Prześlij dalej:

Żydowski prezydent bił linijką po łapach, a Duda stał jak uczniak – skrót dla leniwych. W szampański nastrój wprawiają mnie wszystkie apele o zdrowy rozsądek, które z jednej strony są cenzurą prewencyjną, z drugiej podpierają się szantażem „szkodzisz Polsce, a z trzeciej, tej najśmieszniejszej, to po prostu wyraz bezsilności. Takie apele o rozsądek, żeby się powstrzymać, nie dać sprowokować, bo na to liczą nasi wrogowie, pojawiły się natychmiast po blamażu Andrzeja Dudy, który statystował prezydentowi Izraela o anonimowym nazwisku Reuven Riwlin. Dlaczego pozwoliłem sobie na tę małą złośliwość w poprzednim zdaniu, bo ona pokazuje skalę problemu.

Nazwisko Reuven Riwlin nikomu w Polsce nic nie mówi, nie jest to żaden wpływowy polityk, czy postać formatu światowego. Kompletnie anonimowa postać gdyby był to prezydent Mołdawii, spotkanie potoczyłoby się zupełnie inaczej, ale jak wiemy jest to prezydent Izraela, no i wszyscy widzieliśmy, co się stało. W polskich mediach trwa histeryczna analiza, czy Reuven Riwlin oskarżył Polskę o współudział w holokauście. Przytaczane są słowa, a właściwie tłumaczenia słów żydowskiego polityka, w których jedni widzą oskarżenie, inni nie. Typowa reakcja mentalnego niewolnika, tłumaczącego sobie, że pan nie jest taki zły. Pozostawmy te wygłupy interpretacyjne i przywołajmy fakty. Otóż fakty są takie, że na kilka dni prze rocznicą powstania w getcie, Reuven Riwlin mówił w Polsce do Polaków o złych Polakach, którzy zabijali Żydów i te słowa znajdziemy we wszystkich tłumaczeniach.

Oczywiście polski niewolnik powie, że „musimy się trzymać prawdy historycznej”, przecież „zdarzały się takie przypadki…” i tutaj następuje cały ten bełkot, który również wydał z siebie Andrzej Duda. W podobnych dywagacjach zatapiają się zniewolone umysły i to się zaczęło od samego początku wizyty, zanim rabin Izraela wypomniał Polakom rok 1946 i „pogrom kielecki”. Andrzej Duda słuchał tego wszystkiego jak uczniak, pąsowiał, robił głupie miny, ale ani razu nie cofnął ręki, gdy nie tylko on, tylko Polska dostawała żydowską linijką po łapach. Zamiast reakcji godnej polskiego prezydenta, mieliśmy usprawiedliwienie od rodziców, a może teściów i wierszyk wyklepany na pamięć, ku czci „naszych przyjaciół”. Gdy Polacy i Polska byli upokarzani, polski prezydent tłumaczył się z ustawy o IPN, przyznawał, że Polacy to nie do końca są bez winy i przede wszystkim 90% swojej uwagi poświęcił wielkiemu cierpieniu narodu żydowskiego, zapominając o polskiej hekatombie. Nie trzeba być psychologiem wystarczy sobie przypomnieć czasy szkolne, żeby wiedzieć jaki rodzaj relacji widać na załączonym obrazku.

Dlaczego wszelkie dywagacje, co powiedział, jak powiedział i po co powiedział Reuven Riwlin nie mają żadnego sensu? Ponieważ on nie miał prawa nawet pisnąć na polskiej ziemi, przesiąkniętej krwią, o polskich winach. On powinien grzecznie, dyplomatycznie podziękować za olbrzymi wysiłek „Żegoty”, Pileckiego, Sendlerowej, Kossak-Szczuckiej i setek tysięcy Polaków ratujących żydów z narażaniem własnego życia i życia bliskich. Powinien podziękować Armii Krajowej, która dostarczyła broń żydowskim powstańcom, a do zrozumienia tej oczywistości potrzeba jedynie prostego odwrócenia ról. Polski prezydent jedzie do Izraela, w towarzystwie prymasa Polski i tam dają wykład Żydom. Prezydent Polski mówi, że wprawdzie to nie żydzi są bezpośrednio odpowiedzialni za wprowadzenie w Polsce komunistycznego reżimu, ale wielu Żydów mordowało Polaków, pełniąc wysokie funkcje w komunistycznym aparacie bezpieczeństwa. Z kolei prymas Polski stwierdza, że trzeba ze wszystkich sił zwalczać antypolonizm i prowadzić szeroką kampanię edukacyjną, która pozwoli Żydom dokonać rachunku sumienia, bo niestety ten problem nie omija Izraela.

