Zabrakło redaktora Maleszki i poszedł ostry lead o papieżu

Prześlij dalej:

Jak zwykle jestem pod wrażeniem myśli talmudycznej połączonej z czujnością marksistowsko-leninowską, czym się wykazuje znana z obu cech redakcja biuletynu żydowskich komunistów. Wiele wysiłku musiało kosztować tamtejszych referentów przełamanie dwóch obrzydliwości skojarzonych z zoologiczną nienawiścią, bo takimi są rytualne złorzeczenia na: grzebanie w życiorysie i polowanie na agentów. Przeszkody moralne zostały pokonane i w imię rewolucji marksistowsko-leninowskiej powstała talmudyczna egzegeza życiorysu papieża Franciszka. Mniej doświadczonym, którzy słusznie wzburzają się podobnymi produkcjami, ale nie bardzo potrafią odpowiedzieć, chociaż intuicyjnie czują, że czytają propagandę, podpowiem w jaki sposób sobie radzić na przyszłość. Rzecz nie jest trudna, po pierwsze wszystko co pojawia się w biuletynie żydowskich komunistów trzeba uznać za odwrotnie proporcjonalne do rzeczywistości, czyli faktów. Zdarza się, że jakaś treść otrze się o fakty, ale taki zbieg okoliczności zachodzi tylko wówczas gdy interes rewolucji i myśl talmudyczna uznają fakty za ciekawy ornament. Po drugie zawsze, ale to zawsze należy zwracać uwagę na nazwiska, cokolwiek się czyta w biuletynie na starcie jest weryfikowalne nazwiskiem. Jeśli pojawia się analiza „etyka”, to wiadomo, że ten etyk będzie się nazywał Hartman, gdy się pojawi ekspertyza socjologa, niemal w ciemno da się założyć, że będzie to ekspert Bauman. Biorąc pod uwagę i rozwagę powyższe wskazówki uzyskujemy następujący melanż: klasycznie argentyńskie nazwisko Verbitsky i jeszcze bardziej klasyczne fakty odnoszące się do „argentyńskiego faszyzmu”. Zweryfikowałem nazwisko, zweryfikowałem grzebanie w życiorysie oraz polowanie na agentów i by nie przedłużać przystępuję do rozbrojenia lustracji papieża.

Horacio Verbitsky został przedstawiony jako pisarz, historyk i dziennikarz, tak rutynowo się dzieje, ponieważ musi być spełniony warunek „obiektywizmu” eksperta i jak zawsze laurka nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Horacio Verbitsky to zaangażowany politycznie ideolog, jak sam pisze od 13 roku życia był świadomym politycznie obywatelem Argentyny. Od dziecka do starości opowiadał się po jednej stronie sporu i tak się przypadkowo złożyło, że nie jest to strona przyjazna konserwatyzmowi ani Kościołowi Katolickiemu, ale rewolucji świeckiego postępu, czyli realnego socjalizmu w wersji postmodernistycznej. Grzebiąc w życiorysie Horacio, już w pierwszym akapicie biografii widzimy niezłe kwiatki, mianowicie przynależność do terrorystycznej organizacji „Montoneros”. Przedziwna to była bojówka, która wręcz instynktownie powinna postawić funkcjonariuszy z Czerskiej na baczność, bo czyż może być większy alarm niż „narodowy socjalizm”, którym samych siebie bojówkarze przechrzcili? Nie przeszkadza i „narodowy socjalizm”, jeśli służy rewolucji socjalistycznej i zwalczaniu prawicowego zamordyzmu. Montoneros, przez bardziej dowcipnych, określani jako argentyńscy narodowcy, szybko zakochali się w Marksie i jeszcze szybciej stali się ulubieńcami Fidela Castro. Na co dzień zajmowali się wysadzaniem amerykańskich ambasad, porywaniem kapitalistów imperialistycznych i wymuszaniem okupów na korporacjach. Do bólu klasyczni czerwoni rewolucjoniści i by klasyki stało się zadość, po zmianie politycznych okoliczności natychmiast stali się „liberalnymi demokratami”, czytaj wyznawcami Perona, tego męża sławnej Evity.

Strony

9488 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

8 (liczba komentarzy)

 1. z wczorajszymi wypowiedziami Macieja Stasińskiego TW MEGA (od "Marx und Engels Gesammelte Ausgabe"); pracownika Gówno Prawdy, patologicznego komucha.
  Przeniosłem konto na Vimeo, jeżeli ktoś jest ciekawy jak się parchaty komuch sadzi na wybór Ojca Świętego, to wklejam link (Matka Kurka chyba mi wybaczy)
  vimeo.com/61807236

 2. avatar

  Trochę brakuje w tle jakiejś ostrej techno-muzyki. Pomyśleć, że się otarłem o relację tvn-u, tyle mnie minęło! No ale jak zobaczyłem, że Hartman na żywo nie komentuje, przełączyłem na tv trwam :(

 3. z "Univision" spółką, która zablokowała mi film na YT. Mam oryginalny fotomontaż dot. prof. Pawłowicz spreparowany w TVN24. Skoro oni mogą, to dlaczego blokują innych? Czekam na pociechę, o mało co sędzię, może coś wymyśli
  vimeo.com/61814310
  ja te mendy kameruję, ich manipulacje i kłamstwa

 4. W Ameryce Południowej wszystkie ruchy były narodowe, komusze czy burżujskie. Lewicowe mówiły o "narodzie ludowym", ale to jedna ryba z takim samym korzeniem. W Grecji tak samo. W Europie  doszedł silny akcent dodatkowego narodu.
  Faktycznie oni muszą spojrzeć w lustro i pobić się po piersiach, wtedy kto wie, może da się z nimi żyć w jednym kraju.

 5. avatar

  chyba w łazience ...

 6. No w kuchni trudniej, chociaż w sumie żarcie podobne.

 7. U mnie co prawda zamknęli, ale zawsze można otworzyć...

 8. Strony