Owsiak to jednak rycerz przy „romskim macho” Michale Kamińskim

Prześlij dalej:

Właściwie trudno się przyczepić do relacji podanych przez portale „niepokorne”, solidna dziennikarska robota z podaniem najważniejszych informacji dotyczących składania fałszywych zeznań przez Michała Kamińskiego. Pozwolę sobie mimo wszystko na małe uzupełnienie, otóż postępowanie w sprawie zegarka Kamińskiego prowadził słynny prokurator Dariusz Ślepokura. Z czego słynie prokurator Ślepokura każdy internauta może sobie sprawdzić przy pomocy popularnej wyszukiwarki. Postępowanie prokuratorskie toczyło się z mojego zawiadomienia, przytaczałem też kilka tygodni temu okoliczności pierwszego umorzenia postępowania, które tego samego dnia ponownie zostało wszczęte. Już wtedy wiedziałem, że mamy do czynienia z cyrkiem, a w finale zobaczymy ten sam zgrany numer i nie ma sensu dywagować o przyczynach, dopóki nie zmieni się w Polsce władza. W między czasie chciałbym zwrócić uwagę na inny aspekt całej sprawy. By wymigać się od procesu karnego, Kamiński zasłonił się żoną, twierdząc, że szpanerski zegarek dostał właśnie od niej. Nawiasem mówiąc to bodaj czwarta wersja kłamstwa, którą ostatecznie zaakceptowała prokuratura. Z ustaleń „Faktu” wynika, że Anna Kamińska poświęciła cały roczny dochód na zakup zegarka dla męża zarabiającego wielokrotność tej sumy. Na wstępie muszę przyznać, że różne etapy w życiu przechodziłem. Był czas kiedy pracowałem jako handlowiec i utrzymywałem rodzinę, tuż po narodzinach dziecka. Potem oboje z Żoną pracowaliśmy i zarabialiśmy podobne pieniądze. W pewnym momencie nastąpił błogosławiony przełom, gdy postanowiłem zaryzykować, rzucić pracę i założyć własną firmę. Ten słodki czas trwał około trzy lata i żyło nam się na tyle dostatnio, że Żona nie musiała pracować i razem prowadziliśmy firmę.

W 2010 roku firma padła jak od brzytwy i zdecydowały o tym „mechanizmy rynkowe”, o czym się nie będę rozpisywał, w każdym razie powód był jeden – zbankrutowaliśmy niczym najprężniej działające sklepy wokół, których wyrosły dyskonty i hipermarkety. Przez kolejne 3 lata moje dochody były śmieszne i to lepsza połowa dostarczała do budżetu domowego 2/3 środków. Trzeba powiedzieć, że to wyjątkowo wstydliwa sprawa dla każdego faceta i dla mnie również, ale ten osobisty wywód, czego zwykle nie robię, wymęczyłem w jednym celu. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, w której moja Żona kupuje mi prezent o wartości Jej rocznych dochodów a ja:

a) przyjmuję ten dar bez najmniejszych wyrzutów sumienia,
b) nie mam świadomości, co otrzymałem i ile to kosztuje,
c) zapominam o prezencie, który kosztował Żonę cały rok pracy,
d) przypominam sobie o zegarku, gdy mój kumpel stanął przed sądem za ukrywanie zegarka.

Strony

21145 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

15 (liczba komentarzy)

 1. może by tak zdjęcie Miśka z tym gigałańcuchem? :)

 2. avatar

  "Pomieniałem" jak się mówi u mnie na wsi.

 3. młodego Stuhra - zasłonił się kobietą przywiązaną do tarczy. Obrzydliwość.

 4. avatar

  dzis byl urywek w tvpinfo z konfy owsiaka..czyli mozna by bylo poleciec cytatem z Kubusia puchatka.."im bardziej tam byl tym bardziej go tam nie bylo"..wszyscy ktorzy sa przyzwyczajeni do "normalnych' konferencji prasowych;czy tez setek dziennikarskich z waznymi vip-ami musieli miec mine faceta ssacego rano kiszonych ogorek..jak to wygladało??normalnie jest szpaler kamer i mikrofonów;dziennikarze stoja półkolem otaczajac indagowana persone i zadaja;baaa czasami przekrzykuja sie nawzajem..a indagowana osoba mniej lub bardziej poddaje sie naporowi pytan...w tej konfie natomiast nie bylo nic..komletne zero...pokazano tylko pusta sale z krzeselkami...przed owa rzeczoną konfą..lub po jej zakonczeniu....a reporterem byl gosc ktorego w ogole nie kojarze...ale najwazniejsze bylo to co owsiak powiedzial...ZE POBILI REKORD Z POPRZEDNIEGO REKORDU...BO UZBIERALI PONAD 30.000.oozl WIECEJ....tylko tyle i AŻ TYLE....

 5. na tym zdjęciu z łysym Miśkiem?!

