Rodaku Hitlera, potomku Goeringa, wnuku Hoessa, kuzynie Goebbelsa na kolana przed Europą i Polską!

Prześlij dalej:

Coś tam ostatnio nasmarował Niemcu w „Berliner Zeitung”? Nigdy nie rozumiałem języka szatana, ale translator podpowiada, że miałeś czelność przestrzegać Europę przed zagrożeniem. W tej kwestii jesteś fachowcem, praktykiem od wieków, żaden naród nigdy tak nie zagrażał i nie zagraża Europie, jak twoi pradziadowie, ojcowie i twoje przyszłe prawnuki. Powiadasz Niemcu, cytując stare frazy Goebbelsa, że Polska z Węgrami są gorsi od arabskich fanatyków podcinających gardła chrześcijanom? Powtórzę, znasz się na rzeczy, ale gadasz jak kroniki w 1943 roku, gdy się spod Stalingradu twój stryj i kuzyn wycofywali na z góry upatrzone pozycje. Przypomnę ci czym jest zagrożenie, czym jest fanatyzm, czym jest ludobójstwo nacjonalistów, które potem przezwałeś „nazizmem”, żeby świat zapomniał o twojej niemieckiej zbrodni. Od 1914 do 1918 roku zrobiłeś Niemcu pierwsze podejście do nowego porządku w Europie, 30 milionów ludzi przypłaciło to życiem. W 1917 w Belgii przeprowadziłeś Niemcu pierwsze próby masowego trucia ludzi gazem musztardowym, potem doprowadziłeś tę technikę do perfekcji, przy użyciu Cyklonu B. Po I Wojnie Światowej Europa zabezpieczyła się przed twoimi zbrodniami i zwróciła wolność narodom, które przez stulecia próbowałeś eksterminować i nazywałeś bękartami. W latach 30-tych ubiegłego wieku podpaliłeś własny parlament, w demokratycznych wyborach wybrałeś sobie psychopatycznego sadystę na wodza i zarządziłeś władzę rasy panów, potem zacząłeś nękać sąsiednie narody. Niemieccy naukowcy zaczęli mierzyć podludziom czaszki i krzywiznę nosa, tak niemieccy nordycy odsiewali „zwierzęta” od panów świata. Brunatni siepacze wznosili prawicę w górę i pozdrawiali największego NIEMIECKIEGO zbrodniarza, jakiego poznał świat.

W ramach pokojowych rozwiązań zająłeś Austrię, potem Czechosłowację. W 1939 roku niemiecki ludobójca Hitler porozumiał się z bolszewickim ludobójcą Stalinem i podzielili Europę na pół. Parę miesięcy potem spuściłeś Niemcu bomby na Polskę, żeby odzyskać „wolne miasto Gdańsk”. Nie koniec twoich niemieckich „porządków”. Zagrabiłeś Paryż, podpalałeś Londyn, w Polsce wybudowałeś obozy śmierci, gdzie gazowałeś, paliłeś i rozstrzeliwałeś. Twoimi ofiarami byli Słowianie, Żydzi, Cyganie, kobiety, starcy, dzieci. W 1944 roku dokonałeś kolejnej zbrodni, w zemście za walkę, którą podjęła podziemna armia Polski, wymordowałeś setki tysięcy cywili, podpaliłeś Warszawę i zrównałeś z ziemią. Przegrałeś wojnę i uciekając jak szczur grabiłeś Niemcu wszystko, co ci wpadło w ręce, resztę taranowałeś czołgiem. Zrzuciłeś mundur esesmański, zdjąłeś czapkę gestapo i zacząłeś lamentować, że tylko wykonywałeś rozkazy? Jakie rozkazy? Tatuowałeś Niemcu „polnische schweine” numerami, w swoim niemieckim porządku, karmiłeś pomyjami, gwałciłeś, topiłeś w błocie, wrzucałeś do dołów, wyrywałeś złote zęby, z włosów pomordowanych robiłeś materace. Katowałeś dzieci w zbrodniczych laboratoriach „medycznych”, planowałeś eksterminację całych narodów i ras ludzkich. I co ty tam niemiecki potomku ludobójców nasmarowałeś w „Berliner Zeitung”? Co miałeś czelność napisać o Polsce i Węgrach, rodaku Hitlera, potomku Goeringa, wnuku Hoessa, kuzynie Goebbelsa? Znów ci mało przestrzeni życiowej, znów chciałbyś ostatecznie rozwiązać jakąś kwestię?

Ciągnie wilka do lasu, twoja kanclerz z NRD, szkolna przez sowietów z KGB, zaprosiła do Europy Niemcom podobnych. Oni też mają za nic ludzkie życie i mienią się bogami wszystkich niewiernych. Po co sprowadzasz niemiecki nordyku do Europy islamskich esesmanów i podrzucasz słowiańskim podludziom? Co ci się roi w twojej głowie napakowanej historyczną i genetyczną zbrodnią? Wyrwało się twojej niemieckiej kanclerz: „Ostateczne rozwiązanie kwestii imigrantów”? Kogo chcesz znów ostatecznie wyciąć w pień i jakiego tym razem zamierzasz użyć gazu? Mnie Polakowi, potomku morderców moich Rodaków, będziesz tłumaczył kto jest największym zagrożeniem Europy? Od stuleci w Europie jest tylko jedna nacja, która ma na sumieniu niepoliczalne miliony ludzkich istnień. My tu w Polsce nie mamy najmniejszych wątpliwości przed jakimi zbrodniarzami trzeba Europę ostrzegać. Nie Węgrzy i Polacy, ale Niemcy i wasi sojusznicy Rosjanie są gorsi od islamskich fanatyków. Wam się w niemieckich genach zawsze odzewie niemiecki porządek, was trzeba bacznie obserwować, was trzeba leczyć z niemieckości ponad wszystko i uczyć człowieczeństwa. Nie wybaczamy, pamiętamy i prosimy, odpie…e się od nas, raz na zawsze.

