Prześlij dalej:

Brzydzę się wszelką forma hipokryzji i kreowania fałszywej rzeczywistości. Tak, jestem człowiekiem, który się posługuje w debacie publicznej językiem ostrym, bywa nawet, że brutalnym. Tak, moje opinie i moje poglądy do grzecznych nie należą, mogą wzbudzać emocje i właściwie powinny wzbudzać emocje. Tak, potrafię być mało przyjemny i konsekwentnie walczyć o swoje, również przy pomocy cepa wyrwanego z rąk przeciwnika. Tak, Marcin Matczak i jego akolici usłyszeli ode mnie kilka „ciepłych” słów, wypowiedzianych w ICH języku. Poza wszystkimi wymieniony wadami, mam paskudną gębę i dziki wzrok, niech będzie, o ile komuś czegoś do kompletu brakuje.

Co z tego wszystkiego razem wynika? Proszę bardzo, kto ma ochotę niech staje na ringu, jakimkolwiek, niech na ten ring wyleje kisiel, skoro tak lubi, jestem do dyspozycji w dzień i w nocy. Czy to Matczak, czy ktokolwiek inny, przynajmniej w dowodzie dorosły mężczyzna, może mi czynem lub słowem w pysk przyłożyć, chociaż musi się liczyć z adekwatną odpowiedzią. Sądzę, że te prosto wyłożone zasady są jasne dla najmniej skomplikowanych umysłów i wydają się sprawiedliwe. Do momentu, w którym nie przekracza się wyznaczonych granic, wszystko jest kwestią kto komu dał po pysku i kto się bardziej popłakał. Marcin Matczak wyznaczył pole bitwy na ringu wylanym kisielem po brzegi. Jedni mówią, że w takich warunkach na ring się nie wchodzi, drudzy podobnych rywali uważają za szczególnie szkodliwych i z poświeceniem taplają się na polu przeciwnika. Należę do tych drugich. Dlaczego? Na to pytanie odpowiedział sam Marcin Matczak:

Wszelkie granice przekroczone! Wciągnięcie Dziecka na ring, które nikomu żadnej krzywdy nie zrobiło, które nie wypowiada się w żadnej sprawie publicznej, które zaczyna swój dzień szkolny o 6.00 i kończy o 19.00, to jest porażka Marcina Matczaka przez moralny, intelektualny i prawny nokaut. Koniec pojedynku panie Matczak, zanoszę pański nokaut do prokuratury, rektorów Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Wrocławskiego, Okręgowej Izby Radców Prawnych i wreszcie do sądu. Dla takich dziecięcych bokserów w przestrzeni publicznej nie ma miejsca, nie ma miejsca na uczelniach i wśród ludzi stosujących choćby minimalne standardy zachowań. I rzecz najważniejsza! Dziecięcy bokser Matczak nie zaatakował tylko moje Dziecko. Marcin Matczak wygadał się, jak działa jego środowisko „obrońców konstytucji”, które niszczy życie i łamie kariery wielu dzieci i dorosłych. Za to upadły „autorytet” odpowie przed prawem i przed wszystkimi przed rodzicami.

Źródło foto: 
6
21572 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

36 (liczba komentarzy)

 1. Do słownika synonimów słowa SZMATA, dopisuję słowo MATCZAK.

  Howgh!

 2. Az tak chłopie nie galopuj- nazwisko ma tę cechę, że może nosić je ktoś porządny. Znam jednych Matczaków- bardzo przyzwoici ludzie. 

 3. avatar

  Choćby legendarny trener koni wyścigowych na Polu Mokotowskich i Służewcu.

 4. Ok. samokrytycznie wykreślam ze słownika synonimów MATCZAK, wpisuję Marcin Matczak @wsamraz. SZMATA zostaje.

  Porządnych Matczaków proszę o wybaczenie.

   

 5. avatar

  Super!

 6. Ale... się rozpętało. Szacunek i hołd dla NASZEGO Piotra. Marcin Matczak @wsamraz vel SZMATA własnoręcznie, za pomocą klawiatury, usadowił się poniżej Owsiaka. A Kurka ostrzega, że On, Matka Kurka, to "Geniusz i wirtuoz klawiatury".

  Piotrze, majstersztyk. I nie ważne czy przy okazji, czy z zimną krwią.

 7. A propos nazwisk -  w zastępstwie Konarskiego: ostani sondaż wg list wyborczych:

  Lista nr 1 - KWW Bezpartyjni Samorządowcy 5%
  Lista nr 2 - KW Polskie Stronnictwo Ludowe 5%
  Lista nr 3 - KW Partia Zieloni 0,00%-0,1% tzw. granica obłędu
  Lista nr 4 - KKW Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska 15%
  Lista nr 5 - KKW SLD Lewica Razem (dawniej walczący z żydami) 3 %
  Lista nr 6 - KW Partii Razem 1%
  Lista nr 7 - KW Ruch Narodowy RP 0,00%-0,1% tzw. granica obłędu
  Lista nr 8 - KWW Kukiz'15 8%
  Lista nr 9 - KWW Wolność w Samorządzie 1%
  Lista nr 10 - KW Prawo i Sprawiedliwość 34%

  Kolejność wg pktów procentowych proszę ustalić we własnym zakresie. Jest szansa, że Narodacy nie nasmrodzą za bardzo.

