Ruskie serwery, w przeciwieństwie do zegarków, są najwolniejsze, dlatego będzie o Wolskim

Prześlij dalej:

Nie wchodząc w algorytm ruskich serwerów, który przedziwnie liczy głosy, bo nie pamiętam aby kiedykolwiek nastąpił zjazd punktów na poziomie 7% przy kolejnych cząstkowych wynikach, trzeba stwierdzić, że ruskie serwery są najwolniejsze. Po PRL-u krążył taki dowcip. Dlaczego ruskie zegarki są najlepsze? Bo są najszybsze! W PRL II powinien zacząć krążyć zupełnie inny dowcip dotyczący najwolniejszych serwerów na świecie. W Niemczech, przy 80 milionach mieszkańców i frekwencji 48%, wyniki podano po 6 godzinach. W Polsce kilka milionów głosów leśne dziadki z PKW liczą prawie dobę. Trudno w takich warunkach nie zostać oszołomem, nie wierzę za grosz stetryczałej instytucji, ale nie będę się tym razem wyrywał z komentarzem, poczekam na wynik. W oczekiwaniu na efekt końcowy, który wyrzuci ruski algorytm postanowiłem napisać parę słów o ruskim generale. Symbolika śmierci Jaruzelskiego jest wyrazista, odszedł zdrajca, w dniu porażki jego politycznego zaplecza i to tego najszerzej pojętego od pajaca z Biłgoraja, przez SLD, aż do pogrążonego w żalu Donalda Tuska. Z tego realnie socjalistycznego grona trzeba wyróżnić i podziękować towarzyszowi Millerowi, który jako pierwszy zaczął deprecjonować i dorobek i pamięć po zmarłym ruskim generale. Żałoba narodowa nie miała cienia szansy na realizację, Komorowski wyciągnął wnioski ze wcześniejszego błędu, kiedy zaprosił Jaruzelskiego do pałacu. Długo nie czekaliśmy na decyzję, oczywiście żadnej żałoby nie będzie, co oznacza, że naród po generale oficjalnie nie zapłacze. W ramach ekwiwalentu państwowego odbędzie się pogrzeb z wojskowym ceremoniałem i tutaj niestety wiele się zrobić nie da. Generałowi przez 25 lat sąd pagonów nie zerwał, co w szanującym prawo kraju powinno się stać natychmiast, w 1990 roku. Stało się inaczej i pojedzie sobie Wolski do piekła na lawecie. Spodziewałem się po sobie pełnej oburzenia reakcji, ale jakoś nie potrafię się zmusić, ani do wyrazów współczucia, ani do protestu wobec planowanego przegubu. Długo nie udawało mi się znaleźć odpowiedzi dla wyjaśnienia tej obojętności, aż w końcu przyszło olśnienie. Wydaje się, że i tutaj symbolika zrobiła swoje – jaki generał, taka konająca armia, a laweta najpewniej będzie miała sygnaturę „Zdiełano w CCCP”.

Strony

44689 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

52 (liczba komentarzy)

 1. gdzie Wałęsa teraz będzie na herbatki chodził. Na pogrzeb nie pójdzie ale wdowę pocieszać na herbatce zapewne jak najbardziej.

 2. Politbiuro nie może dojść do consensusu?

 3. od godz. 4:30.

 4. Moim zdaniem, powinien być złożony w mauzoleum lenina, to byłoby spełnienie woli towarzysza, oraz nagroda za zasługi dla związku radzieckiego.

 5. że samolot z moskwy się opóznia z papierami.Trza było po brakującą instrukcję lecieć.
  wszystko wszystkim -ale żeby AŻ tak drwić z narodu...

 6. jest u was ok 18:30, czyli bedzie to jakies 21+ godzin po zamknieciu wyborow, a tu cicho sza, nikt nic nie oglasza, nie pisze o tym co sie wydarzylo - nikt nic nie wie... czyzby jaruzelski zabral tajemnice / wyniki do grobu?

 7. rozgrzane są do czerwoności.

 8. Z tym nawróceniem niemalże wykrakałeś, bo rozpisują się, że mu się święte sakramenty dostały na koniec.

  Co tylko by przypieczętowywało jego życiową drogę konformisty.

 9. I właśnie dlatego przestałem chodzic do Kościoła. Miłosierdzie. Jest miejsce dla wszystkich. A ja mówię: TAKI CHUJ. Życie tego konformisty było przyczyną niezliczonych ludzkich tragedii, upodlenia i zniewazenia narodu któremu nie służył a tępił. Dół, wapno, ziemia i żadnej tabliczki kto tu leży.
  W mojej skromnej opinii.