6
96314 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

94 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  niestety gospodarzu..ONI sie nie odpieprzą!!!!!...jest cos takiego w psychologii co bodajze nazywa sie falszywe ego..badz tez falszywe poczucie winy....tego co juz sie stalo cofnac nie mozna..niemiec takich jakie znalismy juz nie ma...kwestia czasu jest to kiedybsynowie proroka wyjda tysiacami na miasto z nozami do kebaba..albo w protescie braku kobiet chcacych uprawiac seks..albo w protescie p-ko "warunkom mieszkaniowym..lub wysokosci socjal hilfe...straszne jest to co pisze..ale taki bedzie koniec historii..przykre i straszne jest to ze okaze sie jednak ze islam okaze sie nieporownywalnie gorszy niz "nazizm"..choc to tylko jego "inna wersja"z reszta to co zrobili..zostanie z nimi do konca istnienia swiata..i to jest dopiero ciezar nie do uniesienia dla kazdego narodu przez wszytskie pokolenia....
  p.s.
  troche nie rozumiem wysuniecia kandydatury na sedziego mec.P.Pszczółkowskiego...od 1-szej chwili jegomosc mi zaimponowal...elokwencja i logika w referowaniu "sledztwa" na konfach zespolu antoniego..kto go zastapi??zawsze marzylem o tym by zobaczyc jak referuje cos z mownicy sejmowej..a doktorowa1metrodszpadla im bardziej slucha tym bardziej blednie...

 2. Panie Piotrze, mam ja swoje lata . Wolną prasę , jako młodzian z rąk kolporterów musiałem wyszarpywać, bym później dzięki ich poświęceniu, móc znaleźć ją już w oficjalnych dystrybucjach a dzisiaj, w postaci wolnego słowa w internecie. Pierwszy raz w życiu, nie jest to żadna przesada, po przeczytaniu felietonu, popłakałem się jak bóbr. Niech to będzie moim całym komentarzem. Jest Pan jedyny Panie Piotrze, po Panu długo długo nikt. Większość Ojców takich Synów Narodu jak Pan, wymordowano nam w Katyniu . To że po Panu nie ma już nic, to nie tylko wina Pańskiego talentu, to wina tych, którzy zabrali nam ...tamtych...

 3. "Młodym" ja i wiele nie pamietam, historii tak naprawdę dopiero się uczę.
  Ponieważ nie potrafię też wyrazić tego słowami, bardziej czuję, ale widzę też doskonale, co nas w codziennej przestrzeni otacza, jak mało Polski w Polsce pozwolę sobie podpiąć się pod Wikromi.
  I podziękować. 

 4.  Widać że ten Pański tekst powstawał w ogromnych emocjach.
  Ręce aż się zaciskają w pięści ze złości.
   Nie mam takiej weny jak Pan, ja bym im dużo więcej ku**w i innych "ciepłych słów" powsadzał.
   Któryś z brytyjskich polityków powiedział że Niemców powinno się bombardować "profilaktycznie" raz na 50-siąt lat.

    Serdecznie Pana Pozdrawiam

 5. Tam temu pismakowi sie niezle oberwalo... 29 komentarzy, ani jednego, ktory by go popieral.

 6. Dzisiaj POlksdojcze w Polskim Sejmie walą w pulpity niczym Chruszczow butem i drą mordy jak opętani.
  Odzew na paszkwile w Berliner Zeitung?

 7. Pod tym artykulem w Berliner Zeitung nie ma ani jednego komentarza, ktory popieralby opinie tego pismaka.
  Wrecz sami Niemcy pisza, ze z zazdroscia patrza na Polakow, ktorych politycy bronia wlasnego narodu!
  Berliner Zeitung mozna zrownac z Gazeta Wyborcza.

 8. To raczej taki tabloid żyjący tanimi sensacjami, typu potajemne małżeństwo gwiazdy "Harry'ego Pottera" albo kolejna adopcja kolejnego dziecka przez Angelinę Jolie. Estetycznie i graficznie także ziszczenie koszmarnego snu. Nigdy nie kupowałam, bo się wstydzę, ale czasem czytam ludziom przez ramię w tramwaju.

 9. Jestem za pogłębieniem ODRY !! Jak islamiści u niemaszków zaczną obcinać nożami do kebabów  tępe niemieckie łby to będą,uciekać w naszą stronę .!Niemcy a szczególnie czerwona ANGELA urządzają sobie zbiorowe samobójstwo .Im się popier..o zbiorowe samobójstwo z seksem zbiorowym .Tylko w tym pierwszym przypadku lepiej zostać pominiętym...
  Niemiecka głupota po wyborach swoich przywódców jednak się POTWIERDZA .To dlaczego My mamy płacić za brak rozumu  Angeli Merkel.
  A prawa POLAKÓW w Niemczech powinny być takie jak Niemców w POLSCE , to następny temat do załatwienia .

 10. Niemądry pomysł z tym pogłębieniem Odry, bo niektórzy z "uchodźców" przepłynęli całe Morze Czer^^^Śródziemne - bez porównania głębsze - i mają praktykę w desantowaniu się.
  Nie zmienia to faktu, że jestem za skutecznym zabezpieczeniem granic - wszystkich, choć rzeczywiście zachodniej jak najszybciej. Dodatkowo trzeba wdrożyć program azylowy dla bogatych uchodźców z zachodniej Europy: może coś na kształt giełdy czy licytacji określonej liczby azyli.

