Polska, Izrael, czas na odpowiedź...

Prześlij dalej:

Mówi się, że Adolf Hitler swoją krwawą polityką przeciwko Żydom przyczynił się do powstania państwa Izrael. Dziś śmiało można powiedzieć, że Żydzi swoimi atakami na dobre imię Polski i Polaków walnie przyczynią się do odbudowy siły i pozycji polskiej endecji. Tylko trochę żal, że kraj Chopina w polityce zagranicznej nie potrafi grać na kilku fortepianach. Rozgrywano i długo pisano nam nuty po rosyjsku, potem po niemiecku, teraz kilku zamorskich wirtuozów pojawiło się na deskach, a gdzie jest Polska i jej suwerenny geniusz? Do tematu polskiego zaraz wrócimy, ale najpierw słów kilka o USA.

https://assets.realclear.com/images/47/473837_4_.jpg

Czy życie polityczne  Ameryki jest naprawdę zdominowane i kontrolowane przez żydowskie lobby? Czy zdajemy sobie sprawę z potęgi tego lobby? Jaka jest przyszłość tego lobby? Na usta zainteresowanych ciśnie się wiele pytań, a próba odpowiedzi na te pytania nie jest obojętna Polakom, którzy pragną Polski niepodległej i suwerennej. Trzeba przyznać, że na dzisiaj syjoniści amerykańscy z ich najważniejszym projektem jakim jest sponsorowanie  istnienia państwa żydowskiego w Palestynie, mimo nadchodzących zagrożeń mają się dobrze.

Świat (i ten polityczny) ciągle się zmienia i dziś lobby żydowskie utraciło część swoich wpływów w Partii Demokratycznej, jednak prawie całkowicie dominuje Partię Republikańską  z administracją prezydenta Trumpa na czele. Dziś w Ameryce za nawoływanie do bojkotu Izraela grożą sankcje. Z kolei Demokraci bazujący na wszelkich mniejszościach (etnicznych, genderowych, etc) poddani są m.in. rosnącym wpływom wyborców związanych z socjalizmem, oraz z islamem.

Ten trend związany ze zmieniającą się  demograficzną kompozycją wyborców logicznie stanowi poważne zagrożenie dla dotychczasowej dominacji obydwu partii przez syjonistyczne  lobby. W ostatnich dniach, tygodniach mamy wiele na to dowodów w Kongresie (Alexandra Ocasio-Cortez, Bernie Sanders, Somalijka z Minnesoty  Ilhan Omar, czy Palestynka z Michigan Rashida Tlaib). Stary establishment Partii Demokratycznej zaczyna mieć problemy z konsekwencjami swoich dotychczasowych pomysłów...

Pamiętajmy, że im bardziej lewica atakuje Trumpa, tym bardziej automatycznie przesuwa się on pod wpływy syjonistycznego lobby. Z kolei dzisiejsza prawica, nurt narodowy i w tej układance populistyczny, związane są  przez izraelskie wpływy z żydowsko-rosyjską mafią polityczną, posiadającą w Izraelu coraz to większe wpływy. W samym Izraelu do tego dochodzą religijni Żydzi, którzy choć również żyją w Izraelu, na wiele sposobów bojkotują to państwo jako twór nieczysty, ateistyczny, nie boski. Jednocześnie bojkotując, szeroko korzystają z jego opieki, świadczeń i ochrony.

Strony

Źródło foto: 
2654 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Jacek K.M.

Autor artykułu: Jacek K.M.

1 (liczba komentarzy)

  1. W tej chwili PiS ma wiele szczęścia. Opozycja jest taka, jak każdy widzi. Wydawałoby się, że zanosi się na kilka kadencji rządów.

    Wiernopoddańczy stosunek PiSu do Żydów jest jedynym czynnikiem, który może spowodować koniec tej sielanki. To będzie coraz bardziej ciążyło PiSowi, aż w końcu przyczyni się do jego upadku. Niestety Żydzi nie zmienią swojego nastawienia wobec Polaków i narracja PiSu będzie coraz bardziej denerwować potencjalnych wyborców.

    Niestety PiS nie pozbędzie się filosemityzmu. Jest to "religia" wyznawana przez jego założycieli, szczególnie Lecha Kaczyńskiego. W dodatku politycy pochodzenia żydowskiego są mocno nadreprezentowani w tej partii.

    Powoli powinniśmy zacząć myśleć o tym, jak urządzić nasz kraj w erze postpisowskiej.

  2. Strony