Prześlij dalej:

W takich chwilach sam się zastanawiam, czy rzeczywiście jestem ateistą, bo inaczej niż siłami nadprzyrodzonymi nie potrafię sobie wytłumaczyć tego, o czym dowiedzieliśmy się w ostatnich tygodniach. Będzie to jeden z tych tekstów, który kieruję wyłącznie do ludzi inteligentnych i rozumiejących powagę sytuacji. Takim ludziom nie trzeba tłumaczyć, że cały bełkot i szczucie GW to ściek niegodny uwagi, ale w tym ścieku pływają bardzo, ale to bardzo niepokojące fakty.

Wiem, że ludzie mają opory przed pisaniem prawdy, która nie jest przyjemna dla nas samych i nawet nie z tchórzostwa tak się dzieje, tylko z błędnie pojętej lojalności i obawy, żeby nie zaszkodzić. Tymczasem tu się nie ma nad czym zastanawiać, ale trzeba głośno i wyraźnie kolejny raz wykrzyczeć. Panie Jarosławie Kaczyński jeśli nie pozbędzie się Pan naiwnej dobroduszności i ludzi z otoczenia, którzy tę dobroduszność bezlitośnie wykorzystują, to wszyscy pójdziemy na dno. Balast szemranych osobników, udających ideowych patriotów, jaki się skupił wokół Jarosława Kaczyńskiego zaczyna mieć wagę kamienia młyńskiego uwiązanego u szyi. Wszystko, co wyreżyserował Giertych i sprzedał Michnik jest blagą, ale takie nazwiska jak Kazimierz Kujda, były ksiądz Rafał Sawicz i kuzyn, pożal się Boże, „Siemandero”, to są bardzo smutne i przerażające fakty.

Wszyscy pytają, jak to możliwe, że Jarosław Kaczyński został nagrany, pomimo legendarnej ochrony, wewnętrznej służby specjalnej z Nowogrodzkiej. Odpowiedź jest tylko jedna i cała zawiera się w naiwnej dobroduszności szefa PiS. Skoro do siedziby przychodzą sami swoi i rozmawiają ze swoimi, to przecież „nie będziemy popadać w paranoję”, żeby się nie okazało, że GW i TVN z przypisywaniem paranoi Kaczyńskiemu mają rację. Nie wierzę w to, aby się komuś innemu chciało popadać w paranoję, dlatego sam wpadam i mówię otwartym tekstem. Dla mnie nie ma żadnego przypadku w tym, że „biznesmen” Dubieniecki został mężem Marty Kaczyńskiej. Dla mnie nie ma przypadku w tym, że jeden z najbliższych i wtajemniczonych współpracowników szefa PiS okazał się kapusiem SB. Tym bardziej nie ma przypadku, że szefami i twarzami sztabów wyborczych PiS byli: Kamiński, Kluzik, Migalski, a premierem Marcinkiewicz.

Zawsze i wszędzie można powiedzieć, że to przypadek albo wspomniany obłęd, z którego Piotr Wielgucki słynie, ale spisana powyżej lista faktów, to zaledwie fragment zdecydowanie większej i co gorsze, jeszcze do końca nieznanej całości. Jeden raz, to przypadek, dwa razy, pech, trzeci raz cud, jednak po 12 razie czas sobie w końcu powiedzieć, że to prawidłowość. Do Jarosława Kaczyńskiego od lat przyklejeni są ludzie, którym Jarosław Kaczyński w swojej dobroduszności wykłada serce i tajemnice politycznej kuchni na talerzu. Kaczyńskiego na „taśmach” uratowała wyłącznie uczciwość i zdrowy rozsądek. Niestety odpowiednio przygotowanymi taśmami da się to z łatwością ominąć, a być ślepym na fakty, to bardzo niebezpieczna lub cwana strategia.

Ślepi są twórcy całej tej układanki, bo nic się samo nie robi, nad tym czuwają profesjonaliści. Ślepi są też współpracownicy i zwolennicy Kaczyńskiego, co jest znacznie bardziej niebezpieczne. Jarosławowi Kaczyńskiemu potrzebny jest jeden odważny człowiek, który będzie myślał zupełnie inaczej niż sam Kaczyński, człowiek w wieku siedemdziesięciu lat charakteru nie zmieni. Taki superman powinien wpaść na Nowogrodzką, zrobić listę wszystkich najbliższych współpracowników Kaczyńskiego i każdego z osobna przetrzepać tak, jak Giertych z GW przetrzepali Kujdę, Sawicza i kuzyna „Siemandero”.

Strony

Źródło foto: 
20631 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

16 (liczba komentarzy)

 1. "Taki superman powinien wpaść na Nowogrodzką, zrobić listę wszystkich najbliższych współpracowników Kaczyńskiego i każdego z osobna przetrzepać tak, jak Giertych z GW przetrzepali Kujdę, Sawicza i kuzyna „Siemandero”.
  ----------------------------------
  "Jeden raz, to przypadek, dwa razy, pech, trzeci raz cud, jednak po 12 razie czas sobie w końcu powiedzieć, że to prawidłowość."
  ---------------------------------
  Panie Piotrze, i znowu ma Pan absolutnie rację.
  Po śmierci Brata i Mamy, Jarosław Kaczyński nie może się "odnaleźć".
  Taką pomocną osobą mógłby być A.Macierewicz, niestety On popadł w niełaskę.
  Może "mocna ręka" i słowo Pani prof Krystyna Pawłowicz ?

