Rodaku Hitlera, potomku Goeringa, wnuku Hoessa, kuzynie Goebbelsa na kolana przed Europą i Polską!

Prześlij dalej:

Coś tam ostatnio nasmarował Niemcu w „Berliner Zeitung”? Nigdy nie rozumiałem języka szatana, ale translator podpowiada, że miałeś czelność przestrzegać Europę przed zagrożeniem. W tej kwestii jesteś fachowcem, praktykiem od wieków, żaden naród nigdy tak nie zagrażał i nie zagraża Europie, jak twoi pradziadowie, ojcowie i twoje przyszłe prawnuki. Powiadasz Niemcu, cytując stare frazy Goebbelsa, że Polska z Węgrami są gorsi od arabskich fanatyków podcinających gardła chrześcijanom? Powtórzę, znasz się na rzeczy, ale gadasz jak kroniki w 1943 roku, gdy się spod Stalingradu twój stryj i kuzyn wycofywali na z góry upatrzone pozycje. Przypomnę ci czym jest zagrożenie, czym jest fanatyzm, czym jest ludobójstwo nacjonalistów, które potem przezwałeś „nazizmem”, żeby świat zapomniał o twojej niemieckiej zbrodni. Od 1914 do 1918 roku zrobiłeś Niemcu pierwsze podejście do nowego porządku w Europie, 30 milionów ludzi przypłaciło to życiem. W 1917 w Belgii przeprowadziłeś Niemcu pierwsze próby masowego trucia ludzi gazem musztardowym, potem doprowadziłeś tę technikę do perfekcji, przy użyciu Cyklonu B. Po I Wojnie Światowej Europa zabezpieczyła się przed twoimi zbrodniami i zwróciła wolność narodom, które przez stulecia próbowałeś eksterminować i nazywałeś bękartami. W latach 30-tych ubiegłego wieku podpaliłeś własny parlament, w demokratycznych wyborach wybrałeś sobie psychopatycznego sadystę na wodza i zarządziłeś władzę rasy panów, potem zacząłeś nękać sąsiednie narody. Niemieccy naukowcy zaczęli mierzyć podludziom czaszki i krzywiznę nosa, tak niemieccy nordycy odsiewali „zwierzęta” od panów świata. Brunatni siepacze wznosili prawicę w górę i pozdrawiali największego NIEMIECKIEGO zbrodniarza, jakiego poznał świat.

W ramach pokojowych rozwiązań zająłeś Austrię, potem Czechosłowację. W 1939 roku niemiecki ludobójca Hitler porozumiał się z bolszewickim ludobójcą Stalinem i podzielili Europę na pół. Parę miesięcy potem spuściłeś Niemcu bomby na Polskę, żeby odzyskać „wolne miasto Gdańsk”. Nie koniec twoich niemieckich „porządków”. Zagrabiłeś Paryż, podpalałeś Londyn, w Polsce wybudowałeś obozy śmierci, gdzie gazowałeś, paliłeś i rozstrzeliwałeś. Twoimi ofiarami byli Słowianie, Żydzi, Cyganie, kobiety, starcy, dzieci. W 1944 roku dokonałeś kolejnej zbrodni, w zemście za walkę, którą podjęła podziemna armia Polski, wymordowałeś setki tysięcy cywili, podpaliłeś Warszawę i zrównałeś z ziemią. Przegrałeś wojnę i uciekając jak szczur grabiłeś Niemcu wszystko, co ci wpadło w ręce, resztę taranowałeś czołgiem. Zrzuciłeś mundur esesmański, zdjąłeś czapkę gestapo i zacząłeś lamentować, że tylko wykonywałeś rozkazy? Jakie rozkazy? Tatuowałeś Niemcu „polnische schweine” numerami, w swoim niemieckim porządku, karmiłeś pomyjami, gwałciłeś, topiłeś w błocie, wrzucałeś do dołów, wyrywałeś złote zęby, z włosów pomordowanych robiłeś materace. Katowałeś dzieci w zbrodniczych laboratoriach „medycznych”, planowałeś eksterminację całych narodów i ras ludzkich. I co ty tam niemiecki potomku ludobójców nasmarowałeś w „Berliner Zeitung”? Co miałeś czelność napisać o Polsce i Węgrach, rodaku Hitlera, potomku Goeringa, wnuku Hoessa, kuzynie Goebbelsa? Znów ci mało przestrzeni życiowej, znów chciałbyś ostatecznie rozwiązać jakąś kwestię?

