Pan Bodnar na taczkach powinien wyjechać z Polski

Prześlij dalej:

Instytucja Rzecznika Praw Obywatelskich to jeden z produktów Polski Ludowej, powstał w 1987 roku, a pierwszym rzecznikiem została towarzyszka Ewa Łętowska. W tamtym czasie taka instytucja miała głęboki sens, ale oczywiście powołanie jej przez KC PZPR i wyznaczenie towarzyszki Łętowskiej, to czysta i dość charakterystyczna dla PRL kpina. Coś takiego, jak RPO nie ma żadnej racji bytu w kraju praworządnym i wystarczy, jak zwykle w takich przypadkach, zajrzeć przez płot do Niemców. Co widzimy? Nic nie widzimy, nie ma tam żadnego rzecznika praw obywatelskich, bo prawami obywatelskimi zajmuje się prawo, nie oddelegowany biurokrata, którego kompetencje są rozlazłe, jak guma od kalesonów.

RPO i TK pozostawili nam w spadku komuniści, którzy w ten sposób mydlili Polakom oczy, wdrażając ludową demokrację. Uprzedzę słuszny postulat likwidacji RPO, informacją dramatyczną. Niestety do likwidacji RPO potrzebna jest nowa konstytucja tak, że na takie prezenty jeszcze długo będziemy czekać. Szkoda, bo lepszego rozwiązania nie ma. Po co komu rzecznik obywatelski z nazwy, a realnie kolejny polityk budujący swoją pozycję na wszystkim, tylko nie na dobru obywatela. Tradycyjnie narażę się wszystkim, ale nie wskażę w Polsce jednego RPO, który dla mnie, obywatela, zrobił cokolwiek pożytecznego, siłą rzeczy znajduje się w tej grupie również bardzo przyzwoity człowiek, śp. Janusz Kochanowski. Odkąd pamiętam RPO zajmowali się bieżącą nawalanką polityczną i każdy z nich czymś takim właśnie zasłynął. Janusz Kochanowski na przykład bronił czegoś, co się do obrony nie nadawało, mianowicie domagał się, żeby polska kupiła „szczepionkę”, na którąś tam medialną grypę – bodaj słynną A/H1N1.

Niestety i śp. Janusz Kochanowski nie uniknął „donoszenia na Polskę”, wbrew polskiemu interesowi i aż żal tyłek ściska, że w tej sprawie rację miała… Ewka Kopacz, która postawiła się UE i koncernom farmaceutycznym. Innymi słowy RPO w tym przypadku działał na szkodę obywatela i to tak bardzo, że przedstawicielka kompletnie zdegenerowanej partii działa rozsądniej. Nikt jednak nie przebije Adama Bodnara, łącznie z towarzyszką Łętowską, a ostatni wyczyn lewackiego doktrynera przekracza wszelkie granice. Nie mam zamiaru dłubać przez następne miesiące w dokumentach i włóczyć się po sądach administracyjnych, żeby wydobyć twarde dowody i jednocześnie najprostsze informacje, które powinny być jawne. Między innymi dlatego ciągle odwołuję się do siły Internetu, bo jak ma tego nie robić, skoro większość unikalnej wiedzy właśnie przez Użytkowników Internetu jest przekazywana. Z opublikowanych fragmentów dokumentów można wydobyć dostateczną wiedzę, aby Bodnar wyjechał z Polski na taczkach. Wszystko wskazuje na to, że najnowsze „dyscyplinowanie” Polski, tym razem przez ONZ, odbyło się wyłącznie na wniosek RPO Adama Bodnara.

Strony

20257 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

17 (liczba komentarzy)

 1. No ale to chyba nie dożywotna posada? Można jakoś go wymienić na dowolną babę z chrustem, oby szybko.

 2. Prośba o interwencję w Polsce miała iść do rady bezpieczeństwa a nie rady "ekspertów".

 3. katastrofa nas czeka, donald zachowuje sie jakby wyjechał z Niemec w 1910 a hillary 666 próbowała dokonać kolorowej rewolucji w Kościele.