 11. żeby schronić się w Polsce, dobre. Powiem tylko, że 3 mln Turków w Niemczech to też nasza gwarancja bezpieczeństwa, we wrześniu 39 mogliśmy o czymś takim pomarzyć.

  Patrzę na zapowiedzi ministra Macierewicza i wydaje się ciekawe.

 12. avatar

  mam jedno podstawowe kryterium AZYLOWE :
  -swiadectwo chrztu...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W KK............
  -swiadectwa chrztu z "innych kosciolów "chrzescijanskich" tez......
  -inne...odebranie przez JUGENDAMT..dzieci ze wzgledu na protesty rodziców p-ko wychowywaniu seksualnemu w niemieckich szkolach..(byly takie przypadki gdy rodzice nie posylali dzieci ponizej 10 roku zycia do szkoly  W PROTESCIE booo...byly akurat zajecia wiedzy o spolecznstwie z "ichniejszymi grodzkimi"..byly przypadki gdy odbierano dziecko bo z rodzin "mieszanych" nie muwilo po niemiecku tylko po polsku...

 13. "fr0nd"! Chyba nie zrozumiales "norka 2015"...!?
  Poglebienie Odry ma sluzyc dla "Frycow"!);

 14. I rozesłać.
  Niech się dowiedzą w końcu, o co nam chodzi... że to nie żadne "polskie obozy" i nie "naziści".
  Na wiosnę mój Ojciec usłyszał gdzieś, że "Niemcy są zmuszone przejąć przywódczą rolę w Europie".
  Zawrzało...

  "A oni dalej swoje... Myślą, że jak mają pieniądze, to im wszystko wolno. Zamienili mundury na garnitury, czołgi na banki - i znowu to samo... Za każdym razem jak wyjeżdżają z tą swoją przywódczą rolą, to się źle kończy. Jak nie dla nas, to dla całego świata..."

  I za parę miesięcy - Pani Aniela raczyła wystosować zaproszenie. A teraz "solidarność europejska" i "duch wspólnoty".  
  Matka Kurka sięgnął 100 lat wstecz. Nie sposób wszystkiego wymienić...
  Takie "żywe tarcze". Na przykład. Przychodzi na myśl Powstanie Warszawskie. Ale i obrona Głogowa... i dzieci przywiązane do machin wojennych... Nie zapomniajmy, że to się ciągnie od zawsze... rzadko kiedy "mieliśmy spokój od tych drapieżników", że zacytuję Konecznego (Historia Polski opowiedziana dla młodzieży).

  Duch wspólnoty po niemiecku.

  Naziści.

  Są i inne - te dwie wyjątkowo się wpisują w powyższy kontekst.

  Piotrze!

  Podejmuję się zrobić tłumaczenie tego tekstu na włoski. O ile czas pozwoli - na francuski też.

 15. Zrobiłem z marszu, więc może trzeba będzie podszlifować, ale mnie ostatnio nóż się w kieszeni otwiera jak czytam co wypisują za Odrą, więc tekst trafił w mój dzisiejszy nastrój. 

  The compatriot of Hitler, descendant of Goering, grandson of Hoess, cousin of Goebbels - kneel before Europe and Poland!

  What have you recently scrawled, you, German, in that "Berliner Zeitung"? I have never understood that language of Satan, but the translator tells me that you've had the nerve to warn Europe of a threat. Of course, you are a pro in that field, a practitioner since ancient times. No nation has ever been threatening Europe as much as your forefathers, you and your future off-spring. Do you say, you German, in the old lines of Goebbels, that Poland and Hungary are worse than Arab fanatics cutting throats of the Christians? I'll repeat: you are the subject matter expert, but you talk like 1943 newsreels from the time when your cousins and uncles were retreating from Stalingrad. Let me remind you what a threat is, what fanaticism is and what is the genocide of nationalism, which you later dubbed "Nazism", so that the world could forget about your, German crime.

  In years 1914-1918, you made the first attempt at new order in Europe, which cost lives of 30 million people. In 1917, in Belgium, you German, did your first field trials of gassing people with mustard gas, which you later perfected using Zyklon B. Immediately after the 1st World War Europe undertook to protect itself from you and returned freedom to nations, which you had tried to exterminate and had been calling 'bastards' for centuries.

  In the 30's you set fire to your own Parliament, then in democratic elections you elected a sadistic psychopath as your leader and then started to harass other nations. German scientists started to measure the skulls of sub-humans and their nose curvature, so that German Nordic type could be separated from "animals". Brown-clad henchmen raised their right arms and saluted the greatest murderer known to mankind.

   

  Using political measures you annexed Austria, then Czechoslovakia. In 1939 the genocidal German leader Hitler struck a deal with the genocidal Russian leader Stalin and together they divided Europe in half. Months later you, German, dropped bombs to regain control of the "free town of Gdańsk". This was but the beginning of the introduction of your German "order". You plundered Paris, set fire to London, built death camps in Poland, where you gassed, burned and shot people. Slavs, Jews, Gypsies, women, old men and children, they were all your victims. In 1944 you committed another atrocity. As a revenge for the fight undertook by the underground army of Poland, you slaughtered hundreds of thousands of civilians, burned down and flattened Warsaw. Then you lost the war and, while fleeing like a rat, you, German robbed everything you could lay your hands on. What remained was squashed with tracks of your tanks. Then you dropped your SS uniform, took off your Gestapo cap and claimed you had just 'followed orders'. What orders? You tattooed numbers on forearms of 'polnischen Schweine', numbers right from your German order, fed them slop, raped, drowned them in mud, tossed them into mass graves, pulled their gold teeth, made mattress of their hair. You tortured children in horrific 'medical' laboratories, planned the extermination of whole nations and human races. So what have you scrawled there in "Berliner Zeitung"? What have you had the nerve to write about Poland and Hungary, you compatriot of Hitler, descendant of Goering, grandson of Hoess, cousin of Goebbels? Again short of 'living space'? Again trying to bring about the final solution?

