Szara rzeczywistość, święta żydowska zbrodniarka i niezguła z Budy Ruskiej

Prześlij dalej:

Dziś będzie krótko i pewnie nie wszystkich to zmartwi. W języku dyplomacji mówi się o niedyspozycji i wyjątkowo posłużę się dyplomacją, by oszczędzić szczegółów, które nie nadają się do publikacji. Chciałem popełnić drugi tekst o parszywej hagiografii żydowskiej zbrodniarki i szerzej wyjaśnić dlaczego „nie widziałeś, nie czytałeś, nie wypowiadaj się”, to dyscyplinujący i tresujący idiotyzm. Niestety nie dam rady odnieść się szerzej, bo ledwo stukam palcami i widzę na oczy, dlatego tylko parę zdań. Dwie koszerne pieczenie na jednym ogniu zaskwierczały w Hollywood. Po raz setny sprzedano łgarstwo o mordercach Polakach i biednych żydowskich komunistach, którym takiej krzywdy „to nawet Niemcy nie wyrządzili”. Drugą pieczeń podał kabotyn, którego nazwiska nie pamiętam i nie chcę pamiętać, sprzedając „dżołk” o polskich pijakach. Takie propagandowe, nacjonalistyczne brednie zwane „dziełem” kręci się niezwykle łatwo i można je produkować metodą taśmy Forda, co jest wystarczającym argumentem, aby się do „produktu” nie dotykać. Jednak prócz słusznego oburzenia trzeba kręcić swoje „Idy” choćby poprzez zbiórkę kasy do kapelusza, bo na „instytucje” nie ma, co liczyć. Druga ważna sprawa dotyczy kampanii Komorowskiego. Jeszcze głośno tego nie piszę, ale zaczynam się usilnie zastanawiać, czy jest możliwe, aby narobić tyle głupot w tak krótkim czasie. Obserwuję bardzo dziwne zachowanie pana faworyta 79% poparcia, oczywiście zawsze można się posłużyć banalnym żartem, że przecież nie ma takiej rzeczy, która po zetknięciu z Bronkiem pozostałby poważna. Niby tak, ale mimo wszystko wokół Komorowskiego są ludzie znający się na rzeczy.

Po serii kompromitujących wystąpień publicznych, zarówno Komorowskiego, jaki i towarzysza Nałęcza poszyły po sobie kolejne tragedie. Spot pożal się Boże, jako żywo przypominający Zjazd KC PZPR, na którym sekretarze wojewódzcy oddawali hołd towarzyszowi I Sekretarzowi. Żenada uruchomiona na Twitterze i tej zagadki nikt do dziś nie potrafi rozwiązać, chociaż śmiali się albo błagali o przerwanie kompromitacji przedstawiciele mediów i zwolenników partii matki. No i wreszcie najnowsze doniesienie, czyli książka Komorowskiego, a w niej odważne, spisane z czekistowską szczerością, wyznanie, jak to Bronek posłał w 1989 roku ZOMO na górników i działaczy KPN. Wierzyć się nie chce, ani w przypadek ani w sabotaż. Gdyby jeszcze był przygotowany jakiś wyjęty z kapelusza młody, nowoczesny z miasta, to uwierzyłbym w dywersję, ale przecież wiadomo, że spadki notowań Komorowskiego pożera Duda. Z drugiej mańki, jak na przypadek to cholernie dużo tu przypadków. Ktoś ma jakiś pomysł skąd ten nagły powrót, do skądinąd prawdziwego wizerunku niezgułowatego i ciężkawego umysłowo Bronka z Budy Ruskiej? Pytam, bo w przeciwieństwie do całkowitego paraliżu i zamordystycznego knebla w sprawie Durczoka, Komorowskiego w kompromitujących występach media pokazują. Może to jest sprowadzanie Bronka do parteru, straszenie i czołganie przez II tury, żeby coś ważnego przed następną kadencją podpisał?

