Życzę Michałowi Rachoniowi postawienia kropki nad Owsiakiem!

Prześlij dalej:

Niezwykle trudno mnie urazić i jeszcze trudniej przestraszyć, jednak pewne zwyrodnienia naprawdę robią na mnie wrażenie, bo nie umiem sobie wyobrazić, pod czyim adresem mógłbym kiedykolwiek napisać coś równie plugawego: „Normalnie życzę Piotrowi Wielguckiemu, aby jego dzieci zachorowały i musiały korzystać ze sprzętu…" http://disq.us/... Takich wychował „fanów” człowiek, któremu nie podałbym ręki przez azbestową rękawicę. Kłamstwo w żywe oczy i w biały dzień skraca łańcuch, a panika przed prawdą zaciska pętlę, zbydlęcenie wyznawców łączy się z upadkiem guru. W Internecie dostępny jest bogato ilustrowany materiał, na którym widać, słychać i czuć, jak pewien osobnik krzyczy do swoich dresiarzy, żeby wynieśli z sali „żulika”. Każdy może sobie to obejrzeć i nawet nie będę wklejał linku, bo Google „wywala” treść na pierwszej stronie. I co się dzieje? Wyuczony kłamstwa na pamięć, sześćdziesięcioletni starzec udający młodzieniaszka udziela wywiadu gazecie, gdzie na bezczelnego kłamie, że nie ma pojęcia kim byli dresiarze, po czym dodaje: „Naprawdę! Nasi organizatorzy byli w koszulkach WOŚP, a ci ludzie byli w dżinsach i bluzach od dresu. Nie znam ich, nasz rzecznik też. Może to i nasi fani, ale ja tego nie pochwalam.” Wszelkie granice: bezczelności, chamstwa, łgarstwa i poczucia bezkarności przekroczone, ale nie dzieje się nic. Nadal mamy do czynienia z człowiekiem, któremu powierzono kwestujące i chore dzieci. Proszę zwrócić łaskawą uwagę, że ten kłamca krzyczy wprost: „to nie moja ręka”, a zatem, co on musi krzyczeć tam, gdzie dowody są zakopane w jego archiwach? Wszystko jednak ma swój koniec i początek, doszło do cudu „przeprosin” ze strony Jerzego Owsiaka, ponieważ nad tym panem wiszą, co najmniej trzy procesy karne. Najwierniejszym fanom chciałbym w tym miejscu uświadomić, że wspomniana liczba nie jest moim dziełem, Owsiak przeholował tak bardzo, że prawo ściga go zewsząd.

Z mojej strony w prokuraturze mielą się postępowania i do sądu bardzo daleko, ale gdy tylko uprawomocni się wyrok, pan „Jurek” będzie musiał przepraszać za wiele słów, aby nie skończyć w rejestrze skazanych, co w zasadzie jest nie do uniknięcia. Takiej sytuacji jeszcze nie mieliśmy, żeby Świecki Święty czuł oddech sprawiedliwości na swoich plecach. Za dawnych, dobrych czasów, wystarczyło parę artykułów w propagandowych gazetach, parę durnowatych koszulek: „Jestem Woodstockowym Chuliganem”, czy „Nie nie mam focha” i sparwy były umarzane. Teraz pętla się zaciska i zupełnie nie na miejscu jest tu stwierdzenie: „powoli”. Przeciwnie sprawy przybrały bardzo szybki obrót. Publiczne łgarstwa, że Owsiak nie wie jakich dresiarzy zatrudnił i jakiej firmie ochroniarskiej płaci, można zweryfikować kilkoma pytaniami w magicznej wyszukiwarce. Swoją drogą to cholernie znamienne, że na konferencji WOŚP nie tylko odmówiono akredytacji kilku dziennikarzom, ale zatrudniono ochronę na wypadek, gdyby się jakiś „hejter” przecisnął. W mitycznym praworządnym kraju Jerzy Owsiak posiadałby status wielokrotnie skazanego i to z kilku artykułów: 165 kk, 190a kk, 233 kk, 234 kk, 235 kk, 236 kk. W Polskiej Rzeczypospolitej Polskiej „Jurek” fruwa na wolności i pokazuje środkowy palec wymiarowi sprawiedliwości. Jak długo? Jestem optymistą i coś czuję w kościach, że nadzwyczaj krótko.

Strony

45041 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

33 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  A jeszcze krócej: ten kramik wraz z jego właścicielem trzeba zamknąć...:)
  A wyznwaców właściciela ścigać ponieważ z samego tylko faktu, że są jego wyznawców wywodzą i że są bezkarni i że mają prawo do swoich prymitywnych osądów moralnych ("nie korzystaj więc z ze sprzętu WOŚP").