 6. Dzisiaj bezkarność zależy od punktu siedzenia. Gdyby Misiek Kamiński zasiedział się w PiS-ie, zafasowałby wyrok w wysokości Mariusza Kamińskiego.
  Przesiadł się jednak na platformę i cieszy się lodami stawianymi przez Ewę Peron.

 7. który twierdził, że "urobek" jest żony i że zarabiała prostytucją ...
  Mamy po prostu na karku wszy wobec których stare komuchy to Wersal.

 8. avatar

  i należy bardzo się bać, że z "tyfusem"

 9. ALOSZA AWDIEJEW napisał piosenkę pt."CHŁOPCY ŹLI" to o tej ferajnie śpiwa ....Znajomy zza Buga miał jedno określenie na takich dupków KONIOKRADY .A na dzikim zachodzie  takich delikwentów   się wiszało

 10. Właśnie obejrzałam program "Zadanie Specjalne" i dziękuję Panu za odwagę, inteligencję i rzetelne argumenty. Bardzo zaniepokoiła mnie jednak postawa Pani Czubaszek, która zdawała się być w ogóle nie zainteresowana rozmową, patrzyła gdzieś w bok, bujała nogą.... Może się czepiam, ale jak oglądałam ją w PnŚ, gdzie wraz z Alicjią Resich-Modlińska komentuje polską rzeczywistość, była zupełnie inna.

 11. Pani czubaszek rzeczywiście zdawała się być kompletnie niezainteresowana tematem. Ostentacyjnie patrzyła w stronę przeciwną niż wymaga tego dobre wychowanie i przyzwoitość rozmówcy. Pewnie pierwszy raz gościła w telewizji innej niż ta z wiertniczej i sobie porównywała dekoracje ;)
  Argumenty Czubaszek też świadczą o jej absolutnym kretyniźmie, ewentualnie celowej manipulacji.

  P.S. Jestem w sumie młodą osobą, tzn, bez przesady, bo rocznik orwellowski, ale kompletnie nie rozumiem skąd się wziął fenomen tej pani, dlaczego w pewnym momencie zaczęła być wszędzie, stała się zjawiskiem popkultury i autorytetem w temacie aborcji i stylu życia. Wcale nie uważam, aby miała cięty język, ostry niczym brzytwa, a jej autoironia na temat własnej starości jest tak sucha jak żarty kupy wojewódzkiej. Satyrycy z zatęchłej szafy.

  P.S.2. Zdarzyło mi się być na woodstoku. Raz, 11 lat temu. Z perspektywy czasu oceniam to jako stratę czasu. Doznania muzyczne żadne. Upojenie piwem jednego słusznego browaru 9/10 przez 3 dni, a to dlatego, że po inne napoje trzeba było sobie iść 2 km "do miasta". Upał, brak natrysków, zdemolowany okoliczny motel (część uczestników wdarła się przez ogrodzenie do pobliskiego ośrodka, by skorzystać z pryszniców, które znajdowały się w piwnicach) Skorzystałam też i to była jedyna szansa na umycie się, więc nie powiem, że żałuję. Ale: okradli mnie w namiocie, dostałam glanem od zbłąkanego między namiotami przechodnia i uwaga BONUS: widziałam kopulującą na stojąco parę młodych, niekoniecznie urodziwych ludzi, kopulowali na środku, przy wszystkich, w błocie, przed sceną. nago. Ale tak było dawno temu, gdy festiwal był gdzie indziej, był 3 razy mniejszy.  W sumie myślę sobie, że to obciach, zarówno woodstok, jak i być na woodstoku.

 12.  te stare pudło zostało autorytetem a sprawach aborcji po tym gdy przyznała sie że sama kilkakrotnie jej zażywała i no i oczywiście jest z tego dumna.

 13. avatar

  To nawet w Kanie  Galilejskiej  takiego cudu nie odnotowano ....aby z  16 tysi na koncie pani żony  rozmnożyło sie do 37 000....

  Artykuł tu:
  http://www.fakt...

  ''Z oświadczeń Kamińskiej nie wynika także, aby zarabiała jakieś kokosy. W 2011 r. we własnej firmie zarobiła łącznie zalewie 7850 zł. Do tego zarobiła 16 741 zł jako radna i 27 000 zł z tytułu wynajmu nieruchomości. A na koncie oszczędnościowym na koniec 2010 r. miała zaledwie ok. 16 000 zł. ''

  W drużynie z Ewą Peron nawet takie ''cuda'' się dzieją i Ewa pomocna jest....

 14. Mnie też ten fragment z Pisma Św. o Kanie Galilejskiej najbardziej się spodobał, bo jest nawet cwańszy od cudu rozmnożenia chleba na pustyni. Marzy mi się mieć ze dwie takie stągwie u siebie, i znać hasło którego w Piśmie Św. nie znalazłem.

 15. avatar

  Karliku 
  nie widzę literówki ... oświeć mnie jeśli możesz :)
  ł poprawiłam ...

  Stągwie....Tobie się marzą.....hmmmm
  a mnie póki co się marzy 80% .....na wyborach  :))

 16. Strony