Prześlij dalej:

Właściwie w tytule zostało powiedziane wszystko i każdy przyzwoity człowiek, obdarzony kawałkiem rozumu, pojmie w lot, że mamy do czynienia z farsą. Po co w takim razie strzepię sobie klawiaturę? Ponieważ jestem święcie przekonany, że wyrok skazujący Adamowicza za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej członka Młodzieży Wszechpolskiej, żeby było śmieszniej, kojarzy może 5% procent społeczeństwa, a i za to nie dałbym głowy.

O sprawie można przeczytać wszystko, na przykład tutaj http://wgospoda... jest opisany wyrok skazujący pierwszej instancji, tutaj https://www.tvn... podtrzymanie uznania winy i umorzenie postępowania ze wzglądu na znikomą szkodliwość społeczną czynu. Rozumiecie sens tego wyroku Szanowni „Hejterzy”? Jeśli nie, to krótko wyjaśnię, otóż sąd uznał, że napaść na drugiego człowieka i stosowanie „mowy nienawiści”, to nie jest żaden wielki problem społeczny. Farsa goni farsę i to się nie zmieni, bo ludzie nie połkną czegoś, co śmierdzi na kilometr i wywołuje odruch wymiotny. Ostatnie dni to istna fontanna hipokryzji, która ochlapuje wodą „świętego” Pawła wszystkich niewiernych i niedowierzających.

Polacy mają przyjąć do wiadomości, że to był wybitny gospodarz miasta, nieskazitelny i transparentny polityk, który padł ofiarą „mowy nienawiści”. Kto tej topornej i z gruntu fałszywej hagiografii nie przyjmie, temu Durczok, Schetyna i ojciec Wiśniewski zamkną mordę maczugą miłości, aż się zęby posypią. Krótko mówiąc wciska się Polakom na chama jedną wielką blagę i klucz do rozwiązania zagadki, jak to się wszystko skończy, znajduje się w zwrocie „na chama”. Polak potrafi zdzierżyć wiele, ale na chama niczego sobie wcisnąć nie da, taka to już przekorna natura, co skutecznie zniesie rozpoczęty proces zawracania Wisły kijem. O wyczynach Adamowicza w mediach będzie się mówić ostrożnie, ale Internet żyje pełną piersią i gębą, w Internecie nikt się nie będzie ograniczał.

Wyrok Adamowicza za znieważanie i naruszanie nietykalności cielesnej będzie podawany dalej i procent uświadomionych z 5 podniesie się do 85. Nie pomoże też wunderwaffe odpalona z taką samą nachalnością, jak wojna z „mową nienawiści”. Po KOD i Obywatelach RP. Nowym ruchem miało być „Murem za Owsiakiem”. Dziś odbyła się seria wieców w kilkunastu miastach i TVN24 podjął odważną próbę transmisji tego kuriozum, ale szybko zrezygnowali, gdy zobaczyli te „tłumy”, w dodatku nie udało się znaleźć nikogo, kto by powiedział sensownie po co tutaj jest. Mieszanie porządków nigdy nie kończy się dobrze.

Sekta WOŚP do tej pory miała wizerunek apolitycznej organizacji „ratującej miliony Polaków”. Prawie nikt nie uznawał WOŚP za siłę polityczną, co jest oczywiście błędem i wynikiem indoktrynacji, ale taki był stan faktyczny. Teraz sytuacja się zmieniła i nachalne używanie WOŚP, razem z Owsiakiem, do politycznej jatki jest moim marzeniem, niestety to marzenie na dłużą metę się nie spełni. Gdyby się ktoś bardzo upierał przy szaleństwie, to na starcie warto zauważyć, że na takich wiecach nie zobaczymy słodkich dzieci zawiniętych w szaliki, które stoją na mrozie ze skarbonkami.

Dzieci szybko zostałyby zastąpione „Rudą”, „Kudłatym” i innymi osobliwościami z półki „obrońcy konstytucji”. Za to będzie nieustanne wbijanie do łbów „narracji”, że Adamowicza zabił Kaczyński i paski na TVP Info. Mord polityczny stał się najbardziej modną zbitką słów i tutaj nie ma przypadku, jednak prawda o Adamowiczu, która na tle jego hagiografii po prostu go ośmiesza, wcale nie będzie się musiała bronić, ta prawda się rozleje po Internecie, również w formie memów i śmiesznych filmików. Beatyfikacja Adamowicza to już jest symbol obłudy i obciachu, a nie symbol walki z „mową nienawiści”.

