Program niesie Grześ przez wieś

Prześlij dalej:

Złośliwy ciemnogród i propaganda państwa policyjnego, nieustannie i faszystowsko zarzuca PO-KO Koalicja Europejska brak programu. Jest to typowa Białoruś i putnizm, a także bez wątpienia „polexit”, gdyż… PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS cofa nas o pięćset lat do ery dinozaurów. A Kaczyński, Kaczyński, Kaczyński, Kaczyński, Kaczyński, Kaczyński, Kaczyński, Kaczyński, Kaczyński, Kaczyński, dzieli Polaków, szczuje mniejszości, nie odbiera awizo i ma ochronę, zamiast dać 1000 zł nauczycielom.

Lider PO-KO Koalicja Europejska postanowił zmienić ten wypaczony i niesprawiedliwy obraz rzeczywistości i raz na zawsze zerwać z wizerunkiem PO-KO Koalicja Europejska, w którym nie przewidziano żadnego merytorycznego programu. Dziś we Wrocławiu Grzegorz Schetyna zaskoczył wszystkich malkontentów i szukających dziury w całym niedowiarków. W swoim burzliwym przemówieniu zapowiedział, że od tej chwili wszystko w Polsce będzie wyglądało inaczej, bo…

PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS cofa nas o pięćset lat do ery dinozaurów. A Kaczyński, Kaczyński, Kaczyński, Kaczyński, Kaczyński, Kaczyński, Kaczyński, Kaczyński, Kaczyński, Kaczyński, dzieli Polaków, szczuje mniejszości, nie odbiera awizo i ma ochronę, zamiast dać 1000 zł nauczycielom.

Na potwierdzenie nowego kierunku działań, wspartego jasno sprecyzowanym horyzontem politycznego sukcesu, Grzegorz Schetyna wprowadził dwie kolejne innowację, nadające ton debacie publicznej. Już w poniedziałek PO-KO Koalicja Europejska złoży wniosek o wotum nieufności dla „pisowskiego” ministra. Szach! Zaraz potem PO-KO Koalicja Europejska nie spocznie dopóki PiS nie rozliczy wszystkich afer. Mat!

W obozie PiS zapadła głucha cisza i kompletna konsternacja. Dwoma ruchami wyprzedzającymi Grzegorz Schetyna porozstawiał sztab PiS jak pionki. Gambit Schetyny w ułamku sekundy przebudował polską scenę polityczną i zmienił trendy, co zobaczymy w najbliższym, zamówionym wcześniej, sondażu IBRIS. Wielką tajemnicą Grzegorza Schetyny pozostaje tylko to, które afery PiS ma rozliczyć:

Strony

Źródło foto: 
13644 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

3 (liczba komentarzy)

  1. a PSL żąda 4 dni pracy w tygodniu i gratisowych wycieczek na Księżyc w weekendy+ dla każdego chłopa (po litrze), A co na to bydło, trzoda i inne zwierzaki?

  2. I jeszcze w dodatku programu w tv pt. Rolnik szuka męża...

  3. 43. Podpisanie deklaracji w Terezinie przez Bartoszewskiego . . . . jakoś dziwnie się zapomina kto i kiedy to podpisał!

  4. Strony