Przeproś Jerzego O. za samolot i pier…l się, bo będziesz miał w d..ę, jak w Auschwitz

Prześlij dalej:

Jako weteran sal sądowych widziałem już tyle rzeczy, że dzisiejszy nieprawomocny wyrok szczerze mnie zaskoczył. Byłem przekonany, że Jerzy O. za pozew otrzyma od sądu 200 tysięcy złotych zadośćuczynienia i przeprosiny w New York Times. Z kolei Matka Kurka za bezczelność w postaci pozwu wzajemnego dostanie 134 dni prac społecznych z zamianą na areszt. Stało się inaczej, Jerzy O. dostał od sądu 600 złotych i przeprosiny… w Gazecie Polskiej oraz Gazecie Wyborczej. Za co? Matka Kurka napisał, że Jerzy O. olewa wszelkie pytania na temat finansowania WOŚP, narusza ustawę o informacji publicznej i dopóki będzie to robił, zasadne jest pytanie, co się stało z biletami wrzuconymi do puszki. Ten artykuł znajduje się tutaj i jest w nim wyraźnie powiedziane:

Treść tego dokumentu można interpretować również i tak, że to Złoty Melon przekazał bilety na licytację, ale wtedy mielibyśmy do czynienia z innym oszustwem, czyli przywłaszczeniem, bo sama WOŚP pisze jak było http://www.wosp... Czas najwyższy, żeby Owsiak przestał kłamać w dokumentacji i pokazywał spójne informacje, do tego momentu każdy ma prawo do interpretacji i pytań, co jest faktem?

Sąd w trakcie postępowania twierdził, że napisałem: „Jerzy O. jest złodziejem i ukradł bilety”, a w wyroku był już dyplomatyczny i nakazał przeprosić Jerzego O., za to, że Matka Kurka kategorycznie stwierdził, jakoby Jerzy O. wziął sobie bilety i poleciał do USA.

Strony

62451 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

54 (liczba komentarzy)

 1.  "„pierdol się”, „będziesz miał w dupę”, porównania do zapachu komór Auschwitz, zbrodni stalinowskiej, zbrodni katyńskiej i komunistycznej, ponieważ… w ocenie Sądu to w żaden sposób nie narusza dóbr osobistych Matki Kurki"

  Ta sędzina była pijana?

  I kto jeszcze wątpi że "mafii sędziowsko - prokuratorskiej " (jak mówił Kukiz) nie ma?

  PIS niech robi z nimi porządek "WSZYSCY" sędziowie WON!

 2. Pora potraktować tak jak "głucha komuna " traktowała żołnierzy służby zasadniczej. W nagrodę wysłać tych z Legnicy do Białegostoku, tych z Białegostoku do Koszalina, a z Koszalina do Tarnowa. Tych bardziej "rozgrzanych", z większa ilością energii częściej relokowac i w końcu nastąpi zmęczenie materiału. A sędziowie poddadzą się praworządności.

 3. avatar

  no cóóż...sprawiedliwosc jaka jest kazdy widzi..ja bym na miejscu gospodarza nie wykonał wyroku sądu..niech naślą komornika..A PIES ICH J..Ł!!!...jak mawia G.B!!!!...bez wywrocenia wszystkiego do gory nogami nic sie nie zmieni...jesli tak panstwo reprezentanci palestry dbaja o interes spoleczny..to powolanie nowej komisji w/s sobotniego kwietniowego poranka tez w zasadzie nie ma sensu..bo i tak koniec konców wszystkich PO tamtej stronie uniewinnią od wszelkich zarzutów...i nie tylko za to..za wzystkie inne afry tez..rece opadają...

 4. Chwilowo nie ma takiej opcji mimo slow Jaroslawa Kaczynskiego o Owsiakowym "robta co chceta".

  JEDYNA OPCJA to APELACJA oraz SZUM MEDIALNY o tym ze:

  1. sedzina sie nie znala na internetach ale zasadzila cos tam cos tam czyli przeprosiny w internetach wlasnie (sprawdzala stawki?)

  2. laskawie odstapila od kary finasowej zasadzajac przeprosiny za 2 MILIONY ZLOTYCH i o tym jak sie maja 200 kawalkow ktore chcial Owsiak do 2 milionow bo wg mnie jest to RAZY 10!

  3. co na to Owsiak? mam na uwadze koszt przeprosin? czy nie uwaza tego za wyrok smierci na Matke Kurke i jego rodzine w kolejnych kilku pokoleniach? czy sprawia mu to radosc?

  4. dlaczego akurat u Czerskich? bo zbiednieli ostatnio?

  5. zrobic z tego sprawe polityczna! III RP kontra IV RP oraz w jaki sposob zamyka sie usta tym ktorzy zadaja niewygodne pytania

  6. na samym dopiero koncu pompowac temat swiety Jurek stoi ponad prawem i nie chce pokazac kwitow itd itp bo tym zajmuje sie Matka Kurka

  Podpowiadam Matce Kurce kolekcjonowanie hejterskich wpisow jakie pojawiaja sie pod artykulami - przydadza sie w sadzie w kontrze do "krzyczeli za mna zlodzieju na ulicy"...

  Z naszej strony = ze strony forumowiczow CIAGLY PRESZING na media prawicowe zeby sie ta sprawa zajely od samego poczatku czyli od tej chwili a nawet od wczoraj!

  Moze jakas petycje ktos skleci?

  Pomijajac wszystko inne (sama sprawe a wlasciwie 2 sprawy, wyrok itd.) to kara jest razaco niewspolmierna do rzekomej moim zdaniem winy. Hanba!

  No i klikajcie w abonament zebraczy bo sprawy sadowe to sa koszta i bez prawnika sie dalej nie obejdzie. Mam duzo duzo mniejsze doswiadczenie sadowe niz Matka Kurka ale zawsze walczylem sam i jednego sie nauczylem: "cywila" nawet otrzaskanego z kodeksami kazdy sedzia dowolnie zgasi a prawnika bedacego na sali juz nie tak latwo. Poza tym porady prawne rowniez kosztuja.

  Jest srogo. Trza dzialac.

 5. Odnośnie ewentualnych przeprosin. Czytam, że chodzi nie o Gazetę Wyborczą a o gazeta.pl i rozumiem, że forma i czas nie zostały doprecyzowane? Dlatego może wystarczyć baner o minimalnej wielkości na najkrótszy możliwy czas publikacji - np. na 1 godzinę. Baner z jednym zdaniem może przenosić do kontrowersje.net z pełnym tekstem. To nie muszą być duże koszty. 

 6. rzeczą wtórną, oczywiście dolegliwą, ale tu chodzi o zasadę. Na własne uszy słyszałem o "zapachu Auschwitz".

 7. avatar

  Nie napisałem o tym, ale skecz polega na tym, że zgodnie z wyrokiem sądu to ma wisieć przez 14 dni na stronie głównej gazeta.pl, a format to połowa A4.

 8. Zerknąłem w cennik gazeta.pl i 14 dniowa reklama przy dużych formatach to koszt ok. 2 mln zł.

  http://reklama....

 9. Nie powiem co o tym myślę tylko dlatego, że musiałabym użyć w jednym zdaniu wszystkich istniejących w ojczystym języku wulgaryzmów.

 10. chyba faktycznie nie ma zbyt dużej praktyki w internecie i  fajzbuku. Nic tylko apelacja, we Wrocławiu.

 11. Strony