  The leopard cannot change his spots - your chancellor from East Germany, trained by the soviet KGB, have invited German-like people to Europe. They too think nothing of human life and consider themselves gods of all infidels. Why are you, German Nordic type, bringing Islamic SS-men into Europe and try to toss them over to the Slavic sub-humans? What is forming in your head stuffed with historical and genetic crime? Has it slipped from your chancellor's tongue: "final solution to immigrant question"? Who do you intend to finally terminate and what gas have you got now? Are you going to tell me, a Pole, you descendant of German murderers of my compatriots, who the biggest threat to to Europe is? Just a single nation has existed in Europe for centuries, who has innumerable millions of human beings upon its conscience. Here, in Poland we have not the slightest doubt who are the greatest criminals that Europe needs to be warned of. Not the Hungarians, not the Poles, but the Germans and your allies the Russians are worse than the Islamic fanatics. Your 'order' will always speak from you German genes. It is you who needs to be closely watched. You should be treated for Germanness and you should be taught humanity. We don't forgive, we remember and we ask: f.ck off, once and for all.

 16. Dziękuję za odzew!
  Od siebie.

  Swoje wersje też wkleję na forum.

 17. Pani Wanda Kapica.
  Pamieta Pani...
  ...jak ten szmalcownik Radek Sikorski (ziec czosnka z NYC) prosil Niemcy o "przejecie przywodztwa w Europie"!
  Kawal antypolskiego sQ***syna!

 18. Owszem...
  Osłupiałam wtedy z wrażenia.

  Gdy się rozejrzeć wokół
  przychodzi ochota
  Za Kisielem powtórzyć 
  te pamiętne słowa:
   
  „…że naprawdę,
  chyba uczciwość – to głupota,
  a dobra pamięć – choroba umysłowa…”

 19. rządu ZP raz na zawsze odkłamie historię. Zbrodnie przeciwko ludzkości w latach 1933-1945 popełniane przez naród niemiecki. Nie przez jednego, kilkoro, czy kilku tysięcy funkcjonariuszy niemieckich. PRZEZ NARÓD NIEMIECKI! Taka jest prawda i żaden film czy pismak tego nie zakłamie. Są filmy dokumentalne, można zobaczyć szczające po nogach w orgaźmie młode i stare Niemry na widok swojego wodza. Są filmy pokazujące tych nadludzi w trakcie pracy w Sobiborze, Majdanku, Oświęcimiu i wszędzie tam gdzie postała noga niemieckiego żołdaka i funkcjonariusza. Tu w Polsce nie ma ani jednej Rodziny, która nie straciłaby kogoś ze swoich bliskich skutkiem "krzewienia niemieckiej kultury". Czas najwyższy wystawić im wszystkim rachunek!

 20. avatar

  mistrzowie marketingu... :) Większość ludzi bez zastanowienia nazwie Mozarta Austriakiem, a Hitlera Niemcem :)) --> Brunatni siepacze wznosili prawicę w górę i pozdrawiali największego NIEMIECKIEGO zbrodniarza, jakiego poznał świat.
  ;-))

 21. avatar

  Wielkie dzięki za ten tekst.
  Pozdrawiam.

  P.S.
  Sejm wybrał pięciu nowych sędziów, zaczęło się wycie-po tamtej stronie.
  Panie Prezydencie czekamy na podpis.

 22. Ja poczułam taką wściekłość kilka dni temu, gdy po raz pierwszy zobaczyłam w internecie mapę Polski, a na niej listę i rozmieszczenie wszystkich niemieckich gazet, czasopism i mediów polskojęzycznych.

  Trzeba to wyrwać z korzeniami, wywieźć nad Odrę, spalić, a popiół przerzucić na zachodni brzeg!!! Bo to jest trujący jad zadawany naszemu Narodowi kropla po kropli coraz większymi dawkami!

 23. bravo, bravissimo,
  Matko Kurka tekst mianuję na najlepszy w całym roku. Rewelacja

 24. Jesli Niemcy chca taniej sily roboczej w postaci muzułmanów ( bo posrednio i o to tutaj chodzi)- wola twoja panie we wlasnym kramie. Ale nigdy nie dam sobie wcisnac kitu, ze oni Nas, Polaków "wzbogaca". Czym sie pytam? Posługiwaniem sie nozem, wysadzaniem sie itp? My tez wiemy do czego służy nóż, ale z racji naszego nieporównywalnego człowieczeństwa, kultury i honoru, używamy noża tylko w kuchni. W odpowiednim czasie i broń sie znajdzie, choć od II WŚ nas systematycznie rozbrajacie i usłużnych folksdojczy w naszym kraju do tego zadania juz macie. Ale czas nie ten by wychodzic na ulice, bo wam wlasnie na tym nazisci(Niemcy) zależy. Kiedys sie mawiało, Wq-w Polaka, będzie Draka. Tylko ta tzw. draka będzie na Naszych warunkach. Poprzez propagande w mediach swiatowych, na wspol z "innymi ludami" wam się kolejna wojenka w Europie marzy. Historia zna takie przypadki, że Europa bez wojenki nie przegoni 100-j babki. My ja znamy, bo w genach to zapisane mamy. A wy swoja znacie, bękarty Franków? I wy Nas chcecie uczyć obecnie solidarnosci w Europie?. Wam wystarczy srubke przykrecić, pozbawic kurtyny ekspansji na inne narody Europy, a wy sobie i tak w XXI wieku kolejnego Hitlera na wodza wybierzecie. I wy chcecie innych pouczac, jak nawet wlasnej historii nie znacie (przyp. z doswiadczenia)?. Wara od Polski i Narodu polskiego!!!. Podniesiesz rękę-zobaczysz gwiazdy w innym swietle, podniesiesz broń - zobaczysz tylko to co ciebie przytłacza- 2m ziemi przesiąkniętej krwią. Pozdrawiam rodaków w wierze. 

