Wampiry lewicy: Harvey Weinstein z Hollywood...

Prześlij dalej:

Światem filmu, kultury, a nawet polityki wstrząsnął wielki skandal, którego narracja jest stara jak świat. Unurzany w sukcesach producent filmowy, demiurg   czarodziejskiej różdżki władzy nad młodymi płochymi i pięknymi kobietami i ich ewentualnymi życiowymi karierami okazał się zwykłym seksualnym brutalem demolującym ich ciała i dusze. Syn nowojorskiego szlifierza diamentów przemienił się w hienę polującą na młode starlets, niewinne i nieopierzone pełne pragnień marzycielki jak ćmy lecące ku diabelskiemu zwodniczemu olśnieniu. Tylko dlatego, że horoskop nie przewiduje znaku wieprza, pewnie urodził się pod znakiem byka, który właśnie teraz na korridzie systemu sprawiedliwości winien trafić na swojego Matadora. Kim jest Harvey “Swinestein”- Weinstein brutalny samiec operujący z otchłani swojej czarnej duszy, pozbawiony ludzkiej empatii i moralności, a zarazem producent zdobywca ponad 300 nominacji do Oscarów i 81 statuetek?

Na powyższej fotografii przechadzający się ze zdobycznym akurat polskim narybkiem, mało atrakcyjny 65 letni facet w typie troglodyty, który według jednego z najpopularniejszych liderów amerykańskiego radio-talk (również Żyda) przypomina dziś klasycznego Żyda z antysemickiego plakatu z okresu dojścia Hitlera do władzy. Jak widzimy w Hollywood  (czy w Harveywood)  będącym finansowym zagłębiem politycznej amerykańskiej lewicy wywaliło szambo, na “gwałt” potrzebny jest hydraulik najlepiej, żeby reprezentował też resort sprawiedliwości…

Szczerze mówiąc to nie jestem pewien, czy ta cała sex-afera z Harvey w roli głównej nie została zdetonowana przed naszymi oczyma ,aby ukryć coś, czego nie powinniśmy zauważyć. Może jesteśmy tylko świadkami i kibicami zaaranżowanego widowiska, czegoś na kształt organizowanych dla gawiedzi walk gladiatorów w starożytnym Rzymie?

Poprzednio pisałem o masakrze w Las Vegas, jak tu wierzyć w rzetelność raportów władzy utrzymywanej przecież za pieniądze podatników, kiedy po raz któryś z kolei wychodzi biedny szeryf policji i za każdym razem rozbiegany zmienia kolejność ważnych wydarzeń. W międzyczasie zaś “ginie” z radaru mediów główny świadek postrzelony (24 letni Jesus Campos) przez autora zamachu mimo, że miał nagraną serię telewizyjnych wywiadów? Podobno okazało się, że jest tam i pracuje na kradzionych papierach i dlatego się zmył. Spójrzmy jednak na podany nam pasztet z sexem. Na początek kilka słów wprowadzenia.

Pod koniec lat 1970-tych Harvey wraz z młodszym bratem Robertem założyli biznes dystrybucji niezależnych filmów Miramax (nazwa od matki Miriam i ojca Maxa). Udało im się zrobić kilka kasowych filmów (Pulp Fiction, Clerks, The Crying Game, and Sex, Lies, and Videotape). Filmy Shakespeare in Love i The King’s Speech przyniosły im Oscary w kategorii najlepsze zdjęcia i zdobyli też siedem Tony Awards za produkcję sztuk i muzykaliów.

Strony

5254 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Jacek K.M.

Autor artykułu: Jacek K.M.

1 (liczba komentarzy)

  1. avatar

      "Satyricon" Petroniusza w amerykańskim wykonaniu. Co do szwajcarskiej kliniki to widocznie oglądał " A.Cure.for.Wellness" (2016)  i (słusznie) postanowił nie ryzykować. :)

  2. Strony