„Pokojowe” karczki Owsiaka, czyli „Przystanek Woodstock – Najpiękniejszy Festiwal Świata”

Prześlij dalej:

Dostałem na skrzynkę historię jakich wiele i tak też odpowiedziałem Autorowi, że jest kolejną ofiarą „Najpiękniejszego Festiwalu Świata”, która opisuje niemal identyczne „przygody”. Swego czasu miałem też cały wywiad zredagowany i dopracowany, wysyłałem do autoryzacji i wtedy funkcjonariusz Pokojowego Patrolu przestraszył się ewentualnych konsekwencji, pomimo tego, że gwarantowałem anonimowość. Tym razem postawiłem sprawę jasno, opublikuję wszystko bez zmiany jednego przecinka pod warunkiem, że tekst będzie podpisany. Udzieliłem stanowczej odpowiedzi i prawdę mówiąc zapomniałem o sprawie, mając w pamięci dotychczasowe doświadczenia. Nieoczekiwanie Autor odezwał się ponownie i bez zbędnych komentarzy napisał, że nie widzi żadnych przeciwwskazań, zgadza się na publikację pod imieniem i nazwiskiem. W tej sytuacji nie mam wyjścia i zamieszczam maila w niezmienionej formie, tekst jest oryginalny i w żadnym miejscu nie był zmieniony. Podkreślę raz jeszcze, że to nie jest nic nadzwyczajnego, mam kilka, jeśli nie kilkanaście opowieści utrzymanych w takim samym „klimacie”, tę wyróżnia imienna odwaga Autora. Niestety to nie wszystko, co zostało zamiecione i w telewizji się nie ukazało, znacznie gorsze i tragiczne zdarzenia nie ujrzały światła dziennego. Jestem w kontakcie z Matką chłopaka, którego zatłuczono na śmierć, a druga Matka siedzi przy łóżku syna, który jest w śpiączce. Do tej pory nie wspominałem o tym, bo sprawy w sądzie dopiero się rozpoczynają, ale chyba czas najwyższy krzyknąć, że to, co Owsiak i jego bandziory „pokojowe” wyprawiają na „Przystanku Woodstock” powinno dawno skończyć się wyrokami. Na oczach całej Polski, tępe karczki wyprowadziły Michała Rachonia, proszę uruchomić wyobraźnię i zobaczyć, co się musi dziać, gdy nie ma świadków, wtedy poniższa historia wyda się czymś „naturalnym” nie sensacyjnym.

***

Strony

32662 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

15 (liczba komentarzy)

 1. telewizyjne wyczyny Owsiaka widzę psychopatę. 
  Chcącemu nie dzieje się krzywda. Ja na przełomie lat 60/70 byłem młodym zbuntowanym człowiekiem, ale wszelkie spędy omijałem szerokim łukiem, bo wiedziałem, że starciu z aparatem represji miałem szansę jak żyd na gestapo.
  Może paru młodych przeczyta ten artykuł i zastanowi się czy warto brać udział w takim spędzie.

 2. avatar

  z opisu poszkodowanego wyglada to na dobrą-policyjną-sluzbową robote...sam sposób unieruchomiania;przetrzymywania i przewozenia nieprawnie zatrzymanych..zaden z tych jak pisze;cytuje opowiadanie swiadka gospodarz bloga gowniarzy nie jest w stanie sie takich procedur w/s zatrzymywania osób nauczyc.w 2 tygodnie lub miesiac..tyle zwykle trwa połówka wakacji....ani na wu-efie..ani z jutuba..bo to musi byc odruch bezwarunkowy..w tego rodzaju sytuacjach...nooo...chyba że...ktos..gdzies..kiedys..wczesniej udzielał instruktarzu..moze "specjalnie wyselekcjonowany-przeszkolony personel z ...no wlasnie ..SKĄD???.a skoro poszkodowany opisuje ich "karczki"..wiec gdybam sobie rozne róznosci dziwne...kto udzielal "pokojowemu patrolowi' instruktarzu zywcem wycietego z procedur sluzb mundurowych...to zakrawa na kpine i na swoista paranoje...

  mam nadzieje ze tegorocznego blotka juz nie bedzie...albo pojawia sie roznego rodzaju przyczynki..nie tylko z powodu zmiany w duzym Pałacu...ze juz nic nie bedzie jak swego czasu mawial nieoceniony pan Kononowicz....

