Specjalna komórka pracuje nad dronem Tuskobusa, a Czapiński nie żartuje

Prześlij dalej:

W ścisłej tajemnicy, zespół złożony z przedstawicieli różnych ministerstw pracuje nad dronem Tuskobusa. ABW, NPW i CBA kładzie się krzyżem i zaprzecza rewelacyjnym doniesieniom medialnym, ale kilka niezależnych źródeł w sposób jednoznaczny potwierdza prace, które są faktem. Z tych dwóch zdań można się śmiać lub uznać za mało udany dowcip, ale w rzeczywistości mało, które zdania oddadzą precyzyjnie kondycję dogorywającej ekipy. Nieustannie mnie śmieszy i pociesza, nieudolny proces rytualnego zagrzewania Tuska do boju, który kojarzy mi się z pompowaniem tlenu w trupa. Dlaczego premier nic nie robi? Dlaczego Donald stracił dawny zapal? Co się stało z tą słynną energią i nosem społecznym Tuska? Takie i jeszcze głupsze pytania padają ze wszystkich ośrodków propagandowych, ale mnie szczególnie ujmują programy publicystyczne, w których i prowadzący i zaproszeni goście tak się zapominają w pełnieniu roli, że nie są w stanie ukryć po co w programach uczestniczą. Nie dalej jak wczoraj trzech skompromitowanych dżentelmenów zasiadło, przy „uja…m” stoliku TVN24 i zaczęli diagnozować jak pomóc władzy. Naprawdę, proszę się przyjrzeć przy kolejnej okazji, a tych będzie jeszcze co niemiara, że po pierwsze tak jest jak piszę, po drugie zabawy przy tym pod dostatkiem. Marcinkiewicz, Miller i Durczok blisko pół godziny nie rozmawiali o tym co słychać w polskiej polityce, ale jaką twarz namalować socjalizmowi i czy partia z narodem przetrwa, skoro mamy do czynienia ze zużytym sekretarzem. Rzecz kuriozalna w każdym zachodnim systemie politycznym i medialnym, bo kto widział, żeby dwóch byłych premierów, będących polityczną konkurencją, w tym jeden czynną, a drugi czającą się, wraz z dziennikarzem komercyjnej stacji łamało sobie głowy i zastanawiało się nad formą pomocy władzy?

Strony

6421 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

2 (liczba komentarzy)

 1. Kraj się zmienia zbyt szybko jak na wydolnosć propagandy. Dzisiaj nie jest do pomyslenia gospodarska wizyta Tuska w zakładzie pracy bez obrzucenia jajami zgnitymi. Odpada spotkanie z aktywem robotniczym wielkiego kombinatu z braku podstawowych elementów.
  Na uniwersytetach lepiej niech się nie pokazuje, bo sam wyhodował ministerkę Kudrycką - likwidatorkę nauki krajowej.
  Nie mam pojęcia z jakim hasłem i do kogo może jechac.

 2. Diagnoza trafna , nie możemy  wpaść w trumfalizm bo to byłoby zgubne. Koło Kaczora trzeba postawic kogoś od PR , by pilnował aby Kaczyński nie był zbyt szczery.
  Wystraczy czekać i nie popełniac durnych błędów.
  Tusk nikogo juz nie uwiedzie , niekogo nie omami a Tuskobus już na pierwszym postoju będzie miał powybijane szyby.
  Korytko jest bowiem puste , szary człowiek może i ma w dupie hasło "Bóg Honor Ojczyzna" ale na pewno nie ma tam pełnej miski.
  Gomułka i Gierek mimo posiadania służb tajnych ,dwupłciowych i jawnych nie sprostali wściekości wygłodzonego proletariatu. Musieli odejśc pośpiesznie wymienieni na nowy model I sekretarza.
  Neobolszewicy z PO mają jednak problem spowodowany fuszerką smoleńską , mianowici jeden z Kaczorów przeżył , nie wsiadł do tego samolotu.
  Mogło byc tak pięknie , dziasiaj Tuska zastąpił by kolejny klon neobolszewii a tak na przeszkodzie stoi Kaczor. Wpakował się skubany między  wódkę a zakąskę.
  Drzewo na trumnę Tuska została już ścięte problem dla wlaścicieli III RP polega na znalezieniu kolejnej marionetki.
  A tak swoją drogą podwoiłbym ochrone Jarosława Kaczyńskiego bo zdesperowani neoboolszewicy przyparci do ściany wyślą Ryszarda Cybe będącego akurat na przepustce aby rozwiązał problem.

 3. Strony