Przestępca w obronie „państwa prawa” – wizytówka najgorszego sortu autorytetów RP III

Prześlij dalej:

Kwestią czasu było, kiedy odnotujemy typowe połączenie cech charakteru i dorobku życiowego najnowszego autorytetu moralnego i prawnego RP III. Niestety nie nazwę go po imieniu, bo nie mam pojęcia z jakiego paragrafu dostał prawomocny wyrok i podejrzewam, że może to być wyrok karny. Wiadomo jednak jaki KOD go wydał i o jakiego Lenina tej rewolucji chodzi. Prawidłowość namaszczania wodzów ludowej demokracji jest tak rozpoznawalna i charakterystyczna, że nie można się pomylić. Jeśli RP III na autorytet moralny i naukowy, w zakresie stosunków polsko-niemieckich, wyznacza odpowiedniego człowieka, to wiadomo, że będzie nim nieuk tytułowany profesorem, który cudownie został wypuszczony z obozu Auschwitz, ponieważ się przeziębił. Gdy RP III potrzebuje legendy największego społecznego ruchu protestującego przeciw komunie, to idealnym kandydatem okazuje się kapuś komunistycznej służby bezpieczeństwa, do tego kabotyn i analfabeta. O ile powstaje zapotrzebowanie na obiektywnego i apolitycznego dziennikarza mediów publicznych, z całą pewnością na cokół załapie się Tomasz Lis i w tym przypadku nie będę postaci charakteryzował, imię i nazwisko mówi samo za siebie. Na pierwszego filantropa i krzewiciela miłości ponad polskimi podziałami, nie ma w RP III lepszego od manipulatora o mentalności cinkciarza, który oszukuje dzieci i dorosłych, a oponentów nie tylko miesza z gnojem, ale używa wobec nich agresji fizycznej. I taki dalej i tak dalej, aż dojdziemy do idealnego obrońcy państwa prawa oraz aktywisty działającego na rzecz praw kobiet.

Kto byłby idealny na tym stanowisku. Z przedstawionego schematu wiemy, że w żadnym razie nie może to być typ, który nie łamie prawa. Nie ma też mowy, aby mógł być to mężczyzna, co się zowie, wierny, dbający o żonę i dzieci. Aby uzupełnić wakat na stanowisku obrońcy demokracji, państwa prawa i praw kobiet, trzeba w RP III poszukać szytego na miarę autorytetu. Niech to będzie rozwodnik, porzucający żonę z trójką dzieci. Niech on ma zasądzone alimenty i rzecz jasna tych alimentów nie płaci. Jego długi wobec własnych dzieci muszą przekraczać najmniej 80 tysięcy. Na obrońcy państwa prawa z całą powinny ciążyć prawomocne wyroki sądu, najlepiej karne, a na jego koncie bankowym koniecznie posadzić komornika. Gotowe! Tak przygotowanego wojownika o nowoczesne i świeckie państwo wysyłamy do boju! Co ma być jego zadaniem? Sięgnijmy do niezawodnego kanonu. Przebierzcie mi tego kota w zająca albo nie, przebierzcie go za babę i żeby on się przepasał wstęgą ojca walczącego o swoje prawa. Każcie mu uciekać na strony internetowe, gdzie będzie walczył z uciskiem samotnych matek z dziećmi. Czy dzieci mnie słyszą? Dzieci ogolić do gołego, z każdego grosza, ojca posadzić na Harleyu i niech on ucieka na prasłowiańską gruszę, gdzie znajdzie schronienie przed złymi językami. Otoczyć autorytet wieńcem dziennikarzy TVN, GW i pozostałych europejskich mediów i nie pytać, o nic nie pytać, sugerować odpowiedzi jak bardzo w opinii uciekiniera z państwa policyjnego, zagrożone jest państwo prawa.

Strony

35076 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

19 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  J.M.Rymkiewicz napisal po sobotnim kwietniowym poranku tu cyt.."ze to co sie rozerwalo to sie juz nie skleji"...tu nie ma co dupcyc o demokracji tylko wyciagac te swinie z mieszkan JEDNEGO O DRUGIM!!! nawet i o 4tej rano.nawet przy asyscie smutnych panow...na jednego-jego kwity kampanijne..na 2giego-normalnego komornika (choc przydalby sie taki co to rolnikowi traktor zwinął z pod chaty..a samotnej matce komornicza swinia (bo to zla kobieta byla) zabrala nawet sloiczki z kompotem dla corki) ..pokazac im czym jest SYSTEM  ktory SAMI stworzyli...za łeb wywlec do wiezniarki i wyzwiezc na "wydobywczy" ze 3 miesiace..
  ŻARTY SIE SKONCZYŁY!!!juz cadyki z nju jork tajmsa zaczynaja popierdywac o tym ze "rzad polski na czele z prezydentem w imie DEMOKRACJI winni zrobic to i tamto"...ze juz o tych cwokach z eurokolchozu nie wspomne...TO SIE nie moze skonczyc wesolym oberkiem!!!
  p.s.
  zmieniam osobistą narracje... :
  -bez kryterium ulicznego raczej sie NIE obejdzie...