 2. Piotrze! Niech Cię nie dziwi arogancja jerzego wsiaka wobec Twej osoby. Nie możesz od niego oczekiwać innego zachowania w sytuacji gdy podkopujesz pod fundamentami jego imperium tak skutecznie, że lada chwila wszystko może się zawalić. Pisałeś o wielu niemoralnych i niegodziwych poczynaniach tego ??człowieka?? Nie wziąłeś pod uwagi jednego, bardzo istotnego czynnika; a mianowicie nawt gdyby dyrygent okazał w sobie minimum przyzwoitości i ze szczytnej idei WOŚP nie wziął złotówki (choć wiemy ze tak nie było), to jego rzekomo prywatne biznesy stworzone zostały nie tylko pod okreslona działalnosc z góry upatrzoną firmą, ale i za jek pieniądze. W normalnych warunkach takie rzeczy się nie zdarzają.

 3. troche go ta przegrana w sadzie przestraszyla skoro woli przeprosic :
  http://niezalez...

  oczywiscie sam pewnie na to nie wpadl ale tak mu doradzil adwokat weszac, ze taki smrod przy takiej instytucji z nadszarpnietym wizerunkiem nie powinien sie unosic .

  " Jerzy Owsiak najwyraźniej zdaje sobie sprawę z tego, że brutalne wyrzucenie z konferencji prasowej WOŚP dziennikarza TV Republika może mieć dla niego fatalne konsekwencje. Po tym, jak telewizja postanowiła go pozwać, Owsiak mocno spuścił z tonu i publicznie przeprasza Michała Rachonia."

  takie przeprosiny nie maja sensu jesli w przyszlosci znowu Owsiak bedzie  odmawiac udzialu w organizowanych konfeencjach mediom ktore zadaja mu  dociekliwe pytania. Czyzby narracja o hejterstwie brala w leb i czas sie nieco  otworzyc..?.
  To jest raczej wybieg niz skrucha  i wola zmiany ktore nie leza w naturze Owsiaka. Pamietamy przeciez jak jeszcze nie tak dawno chcial komus zrobic Auschwitz zeby go uciszyc..

 4. avatar

  panie piotrze.
  latwo mu (dziennikarzowi) nie bedzie..nie jest dopuszczany do zadania jakiegokolwiek pytania doktorowej..nawet na materialach w tej dziwnej tvpinfo na konferencjach jest malo slyszalny...mainstream musi sie sam przed soba przyznac ze robi za  kaganiec dla buldoga..choc juz przeblyski sa..ponoc ostatnio durczok sie zbiesil na doktorowa i madam'e wielowieyska...a le to  jeszcze nic..musimy doczekac takiego obrazku jak to w swietle kamer i fleszy od lawiny dziwnych pytan..nawet takich .."z d..y..!!!" pytan ktokolwiek z tego "rządu" bedzie uciekal w rajstopkach;na boso;na czworakach z placzem z konferencji prasowych..nie jednej ale z wielu kolejnych..owsiak owszem jest skonczony..ale nikt tego w tej chwili otwarcie nie przyzna...
  sa inne ciekawostki..
  pan lasek nic nie powiedzial panu macierewiczowi o tym jak nadmienial ze ma zeznania kilkuset osob o swietlistych kulach ognia...a to jest ewenement...juz uplynelo kilka dni od konferencji antoniego..inna ciekawostka jest faksymile depeszy ambasadorskiej o tym jak to gajowy w tej chwili bez wasow w 2009 roku chcial oddac lasy panstwowe "panstwu polozonemu w palestynie"..
  sam sprawdze z checia swoja zawila teorie ...czy ktos zechce spytac doktorowaodszpadla na najblizszej konferencji prasowej co to za firma napisala plan "likiwidacji' kopalń..

 5. avatar

  Tak... I nikt nie wspomina, że w piątek  Sejm przeforsował ustawę o odnawialnych źródłach energii. A w sobotę porozumienie z górnikami i rzekome niezamykanie kopalń...

 6. OZE! Wczoraj wpsominałem.

 7. avatar

  Raczej myślałem o mediach "niezależnych"...;)

 8. Tutaj masz link, wczoraj to oglądałem.....warte uwagi 

 9. avatar

  Stara sprawa dra Kękusia (od co najmniej 2012 roku sie ciągnie), ciekaw jestem jak się to skończyło jeśli chodzi o jego sprawy sądowe bo było dość nieciekawie...

 10. avatar

  taaaaaaa.....dzięks za przypomnienie....znam temat....zastanawiające musi byc takze to ze pewna gazeta w panstwie polozonym w palestynie wyretuszowala dokumentnie prezydenta europy ze 1szej strony w artykule o marszu poparcia....znamienne??wierze ze to czesc planu....

 11. Strony