 3. zrobił cyrk.

 4. Cos przegapilem?
  Qrcze - chyba trzeba ich wiekopomne dokonania gdzies archiwizowac bo czlowiek wszystkiego nie zapamieta...

 5. "monitoringu" w kiblu ...
  Proszę ja was ...

 6. Jest to przykry i bardzo bolesny przypadek ,ale jak by młodzi mieli więcej rozumu a mniej buntu (róbta co chceta)to omijali by OWSIAKA szeeeerooooookim łukiem.Przy dużych pieniądzach zawsze zbiera się szemrane towarzystwo  ,  a KARKI   jak to karki   przy wyciskaniu na siłowni wycisnęli sobie muzgi niestety.Tak"inteligentny "PATROL Owsiakowi widocznie pasuje.

 7. W wieku tych młodych miałem tyle samo rozumu i buntu, co oni teraz - to nie tu jest problem. Ci co organizują mają obowiązek mieć rozum! Okaleczanie (i gorsze warianty) może świadczyć o wielu rzeczach, np. o braku rozumu u nadzorujących. Albo o świadomej tresurze młodych przez nadzorujących!

 8. avatar

  Dokładnie tak! Miałem 19 lat, gdy się załapałem na ostatni normalny Jarocin. Tam była milicja obywatelska i ochroniarze. Było "pogo" i autentyczne nie jakieś gówniane sztuczne błoto, były zadymy, ale nie pamietam, żeby MO albo ochrona skatowały kogokolwiek. Punk dostał w mordę od skina, to widziałem, ale potem skini pili jabole z punkami. To gówno w Kostrzynie, to jest festyn ludowy nie festiwal rockowy, komercha i muzyczne disco polo.

 9. avatar

  eeeee..nie do końca..
  no bo skąd te "karki" są???u mnie w miescie jest ich kilkudziesieciu..dosc szemrane towarzycho..liderzy to wlasciciele jednej ze szkól walki..reszta to ich "wychowankowie"..pomocnicy..w tzw "prowadzeniu lombardu"..okresowo zajmuja sie "przypominaniu" klientom o "istniejącym zobowiazaniach"..troszku ...skini..panki..qrwy..terrorysci..anarchisci...caly przekrój osamotnionej wyobcowanej póznej gimbazy..bezrobotni..dilerzy anaboli i innych innosci róznych...caly mozliwy socjologiczno-patologiczno-spoleczny przekrój spoleczenstwa..
  pytanko zasadnicze...jaki jest sklad socjologiczno-spoleczno-zawodowy owej grupy "patrolowej owsiaka...jesli z marginesu i pelna zbieranina...tym gorzej..jesli to podnajmowani chwilowo ludzie z prywatnych agencji ochroniarskich..lub bezrobotni..tym jeszcze gorzej..jesli to ludzie ze szkol policyjnych to tym-najbardziej-jeszcze gorzej....KIM SA CI LUDZIE??NA JAKICH ZASADACH SA CZLONKAMI w/w patrolu...to nie dosc ze podchodzi pod immanentna emocjonalna perwersje..to jeszcze ociera sie o KRYMINAŁ......

 10. Kurka - mamy zgode na republikacje ze strony autora?
  Przydalo by sie aby wiecej powiedziec przed nastepnym spedem - i moze uratowac kilka osob...

 11. ...

 12. Pewnie idole młodzieży. Kukiz, Palikot i Mikke.

 13. i żadnego księdza se na ten rok nie przygotowali ..

 14. "lepszego"...

 15. jw.

 16. Strony