 2. avatar

  Nie trzeba wyciągać nikogo o czwartej, bo zaraz będzie, że gestapo. Niech zeżre jajko i normalnie z roboty wyprowadzić, przy świadkach. Trza zacząć wsadzać złodziejo-zdrajców i robić porządki powoli, bo to ujadanie się nie skończy. Pranie brudów na zewnątrz skończy się bratnią pomocą. Podobnie jak ganianie Murzynów po ulicach.

 3. to niezły prezent pod choinkę.

 4. A co jak SN nie uzna ważności wyborów, więc trzeba będzie ogłosić nowe i wtedy TK zdelegalizuje PiS. Oprócz szabel w Sejmie, potrzeba uczciwych sędziów, a nie nierejestrowanej agentury WSI, która nie dopuści do aresztowania kogokolwiek - przykład reprezentatywny : Jan Bury. I "szable" muszą być policzone w resortach siłowych.

 5. avatar

  Zanim się to wszystko spierdzieli byłoby dobrze żeby przestępcy napisali sobie nowy Kodeks Karny. Ten jest do doopy, źle ich traktuje.

 6. Idąc z dotychczasową linią obrony w reducie TK i sposobem rozumienia prawa przez tych geniuszy mogę sobie wyobrazić, że Sąd Najwyższy może np. wydać orzeczenie, że :WYBORY są WAZNA, a TYLKO GŁOSY ODDANE na PIS są NIEWAŻNE. Dlaczego? Otóż uniewaznienie wyborow nie wchodzi w rachubę, ponieważ PiS ma obecnie monopol władzy. Dlatego w szybkim tempie przygotuje nową ordynacje wyborcą gdzie będzie:
  1/ Publiczne liczenie głowsów.
  2/ Kamery w lokalach wyborczych.
  3/ Szklanne urny wyborcze.
  4/ Na każdym etapie obliczanie głosow będzie na oczach kamer i "gawiedzi".
  5/ TVP będzie juz TNV ale jako N= narodowa.
  W takim przypadku dla obecnej opozycji będzie to juz katastrofa, ponieważ PiS i KUKIZ15 zdobęda większość konstytucyjną. Tylko interwencja z zewnątrz może wywrócic ten układ, dlatego targowica uwija się jak w ukropie.bo czasu mało. USRael gotuje się do konfliktu z Chinami i chce mieć tutaj porzadek, a jak uczy historia porządek w tej części Europy jest kiedy pomiędzy wschodem a zachodem jest państwo polskie. Tak jak żydzi sa osią historii, tak polska jest zwornikiem historii. Bez megalomani Polska nie jest nieważnym państwem na świecie. Jest państwem, które swoją geopolityką, historią i cywilizacja oddziaływuje na wiele aspektów  dawnej i dzisiejszej historii. Dlatego jest tak znienawidzone przez wrogów, którzy od 1000 lat usiłuja ja unicestwić. Widoczne plany Boga wobec Polski nie są zbierzne z jej wrogami :)

 7. Ale trudno byłoby zdelegalizować 2/3 parlamentu (chyba że zamierzają też zdelegalizować 2/3 posłów, a nie tylko partię) prezydenta i rząd bez obalenia państwa z całkiem sporym poparciem. Chociaż biorąc pod uwagę kto jest prezesem Naczelnego Trybunału Narodowego.... Jeśli TK z poparciem KRS zdecyduje się na otwartą wojnę z parlamentem, zapewne zostanie zdelegalizowany.

 8. Nie ma rady, szefem koda zostanie Lis. Przelew od Sorosa widocznie nie dotarł do adresata.

 9. wart tej całej ujadającej hałastry,zarobiony przy kodowaniu 20 godzin na dobę,tak ,że robotę rzucił i bidaka musi kobieta utrzymywać. Tylko coś mi się wydaje,że on do pracy się nie garnie,by dzieciom za dużo nie dać,a na domiar złego, nie chce chyba dopuścić,by państwo dało jego dzieciom po 500,taki tatulek...

 10. avatar

  Bez JOW nie będzie można takiego rezultatu w parlamencie osiągnąć, a posłowie są wzorcami.

 11. Parada Trybunów Ludu II PRL: Bolek, Andrzej Hadacz, Henryka Krzywonos, Joanna spod krzyża, Jowita Kacik, Mateusz Kijowski i Andrzej Rzepliński, Tomasz Lis, Monika Olejnik.

