Prześlij dalej:

Przez cały rok dostawałem wiadomości od wielu ludzi i bardzo często pojawiało się pytanie. Czy się uda? Za każdym razem z pełnym spokojem i przede wszystkim przekonaniem odpowiadałem, że wszystko się uda i to znakomicie. Pod koniec roku mogę powiedzieć, że nikogo nie oszukałem, nie wprowadziłem w błąd, nie dałem złudnej nadziei. Moje przekonanie o sukcesie w tej chwili jest jeszcze większe i mówię to w czasie, kiedy wielu Polaków przeżyło wstrząs patrząc na reżyserowane rebelie. Wszystkie strachy na lachy miną bezpowrotnie, sztuczne dramaty zamieniają się naturalne komedie i tak być musi. Jeśli człowiek ma czyste intencje, robi coś z pełnym przekonaniem, oddaniem i nie trzyma za plecami otwartego noża, zawsze i wszędzie będzie do siebie przekonywał ludzi.

Obojętnie jakie mamy przed sobą wyzwanie, jaki projekt nam się marzy, czy jest to remont łazienki, praca magisterska, czy budowanie i pilnowanie Polski, wszystko się uda, gdy pracujemy ciężko i rzetelnie. Jedynie dwóch rzeczy człowiek nie jest w stanie przeskoczyć i bez czynników wyższych opanować, to zdrowie i szczęście. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim Użytkownikom i Czytelnikom portalu kontrowersje.net zdrowia w nadmiarze i szczęścia w sam raz.

Dziękuję za Waszą obecność, za wsparcie w najtrudniejszych chwilach, za mądrość, której się od Was uczę. Jesteśmy przed metą starego roku, dla mnie był to rok niezwykle trudny, ale zakończony bardzo pozytywnie. Dla Polski był to najlepszy rok od roku Pańskiego 1989. Za chwilę będziemy solidnie pracować w nowym roku, żeby na koniec z czystym sumieniem powtórzyć sobie tradycyjne życzenia. Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Piotr Wielgucki

15336 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

17 (liczba komentarzy)

 1. Dużo wytrwałości, zdrowia i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia dla całej Twojej rodziny .Jeszcze jedno ..kolędników, którzy nie fałszują ,ryby która będzie pływać w dobrym trunku.

 2. avatar

 3. Dołączam się do życzeń zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dla Gospodarza, Jego rodziny i wszystkich "kontrowersyjnych".

  Słucham właśnie "Wieczoru Wigilijnego" w Radio Maryja. I co słyszę? - słyszę, jak kolejni arcybiskupi i biskupi składają życzenia słuchaczom RM i widzom TV Trwam  życzenia oraz podziękowania o.Dyrektorowi Rydzykowi (z nazwiska). I sobie uzmysłowiłem, że życzenia nie zawsze są oklepaną formułką - te w RM razem wyglądają jak docenienie wagi i roli o.Rydzyka.

 4. Jak obyczaj każe stary
  Według ojców naszych wiary
  Chcemy złożyć Wam życzenia
  Z dniem Bożego Narodzenia!

  http://fraszki-ulotki.info/2016/12/boze-narodzenie.html

  Życzę wszystkim prawdziwie rodzinnych  Świąt  Bożego  Narodzenia,
  z opłatkiem, kolędami, tradycyjnymi potrawami,
  sianem pod wigilijnym obrusem...

  ...no i z Bogiem w sercu.

 5. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia

 6. avatar

  Panie Piotrze,

  w tym wyjatkowym, dlugo wyczekiwanym czasie, zycze Panu i Panskim Bliskim duzo zdrowia, obfitosci lask bozych i wielu powodow do radosci. Zycze Panu aby to Boze Narodzenie spedzil Pan w gronie bliskich, kochajacych osob, zycze Panu odpoczynku, refleksji i ostrego piora. Wesolych Swiat i  szczesliwego Nowego Roku.

 7. avatar

  zyczenia od kanadyjskiej i amerykanskiej Poloni:

  https://www.you...

 8. avatar

  Piotrze, Tobie oraz wszystkim Kontrowersjanom zdrowych, radosnych, pięknych i tradycyjnych Świąt Bożego Narodzenia :)

 9. Jakos... mokre oczy sie zrobily.  Dziekuje MK - Panie Piotrze.

  Jeszcze raz zycze wspanialych Swiat Bozego Narodzenia i Szczesliwego Nowego Roku.

  Janusz ... z Rodzina.

 10. Spokojnych zdrowych oraz radosnych Swiat Bozego Narodzenia ))) . Alleluja i do przodu )))

 11. Dziękujemy Panie Piotrze - wszystlkiego najlepszego Panu i Rodzinie .

 12. Panie Piotrze.

  Udanych Świąt życzę! A także tego aby Pan nie zaprzestal swojej działalności. Dzień bez Pańskiego felietonu dla mnie jest dniem niepelnym. Wiele razy w chwilach zwątpienia czy to sie wszystko uda, zostałem porządnie pokrzepiony pańskimi felietonami i chcę aby nadal tak zostało. Pozdrawiam!

 13. Mam to samo - chociaż z reguły nie ufam autorytetom to jakoś tak się dzieje, że zdecydowanie teksty Pana Piotra pasują do mojej wizji rzeczywistości.

 14. Panie Piotrze, Panu oraz wszystkim udzielającym się na tym portalu, życzę Zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia wszelkich marzeń w Nowym Roku.

 15. Gospodarzowi jego rodzinie oraz wszystkim kontrowersjanowiczom zdrowych,spokojnych,miłych 

  świąt oraz szczęśliwego nowego roku życzy jędrzej.

 16. Bardzo serdeczne, szczere życzenia dla Pana i Rodziny. Życzę Panu, aby wszystkie trudne sprawy ułożyły się pozytywnie, ale przede wszystkim życzę zdrowia i jeszcze raz zdrowia.

 17. Panie Piotrze dziękuję za piękne i mądre teksty, które niejednokrotnie potrafiły umocnić ducha skutecznie odpierając fałszywą i wrogą narrację. Niech Bóg Panu darzy.