Źródło foto: 
44362 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

23 (liczba komentarzy)

 1. Należy się cieszyć z tego że portal przetrwał cyberatak i nadal działa. Takie rzeczy nie dzieją się przypadkiem i trzeba sprawdzić czyje to dzieło. Może jakieś sekty.

  W tej chwili wydaje się że najbardziej na śmierci Adamowicza zyskuje opozycja i Owsiak. Tym pierwszym warto przypomnieć jakie pomyje na niego wylewali jeszcze za życia. Temu drugiemu na razie wszystko sprzyja, ale ruszyła już oddolna maszyna prześwietlania jego działalności. Niedługo to, co ukrywane wyjdzie na jaw. Być może dowiemy się takich rzeczy, które zadziwią nawet Matkę Kurkę.

 2. "Połowa ochroniarzy zabezpieczających gdański finał WOŚP nie miała 18 lat. "To były dzieciaki"

  https://wpolity...

  Jeśli PiS rozegra mądrze tą sprawę, to może odebrać sporą grupę wielbicieli Owsiakowi. Tych, którzy uzmysłowią sobie, że miał on w nosie bezpieczeństwo ich dzieci i wnuków. 

  Ponadto minister zdrowia p.Szumowski powinien, jak już kurz trochę opadnie, wydać zarządzenie, iż w państwowych placówkach zdrowia należy usunąć z urządzeń i aparatów medycznych wszelkie naklejki, które nie są naklejkami ewidencyjnymi placówki lub oznaczeniami producenta.

 3. Co do naklejek, to powinne być usunięte serduszka WOŚP ze sprzętu nie zakupionego przez tę organizację. Zapewne będzie ich dużo.

 4. Przyznaję, że trochę się wystraszyłem zamknięciem portalu i info o tym podałem w świat, ale nie ma nic złego co na dobre nie wyjdzie.

  Świetna ocena sytuacji - jak zwykle.

 5. avatar

  Zbieżność wydarzeń jest widoczna. No ale "internety nie płoną". Wiwat Matka Kurka! Na pohybel jego wrogom.

 6. Skoro ruch "0wsiak Za Murem" nie wypalił, to może R.W.J.0.W.K wypali? (Ruch Wielbienia Jerzego 0. W Kosmosie).

 7. Nie wypalił gdyż na razie bardzo dużo osób popiera Owsiaka. To on jest w tej chwili przywódcą totalnych, a nie żaden Schetyna.

 8. Schetyna, 0wsiak, Bolek... Na słuch ciężko ich odróżnić od siebie.

 9. Dzisiaj każdy totalniak z targowicy chce się przy tej śmierci ogrzać więc warto przypomnieć jak rzeczywiście wyglądały i jak były wrogie stosunki Adamowicza z Platformą:

  "– Niemożliwe jest, by kandydatem PO na prezydenta Gdańska był Paweł Adamowicz; podejmuje decyzję bez Platformy Obywatelskiej i musi liczyć się z polityczną konsekwencją – powiedział lider PO Grzegorz Schetyna."

  A swoją drogą to można nawet odnieść wrażenie, że w zapowiedzi Schetyny pobrzmiewa coś jakby jakaś groźba. Tak było.

 10. Jeśli bez pomocy "Jurka" dzieci umierają to co robi na co dzień blisko 15 tys. polskich pediatrów?

 11. Aż przez Ciebie założyłem konto na Twitterze, ale i wpłaciłem dodatkowo parę złotych w razie czego, bo już myślałem o jakichś teoriach spiskowych. Ale ulga. Dzięki za pracę jaką wykonujesz!

 12. juzernik – Styczeń 21, 2019 16:16

   

  Tez sie zdenerwowalem!;)

  Bo PO tych "czerwonych sQ***synach wszystkiego  mozna sie spodziewac!

