Ważniejszy od interesów Putina i Orbana jest zegarek Michała Kamińskiego

Prześlij dalej:

W 100% zgadzam się z rozżaleniem i próbą zwrócenia uwagi na sprawy istotne, a nie pierdoły, ale w 1% nie zgadzam się, że nagłaśnianiem spraw istotnych uda się cokolwiek w Polsce zmienić. Przekroczyłem już wiek chrystusowy, co zobowiązuje do powagi i sporej dawki sceptycyzmu. Za stary jestem, żeby zmieniać świat metodami błędnego rycerza, a hasło „Rzeczpospolita gore” w większości spotyka się z rechoczącym odzewem. Krzycz sobie ile chcesz „oryginale”, że wojna u bram Ojczyzny to nie sen wariata, ale realne zagrożenie. Nikt lub garstka innych oryginałów potraktuje cię poważnie. Można nad tym ubolewać, jednak rozsądniej jest dochodzić do tych samych celów sprytnymi i łatwiejszymi drogami. Chciałbym napisać i jeszcze to zrobię, że tajemnica sukcesów i bezkarności Orbana chyba się smutno wyjaśniła, ale najpierw obowiązki i działania skuteczne. Moim pomysłem na zmianę rzeczywistości jest zmiana kadr i tak się składa, że w Polsce nie wysadzisz ze stolca ministra, który ukradł z kumplami miliardy, ani dziennikarza łżącego 24 na dobę w interesie obcych. Natomiast istnieją sprawdzone metody, jak zegarek za 30 tysięcy, płacząca niunia, która się po latach poczuła dotknięta klepnięciem w półdupek, czy woreczek po białym proszku pozostawiony na kasecie porno. Naprawdę jest mi całkowicie obojętne, który sprzedawczyk, zdrajca, złodziej lub tandeciarz zostanie wywieziony na taczkach z powodu starych gaci, a który zapomniał wyczyści kartę kredytową. Jeśli się tylko jeden z drugim pogubi w kłamstwie, złodziejstwie, niechlujstwie, bezczelności lub głupocie, to natychmiast będzie mój. Tym sposobem, bez najmniejszego zażenowania i z wiarą w skuteczność działań składam zawiadomienie do prokuratury. Powiadamiam prokuraturę w związku z „nieostrożnością” Michała Kamińskiego. Człowieka ten niegodny czyścić sejmowej muszli, a co dopiero zasiadać w fotelu sekretarza stanu, wpadł tak, jak przez większość życia postępował – głupio i podle. Skompromitowany koniunkturalista Michał Kamiński zwany „Miśkiem” z jednej strony się wystraszył, z drugiej wyłożył na zegarku. No to „mordo ty moja”, która się wycierałaś nie jedną świętością i przyzwoitością, jesteś moja.

PS Jak zwykle mam dowody, na powyższą i poniższą treść.

Piotr Wielgucki Biskupin, dnia 19.02.2015
Biskupin 85A
59-225 Chojnów

Prokuratura Generalna
ul. Rakowiecka 26/30
02-528 Warszawa

Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa
Na podstawie art. 233 kk § 1 i w związku z art. 35 Ustawy z dnia 9 maja 1996 r. o wykonywaniu mandatu posła i senatora zawiadamiam o możliwości popełnienia przestępstwa przez Pana Michała Kamińskiego, pełniącego funkcję sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Uzasadnienie

Strony

48943 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

41 (liczba komentarzy)

 1. No to mamy nowego Nowaka, tylko, ze łysego

 2. zacytowalem komus twoj wpis, dobry,  z zebem jak zwykle.

 3. Jak nie kijem, to pałką ...  dzień bez zadymy jest dniem straconym.  :)

  BTW - Durczok jest na detoxie, czy to tylko reakcja na szybkie odstawienie ?
  Ciekawe jak wygląda karta z przyjęcia i co na to czekający latami na łóżko ?

 4. Piszą, że Durczok miewał już stany przedzawałowe i lądował na kardiochirurgii. Nie wiem ile w tym prawy, ale w takim zawodzie z kiepskim sercem za długo by nie pociągnął.

 5. to potwierdzaloby negatywny skutek dzialania narkotykow. Swoja droga, jakim trzeba byc kretynem zeby placic za proszek ktorego skutki sa doskonale znane od wielu lat a ktore zabraly nie jedno zycie ludzkie. Poza tym taka "dzialka" chyba tez niemalo kosztuje..
  jesli korzystal z tych uslug to mial dojscie do dilera, a tamten swoja klientele, to cala pajeczyna powiazan..
  moze zastanawiac czy to przypadkiem nie czubek gory lodowej?
  czyli tylko maly fragment szerszej zgnilizny i demoralizacji..
  warto wiec chyba podazac  tym tropem bo wyjsc moga jeszcze inne nie mniej szokujace sprawy na wierzch..
  Opinia publiczna bedzie wdzieczna kazdemu kto ujawni to bagno..

 6. ... choc z drugiej strony TVP i TVN to niezle kurwidolki.... Justyne Kowalczyk tez tam czolobitni dziennikarze stuk-puk, stuk-puk, stuk-puk...  

  znajac zycie sluzby wszystkich mejnstriowych trzymaja za ... torebki i genitalia... 

 7. Zdecydowanie nie sądzę, aby trzepanie Kopacz było przyczyną nieszczęść Durszlaka, sprawa jest bardziej złożona niż jeden głupi wywiad czy nawet próba zerwania się ze smyczy.

 8. na czym nasze porażki?

  ===============
  A do tematu,

  Jakim to trzeba być bucem z zapadłej dziury żeby epatować takimi zegarkami ... Doskonale pasuje do wina za 800 zł w okolicach drugiego śniadania ... Jakim żałosnym wieśniakiem w onucach ze starej słomy ...

  Przypomina mi się jak Tymoszenko apelowała do urzędasów  w skali kraju, żeby sfolgowali trochę i nie nosili Gucci i innych takich Lói Witą do biura. Żeby nie było, autentyczne mieli.
  Jak torba z Kompanii Węglowej z torebką za 10 tyś dolców. Zruszczyli nas na amen.

 9. Już wpisał, a kogo obchodzi, co było wcześniej?
  Co nie znaczy, że zawiadomienia nie należało składać. To znaczy tylko, że prokuratura zrobi wszystko, żeby sprawą się nie zająć. Oczywiście, gdyby Misio pozostał w PiS-ie wyglądałoby to nieco inaczej.

 10. avatar

  Dzisiaj nie ale jutro? Wprawdzie nie da go się wygolić ale zawsze można obrzezać.A niech się dobrze czuje

 11. Strony