Prześlij dalej:

Prawie pięć lat zajęło nam, mnie i mojej Żonie, oczyszczenie się z oszczerstw, jakie kolportował w Internecie, udając anonimowego zwolennika WOŚP, administrator strony Owsiaka www.kreciola.tv. Najpierw zapadł wyrok karny, który uznał Radosława Iwickiego vel „rineo” winnym zniesławienia, tydzień temu Sąd Apelacyjny we Wrocławiu wydał prawomocny wyrok w postępowaniu cywilnym o naruszenie dóbr osobistych i nakazał Iwickiemu zamieszczenie przeprosin oraz wypłatę 1500 zł zadośćuczynienia. Sposób w jaki ten wyrok został wykonany, dobitnie pokazuje to kim Radosław Iwicki jest i przez kogo został zatrudniony, ale tak łatwo płatnemu „hejterowi” tchórzostwo i cwaniactwo bezkarnie nie przejdzie.

Oszczerca wychowany przez Owsiaka i przez Owsiaka zatrudniony nie wykonał żadnego z warunków przeprosin nałożonych przez sąd, zamieścił „przeprosiny” pod niewłaściwym pseudonimem (wcześniej usunął konto) i w niewłaściwej, nieczytelnej formie. "Przeprosiny" opublikował w postaci zdjęcia, pod usuniętym komentarzem, co uniemożliwia odnalezienie treści zarówno przez "wyszukiwarkę" portalu www.wykop.pl, jak i Google. Słowem i obrazem zrobił to tak.

przprosiny.PNG

Wprawdzie Radosław Iwicki udowodnił w sądzie, że jest osobą o… łagodnie mówiąc, przeciętnej inteligencji, bo jak sam oświadczył „jakoś nie udało mu się skończyć studiów”, nie potrafił też wyjaśnić na czym polega różnica pomiędzy przychodem i dochodem, a swoje „analizy finansowe” tłumaczył tym, że jego dziewczyna jest księgową, jednak mimo wszystko te kompromitacje nie tłumaczą jego bezprawnych działań. W związku z powyższym publikuję pełną treść przeprosin zasądzoną przez sąd, natomiast Radosławowi Iwickiemu vel „rineo”, któremu WOŚP opłaciła adwokata, a "wzorem" Owsiaka koszty procesowe wpłynęły na jego osobiste konto, daję czas do końca dnia na wykonanie wyroku. Po tym terminie podejmę kolejne kroki, w tym kroki prawne.

„Przepraszam Piotra Wielguckiego posługującego się pseudonimem „Matka Kurka”, że w komentarzu z 12 listopada 2014 dostępnym pod adresem http://www.wyko... wyparowalo-3-402-686-10-pln/#comment-24479368 oraz w komentarzach z 09 grudnia 2014 dostępnych pod adresami: http://www.wyko... i ⦁ http://www.wyko... mnie-jak/, które zamieściłem pod pseudonimem „rineo”, naruszyłem jego dobra osobiste w postaci dobrego imienia i czci poprzez użycie pod adresem Piotra Wielguckiego nieprawdziwych informacji dotyczących: ukrywania dochodów, oszukiwania Czytelników, kupowania, wyłudzania i bezprawnego przetwarza danych osobowych, kradzieży własności intelektualnej i podszywania się pod cudze tożsamości oraz psychicznego nękania kobiety i sugerowania tchórzostwa poprzez zasłanianie się żoną. Powyższe oświadczenie jest skutkiem prawomocnego wyroku Sądu stwierdzającego naruszenie dóbr osobistych. Radosław Iwicki (rineo).”

Strony

Źródło foto: 
39000 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

1 (liczba komentarzy)

  1. A to sk***** jeden! Jakiś rudy Ci on jest...

    *skunks

  2. Strony