 10. to trochę nie tak...
   nie będę moralizować-sama przeszłam okres buntu.
  nie Głódz ani Rydzyk nas osądzać będą. kropelka  krwi kupiona od Dziwisza nie załatwi sprawy. Ale dekalog ma sens. 

 11. nie potrzebują. Za to inni, jak się rzekło, potrzebują w CHUJ. "Przestałem chodzić do kościoła", bo mi się niechciało odstać/odsiedzieć nawet godziny w tygodniu, bo komuchy trąbiły niestworzone rzeczy o kolejnych biskupach bo sąsiad się ostentacyjnie modli a dupę wszystkim obrabia.
  Trzaby się wreszcie dowiedzieć na czym polega chrześcijaństwo.  
  Bedziecie mi tu pieprzyć o własnych przemyśleniach :)
  Choć bunt to rozumiem :)

 12. Ostatnie zdanie wyrażnie mówi że jest to moja osobista skromna opinia :).
  Nierozumiem skąd te oskarżenia o jakiś bunt, brak zrozumienia ideii chrześcijaństwa, czy też wpływ
  osób trzecich bądż innych dziwnych czynników na moje rozumowanie. A wynika ono z prostego założenia że jeżeli ktoś całe życie ktoś czynił zło
  to w ostatniej drodze niewskazane jest namaszczanie takiego osobnika i przyjmowanie do wspólnoty która wyznaje z goła inne wartości.
  Rodzi to bowiem niebezpieczeństwo że inne owieczki pomyślą "skoro taki a taki żył tak i tak a na koniec jest stawiany na rowni ze mną, to dla czego ja nadstawiam drugi policzek i chodze całe życie z obitą mordą?". Jak pójdzie dalej w takim myśleniu to w stadzie robi się niebezpieczny rozłam.
  Pomijając kwestie stada chodzi mi o prostą rzecz: zło powinno być napiętnowane na ziemi, miłosierdzie ma to do siebie że udzielamy go gdy wiemy że osoba ma poczucie winy i
  jego działania przyniosą chociaż częściowe odkupienie tych win. Tutaj nic takiego nie będzie miało miejsca, podobnie jak w przypadku niejakiego Miłosza C. Strona po której opowiedzieli się obydwaj panowie bez skrupółów wykorzystuje zarówno za życia jak i po śmierci tych co im służyli.
  Fizia - jak się boisz że po smierci diabełek widełkami w tyłek Cię będzie dziubał to za zycia sobie klekaj przed panem w sukience i szeptaj mu na ucho te wszystkie nieczyste rzeczy co masz na sumieniu - ale litości, nie wymagaj podobnych rzeczy ode mnie.  W mojej opinii jest sumienie a oprócz niego jest wpojone poczucie winy.
  Ja rozumiem że taka instytucja jest potrzebna i sądząc po pełnych kościołach w jakiś sposób spełnia swe zadanie. Osobiście wolę te modlące się w ciszy i skupieniu osoby niż marsz chołoty spod znaku Janusza wymachującej dildami - ale to chyba każdy woli.

 13. Mało tego, to w tym Kościele jest też miejsce dla Ciebie Neckbone.
  W takim razie swą decyzję podjąłeś na podstawie najwspanialszej cechy kościoła powszechnego. 
  On jest dla wszystkich, tak jak i Bóg jest dla wszystkich.
  Podobno Hans Frank się nawrócił przed śmiercią. Chcesz im to odebrać jak ten pies ogrodnika ? 
  Tylko Bóg poznał ich prawdziwe serce i tylko on ich osądzi.

 14. avatar

  Nooo, bo prawdziwy komunista to komunista po komuni i namaszczony.
  Ot tak, na wszelki wypadek, jakby Rokita był prawdziwy.
  A propos serwerów, ciekawe ile Tusk płaci za to brechtanie w naszym obywatelskim obowiązku?

 15. Nie rozumiem co się dzieje z wynikami wyborów? Czytałem gdzieś, że włąmano się na serwery PKW. Teraz słyszę, że oficjalne wyniki poznamy o 22:00. We Francji trwało to kilka godzin. W innych krajach podobnie. Słyszę teraz Gmyza, że brakuje danych z obowdów gdzie silny jest PiS np. z Lubelskiego. Nie podoba mi się to. 

