Prześlij dalej:

Zacznę od tego z czym się zgadzam, chociaż głowy za to nie dam. Po tym jak 70% warszawiaków uznało, że Trzaskowski spisał się na medal przy wylewaniu gówna do Wisły, nie chce mi się nawet odwoływać do wiarygodności sondażu, bo mnie wcale nie zaskakuje, dokładnie o tym pisałem, nim to „szokujące” badanie ujrzało światło dzienne. Taka jest Warszawa „napływowa”, inne wielkie miasta też, pełna zakompleksionych prowincjuszy, którzy jako neofici połkną każde gówno i jak się okazuje dosłownie połykają. Dlatego też prognoza wyborcza Patryka Jakiego i wielu innych, dająca niezrównoważonemu psychicznie chamidłu nie tylko wejście do sejmu, ale bardzo dobry wynik, wydaje się trafiona.

W życiu różnie bywa, „salony” póki co są tak sfrustrowane, że bronią i Jachiry i „Soku z buraka”, ale jak dotrą badania wewnętrzne, że oba „projekty” ciągną POKO w dół, to wszystkie Lisy z „Gazetami Wyborczymi” zamkną buzie na komendę albo będą krzyczeć o wykluczeniu chamidła z list wyborczych. Tak czy inaczej, wejście do sejmu Jachiry, biorąc pod uwagę warszawski okręg wyborczy w ogóle by mnie nie zaskoczyło, wręcz przeciwnie, zdziwiłbym się gdyby nie weszła. Do tego mementu zgoda, dalej to już tak lekko POKO i Schetynie nie będzie. Nie wiem, jak innych, ale mnie coraz bardziej zaczyna irytować frazes mówiący o tym, że „trolla się nie karmi”. Jedynie naiwni, żeby nie powiedzieć frajerzy, nie skorzystają z takiego prezentu. POKO ma w twej chwili twarz Jachiry i „Soku z buraka” i tych trolli trzeba dokarmiać codziennie.

Wystarczy spojrzeć na to, co się dzieje wewnątrz POKO, tam trwa taka jatka, że nawet Nitras mówi o kompromitacji i skreśleniu Jachiry z list, co nie jest niemożliwe, o ile sama się nie wycofa. Podobny głos dała Lubnauer i wielu innych posłów, choćby Meysztowicz. Afery wywoływane przez prymitywną skandalistkę podwójnie nie służą politykom POKO. Mało komu z warszawskich kandydatów podoba się taki „czarny koń”, który po prostu odbiera miejsce innym, stąd też protest Lubnauer, „dwójki” na warszawskiej liście. Przychodzi taka znikąd i zabiera miejsca starym towarzyszom, w dodatku jest drugi problem i to o znacznie szerszej skali. Wszyscy starzy towarzysze z POKO muszą się nieustannie tłumaczyć z wygłupów i profanacji Jachiry, co w dobry nastrój na pewno nikogo nie wprowadza. Schetyna chciał powtórzyć manewr Tuska z Palikotem, ale kompletnie przestrzelił, nie tylko personalnie, mamy zupełnie inne czasy i drugi raz do tej rzeki wejść się nie da.

Poważny polityk wszystkie dobre rady z cyklu: „nie karmić trolla”, czy jeszcze głupsze o „nadstawianiu drugiego policzka” i „my musimy być inni”, powinien puszczać mimo uszu. PiS nieustannie musi się tłumaczyć z każdej pierdoły i co więcej musi bronić ludzi kryształowych, jak Mariusz Kamiński, przed atakami „moralistów” z POKO. Całymi latami przyklejano gęby Kaczyńskiemu, Macierewiczowi, Pawłowicz i w tym samym czasie w POKO brylowały takie „gwiazdy” jak Palikot, Niesiołowski, czy teraz Nitras albo Szczerba. Tak się gra, jak przeciwnik pozwala i dlatego konsekwentnie wracam do Jachiry i karmię trolla do syta. Niech się POKO tłumaczy na każdym kroku ze swojej kandydatki i wizerunku partii, jaki kandydatka sobą roztacza, w pakiecie z „Sokiem z buraka”. Ktokolwiek doradza inną taktykę, o polityce wie tyle, co Owsiak o gramatyce.

Strony

Źródło foto: 
34688 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

27 (liczba komentarzy)

 1. Jachira to Platforma w całej okazałości, żaden wypadek przy pracy, to po prostu Platforma. 

  Prezydent Macron nawolywal Francuzów do wywołania zamieszek we Polsce. Rewanżu rządu PiS pewnie nie ma się co spodziewać. 

 2. Dlaczego nie? Francuzi by sobie mogli w Polsce swobodnie demonstrować przeciwko swemu reżimowi, gdyż tu nie grożą im rany i śmierć. Potem wystarczyłoby ten fakt odpowiednio nagłośnić.

 3. Czyli sprawa jest jasna! W tym roku cała Poska idzie 11 Listopada w żółtych kamizelkach! I sprawa załatwiona!

 4. Pod francuska ambasadę? 

  Ja nie mam nic przeciw, żeby mułłowie LGBT z Uniwersytetu Warszawskiego robili szkole religijna, ale prywatnie. Uniwersytet Warszawski jest uczelnia państwowa, z państwowym majątkiem.

  Tak jakoś się porobiło, że państwo daje 30 miliardów rocznie na uczelnie, a kadry wybiera tam dobroczyńca Soros. Kadry potem realizują cele wskazane przez Sorosa, za pieniądze polskiego rządu, 30 MILIARDÓW. 

  Podobnie z funduszem norweskim, w zamian za dostęp do Rynku Unii Europejskiej, Norwegia płaci polskiemu rządowi pieniądze na ręce ludzi Sorosa. Nazywa się to chyba "filantropia". 

 5. avatar

  gie-w-wisle-to-drobiazg-gie-na-uczelniach-to-jest-problem

  "Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) - ciało skupiające 108 rektorów szkół wyższych publicznych i niepublicznych (12) - zapowiada odpowiedzialność dyscyplinarną za krytykę ideologii LGBT."

 6. PiS dostał prawdziwego asa w rozgrywce przedwyborczej. Deklaracja Schetyny by Polsce odbierać eurofundusze za domniemany brak praworządności powinna być powtarzana do znudzenia. Przekaz powinien być uproszczony do tego że Schetyna chce by Polsce odebrać finansowanie z UE i powtarzany tak często jak rostowskie "piniędzy na to nie ma i nie będzie".

 7. Powiedzmy wprost Sheta boli 500+ i swoją akcją w europarlamencie chce je zlikwidować. Drogą okrężną ale chce! Zabraknie funduszy i trzeba będzie coś przyciąć. Albo inwestycje albo 500+. I tu jest sedno! Bo to są przecież ich pieniądze! A tu PIS rozrzuca je temu motłochowi! I o tym warto trąbić!

 8. przypominam, ze w wyb. samorządowych tez była jakas gadanina pokonu o blokowaniu (zabraniu?) kasy z UE

 9. @Cmss dokładnie, mułłowie LGBT na państwowych uniwersytetach zabraniają krytykować ideologię. Naukowcy zabraniają krytykować. 

  Przy tym nawet to, że poseł Nitras domaga się przeprosin od PiS za to, że mają lepsza kampanię wyborczą blednie... 

 10. avatar

  " Naukowcy zabraniają krytykować."

  Nauka to fizyka + okolice (a matematyka to sztuka), wszystko inne to wiedza (czyli filatelistyka). Ponadto, homo jest prawie bezbronne przed robieniem mu piany z mózgu, zwłaszcza gdy mniema że wykształone jest :)

 11. Strony