 12. avatar

  przedstawia cel ostateczny projektowanych (i obserwowanych) zmian kulturowych

 13. Pisałem, pisałem ! Lałem wodę na gorące łepetyny. Autor był pełen hura optymizmu, że teraz to pójdzie, że zmiany nadejdą jak wiosna po zimie. Ja swoje, że jądro ciemności ma siłę diabelską i jej będzie używało na rozmaite sposoby. Pisałem lat temu 3-4 że Targowica i zdrajcy szykują piąty i ostatni rozbiór Polski. Brali mnie za wariata. No cóż przykro patrzeć jak idzie rezonans z CNN-u, już samego Obamę proszą o interwencję przeróżni pismakowie z Kominternu. Sprawa i sytuacja jest poważna jak cholera, nie ma stosownej przeciwwagi dla pętli założonej na szyję Polaków. No bo co – Rosja ? Kto inny ? Chiny ? Wydaje się dość oczywiste aby pójść w tę stronę, rozpieprzyć układ i konstelację zmowy i czerwono bankierskiej zarazy. Oni sorosowie upatrzyli sobie dojną krowę, która im się wymyka z orwellowskiej zagrody. Mają tu swoje kanalie szkolone za sowieta i nimi działają. Jak się to skończy nie trudno przewidzieć. Dość powiedzieć i pomyśleć, zadać pytanie na ile realnie Jarosław ocenił sytuację, na ile realne było lub jest wydanie wojny wszystkim na raz i wygranie. Strategja ! Może zabrakło układu z międzynarodowymi złodziejami na warunkach, będziecie doić tylko wtedy gdy będziecie cicho jak my będziemy załatwiać swoje porachunki. Oczywiście traktowany jako etap koniecznej taktyki. Nie wiem. ? Potrzeba informacji, których zwykli zjadacze chleba nie mają. Wiadomo jedno, świat jest w łapach kilkunastu cwaniaków, wykorzystujących dawną sieć sowieckiej agentury, towarzyszy z Międzynarodówek, Kominternów i innych podobnych cholerstw żeby tę obłąkańczą machinę poruszać i kontrolować. Gdy zagrożone są ich nteresy nie cofną się przed niczym. Wywołają wojnę, pchną ludzi na ulicę do wzajemnego mordowania się. Nad Polską mamy diabła z czerskiej, któregośmy sami wpuścili w nasz dom, i który faktycznie rządzi tym krajem od 25 lat pospołu z czerwonymi bandytami. Naszym zadaniem jest na nich zapie….ć i nie pytać o nic.

 14. Gintrowski o Petru, Gintrowski prorok,

 15. "No co ty tato". Kreuje się tam na ojca poszkodowanego, sam nie wiem przez kogo, bo kreacja jest dość  długa i nie mam ochoty tego drążyć, powiedzmy, że poszkodowany przez system.
  Teraz uwaga, najlepsze, mottem jest "być ojcem mimo wszystko". 
  Ostatnio okazało się, że pracował przez dwa lata w PZPN, jako informatyk, miał więc jakieś dochody, mógł płacić te alimenty, gdyby oczywiście tylko chciał. 
  Zadziwia mnie bierność komorników, bo dłużnik, o ile ma wyrok złożony u komornika zasądzający alimenty, ma obowiązek informowania o podjęciu pracy. Jeżeli tego nie robi, to znaczy, że unika płacenia alimentów, a na to jest paragraf w kodeksie karnym. 
  Poseł Kierwiński, ten buc od Kłapaczki, zapytany: co sądzi o niepłaceniu alimentów przez Kijowskiego, odrzekł, że to jego prywatna sprawa. Pomyślmy przez chwilkę, gdyby to ktoś związany z PiS-em nie płacił alimentów? 
  Czy naprawdę w III RP nie ma żadnych autorytetów? Są tylko produkty czekoladopodobne?

 16. Po odkurwieniu mediow ( strasznie ten proces powolny ) , trzeba dokladnie "zarchiwizowac" przeszlosc tych wszystkich nowoczesnych demokratow i podac do publicznej wiadomosci ich dokonania !

 17. mówiąc , że z kryminalistami się nie dyskutuje, tylko wsadza do więzienia; ale tu nie chodzi o te max. 10% "nowej elyty' narodu, tylko o pozostałe 30-40% zaczadzonych propagandą lemingów i zwykłych ludzi - jak ich przekonać  do polskiej racji stanu
  tak czy owak, to co się stało i dzieje w Ojczyźnie uważam za cud - wbrew wszelkim okoliczno.ściom i przesłankom przebijamy się ku normalości

 18. to reszta zacznie się usmiechać, a może nawet i myśleć.

 19. "Obywatelki i obywatele Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej! Zwracam się dziś do Was jako żołnierz i jako szef rządu polskiego. Zwracam się do Was w sprawach wagi najwyższej. Ojczyzna nasza znalazła się nad przepaścią. Dorobek wielu pokoleń, wzniesiony z popiołów polski dom ulega ruinie. Struktury państwa przestają działać. Gasnącej gospodarce zadawane są codziennie nowe ciosy. Warunki życia przytłaczają ludzi coraz większym ciężarem. Przez każdy zakład pracy, przez wiele polskich domów, przebiegają linie bolesnych podziałów. Atmosfera niekończących się konfliktów, nieporozumień, nienawiści ? sieje spustoszenie psychiczne, kaleczy tradycje tolerancji."(Jaruzelski za grobu)

 20. Strony