 16. Lubelskie mówisz?
  No jakoś mi też śmierdzi że wybrali Misiu.
  A znam te okolice.

 17. np.:
  "17.10

  PiS zdecydowanie wygrało wybory do PE w okręgu mazowieckim zdobywając 41,78 proc. głosów, czyli ponad dwa razy więcej niż PO, którą poparło 19,23 proc. wyborców. W porównaniu z 2009 r. PiS poprawiło wynik o 8,5 proc., a PO odnotowała spadek o 10,14 proc. 

  Próg wyborczy, oprócz PiS i PO, przekroczyły PSL (15,61 proc. głosów) Nowa Prawica (7,06 proc.) oraz SLD-UP - (6,29 proc.) - wynika z danych podanych przez PKW. 

  Wszystko wskazuje na to, że wyniki wyborów do PE w okręgu mazowieckim nie zmienią podziału mandatów z poprzednich eurowyborów, z których po jednym przypadło wówczas PiS, PO i PSL.

  Najwięcej głosów w okręgu mazowieckim w niedzielnych wyborach do PE zdobył Zbigniew Kuźmiuk, startujący z czwartego miejsca na liście PiS - 68 992 głosy"

  "17.03

  Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory do PE w okręgu łódzkim. Partia Jarosława Kaczyńskiego zdobyła 37,92 proc. głosów. Zostawiła w pokonanym polu swojego najgroźniejszego rywala - Platformę Obywatelską, na którą zagłosowało 31,90 proc. wyborców. 

  Według oficjalnych danych podanych w poniedziałek przez Krajowe Biuro Wyborcze w Łodzi kolejne miejsca zajęły koalicja SLD-UP (7,54 proc.), PSL (6,32 proc.), Nowa Prawica (6,23 proc.), Europa Plus Twój Ruch (2,47 proc.), Polska Razem Jarosława Gowina (2,41 proc.), Solidarna Polska (2,40 proc.), Ruch Narodowy (1,22 proc.), Partia Zielonych (0,67 proc.), Demokracja Bezpośrednia (0,60 proc.) i Samoobrona (0,25 proc.). 

  W porównaniu z wynikami sprzed pięciu lat poparcie dla PiS wzrosło o prawie 10 pkt proc. 

  Podobnie jak w poprzednich wyborach do PE wejdą Janusz Wojciechowski (PiS) oraz Jacek Saryusz-Wolski (PO). Obaj politycy, którzy byli liderami swoich list, już po raz trzeci z rzędu zasiądą w parlamentarnych ławach."

  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1135067,Wybory-do-PE-PiS-przed-PO-PKW-ciagle-liczy-glosy-[relacja]

 18. avatar

  ale jednak tak jest. znajome lemingi głosowały na jedynkę z automatu (już tam partia lepiej wie ) mimo że na misiu  psy wieszają

 19. wyjaśniam, że jak to pisałem chodziły pogłoski o katolickim pogrzebie:

  http://blogpublika.com/2014/05/26/ks-jacek-bo-generale-nie-znasz-godziny-z-pietnem-kaina-krwia-swego-brata/

 20. Mógłbym się pod tym podpisać. Ale, bo zawsze jest jakieś ale... no więc... samobójczynię i komucha w jednym Blidę chowali wg katolickiego obrządku, czyniąc ją poniekąd w ten sposób  świętą i ofiarę pisowskich siepaczy, mogą to samo zrobić z TW Wolskim. Mało kto pamięta, że Blida była autorką ustawy dającej prawo do eksmisji na bruk, pewnie też miała ileś żyć bliźnich swoich na koncie. 
  Dzięki Bogu, jedynym Sędzią, Najwyższym, jest Bóg. Na Sądzie Ostatecznym będzie dodane i ujęte to wszystko co uczynił bliźnim tu na ziemi.
  Amen.

 21. Powiem tak.
  Pogrzeb na Powązkacj - ależ oczywiście.
  Miejsce w Aleii Zasłużonych - jak najbardziej.
  Tuż obok Bieruta - wszak byli z tej samej bandy.

  Ale jest też coś co spowoduje, że więcej takich pomysłów nie będzie.
  Co dziennie 100 czarnych świec - to zwłaszcza na rodzinie w okolicach pierwszego listopada bedzie wywierało odpowiednie wrażenie.
  Wtedy i rodzina może pomysli, że jednak ten gamoń tutaj nie pasuje i poszukają bardziej adekwatnego miejsca - zabiorą go tam gdzie się należy.

