Prześlij dalej:

Każde głębsze sięganie do faktów tak, żeby nie dać żadnemu adwokatowi szansy w sądzie, wymaga gigantycznej pracy i koncentracji. Z doświadczenia wiem, że można w 100% napisać prawdę, obronić się przed wszystkimi zarzutami, po drodze usłyszeć „pierdol się”, „będziesz miał w dupę”, „wariat ze Złotoryi”, a na końcu zostać uznanym winnym za „króla żebraków”. Odwagi, a właściwie brawury to mi nigdy w dochodzeniu do sedna sprawy nie brakowało, jednak tym razem nie mam czasu na profesjonalne obnażanie poszczególnych uczestniczek politycznej hucpy, która się odbywa z użyciem niepełnosprawnej tarczy i maczugi.

Śmiem twierdzić, że i tak wykonałem kawał nikomu niepotrzebnej roboty, jeszcze nie skończonej, bo poszły pytania w trybie ustawy do Iwony Hartwich oraz organów nadzorujących, a także Fundacji zbierającej 1% na rzecz podopiecznego Hartwich. W tej kwestii słowa dotrzymam i będę prowadził sprawę do końca. Co do reszty mam inny plan, który być może w końcu sprawi, że właściwi ludzie wezmą się za właściwą robotę. Podane poniżej informacje są do zdobycia w Internecie i to w każdej chwili, przy niewielkim wysiłku, gdy już się ma wskazówki wyłożone na tacy. Wystarczy się przysiąść i ukazać „Niepełnosprawny Ciamajdan” w pełnej krasie.

Protestująca numer jeden

Co najmniej od 25 lat nie przepracowała jednego dnia, pomimo tego, że rodzina jej męża w najbliższym i dalszym stopniu pokrewieństwa, to właściciele wielu firm albo pracownicy na państwowych posadach, członkowie rad nadzorczych, posiadacze pakietów udziałów w kilku spółkach. Poziom życia tej protestującej można określić nie jako dobry, czy przyzwoity, ale komfortowy, natomiast stopień upośledzenia podopiecznego daje pełne możliwości zatrudnienia zarówno dla niego, jaki i opiekunki. Protestująca numer jeden od kilkunastu lat protestuje wyłącznie na swoje konto, gdy była opiekunką niepełnoletniego protestowała w interesie tej grupy, kosztem opiekunów dorosłych. Po osiągnięciu pełnoletniości przez podopiecznego, protestowała w drugą stronę. Gdyby rozsądny projekt wsparcia dla niepełnosprawnych obejmował kryterium niepełnosprawności i dochodu, protestująca numer jeden straciłby biznes życia, czyli „intratną” niepełnosprawność podopiecznego.

Protestująca numer dwa

W tym przypadku mamy do czynienia z chyba jeszcze większą bezczelnością. Podopieczny to prawie dwumetrowy chłop, nie tylko sprawnie się poruszający, ale biegający, pływający, podnoszący ciężary, uczeń Liceum Ogólnokształcącego. Stopień niepełnosprawności, o ile taki jest, nie do stwierdzenia dla przypadkowego przechodnia na ulicy albo klienta w sklepie. Rodzice podopiecznego w komfortowej sytuacji materialnej, ojciec były rzecznik prasowy Komendy Miejskiej w Toruniu, obecnie miejsce pracy nie do ustalenia, prawdopodobna uprzywilejowana emerytura mundurowa. Miejsce pracy opiekunki, jeśli istnieje, nie do ustalenia.

Protestująca numer trzy

Praktycznie powtórka z rozrywki, podopieczny chodzący, biegający, uczeń „normalnych” szkół, z pasją oddający się grom komputerowym. Opiekunka co najmniej dobrze sytuowana, z szerokimi znajomościami, również zagranicznymi i politycznymi. Miejsce pracy nieznane, źródła utrzymania, poza rentą specjalną i 1% podatku nieznane.

Protestująca numer cztery

Opiekunka uczącego się niepełnosprawnego, dobrze ubranego, aktywnego w szkole członka samorządu uczniowskiego. Sama oddaje się swojej pasji, modzie, a raczej specyficznej odmianie tej dziedziny, która przypomina coś pomiędzy stylizacją Joanny Senyszyn i Lady Gaga. Co najmniej dobrze sytuowana i tradycyjnie miejsce pracy nie do ustalenia.

Rozwrzeszczane aktywistki w sejmie są karykaturalnym obrazem rzeczywistych potrzeb, położenia materialnego i stopnia niepełnosprawności osób najbardziej potrzebujących, które nie tylko nic z tego protestu nie mają, ale ich kosztem protestujący, najlepiej uposażeni ze wszystkich grup niepełnosprawnych, oczekują kolejnych świadczeń. Jeśli ktoś ma ochotę to niech uporządkuje te dane, przypisze do właściwych ludzi potwierdzi dokumentacją i zasłynie jako pogromca „Niepełnosprawnego Ciamajdanu”. Mnie tymczasem wzywa 5 wokand z udziałem pozwanego i oskarżonego Jerzego Owsiaka i administratora jego strony oraz cały szereg zobowiązań plus umowy o dzieło w kliku redakcjach. Przy okazji udzielam odpowiedzi wszelkiej maści pajacom, którzy zarzucają „poszukiwanie sensacji i żerowanie na tragedii”. Oddaję „biznes” za darmo.