 4. Choć oczywiście niejedyny, za to jeden z najbardziej zajadliwych (i przez to nieprzebierający w  środkach i ograniczony) szkodników Polski. Nie chcę wracać do przeszłości, bo i po co, jak obecny RPO to egzemplum wystarczająco wyraziste kogoś, kto działa całkowicie nie w kierunku czy według funkcji swej istoty, a realizuje 'dziwne' cele. Podobnych mu typów jest wiele. Poczynając od profesury (głównie prawniczej) po pewnego kiepskiego elektryka (taką opinię jako elektrykowi wystawił mu Jan Olszewski, któremu nigdy TW Bolek nie był w stanie naprawić auta).
  Mając na myśli szkodnictwo Polsce, ułożyłem taką zagadkę:
  Kto zacz:
  Chociaż dla zmyłki w klapie Matkę Boską nosi,
  to o kolejny rozbiór wrogów Polski prosi.

  P.S. Tę zagadkę próbowałem umieścić w komentarzach na wPolityce, ale z niewiadomych mi względów tamtejszy eliminator hejtu czy może obrońca wartości 'political correctness' (automatyczny czy żywy) mi to zbanował.

 5. Ten RPO i TK to są niebezpieczne instytucje, bo mają przyzwyczaić lud do tego, że są jakieś nadrzędne formy i sposoby rządzenia Polską od Polski nie zależne. Sejm se może głosować, rząd podskakiwać zagranicznym właścicielom kraju, a i tak zdecyduje jakaś centrala na zewnątrz.

 6. Wystepować do onz żeby zrobić porządek z własnym rządem.

 7. Do tego jest potrzebny tupet JAK TARAN.

 8. Nie zwracać uwagi na takich ludzi. Ignorować, bo nic nie znaczą w polityce. Najlepiej im wychodzi jedzenie w drogich restauracjach pyszne sałatki przekąski wodeczka.

 9. No bo jakże Kłamacz, której naczelną domeną jest permanentne kłamanie mogła coś zrobić zgodnie z prawdą - jawna niemożliwość, najwyżej pomyłka. Ale jak widać, to nie była pomyłka. Przed przeczytaniem komentarza, pomyślałem, że niekupienie wynikało z tego, że chcieli na ludziach przyoszczędzić, a kłamacz kłamała jak zwykle. Filmik na YT przybliżył mnie do prawdy. Gdyby przymierzyć skalę zmniejszenia liczby chorych na grypę do słynnego metra, to 200 do 100000 ma się tak jak 1:500, czyli przekopano na 2mm.

 10. Po tej ustawie którą Prezydent Duda podpisał jako pierwszą, będziemy kupować wszelkie szczepionki bez gadania,a ich stosowanie jest obowiązkowe.

 11. tutaj chodzilo mi tylko o Kopacz i jej klamstwo ktore sie utrwalilo w opinii spolecznej. Kupila szczepionki ale nieodpowiednie.

 12. takich przypadków jak Bodnara czy Bolensy, którymi raczej powinien zająć się z urzędu naczelny psychiatra kraju widać że razwiedka coraz mocniej naciska na swoich fukcjonariuszy.

 13. Kiedyś takich facetów jak wspomniani nie traktowano z przymrużeniem oka. W szybkim trybie otrzymywali oni najwyższy przewidziany kodeksem wymiar kary i przez to niewielu myślało, żeby się wałęsać po krętych ścieżkach zdrady swego (lub nie swego, ale tego w którym przebywają) kraju.

 14. tylko prokurator.

 15. avatar

  Wybory prezydenckie w USA będą miały wpływ na cały świat. W tym roku bardziej, niż kiedykolwiek. Jaka jest naprawdę ich stawka?

  http://www.polskacanada.com/jaka-jest-stawka-wyborow-prezydenckich-w-usa/

 16. avatar

  Kaczyński powinien dostać mocne wsparcie od lewactwa z czarnymi parasolkami w sprawie powrotu do kary śmierci dla morderców.
  Skoro tak ostro i zdecydowanie wspierają zabijanie niewinnych dzieci podczas aborcji na pewno będą wsparciem przy wprowadzaniu kary śmierci dla morderów.
  Jedno jest pewne, zabijane dzieci na pewno są  niewinne.

 17. Strony