Jakie wówczas byłby reakcje w prasie izraelskiej, wśród żydowskich elit i w samej społeczności żydowskiej? Nie dajmy się sprowokować, Polska to dla nas ważny partner, pamiętajmy, że mamy też swoje grzechy na sumieniu. I dalej, jesteśmy w trudnej sytuacji geopolitycznej, mamy wojnę z Syrią na wokandzie, USA szanują Polskę i nie możemy narażać naszych relacji ze strategicznym partnerem? Kabaret, czysty kabaret, ale nie żydowski, tylko polski. Gdyby do takiej wypowiedzi polskiej delegacji w Izraelu doszło, Żydzi wypowiedzieliby Polsce wojnę. Polscy kabareciarze udający publicystów, analityków i polityków, nie są w stanie pojąć podstaw polityki, w tym polityki historycznej. Nie rozumieją, że w szanującym się państwie, nie do wyobrażenia jest takie zachowanie żydowskiego prezydenta, w obecności polskiego prezydenta i nie ma tu nic do rzeczy prawda historyczna.

Żydzi i wszyscy inni będą na Polskę pluć do woli, ponieważ banda użytecznych idiotów ciągle podsyca polskie kompleksy i polskie niewolnicze „myślenie”. Nie wiem, który raz to piszę, ale największym problem Polski w polityce krajowej i zagranicznej, to jakość polskich elit, nie nasza pozycja geopolityczna i potencjał przeciwników, bo na to nie mamy wpływu. Dopóki będziemy po każdym upokorzeniu wyjaśniać sobie, że nic się nie stało, byle Reuven Riwlin będzie mógł w Polsce, polskiego prezydenta strofować jak gówniarza, za co jeszcze dostanie od Polski żonkila, laurkę i kopertę, której wkład ciągle jest negocjowany.

Źródło foto: 
6
17548 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

40 (liczba komentarzy)

 1. PiS traci w sondażach nie z powodu nagród wypłaconym ministrom i wiceministrom, ale z powodu uległości wobec niektórych polityków izraelskich. Wyborcy nie rozumieją strachu przed państwem czterokrotnie mniejszym niż Polska. Brakuje pisowskim politykom asertywności, co będzie kosztowało przegraną w wyborach samorządowych. Nikt nie chce głosować na mięczaków.

 2. avatar

  "Wyborcy nie rozumieją strachu przed państwem czterokrotnie mniejszym niż Polska."

  Tak gwoli ścisłości:

  - ludność Polski około 4,4 razy większa,

  - powierzchnia Polski około 14 razy większa,

  chyba, że się mylę.

 3. avatar

  - zasoby walutowe Polski - 10.000? 100.000?  ??? razy mniejsze.

  Może ktoś z Państwa uściśli?

 4. avatar

  Może ja się postaram. Jeśli ktoś może bez ograniczeń kreować twardą walutę, to proporcja jest jak 1 do nieskończoności.

 5. avatar

  No właśnie!

 6. avatar

  Marcin Palade prowadzi analizy profesjonalnie, pozostali, co im w duszy gra.

 7. Matka Kurka znowu w formie. Cieszę się, że nie ma dziś peanów na cześć Kaczyńskiego. Najwyższy czas zakończyć narrację o nieomylnym strategu. PiS stacza się po równi pochyłej i duża w tym zasługa naczelnika. W najczarniejszych snach nie wyobrażałem sobie, że ludzie na których głosowałem okażą się takimi zerami. To już nie mój prezydent. Nie mój rząd. Najgorsze jest jednak to, że dla żydowskich podnóżków nie ma żadnej liczącej się alternatywy. Może mój syn dożyje wolnej i dumnej Polski. Pozdrowienia dla autora i czytelników.

 8. wg mnie nie ma "pożytecznych polskich idiotów"  -   są  ZDRAJCY...

  prawdopodobnie następnym prezydentem też będzie albo Żyd, albo wżeniony w żydowską rodzinę... (lub jedno i drugie jak brąnek i olek)

  http://niepoprawni.pl/zdrada-znacznie-powazniejsza-od-zdrady-przysiegi-malzenskiej

   

 9. To wszystko najprawdziwsza prawda, co pisze Autor i Wy, komentujący. To jest żenująca postawa polskiego państwa, nas reprezentującego, wobec syjonistów.