42621 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

53 (liczba komentarzy)

 1. Piotrze rozumiemy. Bo jak tu nie wpadać we wszelkie odmiany "Filipińskich przypadłości". Koledzy Czarny, Bocian oraz zapewne Żółw na swój specyficzny sposób to nam wszystko wyłożą. Natomiast wracająć do sedna - aż strach się bać,  co będzie dalej jeżeli "Układ" postawił na Dudę i on w tej grze bierze udział - jak niektórzy tu już sugerowali.

 2. ... te wszystkie ratlerki jak widzą Dudę. Oni go przecież bardzo chcą zniszczyć, tylko im nie wychodzi. Nie mają czego się przyczepić to czepiają się kompletnych popierdółek. 

  O czym natomiast pisałem jakiś czas temu - że albotrzeszczy w samym WSI, albo WSI próbuje zdobyć sobie kolejne tereny kosztem mateczki GRU. To drugie w sumie znacznie mniej prawdopodobne niż pierwsze. Pierwszą opcję uwiarygadnia ewidentnie kurczące się koryto. Patrzcie, TVN na sprzedaż, pójdzie prawdopodobnie do niemca (a więcwzmocni się frakcja Tuska a nie Bronka), GW zrobiła w gacie po ostatnich wyskokach Cara Władimira (prawdopodobnie zrozumieli coś, co dla ludzi myślących od dawna było jasne - że u Władimira można być albo na smyczy, albo przeciwko niemu, o żadnej współpracy nie ma mowy). Prawdopodobnie Kuźniary, Knapiki, Sobieniowski i inne tego typu chłopaczki na posyłki się w tym wszystkim pogubiły i nie wiedzą w którą stronę mają grać, żeby ktoś im nie zrobił takiego samego kuku jak Dupczokowi. Myślę,że Komorowski tak samo się w tym pogubił i sam niewie z kim trzymać a kto usiłuje go utopić. 

 3. avatar

  bo PKW wybrał sobie sam, to i tak wygra i tak. Zniknie najwyżej kolejne kilkaset tys. głosów, ale "niezawisłe" sądy i tak puszczą te kanty wyborcze.

  No chyba, że odpalą przed wyborami jakąś spektakularną bombę typu Bronek na polowaniu wypruwa flaki z jelenia albo jakieś kompromaty z rozmów z WSIokami czy podczas wizyt międzynarodowych...

 4. Na którymś ze spotkań krakowskiego Klubu Wtorkowego, ktoś zapytał red. Gadowskiego, dlaczego Komorowski robi różne głupie rzeczy (głosowanie w sprawie WSI, durne dowcipy). Gadwoski odpowiedział, że jak Komoroswski jest szczery, to tak się właśnie zachowuje.

  Oglądałem kilka dni temu na którymś z kanałów TVP film dokumentalny o rządzie Mazowieckiego. Był wątek dotyczący wizyty Mazowieskiego w USA. Przed jakimś ważnym spotkaniem sztabowcy Mazowieckiego (w tym Komorowski) szlifowali do późna w nocy jego przemówienie. Następnego dnia Mazowiecki szykuje się do wystąpienia i pyta o to przemówienie, i ktoś mu mówi, że będzie Pan Premier musiał mówić z głowy, bo Komorowski zostawił przemówienie w hotelu.

 5. Parafiazując";jakie, jest gówno,każdy wie" i nie koniecznie należy, w  nie wdepnąc, by ostrzegac innych

 6. avatar

  czy czasem nie szykują kontrolowanego zastąpienia Bronka Dudą?
  Wszak biorąc pod uwagę cały ten "Idyzm" oscarowy, nie można nie zauważyć nazwiska Kornhausen czy jakoś tak.
  Zainteresowani wiedzą o co idzie.

 7. avatar

  Mówisz o teściu Dudy Julianie Kornhauserze...
  Rodzina generalnie i od strony małżonki i od strony Dudy to elita pierwszego sortu w stylu przedwojennym...
  Jak się okazuje to resortowi mają sie czego wstydzić a nie PiS bo i L. Kaczyński (przy wszystkich zastrzeżeniach i niejasnościach co do życiorysu ojca) nie sa gorsi.

