Polacy: między rosyjską onucą, a obrzezaniem państwa…

Prześlij dalej:

Politycy polewają nas ciepłą wodą z kranu, a tu za oknem szaleje inflacja niesiona halnym ze wzgórz Golan. Okazuje się, że w 1996 r. majątek “ukradziony” przez Polaków zamordowanym przez nazistów Żydom był wart tylko $65 mld, jednak w 2015 był wart już $230 mld, a teraz słyszymy już pohukiwania nawet o $330 mld! Dociśnięty do muru gimnastyką izraelskich władz i protestami Polonii i nowopowstałej Konfederacji rząd PiS podjął się niebezpiecznej roli sapera, aby rozbroić kwestię unowocześnionego bankowego żydowskiego niewypału z II wojny światowej zwanego też S. 447. Tyle w tym dobrego, że rząd przestał ukrywać tę kwestię pod dywanem uroczo mówiąc, że jej nie ma.  Jakby tu powiedzieć, jedno dyplomatyczne splunięcie może naprawdę poprawić wzrok i wyrównać ze swoimi wyborcami krok. A może źle interpretujemy zachowanie znanego izraelskiego architekta? Może to sprawa różnic kulturowych i u nich pluje się ludziom na przywitanie, a my wsioki nie znamy obyczajów ludzi z wyższych kultur (przecież to nie jest dziki kraj) i się głupio oburzamy? Może być tak: im bardziej cię cenię tym bardziej na ciebie pluje, a co ze zdrowiem ambasadora Magierowskiego jeśli “dawca” byłby chory na AIDS i ślina nie była koszerna? Może Magierowski powinien wozić w aucie kukłę? Żydzi na kukłę by nie napluli, są bardzo na nie wrażliwi…

https://tysol.pl/zdj/kafelka/29694

Żydzi ogłosili, że znieważenie polskiego ambasadora to właściwie konflikt drogowy, a nie rasistowski, międzynarodowy i w sumie architekt był ofiarą złego potraktowania go w ambasadzie. Niewdzięcznicy bezwstydnie zapomnieli, że polscy dyplomaci (m.in. Aleksander W. Ładoś, Brno, uratował kilkuset Żydów) w czasie II w.ś. ratowali ich przodków przed zagładą. Aż strach pomyśleć, że w sytuacji podobnego zagrożenia w przyszłości  może z nich nie przeżyć nikt, aby opowiedzieć swoją historię...

Jedno jest pewne, kiedy próbowaliśmy wstać z kolan, napluto nam w twarz. Rząd napiął elegancko muskuły, ale cała para poszła w gwizdek. Może  Polacy powinni uczyć się od Żydów jak bronić interesów własnego kraju. Nie zapominajmy, że premier Bibi Netanjahu niedawno dumnie ogłosił, że Izrael jest państwem żydowskim, dla Żydów. Przeciętny Polak oczekuje, że następny komunikat będzie jednak  mówił o budowaniu muzeów upamiętniających martyrologię Palestyńczyków oraz renowację i opiekę nad palestyńskimi cmentarzami. Ale się rozmarzyłem! Tak to bywa w demokratycznym kraju, dwa narody, jedna ojczyzna, jak mawiał jeden z naszych czołowych polityków...

W sumie to juz nie wiem od czego zacząć, czy omówić maksymalne upokorzenie polskiej strony przez izraelskie czynniki posiłkujące się żydowską diasporą, czy kompletnym brakiem taktu i wdzięczności za wieki opieki i za lata wspierania interesów państwa Izrael np. na forum ONZ.  Cóż w podzięce wylano na nas kolejny kubeł pomyj i nieczystości. Polacy jednak są narodem masochistów, ochoczo nad stawiającym kolejne policzki jak i inne części ciała, byle nie sprawić obciachu i zademonstrować własną godność, za którą polegli nasi najlepsi ojcowie i dziadowie.

Strony

Źródło foto: 
9938 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Jacek K.M.

Autor artykułu: Jacek K.M.

6 (liczba komentarzy)

 1. Jaką można dostać karę w Izraelu za napaść i oplucie goja?

  Z tym Magierowskim to był dar niebios. Możnaby było Żydostwu skopać porządnie tyłek ale kto ma to zrobić, skoro mięczaki w PiS-ie przed nimi pełzają.

 2. avatar

  Polski polityczny rynek jest zafajdany naborzeństwem odprawionym  przy okragłym stole. Wyobraź sobie sytuację w której desygnowany do wielkości ukąsi rękę dawcy...

 3. avatar

  ... "majątek “ukradziony” przez Polaków zamordowanym przez nazistów Żydom"...???
  Szanowny panie, zamordowanym przez Niemców a nie przez nazistów. Czyżby pan wspierał niemiecką politykę historyczną?

 4. avatar

  Ja tylko referuję i przybliżam opinie izraelskich polityków w ich własnej prasie. Nie wierzysz, to poczytaj ...

  Pozdrawiam

 5. "majątek “ukradziony” przez Polaków zamordowanym przez nazistów Żydom".. - Cyt. za E. Kurek, Obwieszczenie z 27 Lipca 1942 r Kreishauptmanna w Przemyślu:

  "Każden Polak lub Ukrainiec, którego zastanie się w żydowskiej dzielnicy przy grabieży żydowskich mieszkań, zostanie rozstrzelany."

  "Nabywanie żydowskiej własności za pieniądze lub bezpłatnie jest zabronione."

  Nie sądzę aby gdzie indziej mienie żydowskie zostało wystawione na grabież inną niż Niemiecka. I to tyle w temacie mienia które potem Niemcy porzucili uciekając przed sowietami.

 6. Moim zdaniem prezydent D. Trump obiecał Izraelowi wsparcie ale jeśli zapłacą. Obecnie wspiera ich politycznie. Może obiecał im rozwiązanie problemu Iranu. Ale  . . . jak z Niemcami . . .  chcecie ochrony, to kasa misiu! Zdaje się Izraelowi tej kasy brakuje i wymyślili sobie, że czas już odpalić te lewe weksle szykowane przez koszerną gazetę i jej "historyków". Ale takiego oporu chyba się nie spodziewali! Temat który nareszcie zjednoczył Polaków . . . i skutecznie robi to coraz bardziej! Im bardziej nachalnie naciskają. Biorąc pod uwagę te ich brednie o kolaboracji, to po raz pierwszy od bardzo dawna, chyba jest szansa na jednomyślność. Oby nam to tak zostało już na stałe!

 7. Strony