Odkupię rodzinne wczasy last minute… w Tunezji!

Prześlij dalej:

Komentowanie głupoty to wieczny i najczęściej syzyfowy temat, ale czasami głupio znaczy śmiesznie i dzięki temu komentarz sam się pisze. Nie będę traktował poważnie „zamachu” w Tunezji, nie będę wspominał o Sikorskim i innych otwierających nóż w kieszeni zachowaniach. Całkiem poważnie, chociaż nie stać mnie na takie fanaberie, rozpatrzę ofertę odkupienia rodzinnych wczasów w Tunezji. W przeciwieństwie do medialnie otępionych jestem przekonany, że w tej chwili jest to dużo bezpieczniejsze miejsce niż Paryż, Berlin, że o Tel Awiwie nie wspomnę i na chwilę zatrzyma się przy stolicy Żydów. Czy na „Ziemi Świętej” choćby przez jeden dzień w roku nie pada strzał? Pytam, bo nie znam statystyk, ale też nie pamiętam, żeby kiedykolwiek podstawiono samoloty, autokary i wywieszano na stronach MZ przeróżne instrukcje. A w Paryżu, po jatce, jaką jedni fanatycy urządzili innym idiotom, wycofywano polskich turystów, odwoływano korporacyjne wycieczki i wymianę młodzieży? Jeśli nawet, to musiało się to odbyć w absolutnej ciszy, ponieważ nic podobnego nie zauważyłem. Śmieszne jest to poczucie, że tam gdzieś w Tunezji to dzicz, a u Nas w Europie europejskość. Proszę się przyzwyczaić, „Szanowny Europejczyku”, do smaku tego piwa, które będziesz coraz częściej żłopał. Nudzi mnie zgadywanie, kto tym razem ubił interes, widzę tylko tyle, że nikt nie mówi o nowych pomysłach Putina w związku z obradami UE, ale to nie ma znaczenia, równie dobrze kliku „gejów” mogło sobie urządzić „happening”. A tak w ogóle, to czym się różni dwóch młodych arabów od swoich amerykańskich sfrustrowanych kolegów, którzy co jakiś czas wparowują do miejsc publicznych i walą serią na oślep? Do tej tragedii można dorobić dowolną ideologię, dla każdego coś odpowiedniego. Jeśli jest potrzeba pogrzania tematu związanego z Państwem Islamskim, no to podrzucamy szczapy pod kociołek. Komuś ważnemu spadły akcje w firmie „Holiday exclusive”, to się z chęcią podepnie pod ofertę, jaką się nie interesował żaden turysta i tym sposobem wycieczki do Islandii staną się przebojem giełdy.

Jest deficyt na narodową żałobę? Znajdą się chętni i będą licytować poziom oraz czas opuszczenia flagi. Ale to wszystko jest skutkiem, smutnym obrazem ludzkiej głupoty, bo „zamachów” będzie coraz więcej. Gdy się zatraciło wszelką miarę w produkowaniu ideologicznych bzdetów, gdy się z ludzi zrobiło przelęknione stado potakiwaczy i wyznawców bredni o przyjaźni między zwierzętami, to się tworzy raj dla drapieżników. Najbardziej wytrwali analitycy pogubią się kto i dlaczego zabija, bo zapotrzebowanie jest olbrzymie. Będą zabijać kompletni amatorzy zaczadzeni „wolnością” i „tolerancją” rozumianą w telewizyjny sposób: jesteś pedał możesz gwałcić, jesteś czarny możesz palić, jesteś arab możesz co chcesz, bo najgorsza zaraza to biały heteroseksualny maż i ojciec. Obok „pasjonatów”, jak zawsze, istnieje zapotrzebowanie na zawodowe zabijanie. Zlecenia płyną zewsząd, a powody zostały opisana parę zdań wyżej. No i biorąc to wszystko pod uwagę oraz rozwagę, pozwolę sobie bezczelnie zapytać. Kto tu jest głupi? Kto tu się powinien pukać w czoło? Mój pomysł na rodzinną wycieczkę do Tunezji ma pełne racjonalne podstawy, prawdopodobnie jest to w tej chwili stukrotnie bardziej bezpieczne miejsce niż Paryż i Londyn. Szaleństwem i brakiem odpowiedzialności, to jest tańczenie na beczce prochu, która nosi wybrzmiały napis Europa.