   

 8. marvald – Wrzesień 27, 2018 18:48

   

  Az tak chłopie nie galopuj- nazwisko ma tę cechę, że może nosić je ktoś porządny. Znam jednych Matczaków- bardzo przyzwoici ludzie.

   

  Uuuuuuu... Teraz, bedac na ich miejscu, zmienilbym nazwisko!

 9. Ale fi...a poniosło!!!

  Pan "Życia i Śmierci"... :-(

  Jechać z nim!!!

  https://wpolity...

  P.S.

  Przepraszam za użycie słowa "PONIOSŁO" ;-)

 10. Tulejowe Sady, Matczakowe Uczelnie... 

  toz to zlodzieje kamienic, kielbas, pendrajwow i wiertarek sa mniej szkodliwi, choc sa pacholakami tego samego kazirodczego zwiazku : bezprawia z bezkarnoscia. 

 11. To chyba koniec kariery pana Matczaka. Internet nie zapomina. A mogło być tak pięknie i dostatnio.

 12. PROFESOR Matczak jednocześnie zdefiniował, że jego przyjaciel PROFESOR Sadurski, zwrócił sie do Piotra Wielguckiego mową nienawiści.

  I tutaj sa pytania do

  Prof. Kiczki dziekana Wydziału Prawa Uniwersystetu Wrocławskiego,

  Krajowej Rady Radców Prawnych i

  Dziekana wydziału na którym wykładają PROFESOROWIE Matczak i Sadurski.

  W trakcie wymiany zdan na temat poglądów Prof. Sadurskiego, Profesor Sadurski rzucił Piotrowi, że na niego rzyga. Co słusznie zostało zakwalifikowane przez Prof. Matczaka jako mowa nienawiści wobec człowieka. Piotr odpowiedział, że nie będzie tak mówił wobec iprofesora Sadurskiego.

  W tym momencie włączył sie profesor Matczak, który powiedział że załatwi z kolegami z Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego żeby córka Piotra była zastraszana, z powodu swojego Taty. Publicznie to napisal.

  1. Profesorze Kiczka, czy zastraszanie studentów na prośbę profesorów często ma miejsce na Pana Wydziale? Bo jeśli taki znany profesor publicznie to deklaruje, to chyba dość często spotykane?

  2. Czy Krajowa Rada Radców Prawnych często się spotyka z praktyka, żeby radca prawny w trakcie rozmowy na tematy polityczne swojemu partnerowi w dyskusji groził zastraszaniem dziecka?

  3. Czy dziekan wydziału, na którym wykladają PROFESOROWIE Matczak i Sadurski, uważa że użyte przez nich sformułowania w stosunku do człowieka, mogą być uznane za mowe nienawiści.

  4. Czy minister szkolnictwa wyższego wyśle na wydział prawa uniwersytetu wrocławskiego kontrolę, żeby sprawdzić czy profesorowie zastraszają studentów z przyczyn politycznych?

  5. Po co w dalszym ciągu utrzymujemy stopnie naukowe rodem z wojska, gdzie towarzystwo wzajemnej adoracji decyduje kto robi kariere a kto nie zamiast skopiować rozwiązania z USA?

 13. Czytam post Marczaka i nie mogę wyjść ze stuporu. Niby profesor polskiego uniwersytetu, a metody sowieckie. W moich oczach ten delikwent stał się zwykłym gnojem. Matczak właśnie popełnił publiczne samobójstwo. No, powiedzmy, że wymaga, aby go dobić, ale nie martwię się, widzę, że u Autora jest animusz :)  MK, tak trzymać!  Chamów trzeba kułakiem, na odlew! Życzę powodzenia!

 14. To mentalność. Pozdrawiam.

 15. No! He, he.

 16. W deklaracji ideowej UE i pozostałych dokumentach na jakie się ona powołuje jest zapisane wszystko, całe skurwysyństwo tych komunistycznych wypierdków. Oni właśnie realizują zawarte w tych dokumentach wytyczne. TSUE i pozostała chołota pochwali postawę Matczaka, a MK będzie posądzony o brak szacunku dla europejskich i obowiązujących w Unii wartości. Kto z naszych "dupków" pozwolił, by Manifest Komunistyczny i wartości tam zawarte, stały się obowiązującymi w UE zasadami?

 17. Donald Tusk jest niemcem, panie ministrze Szczerski:

   

  https://en.m.wi...
  Więc rozmawianie jak Polak z Polakiem raczej nie wchodzi w grę.

 18. avatar

  Oj tam oj tam, roztargnął się biedaczek......

 19. I nawet może działał w stanie wyższej konieczności?

  Może konstytucja była łamana?

