Paradoks posła Pięty – fenomenalnie niebezpieczne zjawisko

Prześlij dalej:

Niezbadane są odmęty lewicowego umysłu, ale nie ma tego śmiesznego, co by na bardziej zabawne nie wyszło. Mamy Święta i czas na odrobinę rozrywki zamiast ciężkich homilii, zatem moi drodzy lewicowi parafianie na początek dla was mam kazanie. Ulubioną rozrywką ateistów jest podsuwanie rozmaitych pułapek logicznych, które mają świadczyć o braku dowodów na istnienie Wszechmogącego. Zacytuję jedną z takich ślepych uliczek logicznych z odwołaniem do złośliwej zagadki. Czy Pan Bóg może stworzyć tak wielki kamień, którego by nie podniósł? Mądrze na to pytanie odpowiedzieć się nie da i dlatego bardzo często oburzeni wierzący dają się wciągnąć w pułapkę, kombinując jak koń po górę, ku radości dowcipnych ateuszy. Tymczasem rozsądna reakcja jest tylko jedna i bardzo prosta, Pan Bóg stworzył paradoks, aby głupi miał zajęcie. Poseł Pięta zadał lewicowcom dokładnie taką samą szaradę, ale najwyraźniej nie miał pojęcia, co czyni, bo zamiast żartobliwie spytać po prostu stwierdził, że nawet dzicy ludzie wiedzą, jak postępować z homoseksualizmem. Uwaga Pięty odnosiła się do surowego prawa, które właśnie powstało w Ugandzie i będzie skazywac naśmieć uprawiających seks w ramach tej samej płci. I co się stało? Lewacy z natury leniwi nie zaczęli kombinować ani jak koń po górę, ani w ogóle nie zamierzali się doszukiwać gdzie tu tkwi zagadka, od razu polecieli rasizmem. Cholernie zabawne, poseł Pięta podłożył się jak dziecko, ale żaden gigant lewicowego umysłu nie zauważył paradoksu. Nie wyobrażam sobie wstąpienia do kościoła Boga Tęczy, ale i nie muszę katować wyobraźni, wystarczy, że jestem „homofobem”, co pozwala mi stwierdzić, że dzikusy rzeczywiście przegięły z gotowaniem pedałów żywcem. Karać więzieniem i karą śmierci za dewiację seksualną, która robi dobrze obu partnerom, to jednak jest zdziczenie obyczajów, bez dwóch zdań. Pierwsze i jedyne, co mnie w ćwierkaniu posła zastanowiło. Prymitywny lud z Ugandy niczym „faszyści” poleciał z dzidami na kochających inaczej, tymczasem lewicowa bieda intelektualna zamiast się bulwersować homofobią i karą śmierci jednocześnie, zbudowała nową definicje rasizmu. Od 22 grudnia 2013 roku definicja rasizmu brzmi następująco: „Rasizm – pogardliwa postawa wobec czarnych homofobów i kolorowych zwolenników kary śmierci”.

Strony

7217 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

2 (liczba komentarzy)

 1. Rozmowa z lewakiem to istna przeprawa przez męki. Przykładem tego jest osławiona już tęcza homoseksualna. Dlaczego przeciwnicy tego homo symbolu zwykle dostają cięgi? Po prostu nie przygotowują się do tematu, sądząc że samo zanegowanie wystarczy. To jest też pewna ich cecha, ponieważ uważają podobnie jak lewacy że przeciętny Kowalski to półinteligent i nie trzeba mu tłumaczyć, wystarczy operowanie na instynktach, jestem za albo przeciw, podoba mnie się albo nie. To nie wystarczy.

  Lewacka propaganda sięga wszędzie gdzie może, po wszystkie dostępne manipulacje i przekłamania. Rozbijmy je. Powołanie na to, że ten symbol nigdy nie był symbolem lobby homoseksualnego to czysta obłuda i kłamstwo. Zacznijmy od tego że ta tęcza ma 6 barw, flaga homoseksualna również. Skoro mamy już pewność że to symbol homoseksualny, to powołanie się na pojednanie z Bogiem, jak i na symbol spółdzielczości jest nieuprawniony. W pierwszym przypadku mamy jasny przekaz Biblii, co lewacy gardząc cytują,że jest to w Biblii potępione! W drugim flaga spółdzielczości jest siedmiobarwna.

  Co mnie razi i męczy że w PiS ie to brak przygotowania się do dyskusji. Nie można ciągle narzekać na manipulacje tv, trzeba się dobrze przygotować do każdej dyskusji, przewidywać próby wkręcania, naprowadzania na dany temat. Obywatel chce inteligentnej odpowiedzi. Tyle w temacie.

 2. avatar

  ale to co dzieje się tuż obok nas w Szwecji, napawa co najmniej zgrozą.
  To zło wchodzi do nas szerokimi drzwiami.

  http://youtu.be...

 3. Strony