Strony

21029 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

20 (liczba komentarzy)

 1. Dziś wkurwiło mnie to już tak mocno, że musiałem
  http://tatawpol...

 2. avatar

  Ktoś to genialne wyreżyserował.zrobili z "jego oxfordzkiej ekscelencji" medialnego cwoka bez sumienia.udało się.a co nam to mówi??widać kotlowanine pod dywanem.wszyscy kandydaci "w bulu i nadzieji" zawiesili kampanie objazdowa. i tu jest cloeu tego wszystkiego.dziś zespol sejmowy d/s afery skokowo-wsiowej zrownal gajowego z ziemią..i tu widzę plusik dodatni dla pana komorowskiego..skoro tak strasznie się przejął losem turystów..a nie wiadomo kiedy żałoba się skończy a bronkobus znowu wyjedzie w polske powiatowa..to żaden z dziennikarzy nie odważy się zapytać o to jakie stanowisko pełni jego syn w kilku dziwnych instytucjach finansowych...

 3. Rabek Sikorski odkupił, ale w Egipcie. Ciekawe kto i czym zapłacił.

 4. Widać, że dołączyłeś do grona kpiarzy zdalnie sterowanych - ale nie martw się "polszewicka" propaganda nie przykryje tego wszystkiego od którego huczy internet a ludzi pusty śmiech ogarnia o spuszczaniu sie flag na tą wyjatkową okoliczność.

 5. Tłum skandował do Putina: "Dajesz Polskę i Finlandię".
  Ja rozumiem, że to nie byli wszyscy Rosjanie, ale chciałbym teraz zobaczyć tych mundroli, którzy mówili, że są "inni Rosjanie" oraz, że trzeba oddzieliś władztwo w Rosji od narodu.

 6. bo Rosji nie będzie. Musimy tylko pilnować, żeby nas nie pogrzebała pod swoimi ruinami. Ale najgorsze czeka europę zachodnią. A michnik robi wszystko żebyśmy podzielili los masońskiej europy zachodniej.

 7. Chyba pierwszy raz się z Tobą nie zgadzam. Od conajmniej 10 lat śledzę zachowania/dokonania/retorykę islamistów i od tegoż czasu wieszczę ich poczynania i nigdy nie było pomyłki. Tunezja jest niezwykle atrakcyjna, od groma Polaków mieszka tam na stałe. Tunezja jest w ogólnym rozumieniu prześwietnym miejscem wypoczynku, od lat wolna od spektakularnych ataków rasizmu i podziałów religijnych. Natomiast nikt o zdrowych zmysłach nie wybiera się do Jerozolimy z wyeksponowanym krzyżykiem na piersi i nikt posiadający cipę a będących o zdrowych zmysłach nie wybierze się do krajów arabskich w mini ledwo zasłaniająm dupę i rozwianym blond włosem. Nikt normalny tego nie zrobi, bo wie a przynajmniej powinien wiedzieć o reperkusjach jakie mogą być z tym związane. A jeśli to robi to ''sajonara'' debilu/debilko. Problem w tym, że to my- ''demokratyczne'' kraje przyjeliśmy multi-kulti. To Francja, Niemcy, Wielka Brytania otworzyły bramę Islamowi, który następnie czerpie z naszych praw demokratycznychi robi co chce wykorzystując je, narzucając swoje prawa. Narzucając je czerpie z naszych wartości. To, co stało się we Francji, było wycelowane w media. To co stalo się w Tunezji było wycelowane w zwykłych ludzi, w turystów. Jest kolosalna różnica pomiędzy zamachem na opiniotwórczy magazyn a zamach wycelowany na turystów, którzy nie muszą mieć orientacji politycznej i umiłowań.

 8. tylko o skopiowanie strategii bin ladena i wciągnięcie eurodżihadystów do wojny z muzułmanami. Ale na razie to są harcerzyki, żeby zostali nowymi władcami świata musi zajść kilka "niemożliwych" do spełnienia warunków.

 9. pomijane są informacje o zamieszkach we Frankfurcie. Wczoraj demonstranci protestowali przeciwko otwarciu nowej siedziby Europejskiego Banku Centralnego i działalności tej instytucji.
  Mówi się, że w mieście panuje prawdziwy chaos. 6 tysięcy policjantów blokuje dojście do siedziby EBC. Płoną barykady i policyjne samochody.
  A na „onetach” cisza.
  Linki:
  http://zblogowa...
  http://losyziem...
  http://europejc...

 10. Strony