  Chciałbym jednak podkreślić, że zniechęcanie do obecnie rządzących, to droga donikąd, do czarnej dziury, "horyzontu zdarzeń".

  W odwodzie czeka taka swołocz parszywa i zdradziecka, pałająca żądzą przejęcia władzy, że z Polski kamień na kamieniu nie zostanie. Swołocz zaprzedana, bez polskich korzeni, spolszczona, "bez serc i bez ducha".

  Czy doprawdy na tym Wam zależy....??? 

   

 10. avatar

  Jest nadzieja, jest Pan o pokolenie młodszy i jeszcze może czegoś dokonać. Problem, że Wy byliście zepchnięci na margines przez grubą krechę i Balcerowicza więc przebicie się do jakiejś reprezentacji jest trudne. Jednak zdrowy rozsądek i praca od podstaw rokuje nadzieje. Opcja patriotyczna powinna się bardziej organizować. Bez etykietkowania. Powinna być bardziej pragmatyczna. Teraz jak ktoś już jest obrońcą życia, to wierzy tylko w moc ustawy, jak ktoś jest narodowcem to musi grzać przedwojenne fobie zapominając, że celem jest "Polska i Sprawy Polskie" ... Każdy może podawać kolejne przykłady braku pragmatycznego podejścia do Sprawy Polskiej. Realia są takie jak Pan pisze i trzeba im się roztropnie przeciwstawiać a nie obrażać, że takie są. I ciągle wyciągać wnioski.

  Serdeczne pozdrowienia.

 11. avatar

  Hej

  Cholernie słuszne uwagi.Praca od podstaw, Opcja Patriotyczna, nie etykietowanie i jeszcze dodalbym konsolidacja prawej strony.

  A.F.

 12. avatar

  Etykietowania tego typu jak 1Kor.10-13: "A przeto upominam was, bracia, w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa, abyście byli zgodni, i by nie było wśród was rozłamów; byście byli jednego ducha i jednej myśli. Doniesiono mi bowiem o was, bracia moi, przez ludzi Chloe, że zdarzają się między wami spory.  Myślę o tym, co każdy z was mówi: «Ja jestem Pawła, a ja Apollosa; ja jestem Kefasa, a ja Chrystusa».  Czyż Chrystus jest podzielony? Czyż Paweł został za was ukrzyżowany? Czyż w imię Pawła zostaliście ochrzczeni? "

 13. Dudaczeski jest po prostu bojaźliwy. Samo wykształcenie i znajomość języka angielskiego nie wystarcza. Trzeba jeszcze wiedzieć co się w nim chce powiedzieć. A poza tym mam nadzieję, że Polacy wyciągną wnioski i w nadciągającej przyszłości skupia się na pomaganiu sobie i innym Polakom, a nie innym nacjom, które później będą nas oskarżały, że pokój w którym ich ugościliśmy był za mały a jedzenie zimne. :/

 14. avatar

  Sprawa żydowska przycichła do momentu odpalenia przez Litwaczkę Aznari. I wyszło szydło (to z małej litery) z worka. A były sygnały ostrzegawcze, przynależność do UW i żoneczka wiadomego pochodzenia. W końcu mieliśmy koleżanki i kolegów, których rodzice napłynęli z armią sowiecką ale była bariera cywilizacyjna, ich ówczesne mieszkania kojarzą mi się dziś ze sklepami Ikei. 

 15. Nie można wykluczyć, że w obecnej "wolnej Polsce" przeszłość z UW i odpowiednie koligacje były po prostu niezbędne do nawiązania jakiejkolwiek równorzędnej walki z Bulem, również przecież doskonale wżenionym.

   

 16. avatar

  No niestety, boję się,że ma Pan rację.

 17. No zbydlęcenie niesłychane. Żeby akurat w takim miejscu w którym Niemcy wykończyli większość wschodniej biedoty żydowskiej atakować Polskę. Władze udają że deszcz pada. Dziwne że ani za komuny, ani za rządów PO czy wcześniejszych (np poprzednich rządów Pisu) do takich bezczelności nie dochodziło. Obecny rząd jest zupełnie wyjątkowy w swojej pokorze. To może niestety oznaczać, że pochodzić z obcego nadania i nie boi się wyborców tylko swoich sponsorów.

