Prześlij dalej:

Właściwie w tytule zostało powiedziane wszystko i każdy przyzwoity człowiek, obdarzony kawałkiem rozumu, pojmie w lot, że mamy do czynienia z farsą. Po co w takim razie strzepię sobie klawiaturę? Ponieważ jestem święcie przekonany, że wyrok skazujący Adamowicza za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej członka Młodzieży Wszechpolskiej, żeby było śmieszniej, kojarzy może 5% procent społeczeństwa, a i za to nie dałbym głowy.

O sprawie można przeczytać wszystko, na przykład tutaj http://wgospoda... jest opisany wyrok skazujący pierwszej instancji, tutaj https://www.tvn... podtrzymanie uznania winy i umorzenie postępowania ze wzglądu na znikomą szkodliwość społeczną czynu. Rozumiecie sens tego wyroku Szanowni „Hejterzy”? Jeśli nie, to krótko wyjaśnię, otóż sąd uznał, że napaść na drugiego człowieka i stosowanie „mowy nienawiści”, to nie jest żaden wielki problem społeczny. Farsa goni farsę i to się nie zmieni, bo ludzie nie połkną czegoś, co śmierdzi na kilometr i wywołuje odruch wymiotny. Ostatnie dni to istna fontanna hipokryzji, która ochlapuje wodą „świętego” Pawła wszystkich niewiernych i niedowierzających.

Polacy mają przyjąć do wiadomości, że to był wybitny gospodarz miasta, nieskazitelny i transparentny polityk, który padł ofiarą „mowy nienawiści”. Kto tej topornej i z gruntu fałszywej hagiografii nie przyjmie, temu Durczok, Schetyna i ojciec Wiśniewski zamkną mordę maczugą miłości, aż się zęby posypią. Krótko mówiąc wciska się Polakom na chama jedną wielką blagę i klucz do rozwiązania zagadki, jak to się wszystko skończy, znajduje się w zwrocie „na chama”. Polak potrafi zdzierżyć wiele, ale na chama niczego sobie wcisnąć nie da, taka to już przekorna natura, co skutecznie zniesie rozpoczęty proces zawracania Wisły kijem. O wyczynach Adamowicza w mediach będzie się mówić ostrożnie, ale Internet żyje pełną piersią i gębą, w Internecie nikt się nie będzie ograniczał.

Wyrok Adamowicza za znieważanie i naruszanie nietykalności cielesnej będzie podawany dalej i procent uświadomionych z 5 podniesie się do 85. Nie pomoże też wunderwaffe odpalona z taką samą nachalnością, jak wojna z „mową nienawiści”. Po KOD i Obywatelach RP. Nowym ruchem miało być „Murem za Owsiakiem”. Dziś odbyła się seria wieców w kilkunastu miastach i TVN24 podjął odważną próbę transmisji tego kuriozum, ale szybko zrezygnowali, gdy zobaczyli te „tłumy”, w dodatku nie udało się znaleźć nikogo, kto by powiedział sensownie po co tutaj jest. Mieszanie porządków nigdy nie kończy się dobrze.

Sekta WOŚP do tej pory miała wizerunek apolitycznej organizacji „ratującej miliony Polaków”. Prawie nikt nie uznawał WOŚP za siłę polityczną, co jest oczywiście błędem i wynikiem indoktrynacji, ale taki był stan faktyczny. Teraz sytuacja się zmieniła i nachalne używanie WOŚP, razem z Owsiakiem, do politycznej jatki jest moim marzeniem, niestety to marzenie na dłużą metę się nie spełni. Gdyby się ktoś bardzo upierał przy szaleństwie, to na starcie warto zauważyć, że na takich wiecach nie zobaczymy słodkich dzieci zawiniętych w szaliki, które stoją na mrozie ze skarbonkami.

Strony

Źródło foto: 
41916 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

23 (liczba komentarzy)

 1. Należy się cieszyć z tego że portal przetrwał cyberatak i nadal działa. Takie rzeczy nie dzieją się przypadkiem i trzeba sprawdzić czyje to dzieło. Może jakieś sekty.

  W tej chwili wydaje się że najbardziej na śmierci Adamowicza zyskuje opozycja i Owsiak. Tym pierwszym warto przypomnieć jakie pomyje na niego wylewali jeszcze za życia. Temu drugiemu na razie wszystko sprzyja, ale ruszyła już oddolna maszyna prześwietlania jego działalności. Niedługo to, co ukrywane wyjdzie na jaw. Być może dowiemy się takich rzeczy, które zadziwią nawet Matkę Kurkę.

 2. "Połowa ochroniarzy zabezpieczających gdański finał WOŚP nie miała 18 lat. "To były dzieciaki"

  https://wpolity...

  Jeśli PiS rozegra mądrze tą sprawę, to może odebrać sporą grupę wielbicieli Owsiakowi. Tych, którzy uzmysłowią sobie, że miał on w nosie bezpieczeństwo ich dzieci i wnuków. 

  Ponadto minister zdrowia p.Szumowski powinien, jak już kurz trochę opadnie, wydać zarządzenie, iż w państwowych placówkach zdrowia należy usunąć z urządzeń i aparatów medycznych wszelkie naklejki, które nie są naklejkami ewidencyjnymi placówki lub oznaczeniami producenta.

 3. Co do naklejek, to powinne być usunięte serduszka WOŚP ze sprzętu nie zakupionego przez tę organizację. Zapewne będzie ich dużo.

 4. Przyznaję, że trochę się wystraszyłem zamknięciem portalu i info o tym podałem w świat, ale nie ma nic złego co na dobre nie wyjdzie.

  Świetna ocena sytuacji - jak zwykle.

 5. avatar

  Zbieżność wydarzeń jest widoczna. No ale "internety nie płoną". Wiwat Matka Kurka! Na pohybel jego wrogom.

 6. Skoro ruch "0wsiak Za Murem" nie wypalił, to może R.W.J.0.W.K wypali? (Ruch Wielbienia Jerzego 0. W Kosmosie).

 7. Nie wypalił gdyż na razie bardzo dużo osób popiera Owsiaka. To on jest w tej chwili przywódcą totalnych, a nie żaden Schetyna.

 8. Schetyna, 0wsiak, Bolek... Na słuch ciężko ich odróżnić od siebie.

 9. Dzisiaj każdy totalniak z targowicy chce się przy tej śmierci ogrzać więc warto przypomnieć jak rzeczywiście wyglądały i jak były wrogie stosunki Adamowicza z Platformą:

  "– Niemożliwe jest, by kandydatem PO na prezydenta Gdańska był Paweł Adamowicz; podejmuje decyzję bez Platformy Obywatelskiej i musi liczyć się z polityczną konsekwencją – powiedział lider PO Grzegorz Schetyna."

  A swoją drogą to można nawet odnieść wrażenie, że w zapowiedzi Schetyny pobrzmiewa coś jakby jakaś groźba. Tak było.

 10. Jeśli bez pomocy "Jurka" dzieci umierają to co robi na co dzień blisko 15 tys. polskich pediatrów?

 11. Strony