 25. Trawestując naszego klasyka: niemieckość to nienormalność. No i może jeszcze jeden klasyk od sąsiadów „Nachalne są te kurwy i zuchwałe”. Zawsze tak było - potomkowie zbrodniarzy bękarta wszystkich możliwych traktatów powinni do tej pory tyrać w kamieniołomach za to co uczynili w ubiegłym wieku. Dwa razy, po obu wojnach Świat miał okazję z nimi zrobić porządek i okazje  te zmarnował. Czy będzie trzecia? Po trzeciej wojnie? A jeśli będzie to czy nie zostanie zmarnowana? Wszak jak głosi porzekadło do trzech razy sztuka...

 26. avatar

  jak rzekł kiedyś mądry góral, Polska będzie aż po Ural :)

 27. W sumie czemu nie. Zwłaszcza, że ostatnie wizyta Dudusia w Chinach jawi się jako całkiem obiecująca. W czasach mojej młodości (ech...kiedy to było!) krążyły ludowe bajania o granicy polsko-chińskiej na Uralu.

 28. Za czasów mojej młodości opowiadano dowcip jak to ożywieni przez naukowców Gorbaczow i Regan przechadzają się po Warszawie. Nagle przed kioskiem z gazetami Gorbaczow zaczyna się rechotać. Regan zdziwiony czeka na wyjaśnienie tego śmiechu, a Gorbaczow pokazuje mu gazetę z nagłówkiem " Komuniści przejeli władzę w USA ". Regan posmutniał, ale po chwili on też zaczyna się śmiać. Pokazuje ruskowi inną gazetę gdzie dużymi literami napisano: "Na granicy Polsko-Chińskiej spokój".

  Stary dowcip, ale w pierwszej części prawie aktualny, bo amerykańce zaczeli za bardzo sprzyjać czerwonym, a te ich homośluby i inne lewackie zachowania robią z USA prawdziwą komunę.
  Smutne to dla Polaków, bo zawsze pokładaliśmy w USA spore nadzieje, ale gdyby cały dowcip się spełnił nie miałbym nic przeciwko komunie w USA.

 29. avatar

  Mam nieziszczalne marzenie, aby ukazał się w 'Berliner Zeitung'.

 30. avatar

  I dla wszystkich Kontrowersyjnych, którzy nie sledzą twittera Matki Kurki. Oto myśl, która doprowadziła mnie do płaczu ze śmiechu i stanowiła osłodę po ogladaniu awantury w Sejmie:

  "Uśmiech Kaczora powinien być odlany w brązie. Mówi wszystko - pocałujcie mnie w dupę kliko peerelowska." :) :):)

 31. avatar

  usmiech jak usmiech..ale dopelnieniem geniuszu JK jest zwyczajowa piramidka ze zlozonych rak i rozlozonych palcow..to jest wisienka na torcie dopiero!!!

 32. avatar

  wyobraź sobie, jak te gesty muszą dzialac na lisa i tym podobne osobniki. Dodatkowa dawka węgla nieodzowna.

 33. odlany bedzie w brazie;)
  ale Bogu dziekuje, ze Premier doczekal za zycia mozliwosci takiego usmiechu. chyba sie od kotow nauczyl;)

  Niemaszkom na pohybel...

 34. avatar

  trafiłaś w punkt. Koty są mistrzami w strategii ;) I tez się cieszę, że po latach bolesnych doswiadczeń doczekał tych chwil. Mam nadzieję, że i Lech Kaczyński uśmiecha się gdzieś znad nieboskłonu... ..

 35. .

 36. avatar

  "Rodaku Hitlera, potomku Goeringa, wnuku Hoessa, kuzynie Goebbelsa na kolana przed Europą i Polską!"

  Widok korzących się rodaków Hitlera byłby wielce krzepiący dla zbolałej polskiej duszy. Na razie pozostaje on jednak w sferze marzeń. Tekst świetny, emocjonalny i bojowy zarazem. Daję sześć gwiazdek, chociaż zasługuje na dziesięć.

 37. rodaków Hitlera, znaczy Austriaków?

 38. avatar

  ja jedynie posłużyłam się jego sformułowaniem. Zresztą Niemiec, Austriak, dwaj kamraci, warci siebie faszystowscy kaci:-)

 39. Ale sformułowanie w tytule MK jednak razi. Gdybym nie znała i nie czytała Autora od dawna, mogłabym mu zarzucić ignorancję na poziomie piszących z błędami pismaków z Onetu. Tak przynajmniej wiem i rozumiem, że w złości zdarza się chlapnąć głupotę.