 2. Nie jest wykluczone że odsunięcie Macierewicza, Szydło czy Pawłowicz nie jest jakąś agenturalną robotą. Chodzi o to, by samotny i ciągle atakowany Kaczyński zaczął popełniać błędy, przekonywany do nich przez kręcących się wokół niego agentów.

 3. Opatrzność czuwa nad Polską, więc i także nad Kaczyńskim, dopóki sprawie polskiej będzie wierny. Jest to człowiek żelaznych zasad i nieprzekupny. Takich ludzi można kontrolować tylko w jeden sposób - obstawiając ich agenturą, która próbuje ich zniszczyć lub skompromitować. Tak więc w środowisku Kaczyńskiego prawdopodobnie funkcjonuje wielu agentów. Na szczęście Opatrzność pomaga ich ujawnić w odpowiednim momencie.
  Co do "afery" Srebrnej, na milę mi ona pachnie robotą BND. Sprawdzenie kim naprawdę są Kujda i Sawicz przerasta możliwości intelektualne Giertycha (polskich służb także). Te dane zostały dostarczone komu trzeba, a Austriak kto wie czy nie był celowo podsunięty.

 4. avatar

  Właśnie, nie ma przypadku. Kluzik partnerował Paweł Poncyliusz. Czy to porządny człowiek, czy tylko poszedł spać? A czy jest przypadek, że prezydentem został Duda? A potem dobrał sobie do pary Morawieckiego? I obaj sprzedają Polskę, jak to się mówi Usraelowi, w takim tempie, że niech się Balcerowicz z Lewandowskim schowa.
  Niestety opozycja nie niesie nadziei zważywszy na komitywę z Mosbacher.

 5. Lukrecjo. Proszę!!!
  Kluzikową p e n e t r o w a ł ?????
  Toż ona ludziom na ustrój działa.

 6. avatar

  spróbuj przeczytać jeszcze raz, może najpierw przeliteruj, albo poproś kogoś o pomoc, może ci się uda zrozumieć, co było napisane.

 7. "A czy jest przypadek, że prezydentem został Duda? "

  A Duda został namaszczony przez Kneset obradujący w styczniu 2014 roku na Wawelu a potem administracja Obamy wymusiła na J.Kaczyńskim, by zgłosił go jako kandydata PIS na prezydenta w wyborach w 2015 roku. W styczniu 2017 roku, po inauguracji prezydentury D.Trumpa, dziennikarz PR Katowice zapytał J.Kaczyńskiego, jak przewiduje stosunki Polski z USA pod rządami Trumpa?
  J.Kaczyński tak odpowiedział:

  https://youtu.b...

  To jak uhonorował Obama A.Dudę podczas 70 Sesji ZO ONZ w dniu 28.09.2015 roku świadczy o tym, że wybór A.Dudy, to był wybór Obamy.
  Przemówienie A.Dudy w prime time(zaraz po Obamie) a podczas lunchu A.Duda siedział przy stoliku z Obamą i Putinem, po prawicy Obamy.

  https://r-scale...

  ttps://www.tvn24.pl/wi...

  Skąd ten wybór A.Dudy przez Kneset i Obamę?
  Otóż zdecydowały dwie kwestie:
  - po pierwsze A.Duda wżeniony w żydowską rodzinę Kornhauserów
  - po drugie i najważniejsze, jego lojalność względem interesów USraelskich została sprawdzona podczas zamachu stanu dokonanego przez B.Komorowskiego 10.04.2010 roku. To właśnie A.Duda umożliwił przejecie władzy p.o. prezydenta B.Komorowskiemu ze złamaniem przepisów Konstytucji
  Po klęsce polityki resetu USrael musiał wymienić PO na PIS(bo PO była proruska i proniemiecka a wtedy interesy USraela się odmieniły).
  Znając przypadek "niesterowalnego" śp. L.Kaczyńskiego, którego musiano fizycznie eliminować podczas polityki resetu, Obama przekazując władzę PIS pod wodza J.Kaczyńskiego, umieścił powolnego interesom USraela i do tego sprawdzonego A.Dudę jako swego rodzaju bezpiecznika na wypadek niesterowalności J.Kaczyńskiego(podczas uchwalania ustaw sądowych bezpiecznik zadziałał i powstrzymał działania J.K.

 8. avatar

  Wystarczy być (Being There 1979) :)^:)

 9. Jak powiada mój kolega: "coś im trzeba będzie zapłacić...". Chodzi tylko o to by wskutek tej wpłaty uzyskać rzetelny offset. Srebrna to ostrzeżenie, że cadyki mogą w każdej chwili olać PIS i oddać Polskę ponownie Niemiaszkom. Więc pewnie trzeba im będzie coś zapłacić i chodzi o to, by nie za darmo.

 10. pozwolę sobie zacytować: Piotr Wielgucki @Matka_Kurka Jednego Żydzi mogą być pewni, po tym co wyczyniają, na wypadek powtórki z historii, a historia lubi się powtarzać, Polacy za nich dupy i głowy kosztem własnej rodziny więcej nadstawiać nie będą.

  Jednak oni na to liczą - "chodzi o to, by nie za darmo"

 11. Strony