Prześlij dalej:

Nie będę ukrywał, że sytuacja Prawdziwych Europejczyków nie jest łatwa. Z jednej strony krwawy reżim PiSu zaczął wyprowadzać Polskę z Europy, z drugiej w obozie Prawdziwych Europejczyków chaos i zamieszania a po trzecie - brak jednego źródła etapów mądrości co powoduje, że Prawdziwi Europejczycy nieraz nie wiedzą jak mają myśleć. Ogólnie sytuacja nie do pozazdroszczenia i nie widać nawet nikłego światła w tunelu.  

Jako osoba pełna serca i miłosierdzia nie mogę pozostawić tak braci Europejczyków zagubionych niczym małe dzieci na dworcu. Przygotowałem mały poradnik w formie hasłowej by wiedzieli jak mają myśleć, który to tekst mogą sobie wydrukować i włożyć do kieszeni by posiłkować się w chwilach moralnego zwątpienia i zmasowanego ataku kaczystowskich siepaczy. Zaczynamy!

Arabowie - (patrz uchodźcy) przybysze z dalekich krajów, którzy mają u nas prawo żyć według własnych reguł i nie możemy im w tym przeszkadzać z racji szacunku do kultury (patrz multi-kulti). Mają oni prawo żyć na nasz koszt, budować nowe meczety i możliwość do adekwatnej odpowiedzi gdy ktoś narusza ich standardy (np. jedzenie wieprzowiny czy też odkryta łydka u kobiety)

Czesi - nasi bracia Słowianie, których musimy cały czas przepraszać za zajęcie Zaolzia w 1938 r.

Euro - jedyna waluta, jakiej Prawdziwy Europejczyk się nie brzydzi. Powszechnie wiadomo, że złotówki to obciach, wstyd i kołtuństwo. Polskojęzyczny region Unii Europejskiej (patrz Unia Europejska) powinien jak najszybciej zastąpić obleśnie złotówki postępowym euro.

Gazeta Wyborcza - krynica mądrości, źródło objawień i wyrocznia dziejów. Ostatnimi czasy nieco poobijana przez siepaczy z PiSu ale nadal jest naszą latarnią i obiektem westchnień.

Litwini - nasi bracia z północnego wschodu. Należy ich bardzo szanować i nie czepiać się bo jesteśmy winni zajęcia Wilna za co musimy cały czas przepraszać.

Multi-Kulti - jedyna słuszna europejska ideologia co której to chcemy dążyć, ale nie możemy bo nie pozwala nam krwawy PiS. Nie do końca jeszcze wiemy dlaczego to jest europejskim ideałem ale Gazeta Wyborcza (patrz Gazeta Wyborcza) z pewnością nam to wkrótce wyjaśni.

Niemcy - nasi bracia Germanie. Prawdziwi liderzy Europy, którzy prowadzą ją ku świetlanej przyszłości. Z racji historycznych doświadczeń wiedzą doskonale jak jednoczyć Europę. Są także naszym adwokatem w Europie za co powinniśmy być im bardzo wdzięczni i nie sprzeciwiać się ich wizji Europy gdyż ona jedynie jest słuszna. Szczególnie zaś powinniśmy przyjmować wszystkich uchodźców (patrz uchodźcy). Wystarczy popatrzeć jak silna jest ich gospodarka dzięki ich obecności.

TVN - telewizyjny odpowiednik Gazety Wyborczej (patrz Gazeta Wyborcza) dla plebsu i w wersji wideo. Pod przykrywką papki dla nowomiejskich bogaczy na kredyt sączy do umysłów odpowiednie treści formatując mniej wyszukane umysły dla większych celów.

Uchodźcy - biedni ludzie, którzy marzą tylko o kawałku dachu nad sobą i misce ciepłej zupy. Dzięki swojej kulturze pozwalają na ubogacanie nas (szczególnie kobiet). Dlatego też należy ich przyjmować do Polski setkami tysięcy co pozwoli nam rozruszać gospodarkę.

Unia Europejska - prawdziwa ojczyzna Prawdziwych Europejczyków. Potocznie nazywana Europą. O niej marzyć, o niej śnić. Jedyna, idealna i ciągle niespełniona bo pachołki kaczyzmu i sługusy Orbana sypią piach w koła euro-postępu. Ale nasz cel jest jasny i dojdziemy tam mimo oporu maruderów.

Strony

5339 liczba odsłon
Obrazek użytkownika piana_pl

Autor artykułu: piana_pl