 40. avatar

  na szczęście wyręczą nas w tym ubogacający przyjaciele Makreli.
  I pies ich ..... faszystów

 41. bo przez to, że zatracili niemieckość, przez to, że w ogóle zatracili jakikolwiek patriotyzm i poczucie jakiejkolwiek narodowościowości, mamy teraz to, co mamy. Dlatego żaden z nich nie odważy się wprost powiedzieć, co myśli o tych roszczeniowych kolorowych prymitywach. To się będzie ciągnąć bez końca.

 42. ...przypomniała mi wizję niemieckiej mistyczki Teresy Neumann (1898-1962), mówiącą, że w piekle "salony" najcięższych mąk i kar są "nur fur Deutsche".

  A na Niemcy przyjdzie taka kara Boża, że w miejscu Berlina będzie szumiała puszcza.
  Za to Polska ma rozszerzyć swoje granice i wziąć inne kraje w obronę.

  Oto oryginalne fragmenty proroctwa Teresy Neumann z 1948 roku:

  "Idzie godzina wielka, groźna, sądu i kary. [...] Zbliża się nowy potop, nie potop tym razem wody, lecz ognia i błyskawic. [...] Biada wam narody, które się zaparły Boga i podeptały Krzyż Jego. [...] Biada przede wszystkim tobie Germanio. Nie pomyśleliście nigdy na szlaku waszej zbrodni, że nienawiść wasza i pycha mogły stworzyć dla was niezgłębioną czeluść w miejsce wiecznej zagłady, czeluść, której głębię wielkość waszej winy wypełnię żarem takich płomieni i taką siłą kaźni, jakiej dla innych nie będzie. Nie pomyśleliście nad tym, jaką grozą mogą na wieki zapłonąć, na hańbę waszą i karę, słowa waszej pychy. Nur fur Deutsche. Uznaliście siebie samych za nadludzi, a przez uczynki wasze staliście się gorsi niż wilki i hieny, gdy nie oszczędziliście ani żywych, ani umarłych i pohańbiliście zwłoki tych, którym wydarliście życie. Przydaliście nowe zbrodnie do starych, a krzyk pomordowanych Żydów przyłączył się do starych, wołaniem krwi, ludów zapomnianych. Biada przede wszystkim wam Prusacy, wodzowie i nieprzyjaciele. Przyszły już dwa uderzenia wichru i upadło Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego oraz moc sroga synów Północy. A przyjdzie trzecie uderzenie, a wtedy biada i Berlinowi. Los Berlina będzie jak los Niniwy, bo gdy padnie w gruzy, nie odbuduje się już więcej. Wicher pustyni zasypał piaskiem Niniwę, choć była większa niż inne miasta starożytności. Puszcza będzie szumiała nad gruzami Berlina - miasta zbrodni i pychy. Będzie to szczęście dla ciebie, Germanio, jeżeli inny obejmie władzę nad tobą, jeżeli obmyta strumieniem krwi i łzami późnej pokuty, usłuchasz innego głosu, poznawszy w czym była twoja wina i zguba twoja. Nie ci, bowiem są wybrani, którzy się za takich uznają. Inni, którymi gardzicie w pysze, wyprzedzają was w słowie i mocy.
  [...]
  Błogosławieństwo Moje (mówi Jezus - przyp. Bala) dam Słowianom, a Słowianie, choć wielu z nich dzisiaj błądzi, lepiej je przyjmą i obfitszy przyniosą owoc. Będą prawdziwym ludem Moim, ludem Słowa Przedwiecznego i pojmą naukę Moją, i staną się posłusznymi. Nie ci bowiem są wybrani, którzy sami się wybierają, lecz ci, którzy na wołanie Boga wstaną. Nie będą daremne łzy pokuty i modlitwy, a wierność wytrwania nie będzie bez błogosławieństwa i nagrody. Zdejmie niewolnica kajdany swoje i stanie się jako królowa. Wstawią się za nią łzy, które Matka Moja pod Krzyżem przelała, a naród, który Ją czci, nie będzie między narodami ostatni. Światłych i mądrych Polsce nie odmówię. W języku polskim będą głoszone najmądrzejsze prawa i najsprawiedliwsze ustawy, zaś Warszawa stanie się stolicą Stanów Zjednoczonych Europy. Polska, która pierwsza karę poniosła, choć wina jej nie była największa, prędzej niż inni się podniosła. W czym zawiniła, przez to musiała doznać kary. Ale już bliski jest koniec jej pokuty. Wytrwa przy Kościele swoim i doczeka wyzwolenia. Nieprzyjaciołom swoim krzywdy pamiętać nie będzie, dobrem za zło zapłaci. Będzie mieć chwałę między narodami i skrzydła szeroko otwarte, rozszerzy też granice swoje. Weźmie narody wierne Kościołowi w nagrodę wierności swojej."

  Część o Polsce jest bardzo zbieżna z proroctwem bł. ks. Bronisława Markiewicza (zm. 1912), które tu przytaczałam kilka dni temu.

 43. avatar

  Wszystkim, których zainteresował wpis Bali, polecam cały (chyba) tekst wizji Teresy Neumann zaczerpnięty z "Odkrytych Sekretów Przyszłości" Stephena Lassare.

  http://www.fron...

 44. św. siostrze Faustynie Pan Jezus obiecał: "... jeśli Polska bedzie Mi wierna, wywyższę ją w potędze i cnocie ponad narodami, i wyjdzie z niej iskra, która przygotuje świat na Moje przyjście. ...."

 45. Chętnie zapoznalbym sie ze źródłowym tekstem niemieckim proroctw Theresy Neumann. Jeśli jest on autorce komentarza znany proszę o wskazówkę. Szczególnie proroctwa dotyczące Słowian .

