Prześlij dalej:

Co ja słyszę?! 29 marca 2019 roku, w Muzeum Polin ma się odbyć spotkanie, z udziałem Jerzego Owsiaka i RPO Adama Bodnara, poświęcone „hejtowi”. Rzecz wygląda wyjątkowo profesjonalnie, a wyżej wymienione nazwiska zapewniają pełen profesjonalizm. Takiej okazji szanujący się „hejter” nie może przepuścić. Chcę tam być! Zapowiada się pojedynek stulecia, pomiędzy Jerzym Owsiakiem, znanym od lat największym hejterem III RP, który przegrał pięć procesów o „mowę nienawiści” i pretendentem Matką Kurką, ze znacznie mniejszym dorobkiem.

Niecodzienny to będzie pojedynek, o ile będzie, ponieważ na starcie mamy do czynienia z różnymi kategoriami wagowymi i innymi przeszkodami. Hejter Owsiak to mistrz wagi super ciężkiej, Matka Kurka, co najwyżej hejterska waga kogucia. Do takich dysproporcji jestem przyzwyczajony, nie boję się, idą na „intelektualne solo”, ale to jeszcze nie koniec fauli, które stawiają pojedynek pod znakiem zapytania. O tym, że odbędzie się coś takiego jak spotkanie w Polin poświęcone „hejtowi”, dowiedziałem się od samego hejtera Owsiaka. Wczoraj na antenie Antyradia Owsiak, jak zawsze, opowiadał różne banialuki i bawił się w politykę, aż tu nagle padła zapowiedź tego przełomowego wydarzenia. Prelegent był łaskaw uchylić rąbka tajemnicy i podpowiedział, że każdy może się zgłosić jako uczestnik i gdzieś w sieci prowadzone są zapisy.

Znając wiarygodność hejtera Owsiaka od razu założyłem, że z tych informacji może zgadza się data, a i to trzeba sprawdzić, natomiast cała reszta z pewnością wygląda zupełnie inaczej. Celem weryfikacji i zgłoszenia udziału, czym prędzej pobiegłem do Internetu. Szukam i szukam, pot z czoła ocieram, strzepię opuszki palców o klawiaturę wpisując kolejne frazy i… nic. Nigdzie śladu spotkania, o formularzu zgłoszeniowym nie wspomnę. Kolejny raz się nie zawiodłem na „prawdomówności” hejtera Owsiaka i zgodnie z przewidywaniami sprawy mają się zupełnie inaczej niż zostały przedstawione. No, ale nie poddaję się. Na hejcie nie znam się tak dobrze, jak skazany i oskarżony Jerzy Owsiak, chociaż też mam wyrok za „króla żebraków”, ale mimo wszystko czuję się uprawnionym uczestnikiem tej imprezy. Zderzenie poglądów i doświadczeń mistrza z aspiracjami terminatora, może być unikalną wartością dla wszystkich początkujących hejterów.

Strony

Źródło foto: 
16496 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

8 (liczba komentarzy)

 1. Ja kupuję popcorn i patrze jak jedziesz z dziadygą.

 2. Niech Owsiak nic nie mówi, że prowadzi akcję charytatywną. To zwykła akcja zarobkowa pośrednictwa w handlu sprzętem medycznym. Charytatywnie działają ci, co dają swoje własne pieniądze na ten sprzęt w czasie zbiórki. Owsiak niczego z własnych, gdzie indziej zarobionych pieniędzy nie dokłada. Firmy, od których kupuje sprzęt też mają zyski.

 3. Ciekawe, czy gdyby MK chciałby zorganizować analogiczne spotkanie, to muzeum Polin udzieliło by mu gościny.

  Nie mogę oprzeć się wrażeniu że muzeum to wspiera opozycyjne imprezy wykorzystując rządowe dotacje. Kiedy wreszcie szkodnik Gliński przestanie być członkiem tego rządu?

 4. Udzieliłoby o ile jesteś ochrzczony kozikiem. 

   

 5. Nie sądzę, by ktokolwiek z inteligencji esbeckiej, czy jak kto woli z inteligencji zaprzańskiej, zgodził się na otwartą dyskusję z Matką Kurką, z góry skazując się na srmotną porażkę. Wszak IQ tych osób nie przekracza 140.

   

 6. Czad. Już czuć zapachem komory... 

 7. Mocne! Chciałbym zobaczyć transmisję na żywo :) Jak rozumiem Owsiak ma tam wystąpić w roli eksperta od hejtu?

 8. Ja na miejscu Matki tak bym nie kozaczył. Jeżeli mecz ma się odbyć w Polinie, to oni będą u siebie, a jak wiadomo, gospodarzom pomagają nawet ściany. 

 9. Strony