 18. tam zaraz zbydlędenie... raczej dosyć typowy dla żydowskiej mentalności brak jakiegokolwiek umiaru połączony z bezgraniczną pogardą dla gojów (co to wg Talmudu są wszak tylko zwierzętami w ludzkiej postaci). A im goj bardziej pokorny tym pogarda i nienawiść większa, tak to mniej więcej działa.

 19. Warto zwrócić uwagę na dzisiejszy felieton R. Ziemkiewicza na Interii:

  Może Izrael ocenia, że w zmieniającej się sytuacji międzynarodowej nie ma już przyszłości jako amerykański "żandarm" na Bliskim Wschodzie, którym był przez dziesięciolecia, więc szuka sobie miejsca w innym układzie - szuka aktywnie, badając możliwości wpisania się weń?

  http://fakty.in...

 20. avatar

 21. avatar

  Szwedzi mają ponad 30 i nie mają wstępu do wielu dzielnic w wielu miastach. Co nie oznacza, że nie powinniśmy mieć więcej broni

 22. Oprócz niewątpliwej mentalności niewolniczej naszych "przywódców" i ogólnej słabości intelektualnej (do której Żydzi w bolszewickim aparacie terroru mocno się przyłożyli dokańczając po Niemcach mordowanie naszej elity) sprawa może jeszcze mieć i taki aspekt, że trudno się przeciwstawić i krytykować swoich sponsorów (tu przypominam cudowne zbiegi okoliczności pozwalające wreszcie dojść do władzy po 8 latach poszczenia). A ci sponsorzy to raczej nie sponsorowali "na piękne oczy"...

  Jeśli więc PiS został doprowadzony do władzy w celu zabezpieczenia żydowskich interesów w Polsce oraz ich wspierania z naszej kieszeni na Ukrainie to z tego zadania wywiązuje się znakomicie. Być może nawet tak znakomicie iż jest przekonany, że poparcie wyborców wcale nie jest decydujące. Takie podejście jest zresztą w naszym niewolniczym kraju całkiem popularne - taka np. Platforma o władzę w Polsce wcale nie zabiega w Polsce tylko w Berlinie więc i z PiSem może być podobnie, tylko inny kierunek.

   

 23. avatar

  A jakiś komentarz do tego artykułu?

 24. avatar

  Mój? Myśl trzeżwa, podejrzewam że potrzeba mniej osobników jednakże nie wiem - wiem za mało o systemie - jak faktycznie by to policzyć. Jednakże możliwe miraż to jeno  i, say, ''sowy nie są tym czym się wydają' :)

  Mniemam, że JOW, SWOBODNY dostęp do broni, zakaz cenzury w internecie   rozwiązałby na jakiś czas problem. Na jakiś czas, powtarzam.

   

 25. avatar

  Ha. Przecież autor artykułu (przytoczony link) przewrotnie opisał sytuację istniejącą, patrząc od drugiej strony. Wielu nie załapało.

 26. avatar

  :)

  To co chciał powiedzieć autor to i powiedział, 'marsz przez instytucje' znaczy się, tak z grubsza, no chyba że o 'napaść na państwo' mu chodziło. Dla przykładu niejaki Allende żalił się swego czasu, że potrzeba kilkadziesiąt tysięcy(?, sorry, dr A.) ludzi by rządzić Chile :) Knyf mieści się w słowie: 'rządzić'  :)^:)

 27. Bierut
  Nazywała się Anastazja Kolesnikowa i była żoną kompozytora Izaaka Lubana. Po wybuchu wojny mąż uciekł do Moskwy porzucając rodzinę, a Bierut załatwił jej dzieciom aryjskie dokumenty. W dotychczasowych bowiem figurowała narodowość żydowska, co w okupacyjnych warunkach musiałoby skończyć się tragicznie.

  Gomułka
  Zofia Gomułkowa, właściwie Liwa Szoken, później Zofia Szoken (ur. 12 maja 1902, zm. 27 listopada 1986[1] w Warszawie) – polska działaczka komunistyczna, żona Władysława Gomułki.