 46. Pana komentarze są miodem na moje serce.Doskonałe i dosadne.Gdyby tak przeczytał to ten pachoł król jewropy.

 47. Czytam Twoje felietony regularnie i cenie je przede wszystkim za trafne osady i bardzo trzezwe i wywazone opinie. Dlatego z lekkim zdziwieniem przeczytalem ten tekst, w ktorym jest zawartych tyle przemieszanych pojec i skrotow myslowych i tak negatywnie nacechowanych, ze jestem troche zaskoczony. Rozumiem emocje, kazdy ma do nich prawo, ale wrzucanie Niemcow do jednego worka to chyba lekkie przegiecie. To co pisze niemiecka prasa to jedno, a to co mysla czesto zwykli Niemcy to drugie, Tak jest chyba u nas? Albo podobnie, tyle tylko, ze w druga strone - tam stoja na strazy niemieckiego interesu narodowego i niemieckiej racji stanu (choc mam pewne watpliwosci w tym wzgledzie, ale o tym za chwile) i trudno im sie dziwic. Polacy musza po prostu umiec moc wyrownac potencjaly, ktore nie sa nawet troche zblizone, przede wszystkim w kwestiach gospodarczych.
  O ile wina Niemcow za II wojne i popelnione zbrodnie jest calkowicie bezsporna to z tymi datami 1914-1918 tak bardzo bym sie nie rozpedzal. W swietle dokumentow historycznych wina za konfilkt lezala w rownej mierze tak po stronie brytyjskiej, jak po stronie niemieckiej. A to zwyciezcy pisza historie. Inne cywilizowane narody Europy Zachodniej popelnialy tez okropne zbrodnie - dotyczy to i Brytyjczykow,i Holendrow, i Belgow i Francuzow, a takze Hiszpanow czy Portugalczykow (jeden tylko przyklad to sympatyczni skadinad Belgowie, ktorzy mieli taka maniere, ze w Kongo ucinali dlonie nawet dzieciom za niewyrobienie norm). Nie daje tych przykladow, zeby usprawiedliwic Niemcow, ale zeby zachowac pewien umiar w szafowaniu wyrokow na przyszlych prawnukow, co jest mocnym naduzyciem moim zdaniem.
  Historia w pewien sposob odplaca tym wszystkim nacjom - jak ktos tam mieszkal czy mieszka, to wie o co chodzi - na razie sa jeszcze gora, ale kto wiec co przyniesie przyszlosc. Dlatego Polska jest dobrej sytuacji, a przede wszystkim Polska nie prowadzila ludobojczych wojen ani zbrodniczej kolonizacji, wiec tym bardziej nie moze odczuwac winy i w imie politycznej poprawnosci sciagac do siebie min. radykalnych muzulmanow. Ale wrcajac do rzeczy.
  To co pisze niemiecka prasa i to radykalnie to na pewno moze draznic. Ale to polityka, i wszystko. Po prostu badaja teren, na ile moga sobie pozwolic. Podchodzic do tego z tyloma emocjami, to jak sie wkurzac, ze slonce zachodzi.
  A co moich watpliwosci, o ktorych wspomnialem wyzej - kanclerze Merkel i jej zyciorys jest tak naprawde dopiero odkrywany, wielu Niemcow nie ma pojecia czym byla FDJ w DDR, i ze Pani Merkel byla przewodniczaca organizaji mlodziezowej, ktora mozna porownac chyba tylko do czerowonych pionierow ze Zwiazku Sowieckiego i do HJ z III Rzeszy. Dla mnie to zakamuflowana pseduo komunistka, ktora robila kariere partyjna w DDR w czasach jak rezydentem w Dreznie byl Pan Putin. Nie moge rzucac zadnych oskarzen, bo nie mam podstaw, ale smiem twierdzic, ze ta akcja z wpuszczaniem bez ograniczen muzulmanow do Niemiec, to jakis tajny spisek majacy na celu oslabic nie Niemcy (oni akurat maja doswiadczenie w zarzadzaniu masami robotnikow przymusowych w trakcie wojny oraz zarzadzaniem tania sila robocza co pokazali i pokazuja przez lata 60te, 70te az do dzis, i smutne to i troche sarkastyczne z mojej strony), ale Europe Zachodnia, co jest w interesie Rosji. Po prostu jest pewna grupa Niemcow w biznesie i polityce, ktora nadal wierzy, ze mozna sie dogadac z Rosja ponad glowami innych narodow, a juz szczegolnie w Europe Srodkowej, i jest to w interesie Niemiec. Ot, takie dziwne ukaszenie - ani czasy pruskie i rosyjskie wojska pod Berlinem, ani obie wojny i Stalingrad, ani DDR nie oduczyly niektorych Niemcow tego dziwnego uwielbienia dla Rosjan - to chyba jakis rodzaj masochizmu. Do tego dochodzi doktryna Mittel-Ost-Europa - no jakby nie patrzac, to chyba gospodarczo i tak zrealizowali w duzej mierze ten plan - wszedzie niemieckie banki, sklepy, fabryki - nie tylko w Polsce. Przejedz sie na Slowacje, do Czech, na Wegry, do Rumunii, do Slowenii - bez niemieckiego kapitalu nastapi zawal. Nie jest to optymalne, zapewne, ale zbytnie rozgoraczkowanie i emocje nic nie zmienia. W tej konstelacji to tylko Polska ma realne szanse na to, zeby Niemcy zaczela ja trakowac jak partnera, a nie jak karte przetargowa i zaplecze taniej sily roboczej oraz rynek zbytu na niemieckie produkty. Tylko Polska, bo tylko Polska ma w tej czesci taki potencjal intelektualny (w sensie biznesowym, ktoremu dorownuja tylko Czesi, bez obrazy dla innych nacji w tym regionie) oraz taka liczbe ludnosci, nie liczac ogromnych rzeszy Polakow w innych krajach UE. Innymi slowy Polska jest za duza zeby ja spuscic na drzewo i za mala, zeby spuscic innych na drzewo. Wiec trwa gra....
  A juz na zupelnym marginesie - tylu oburzonych jest zawsze na Niemcow, sam mam znajomych, ktorzy ich po prostu nie lubie, a jezyka nie znosza - ich prawo - co mi do tego, ale jezdza VW albo BMW, auto z Niemiec sciagaja, zakupy w Lidlach czy Kauflandach, produkty Boscha czy Miele i kredyty w Deutsche Bank....no to taka schizfrenia troche jest:)
  Pozdrowienia