 22. Czy mi się wydaje czy już CAŁA Unia dawno podała wyniki swoich wyborów? Coś jest chyba nie tak, i to bardzo. Coś się dzieje i nie chodzi raczej o moc obliczeniową ru-serwerów. ;/

  EDIT: No tak, na stronie europarlamentu piszą, że wszystkie wyniki zostaną podane w niedzielę wieczorem.

 23. poza tym nie interesuje się tak bardzo polityką, jak ja. Akurat w TV był sekretarz PKW, wołam żonę i pytam: kto to jest? a ona na to: jakiś menel, tylko lepiej ubrany.

 24. avatar

  i jego żałosna banda przygłupów, nawet nie potrafią porządnie sfałszować wyborów! Finezyjnie, mądrze, precyzyjnie, ale gdzie tam... Przecież ten przewał jest szyty nie tyle grubymi nićmi, co linami okrętowymi!
  Zawsze się zastanawiałem, dlaczego oni są tak mierni intelektualnie, "wodzuś - 300 słów", cieć, "tropicielka dorszy", ministra, dreszczowa premierzyca... i inni. Dziś przy okazji inspekcji kanalizacji doznałem olśnienia! Tacy być MUSZĄ, bo przecież nie mogą być mądrzejsi od swoich sterowniczych, gdyż to wiązałby się z ryzykiem wybicia się ich na niepodległość. Mierni, ale wierni, a raczej zbyt ograniczeni by być kreatywnymi! Tylko dlaczego jeszcze 25% ludzi wciąż im wierzy i ich wybiera?

  Jako odtrutkę dla lemingów podano dziś w reżimowych mediach sondaż zaufania! Wielka trójca to:
  Pierwszy Myśliciel III RP, Tęczowy Rycho i Nadminister z przerośniętym ego.
  Nie wiem, na której manifie czy innym łudstoku robili te badania, ale faktem jest że były one z początków maja, no ale publikowane dopiero teraz, a zatem coś nie mogą doliczyć się swojego zwycięstwa...
  Liczą i liczą i z której strony nie POdchodzą do wyników wyborów to PiS wygrywa!

 25. "Największym wygranym wyborów do PE jest Jerzy Buzek (PO) z ponad 250 tys. głosami poparcia. Druga Danuta Huebner (PO) dostała ponad 170 tys. głosów, Bogdan Zdrojewski (PO) 160 tys"
  W przyszłorocznych wyborach do Sejmu tych ludzi nie będzie na listach, w tym momencie PO traci prawie 600 tysięcy głosów. 
  Prawie wszędzie PO odnotowała gorsze wyniki, niż w 2009 roku, w niektórych okręgach są to nawet kilkunastoprocentowe różnice. Nie jest źle.

 26. A mnie szlag trafia jak co i rusz słyszę lub czytam: Szok w Europie. W szoku są tylko komuchy - a tak dobrze do tej pory szło ogłupianie maluczkich.

 27. na głos?
  " A jednak można! Niemcy obniżają wiek emerytalny do 63 lat"
  Dalej tu: http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/759784,1112240-Niemcy-obnizaja-wiek-emerytalny.html

 28. wałku wyborczym. W pewnej gminie pewien kandydat dostał 500 głosów na 500 uprawnionych:) I taki wynik jest na stronie PKW:)

 29. Jeżeli to prawda, to wiadomo, dlaczego tak długo nie podają wyników. Przekombinowali  i teraz nie mogą tego posklejać, aby normalnie myślący nie miał się do czego przyczepić.

 30. Dobrze, że frekwencja nie wyniosła 10%. Liczyliby do piątku.

  Zapewniam Państwa, że w moim rodzinnym Tarnowie (raz byłem w komisji) ludzie potrafią liczyć tak jak wszędzie indziej :-) PKW robi sobie jaja !!!

  Lokalne media podają:

  1. KW Prawo i Sprawiedliwość - 33 proc.
  2. KW Platforma Obywatelska RP - 28 proc.
  3. KKW Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy - 9 proc.
  4. KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke - 8 proc.
  5. KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro - 7 proc.
  6. KW Polska Razem Jarosława Gowina - 7 proc.
  7. KKW Europa Plus Twój Ruch - 3 proc.
  8. KW Polskie Stronnictwo Ludowe - 2 proc.
  9. KW Wyborców Ruch Narodowy - 2 proc.
  10. KW Demokracja Bezpośrednia - 0 proc.

  Frekwencja w Tarnowie wyniosła 26,68.

 31. Strony