  Ochab
  Rozalia Ochab, właśc. Rachela Silbiger – żona Edwarda Ochaba. W latach 1964-1968 jej mąż sprawował funkcję przewodniczącego Rady Państwa formalnej głowy państwa. Jest pochowana obok męża na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

  Cyrankiewicz
  Andrzej Munk urodził się 16 października 1921 w Krakowie[1][a], w zasymilowanej rodzinie żydowskiej[2]. Był synem Ludwika Munka (1886-1961) i Antoniny z domu Frisch (ur. 1890). Miał dwie starsze siostry: Krystynę Magdalenę (1913-1999, po mężu MacDonald) i Joannę Halinę (1916-1996, w latach 1940-1946 żonę Józefa Cyrankiewicza

  Żydowski bolszewik Eugeniusz Szyr

  Eugeniusz Szyr – żydowski bolszewik, agent sowieckiego wywiadu wojskowego GRU, członek Komunistycznej Partii Polski, Polskiej Partii Robotniczej oraz Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. W latach 1948-1981 członek Komitetu Centralnego PZPR a w latach 1964-1968 członek Biura Politycznego KC PZPR

  Rakowski - ostatni I-szy sekretarz PZPR
  Żona Wanda Wiłkomirska
  Pochodzi ze znanej warszawskiej rodziny muzycznej. Jest córką polskiego muzyka Alfreda Wiłkomirskiego i Żydówki Debory-Doroty z domu Temkin

  No i Kwaśniewski (Stolzmann), żona Komorowskego i Dudowa - Kornhauser

  Kto nami rządzi od 70-ciu paru lat?

  Jeśli w najbliższym czasie Polska nie zrobi trzech rzeczy, to zostaniemy kondominium pod gwiaździstym sztandarem, tylko gwiazdki będą trochę inne. Trzy rzeczy:

  1. Żadnych zmian w ustawie o IPN, żadnych!
  2. Natychmiast pod obrady sejmu ustawa reprywatyzacyjna!
  3. Czaputowicz i złogi w MSZ won!

  Bez tego minimum Polska będzie taka, jak ją zdefiniowało PiS, jedynie Polacy zachowują się godnie, władza to przerażona grupa namiestników.

   

 28. "To jest polski obóz koncentracyjny". Skandaliczne napisy na Marszu Żywych. Jonny Daniels udostępnił zdjęcia skandalicznych napisów, które znalazły się na trasie Marszu Żywych. "Te zdjęcia to będzie poważna sprawa. Musimy razem przeciwstawić się takim akcjom. Auschwitz to niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny"

 29. Wydaje mi się, że Duduś, firmując tą rocznicową hucpę, utracił już zdolność sprawowania swojego urzędu. 

  Edit.    Duda sugerował już, że sama prezydentura nie rajcuje go. Chłopak realizuje chyba "wyższe cele".

 30. avatar

  no to teraz tylko rabin

 31. Po przeczytaniu tego artykułu mój wyssany z mlekiem matki, zoologiczny, polski antysemityzm nabrał nowego animuszu! To takie koszerne. Najpierw sprowokować Polaków, a potem beczeć na cały świat, jacy to antysemici

 32. avatar

  Musimy spławić Dudę i pozostałych dudopodobnych na następne lata. B. Szydło prezydentem Polski, jedyna istota na polskiej scenie politycznej z jajami.

 33. Nasze państwo jest fikcją. Nie mamy siły nawet siebie bronić. Nie istniejemy wizerunkowo na świecie, jesteśmy rozbrojeni, uzależnieni, wiecznie przepraszający. Nie mam sił już przyglądać się temu co się dzieje. Nie mam już nawet na kogo zagłosować w wyborach.

 34. avatar

  Zawsze masz wybór

 35. Witam Autora, proszę o odpowiedż co możemy zrobić w tej sytuacji? Czy można pozwać prezydenta Izraela do sądu za zniewagę państwa Polskiego? To bulwersująca sprawa, czas zjednoczyć się i działać a nie tylko narzekać na portalu! Pozdrawiam serdecznie!

 36. avatar

  Akurat w Polsce wszyscy wiedzą, że źli Polacy zabijali dobrych żydów czyli polscy źli partyzanci zabijali dobrych żydów w mundurach SS i Wermachtu przeszkadzając mordować w bestialski sposób ( żydowski cyklon "B", żydowscy kapo w żydowsko-faszystowskich obozach śmierci które sobie wybudowali na ziemiach polskich,  żydowskie finansowanie przemysłu wojennego niemiec hitlerowskich itd itd ) narody europy. Ale kto im to powie?

 37. avatar

 38. Szanowny Panie redaktorze bardzo dziękuję za artykuł. Czy nastąpi kiedyś OGÓLNOPOLSKIE PRZEBUDZENIE ????

 39. avatar

  W przypadku Andrzeja Sebastiana - Prezydenta Wszystkich Żydów i Lewaków - przyczyna jest prozaiczna: większość rodziny to jewriejni: ojciec, wujostwo, żona, teściowie, szwagier ...