goscinnych wystepach w Brukseli . To powinien byc priorytet . Ustawa o pozbawieniu obywatelstwa za szczucie przeciwko wlasnej Ojczyznie jest koniecznoscia . To ma "BOLEC" i byc przestroga dla ewentualnych nasladowcow . Potem mozna sie brac za Jaruzelskiego i spolke .

 3. Nie ma powodu, żeby tego nie zrobić jednocześnie. Żadnej zwłoki !! Każdy dzień wykorzystywany jest przez zdrajców na walkę z Polakami, nie wolno czekać.

 4. Bedzie ciezko z powodu zbyt malych mocy przerobowych . Jednym zdaniem . "Checi sa ale ni ma kim robic" .

 5. avatar

  To nie wydaje się być ogromem pracy - uchwała w Sejmie i zrobione.

 6. To się może udać, bo nie wywoła protestów USA i Izraela. Spełnia więc podstawowy warunek wykonalności czegokolwiek w Polsce.

 7. avatar

  a'propos

  pozostaje jeszcze zagadnienie ich duchowych wnuczków....całe życie społeczno-polityczne jest skażone paradygmatem ich wielkości...ot takie n.p. sądownictwo...

  lata całe nam zajmie sprzątanie tej przewróconej taczki z gnojem...

 8. Ale dlaczego tylko Kiszczak i Jaruzelski? A co z ponad dwudziestoma tysiącami sowietów wtłoczonych do tzw. "LWP", których akta podobno znalazł Antoni?  Jeśli to prawda, opublikować i wtedy większość jeśli nie cała opozycja może odnaleźć swoich dziadków...

 9. avatar

  Spokojnie, po maleńku ... 

 10. Zdekompletowana wypowiedź Jana Pawła II na temat "naszych braci" świetnie służy ideologom "judeochrześcijaństwa" a na naszym rodzimym gruncie "judeopolonii" i ogólnie jest przydatna w charakterze pałki na podskakujących tubylców.

  Papież użył słow "W PEWNYM SENSIE nasi starsi bracia w wierze" zupełnie świadomie, gdyż wychowywał się w środowisku polsko-żydowskim w przedwojennych Wadowicach.

  Chcę jasno i klarownie powiedzieć, że rabinizm talmudyczny zapoczątkowany w V-VI w po Chrystusie i twórczo rozwjany do dzisiaj, w sensie teologicznym jest dalej od judaizmu biblijnego niż Koran. I to nie jest żart. Czyli żadni bracia, wręcz wrogowie. A ponieważ powstał sporo później niż chrześcijaństwo to młodsi. Młodsi wrogowie.

  Papieżowi chodziło o wspólny korzeń czyli Torę - Pięcioksiąg znany z naszego Pisma Świętego.

  Wystarczy usunąć dwa słowa i cytat żyje i po łbach wali aż ręce opadają...

  Zaś Jaruzelski, Kiszczak i całe to towarzystwo zdegradować, wykopać, odesłać do Moskwy. Jak ich ruskie nie zechcą - spalić, prochy rozsypać nad Syberią i po ptokach.

   

   

 11. Strony