ISISshare

Rzeczy trzeba nazywać po imieniu, zamiast się pieścić w tańcu. Ile razy można pisać o tym samym, wszyscy dokładnie widzą, nawet ci, którzy udają głupich, co jest przyczyną i skutkiem terroryzmu w Europie. Wiadomym jest też, że to nie przypadek, ale polityka po obu stronach. Legenda ISIS to szmelc dla naiwnych, te dzikusy nie zrobiłby nic bez potężnego wsparcia ze strony światowych ideologów postępu i równości. Gdyby tylko potraktowano islamskich bandytów tak jak traktuje się katolików, to już mielibyśmy o połowę mniej zamachów.share

Zamach w Paryżu to agresja czy ich samoobrona? Islamiści to wrogowie czy potencjalni sojusznicy PL?

Coraz popularniejsze, zwłaszcza po zamachu w Paryżu, i rozwoju sytuacji w Syrii, komunikaty o zagrażającej nam kolejnej wojnie światowej. Wojnie z terroryzmem. Itd., itp. Sygnały płyną z różnych stron. Nawet słynny szogun - gen. Koziej napisał coś takiego w emocjonalną, paryską noc. Po zestrzeleniu przez Turcję rosyjskiego samolotu zapewne sygnały takie będą się nasilać.

Moim zdaniem proces historyczny z jakim mamy do czynienia to nie atak islamu na zachodnie wartości lecz raczej kolejna fala kolonizacyjna.