Prześlij dalej:

Pierwszy raz od dwóch lat spisuję życzenia, które składają się z wiary i nadziei w odrodzenie. Po 2015 roku życzyłem tylko i aż tego, aby docenić co się ma i czego jeszcze tak niedawno nie mieliśmy wcale. Dziś takie życzenia oznaczałby pogodzenie się z wieloma zjawiskami i ludźmi, z którymi pogodzić się nie da, ponieważ nie wolno się godzić na zło. Życzę zatem nadziei na odrodzenie, oby wszystko znów się ułożyło na swoim miejscu i było chociaż takie, jakie rok temu, gdy cieszyliśmy się ze zmian i liczyliśmy na kolejne, w tym samym kierunku.

Życzę wszystkim Polakom, dla których Polska to nie tylko normalność, ale dom i jedyne miejsce na Ziemi, gdzie się dobrze żyje, aby poczucie bezpieczeństwa i własności domu nigdy Nas nie opuszczało. Do życia prywatnego się nie mieszam i dlatego winszuję do wyboru, do koloru, co komu w duszy gra i w głowie się marzy: żony, męża, dzieci, szczęścia, pieniędzy, zdrowia, sławy, w kolejności właściwej dla każdego z Was. Święta Wielkanocne kojarzą się z mocną symboliką pokonania zła i zwycięstwa nad wszelkimi przeciwnościami losu, nawet nad śmiercią. W tym duchu życzę Polakom i Polsce samych zwycięstw, odrodzenia, nadziei, wiary w sukces Polski i osobiste powodzenie. Zdrowych, Szczęśliwych, Pełnych Nadziei Świąt Wielkanocnych!

Źródło foto: 
10884 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

11 (liczba komentarzy)

 1. Dziękuję za szczere życzenia. Ze swojej strony życzę Gospodarzowi wytrwałości w pisaniu, ale przede wszystkim zdrowia dla Niego i Jego Rodziny. Codzienna lektura felietonów  pozwala ciągle wierzyć,że otaczający nas świat nie jest jeszcze stracony. Wszystkiego dobrego Panie Piotrze, wielkie podziękowania.

 2. Wszystkiego Dobrego, Panie Piotrze i wiary podobnej do tej katolickiej, że zło zostanie pokonane.

  Codziennie czekamy na felietony, proszę o tym pamiętać!

 3. Dziękuję za życzenia świąteczne i za felietony ,bo święta są od święta a felietony każdego dnia .
  Jak by nie Twoje felietony ,mnóstwo osób nadal by miało zatkane uszy i zamknięte oczy na otaczającą nas rzeczywistość .Za to,życzę Tobie i całej rodzince wszystkiego dobrego z okazji Świąt Wielkanocnych .

 4. powtórzę za Piotrem:

  Wesołych Świąt, nadziei i wiary w odrodzenie - dla wierzących,

  a dla pozostałych budująca informacja, że świat jest w ciągłym ruchu generującym nieustanne zmiany.

  Opisane jest to w  starożytnej księdze I Ching, która obrazuje uniwersalny, zamknięty, pełny wzorzec przemian w przyrodzie, sprawowaniu władzy,  polityce itd...

 5. avatar

  Dziękuję serdecznie za życzenia. Panu życzę konsekwencji w obranych działaniach i dalszego wlewania energii w serca Polaków. Skoro i śmierć zwyciężono, to i my w naszych dążeniach i nadziejach na zmartwychwstałą Polskę zwyciężymy.  Wesołych świąt!

 6. avatar

  Wesołych Świąt Wielkanocnych

  Zdrowia i jeszcze ostrzejszego pióra.

  widz?

 7. Wielki talent dał Panu Bóg.Wesołych Świąt Wielkanocnych.

 8. skoro Kurka taki miłosierny to mnie dzisiaj odblokuje na TT

  Spokojnych i Pogodnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego

 9. Witam, Panie Piotrze, Gospodarzu drogi,

  Dzięki za życzenia, Chciałnym Cię uściskać i potwierdzić, że słowa, które wyraziłeś w WIERZE i NADZIEI są ze wszech miar słuszne.

  pozdrawiam, szperacz

 10. Wesołych,szczęśliwych i zdrowych Świąt Wielkanocnych Panu,Pana Rodzinie i wszystkim

  komentującym życzy Jędrzej.