 48. Absolutnie się zgadzam, a to wszystko, co w pierwszych dwóch akapitach - odnośnie faktów i historycznej rzetelności, zwłaszcza w kwestii I wojny światowej -, sama miałam zamiar napisać, ale odpuściłam. Wpis ewidentnie powstał pod impulsem, a w takim stanie emocjonalnym łatwo, jako się rzekło, nawypisywać bzdur.  

 49. Wojna francusko pruska, przyczyny ?
  Pruska polityka kulturkampfu na wschodzie, trzymanie ‘’słowiańskiej dziczy’’ za mordę. Słynnai zanana Polakom Hakata. W 1864 Prusy zajmują duński Szlezwik Holsztyn w ramach ‘’pokojowej polityki’’ Bismarcka. Dynamizm pruski i imperializm Bismarcka, dążenie wojny z Francją i do osadzenia hohenzollernów na tronie hiszpańskim, ‘’prowokacja emska’’ ekspansja terytorialna i cywilizacyjna zjednoczonych Niemiec, pretensjie do Alzacji i Lotaryngii, które de facto włączono do Niemiec. Przebieg wojny zwyczajowy; ostrzał Paryża przez ciężką artylerię, mordowanie ludności cywilnej, pacyfikacje wsi, mordowanie jeńców. Konsekwencje wojny ? Ogromna kontrybucja dla Niemiec 5 miliardów franków w złocie, stacjonowanie armii pruskiej w północnej Francji na koszt francuski. Zatem znamy przyczyny I Wojny Światowej. Militaryzm pruski Bismarcak ewoluował w militaryzm Wilhelma II który w karykaturach prasy światowej gryzł i łykał świat. Wreszcie II Wojna i podpalenie świata przez Hitlera zbrojonego i pasionego sowiecką stalą dla Kruppa, benzyną dla czołgów i lotnictwa. Wypisz wyaluj powtórka Rapallo Angela i Putin emancypują się świadczeniem wzajemnych usług tak samo Jak Niegdyś Stalin ze Stresemanem a później Hitlerem.

 50. i wymieszane fakty. W ramach uporzadkowania - kraje niemieckie dazyly do zjednoczenia, na ktore Francja by sie nigdy nie zgodzila wiec Prusacy zaczeli wojne. Czy to jest dziwne? Czy masz pretensje do Napoleona w takim samym stopniu? A wiesz jak sie zachowywali francuscy zoldacy w panstwach niemieckich w trakcie okupacji przez Francje? No chyba jacy super przemili to nie byli.
  Szlezwik Holsztyn podobnie jak i Alzacja Lotaryngia byl w niektoych czesciach bardziej niemiecki niz dunski czy francuski. Rozstrzyganie tego sporu jest bez sensu. Zaczal sie juz po podziale Panstwa Karolingow. Pragne przypomniec, ze "slowianska dzicz" trzymal tez w garsci inna Slowianszczyzna, ta ze wschodu, Notabene dla nas niemila, ale za to wychwalan wowczas na Balkanach przez Slowianszczyzne ta z poludnia, bo im niosla wolnosc od tureckiej niewoli. Tak to juz bywa, ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.
  Dzieki tej kontrybucji 3 roczniki Polakow w polskim Wroclawiu moglo ukonczylo medycyne w budynkach wybudowanych za te pieniadze. A z tym osadzaniem na tronie - zdaje sie, ze Francuzi cos takiego praktykowali w panstwach wloskich za Napoleona, ponoc za to ich nie za bardzo tam kochano. Aha, no i w Szwecji tez sie ulokowal byly marszalek napoleonski, jego potomkowie rzadza do dzisiaj.
  A tak w ogole to Wlosi z Polnocy wzieli za morde tych z Poludnia i zrobili jeden kraj. Miales kiedys okazje pogadac z tymi z poludnia i poznac ich opinie na temat tego slynnego zjednoczenia Wloch?
  No tak znamy przyczyny I wojny - niemiecki militaryzm.  A w tym czasie Brytyjczycy gotowalo Burom herbatke w Afryce, a Francuzi cywylilzowali Algierie (nawet juz po II wojnie niezle im szlo, bo jak czytalem wspomnienia francuskiego oficera wywiadu, ulubiona forma cywilizowania tubylcow walczacych o niepodleglosc bylo podlaczanie im akumulatora na jaja, przepraszam Panie, ktore czytaja)...ehheh..ten swiat to chyba nie jest zbudowany na zasadzie zli Niemcy i reszta dobra, cywilizowana jasna strona mocy? Czy Ty faktycznie tak to widzisz?

 51. Strony