Prześlij dalej:

Brzydzę się wszelką forma hipokryzji i kreowania fałszywej rzeczywistości. Tak, jestem człowiekiem, który się posługuje w debacie publicznej językiem ostrym, bywa nawet, że brutalnym. Tak, moje opinie i moje poglądy do grzecznych nie należą, mogą wzbudzać emocje i właściwie powinny wzbudzać emocje. Tak, potrafię być mało przyjemny i konsekwentnie walczyć o swoje, również przy pomocy cepa wyrwanego z rąk przeciwnika. Tak, Marcin Matczak i jego akolici usłyszeli ode mnie kilka „ciepłych” słów, wypowiedzianych w ICH języku. Poza wszystkimi wymieniony wadami, mam paskudną gębę i dziki wzrok, niech będzie, o ile komuś czegoś do kompletu brakuje.

Co z tego wszystkiego razem wynika? Proszę bardzo, kto ma ochotę niech staje na ringu, jakimkolwiek, niech na ten ring wyleje kisiel, skoro tak lubi, jestem do dyspozycji w dzień i w nocy. Czy to Matczak, czy ktokolwiek inny, przynajmniej w dowodzie dorosły mężczyzna, może mi czynem lub słowem w pysk przyłożyć, chociaż musi się liczyć z adekwatną odpowiedzią. Sądzę, że te prosto wyłożone zasady są jasne dla najmniej skomplikowanych umysłów i wydają się sprawiedliwe. Do momentu, w którym nie przekracza się wyznaczonych granic, wszystko jest kwestią kto komu dał po pysku i kto się bardziej popłakał. Marcin Matczak wyznaczył pole bitwy na ringu wylanym kisielem po brzegi. Jedni mówią, że w takich warunkach na ring się nie wchodzi, drudzy podobnych rywali uważają za szczególnie szkodliwych i z poświeceniem taplają się na polu przeciwnika. Należę do tych drugich. Dlaczego? Na to pytanie odpowiedział sam Marcin Matczak:

Wszelkie granice przekroczone! Wciągnięcie Dziecka na ring, które nikomu żadnej krzywdy nie zrobiło, które nie wypowiada się w żadnej sprawie publicznej, które zaczyna swój dzień szkolny o 6.00 i kończy o 19.00, to jest porażka Marcina Matczaka przez moralny, intelektualny i prawny nokaut. Koniec pojedynku panie Matczak, zanoszę pański nokaut do prokuratury, rektorów Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Wrocławskiego, Okręgowej Izby Radców Prawnych i wreszcie do sądu. Dla takich dziecięcych bokserów w przestrzeni publicznej nie ma miejsca, nie ma miejsca na uczelniach i wśród ludzi stosujących choćby minimalne standardy zachowań. I rzecz najważniejsza! Dziecięcy bokser Matczak nie zaatakował tylko moje Dziecko. Marcin Matczak wygadał się, jak działa jego środowisko „obrońców konstytucji”, które niszczy życie i łamie kariery wielu dzieci i dorosłych. Za to upadły „autorytet” odpowie przed prawem i przed wszystkimi przed rodzicami.

Źródło foto: 
23226 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

36 (liczba komentarzy)

 1. Do słownika synonimów słowa SZMATA, dopisuję słowo MATCZAK.

  Howgh!

 2. Az tak chłopie nie galopuj- nazwisko ma tę cechę, że może nosić je ktoś porządny. Znam jednych Matczaków- bardzo przyzwoici ludzie. 

 3. avatar

  Choćby legendarny trener koni wyścigowych na Polu Mokotowskich i Służewcu.

 4. Ok. samokrytycznie wykreślam ze słownika synonimów MATCZAK, wpisuję Marcin Matczak @wsamraz. SZMATA zostaje.

  Porządnych Matczaków proszę o wybaczenie.

   

 5. avatar

  Super!

 6. Ale... się rozpętało. Szacunek i hołd dla NASZEGO Piotra. Marcin Matczak @wsamraz vel SZMATA własnoręcznie, za pomocą klawiatury, usadowił się poniżej Owsiaka. A Kurka ostrzega, że On, Matka Kurka, to "Geniusz i wirtuoz klawiatury".

  Piotrze, majstersztyk. I nie ważne czy przy okazji, czy z zimną krwią.

 7. A propos nazwisk -  w zastępstwie Konarskiego: ostani sondaż wg list wyborczych:

  Lista nr 1 - KWW Bezpartyjni Samorządowcy 5%
  Lista nr 2 - KW Polskie Stronnictwo Ludowe 5%
  Lista nr 3 - KW Partia Zieloni 0,00%-0,1% tzw. granica obłędu
  Lista nr 4 - KKW Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska 15%
  Lista nr 5 - KKW SLD Lewica Razem (dawniej walczący z żydami) 3 %
  Lista nr 6 - KW Partii Razem 1%
  Lista nr 7 - KW Ruch Narodowy RP 0,00%-0,1% tzw. granica obłędu
  Lista nr 8 - KWW Kukiz'15 8%
  Lista nr 9 - KWW Wolność w Samorządzie 1%
  Lista nr 10 - KW Prawo i Sprawiedliwość 34%

  Kolejność wg pktów procentowych proszę ustalić we własnym zakresie. Jest szansa, że Narodacy nie nasmrodzą za bardzo.

   

 8. marvald – Wrzesień 27, 2018 18:48

   

  Az tak chłopie nie galopuj- nazwisko ma tę cechę, że może nosić je ktoś porządny. Znam jednych Matczaków- bardzo przyzwoici ludzie.

   

  Uuuuuuu... Teraz, bedac na ich miejscu, zmienilbym nazwisko!

 9. Ale fi...a poniosło!!!

  Pan "Życia i Śmierci"... :-(

  Jechać z nim!!!

  https://wpolity...

  P.S.

  Przepraszam za użycie słowa "PONIOSŁO" ;-)

 10. Tulejowe Sady, Matczakowe Uczelnie... 

  toz to zlodzieje kamienic, kielbas, pendrajwow i wiertarek sa mniej szkodliwi, choc sa pacholakami tego samego kazirodczego zwiazku : bezprawia z bezkarnoscia.