Strony

101788 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

93 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  niestety gospodarzu..ONI sie nie odpieprzą!!!!!...jest cos takiego w psychologii co bodajze nazywa sie falszywe ego..badz tez falszywe poczucie winy....tego co juz sie stalo cofnac nie mozna..niemiec takich jakie znalismy juz nie ma...kwestia czasu jest to kiedybsynowie proroka wyjda tysiacami na miasto z nozami do kebaba..albo w protescie braku kobiet chcacych uprawiac seks..albo w protescie p-ko "warunkom mieszkaniowym..lub wysokosci socjal hilfe...straszne jest to co pisze..ale taki bedzie koniec historii..przykre i straszne jest to ze okaze sie jednak ze islam okaze sie nieporownywalnie gorszy niz "nazizm"..choc to tylko jego "inna wersja"z reszta to co zrobili..zostanie z nimi do konca istnienia swiata..i to jest dopiero ciezar nie do uniesienia dla kazdego narodu przez wszytskie pokolenia....
  p.s.
  troche nie rozumiem wysuniecia kandydatury na sedziego mec.P.Pszczółkowskiego...od 1-szej chwili jegomosc mi zaimponowal...elokwencja i logika w referowaniu "sledztwa" na konfach zespolu antoniego..kto go zastapi??zawsze marzylem o tym by zobaczyc jak referuje cos z mownicy sejmowej..a doktorowa1metrodszpadla im bardziej slucha tym bardziej blednie...

 2. Panie Piotrze, mam ja swoje lata . Wolną prasę , jako młodzian z rąk kolporterów musiałem wyszarpywać, bym później dzięki ich poświęceniu, móc znaleźć ją już w oficjalnych dystrybucjach a dzisiaj, w postaci wolnego słowa w internecie. Pierwszy raz w życiu, nie jest to żadna przesada, po przeczytaniu felietonu, popłakałem się jak bóbr. Niech to będzie moim całym komentarzem. Jest Pan jedyny Panie Piotrze, po Panu długo długo nikt. Większość Ojców takich Synów Narodu jak Pan, wymordowano nam w Katyniu . To że po Panu nie ma już nic, to nie tylko wina Pańskiego talentu, to wina tych, którzy zabrali nam ...tamtych...

 3. "Młodym" ja i wiele nie pamietam, historii tak naprawdę dopiero się uczę.
  Ponieważ nie potrafię też wyrazić tego słowami, bardziej czuję, ale widzę też doskonale, co nas w codziennej przestrzeni otacza, jak mało Polski w Polsce pozwolę sobie podpiąć się pod Wikromi.
  I podziękować. 

 4.  Widać że ten Pański tekst powstawał w ogromnych emocjach.
  Ręce aż się zaciskają w pięści ze złości.
   Nie mam takiej weny jak Pan, ja bym im dużo więcej ku**w i innych "ciepłych słów" powsadzał.
   Któryś z brytyjskich polityków powiedział że Niemców powinno się bombardować "profilaktycznie" raz na 50-siąt lat.

    Serdecznie Pana Pozdrawiam

 5. Tam temu pismakowi sie niezle oberwalo... 29 komentarzy, ani jednego, ktory by go popieral.

 6. Dzisiaj POlksdojcze w Polskim Sejmie walą w pulpity niczym Chruszczow butem i drą mordy jak opętani.
  Odzew na paszkwile w Berliner Zeitung?

 7. Pod tym artykulem w Berliner Zeitung nie ma ani jednego komentarza, ktory popieralby opinie tego pismaka.
  Wrecz sami Niemcy pisza, ze z zazdroscia patrza na Polakow, ktorych politycy bronia wlasnego narodu!
  Berliner Zeitung mozna zrownac z Gazeta Wyborcza.

 8. To raczej taki tabloid żyjący tanimi sensacjami, typu potajemne małżeństwo gwiazdy "Harry'ego Pottera" albo kolejna adopcja kolejnego dziecka przez Angelinę Jolie. Estetycznie i graficznie także ziszczenie koszmarnego snu. Nigdy nie kupowałam, bo się wstydzę, ale czasem czytam ludziom przez ramię w tramwaju.

 9. Jestem za pogłębieniem ODRY !! Jak islamiści u niemaszków zaczną obcinać nożami do kebabów  tępe niemieckie łby to będą,uciekać w naszą stronę .!Niemcy a szczególnie czerwona ANGELA urządzają sobie zbiorowe samobójstwo .Im się popier..o zbiorowe samobójstwo z seksem zbiorowym .Tylko w tym pierwszym przypadku lepiej zostać pominiętym...
  Niemiecka głupota po wyborach swoich przywódców jednak się POTWIERDZA .To dlaczego My mamy płacić za brak rozumu  Angeli Merkel.
  A prawa POLAKÓW w Niemczech powinny być takie jak Niemców w POLSCE , to następny temat do załatwienia .

 10. Niemądry pomysł z tym pogłębieniem Odry, bo niektórzy z "uchodźców" przepłynęli całe Morze Czer^^^Śródziemne - bez porównania głębsze - i mają praktykę w desantowaniu się.
  Nie zmienia to faktu, że jestem za skutecznym zabezpieczeniem granic - wszystkich, choć rzeczywiście zachodniej jak najszybciej. Dodatkowo trzeba wdrożyć program azylowy dla bogatych uchodźców z zachodniej Europy: może coś na kształt giełdy czy licytacji określonej liczby azyli.

 11. Strony