 20. Lewactwo, to stan umysłu. Dokładnie, brak umysłuPrzypominam, ludzkość wypracowała jedną metodę i należy się jej trzymać. Z chamem się nie dyskutuje, chama się wali w pysk

 21. Jeśli jego zdjęcie nie jest przepałowane w fotoszopie, to fryzurę ma jakąś taką groteskową. Wiem, że takich szczegółów nie powinno się może czepiać, ale wygląda jakby fryzjer sobie z niego jaja robił. Pogróżki wobec  dziecka adwersarza politycznego to tak niski poziom, że ja w nie po prostu nie wierzę. Niemożliwe, żeby napisał to profesor UW!!! Ktoś napewno się włamał na jego konto i to napisał. NIe wierzę po prostu, żeby był aż na takim dnie!

 22. avatar

  Ale kto tam na tym wydziale jest jego kolegą/koleżanką: Cimoszko, Giersdorf, bufetowa, czy kolumna intelektu, Płatek.

 23. Wielki szacun Panie Piotrze! Znakomicie Pan ściągnął gacie temu Matczakowi!!! Teraz dokładnie widac całą jego maliznę:):). Tylko prosze mu teraz nie pozwolić tej malizny zasłonić jakimś kapeluszem albo serwetką!. Popieram Pana z całej siły i zyczę powodzenia. W razie potrzeby zrobimy zrzutkę na Pańskie koszty sądowe i inne.

 24. Panie Piotrze. Przesyłam wyrazy całkowitego wsparcia w walce z lewackim bandziorem, zwanycm przez lewaków "profesorem". Serdecznie pozdrawiam Pana oraz pańską Córkę. Trzymajcie się ciepło

 25. Niemieckie państwo decyduje, kto jest pierwszym prezesem SN w POLSCE. Niemcy wybrały na generalnego gubernatora Grzegorza S.

  Zmieniło się prawie wszystko by nie zmieniło się prawie nic.

  Powodem dla ktorego Niemcy wciąż to robią, są wartości europejskiego, które są bardziej wartościowe niż to co jest poza Niemcami. Ot, taki mały rasizm, prawda?

 26. Niejaki Marcin Matczak obnażył całe swoje skurwysyństwo do gołej kości, a przy okazji też prawniczej kasty uczelnianej.

 27. Naszła mnie refleksja, że powinieneś natychmiast zastąpić tego całego gomułkowskiego komucha Kaczyńskiego - on, po szumnych zapowiedziach, tylko umie się poddawać, iść na układy z wrogami, zdradzić najzdolniejszych i najodważniejszych ze swojej drużyny (A.Macierewicz),  by w końcu zajmować się losem futrzaków (znowu mu odbiło!) i przegrać, znowu pogrążając Polskę i Polaków. Ty cały czas walczysz i nie cofasz się.

 28. O! Jakaś bliższa rodzinka Marcina Matczaka @wsamraza vel SZMATA ?

 29. avatar

  @fr0nd wsławił się tu propagowaniem jadowitych bredni tzw. "pastora" Chojeckiego, więc jego agenturalność jest oczywista.

  http://www.Raport_oSekcieCholeckiego

 30. MK!

  Ja i wszyscy Polacy Pana wspieramy!

  ***** Jesli, juz dzisiaj, nie pogonimy z naszej Ojczyzny tych wszystkich "resortowych" ,

          te antypolskie, zlodziejskie scierwa, to jutro moze byc juz za pozno!

   

         

   

 31. Ci resortowi są wszędzie- vide casus rangera vel Kornbluma, który nawet nie kryje się z tym że był w PZPRze, a teraz mieni się być narodowcem!

 32. avatar

  Kornblum to typowy przykład Żyda-antysemity. Jego DEKLAROWANY antysemityzm jest tak obsesyjny, histeryczny i nienaturalny jak Hitlera, który był przecież typowym mischlingiem (niem. mieszańcem) nienawidzącym swoich korzeni. 

 33. Uniwersytet Warszawski - i wszystko jasne. A znając realia to włos mu z głowy nie spadnie. Sytuację utrwali Gowin z niejakiej bezjajowej ups. zjednoczonej prawicy. I będzie tak jak było - bękarty genetyczne i ideologiczne żydowkomuny jak pluli Polakom w twarz tak pluć będą. 

 34. avatar

  Trochę to duże ale warte prześledzenia, aktualny dziekan wydziału, któremu podlega komuch Matczak był pierwszym mężem Gersdorf. Znacz się zatrudnia po znajomości eks-żonę. 

 35. Powiedziano już wszystko nt.obiektu Matczak Groźny I-szy,wszystko jest prawdą i mnie bardzo cieszy fakt,że towarzycho odkrywa swoje prawdziwe gęby bez pudru "zatroskania' demokracją i bez tefauenowskiego mejkapu,obiekt Matczak (bez namawiania!)pokazał swój bolszewicki,czerwony ryj w rubasznym rechocie i fakt ten został dostrzeżony i "doceniony" na pohybel podobnym,którym maski jeszcze nie spadły w tak koncertowy sposób.

 36. Określił pan to bardzo delikatnie „ w kisielu” .Udzielając się w gronie presstytutek z Czerskiej można się tylko „utetłać” w g...wnie.Ale to świnia.