  Nie sądzę mimo wszystko aby chodziło o to, żeby obecnego prymitywa zastąpić elitarnym Dudą...
  Można oczywiście albo kibicowac obecnemu nominatowi WSI albo wierzyć w nerealistyczne kandydatury typu G. Braun czy jakis Wilk...

  Ja przy całym swoim krytycyzmie wobec tej kandydatury będę jej kibicował...

 8. avatar

  panie piotrze..
  ktos w sztabie z pijarowcow poskrobal sie po skroniach i wydedukowal ze 79% to jak na europejskie "panstwo" ..to troche za duzo..nikt w europie ; z obecnych liderow nie ma takiego slupka...ani kanclerowa;ani kierowca skutera;ani premier kolega jego ekscelencji z oksfordzkich studiow..nikt..kompletnie nikt..dlatego obcieto mu slupek..a dlaczego?..aby wzorem redaktora lisa  "ciemny lud" nie mial zbyt duzego dysonansu poznawczego..z 80% na 51%..calkiem dobry wynik i wystarczajacy na ogloszenie zwyciezcy i pijarowo genialnie rozegrane..nieprawdaz??..?mam swoja idiotyczna teorie spiskowa..wystarczy jesli w poniedzialek 11.05.2015..panowie z PKW oglosza ze gajowy wygral te wybory w 1 turze..nie wiem jaki wynik podadza..wysdtarczy jak podadza ze 51%...
  tu taka mala dygresja..duda tych wyborow nie moze wygrac..a jesli je wygra to i  tak wystarczy ze PKW tylko oglosi zwyciestwo gajowego..brnac dalej w moja osobista paranoje..zapraszam..ktokolwiek poza gajowym w rzeczywistosci nie bylby zwyciezca tych wyborow..nie ma znaczenia..oglosza w PKW i tak zwyciestwo gajowego..co innego prawdziwosc-prawdziwych wynikow..a co innego tzw "konferencja prasowa w siedzibie pkw clem tzwOGLOSZENIA OFICJALNYCH WYNIKOW WYBOROW.."
  jest kilka pwodow dla ktorych gajowy i tylko on musi byc ogloszony zwyciezca..
  -10.04.2010...........
  -wspol-odpowiedzialnosc za "wspolpracownikow z po za wszystkie afery ze smolenskiem wlacznie..stadiony;autostrady;pendolino;ambergoldy.etc.etc..
  -wojna w europie (celowo pisze w europie a nie na ukrainie-i wszystko inne co sie z tym wiaze)
  -to(celowo) dam na duze litery...ANEKS DO RAPORTU W/S WSI..
  ..P.S.
  bez pleksiglasowych;przezroczystych skrzyneczek z elektronicznym licznikiem wsuwanych kart..niech nikt nie smie nawet myslec o podawanych wynikach wyborow za informacje wiazace..przepraszam...........pozdrawiam

 9. jeśli zamienili buraka z Budy Ruskiej na Dudę, to przynajmniej pewien postęp, jakby ukłon w stronę bardziej piśmiennej części społeczeństwa ...

 10. avatar

  witam..
  nie wiem czy dobrze zlapalem kontekst odpowiedzi..ja dam sobie obie rece uciac..moge sie zalozyc z kazdym o swoje akty notarialne nieruchomosci i kolekcje monet i banknotow ze ONI ZROBIA ABSOLUTNIE WSZYSTKO BY GAJOWEGO NAMASCIC NA 2-GA KADENCJE..absolutnie wszystko..ostatnie wybory dowodem..i proces w/s glosow na slasku (130.000 glosow 
                                                                                                              X
                                                                                                                 16 okregow wyb)
                                                                                                                    w przyblizeniu....???????
  a prawdziwych wynikow wyborow nigdy nie poznamy..