 13. MK, dobrze, że znów jesteś. Brakowało nam Ciebie, martwiliśmy się ... Na koszty sądowę, myślę, że się zrzucimy

 14. Z czego pan żyje? Z pieniędzy zbieranych przez dzieci na mrozie?

 15. dziwny jest ten Gdańsk. Z jedej strony Grudzień 1970 i Solidarność. Z drugiej, ubecja musiała włożyc dużo roboty, żeby był ks. Jankowski jaki był (to oni wiedzieli) i afery po 1989 Stella Maris czy AmberGold. Poczynania śp. P. Adamowicza o Poczcie Polskiej w Gdańsku zamienionej na POSTAMT czy obchody rocznicy Weterplatte bez WP. Również posadzenie Prezydenta RP i Premiera na Pogrzebie gdzieś w 5 rzędzie (przez arcybiskupa Głodzia) jest  też zanmmienne. 

 16. avatar

  Nie całkiem OT imo.

  Teoria pieniądza i spekulacji, Krzysztof Karoń, #141 Trading Jam Session

 17. avatar

  Przeżyjmy to jeszcze raz :

  (Jarosław Wałęsa przed wyborami samorzadowuymi)

  Przypomniał, że PO próbowała rozmawiać z Adamowiczem przez wiele miesięcy i "były już wstępne porozumienia". Wałęsa przypomniał też, że w ubiegłym roku Adamowicz zadeklarował, że nie będzie kandydował na prezydenta Gdańska, ale "potrzebuje trochę czasu na przygotowanie się do odejścia z tego urzędu. - Takie było porozumienie. Niestety, Adamowicz złamał to porozumienie - zaznaczył europoseł.

  (….)

  - Gdy słucham o kolejnych zarzutach dla Pawła Adamowicza, to mi trochę jest jego szkoda, ale też zadaję sobie pytanie, czy jest on w stanie ogarnąć swoje własne finanse i jak dobrze jest w stanie ogarnąć finanse naszego miasta - zaznaczył Wałęsa pytany, czy Adamowicz, wobec którego toczy się proces i śledztwo dotyczące m.in. nieprawdziwych informacji w oświadczeniach majątkowych, ma moralne prawo do startowania w wyborach. - Mam nadzieję, że to zostanie wyjaśnione przez prokuraturę, a na pewno w sądzie. Póki co, nie wygląda to za dobrze. Przykro czytać takie kolejne rzeczy o naszym włodarzu - dodał europoseł.

 18. avatar

 19. MK!

   Panie Pitrze!

  Zapewne Pan wie, ze czasami Panski Blog jest atakowany przez owsiakowych hakerow?

  Dzisiaj byl szczegolnie ostry atak!

  Pozdrawiam, Janusz.

  PS. Janke i jego Zona skasowali mi konto na ich..."salonie24" , malo tego zablokowali mi  "Facebookowe wchodzenie" - Pewnie stalem sie dla nich za bardzo niePOprawny.;))  Salon24 promuje antyPiSowcow i wprost obrzydliwych komuchow!

 20. Wczoraj strony nie było. Dzisiaj po godz. 16-tej próbowano tego samego.

  To nie byli "owsiakowi hakerzy", proszę ich tak nie dopieszczać. To jest psychopatyczna bandyterka zdolna do każdej zbrodni. To są psychopaci i potencjalni przestępcy, ziejący chęcią mordu. Tak, psychopaci i potencjalni przestępcy. Wystarczająco wiele faktów na ich temat zamieścił MK tu, na tym portalu.

  Ich trzeba ścigać, prawnie prześladować i zgłaszać właściwym służbom. To nie są normalni ludzie, ale szarańcza naćpana ideologią i prochami, albo jednym i drugim naraz, stanowiąca realne zagrożenie dla społeczeństwa.

 21. oj tam, zapewne miłośnicy konstytucji, tolerancji i gorliwi obrońcy wolności słowa

 22. Trwa wyścig szczurów po kasę. "Mowa nienawiści" jest dobrze sponsorowana. Kilka miesięcy temu Soros przekazał na ten cel miliardy dolarów. Przedstawiciele opozycji wiedzą co robią, a niektórzy duchowni także kasą nie gardzą.

 23. Głódź-flaszka. Nie słyszałeś nigdy takiego zwrotu ? Agenci bezpieki są również wśród "duchownych". Jest ich tam całkiem spora trzodka.