Wiceminister Monika Zbrojewska = Polska pijana, chamska, ku.....

Prześlij dalej:

Właściwie casus wiceminister sprawiedliwości nie powinien wcale dziwić - to tylko skromny kawałek platformerskiego tortu z różowo lukrowanym napisem "C..j dupa i kamieni kupa", którym PO usiłowała karmić Polaków przez 8 lat rządów bydła.
Bydła - bo wiceminister sprawiedliwości prowadzacy pod wpływem samochód i (najprawdopodobniej) agresywny wobec funkcjonariuszy nie moze liczyć na choćby krztynę ludzkiego zrozumienia.
Cóż - do ogłoszenia oficjalnych wyników przez PKW sprawa Pani Minister Moniki Zbrojewskiej (ładnie brzmi, nieprawdaż?) miała miejsce w Polsce czyli NIGDZIE, gdzie ani prawo, a tym bardziej przyzwoitość nie stanowią żadnego hamulca dla rozpasanych swą bezkarnością rządzących.

Mając w pamięci słowa Jarosława Kaczyńskiego,  liczę że nie odpuści. Mimo wrzasków i kwików o krwawej i niesprawiedliwej zemście dobiegających z cuchnących uryną strachu nor na Wiertniczej czy innej Czerskiej. Liczę, że winni niszczenia Polski zostaną ukarani - a przykład ich haniebnego upadku bedzie miał pozytywny wpływ na nowy obóz władzy.
Władzy ludzi służących Państwu i obywatelom, a nie władzy bydła dowartościowującego się ośmiorniczkami i pogardą dla zwykłych Polaków.
Aha'
Władza niektórych psuje - a takich Zbrojewskich jest wokół pełno - osobników obdarzonych koneksjami, dojściami i silnymi łokciami, pozbawionych natomiast elementarnej uczciwości czy zwykłej ludzkiej przyzwoitości. 
Liczę, że pomny swej własnej przeszlości PiS zrobi, co już dawno (vide Michał Kamiński) zrobić powinien.

4603 liczba odsłon

Autor artykułu: thor