Źródło foto: 
6
19402 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

33 (liczba komentarzy)

 1. Piotrze !! Co Ty kurwa jesteś kelnerem? ,że podajesz wszystko na tacy służbom ,które są od tego jak dupa od ....a.
  PAD-y,Nycze i inni co biegali do sejmu ,jak oni teraz wyglądają ,i jak się czują ? KODziarstwo zakpiło sobie z wszystkich ,ale najmocniej z Nas .
  Czekam ,kiedy Rachoń zacznie zadawać proste pytania ,tej grupie "celebrytek "-apolitycznych ma się rozumieć ?

 2. avatar

  a'propos

  cały ten cyrk można było jauż dawno uciąć publikując w tvpinfo nagrania z monitoringu sejmowego..

  o czym panie leżakujące ze sobą rozmawiają..do kogo dzwonią..etc...etc...etc....

  oraz...

  zatrzymać przez ABW posłankę konfidentkę...na dołku..po dobie przesłuchania powiedziałaby wszystko.."kto ją do tego skłonił...a że polski wywiad i kontrywiad "istnieje tylko teoretycznie" to ktoś juz to kiedyś powiedział..ja tylko wklejam parafrazę..

  nic się nie zmieni do końca tej kadencji...

 3. Niestety, w polityce skazani jesteśmy na miernoty. Iwona rządzi sejmem, przedstawiciel oprawców spija śmietankę reprezentując ofiarę, a nasi wybrańcy już tak pogłupieli, że sami nadstawiają kolejne części ciała do bicia. Śmieszy mnie jednak szukanie politycznej alternatywy. Cieszmy się, że mamy PiS. Na bezrybiu i rak jest rybą. Polityczną alternatywę mogą stworzyć elity, a te zostały wymordowane przez ruskich i germańców. Dzisiejszą alternatywą dla obecnie rządzących jest - kurestwo.

  /edit/   Tak już jest, że z narybku jazgarza  karp nie wyrośnie, nie mówiąc o rekinie.

 4. na wyborach będzie bardzo niska frekfencja bo ludzie nie chcą znów się dowiedzieć, że głosowali na PiS a wygrała Unia Wolności

  po prostu nie pójdą na wybory...

  ...a następne wybory parlamentarne wygra koalicjant PSL_u

   

   

 5. avatar

  A co będzie jak jednak Polacy pójdą na wybory i wybiorą narodowców ?

 6. avatar

  Nie byłoby to złe gdyby nie to, że jest tam zbyt wielu TW, nawet ze stażem w PZPR, zadaniowanych jako narodowcy ... 

 7. avatar

  W Pana/Pani przypadku fobie są nieuleczalne.

 8. Septimus, nie ruszaj tego PZPRowskiego gówna, które udaje,że zapomniało jak śpiewało "Międzynarodówkę".

 9. avatar

  Takiego żydowskiego gówna jak ty nigdy nie zamierzałem ruszać ale sam się o to prosisz.

 10. Icek, zmykaj stąd do klubu emeryta.
  Tam napewno spotkasz jakichś towarzyszy, którzy chcą, jak ty,  lizać odbyt kacapom.

 11. avatar

  Wyleniały pezetperuch dobył swej ostatecznej amunicji, więcej jego ptasi móżdżek uformowany na WUML (wieczorowy "uniewersytet" marksizmu-leninizmu) nie pozwala. Biedna sierotka po Kiszczaku nie zdaje sobie sprawy, że te ich "listy żydowskich polityków" nigdy Kiszczaka nie wymieniły a przecież na starość nigdy na goja nie wyglądający bandzior nabrał jeszcze mocniejszego "bukietu".

 12. avatar

  Żaden żydowski kundel nie jest w stanie mnie obrazić. Nic wy, skurwysyny o mnie nie wiecie.

 13. avatar

  Haplogrupy wejdą w medialnią grę :)^:). Będzie jeszcze zabawniej.  

 14. avatar

  Hm. W jakim stopniu jesteśmy samodzielni żywnościowo? Ktoś wie? 

 15. avatar

  "Niestety, w polityce skazani jesteśmy na miernoty."

  Ciekawe dlaczego :)^:)

  Hints: Nawet na bezrybiu rak nie jest rybą. Elita to pojęcie socjologiczne, nie genetyczne. 'Rządzą' czyli wybierają z 'mozliwych' opcji 'wybrani' do rządzenia przez wyborców. 

 16. Protest jest akcją polityczną mającą na celu upokorzenie i wykończenie Beaty Szydło, której podlega polityka społeczna. Nie skończy się dopóki cel nie zostanie osiągnięty. Kolejne, coraz hojniejsze ustępstwa rządu nic nie dadzą.

 17. avatar

  Pani Szydło sama strzela sobie w stopę mówiąc, że 500+ już żadna władza nie odważy się ludziom odebrać, bo się będą bali konsekwencji. No, ja te konsekwencje widzę tak: już nie trzeba głosować na PIS, już można znowu na totalną, uff, co za ulga, bo Kaczor to dyktator. Po czym totalna wróci do władzy, 500+ nie odbierze, ale kraj rozkradnie i zadłuży robiąc z Polski Grecję. Po czym, greckim wzorem Papandreu Jr i spółka, zabiorą kasę i spierdzielą z kraju. Pani Beata traci instynkt samozachowawczy, a i pro-państwowy, a wybory już niedługo.

 18. avatar

  Gdyby było tak, jak Pani pisze, nie byłaby tak namiętnie zwalczana przez frakcję andrianowców. 

 19. wygląda na to, że ci młodzi już dorośli niepełnosprawni całkiem dobrze sobie radzą i mogliby podjąć nieżle płatną pracę i zrezygnować z renty. Ale wolą iść na żebry i tak przez resztę życia.  Sam trochę pomogłem paru młodym niepełnosprawnym zdobyć dobry i pewny zawód, więc wiem o czym mówię. Praca i niezależność finansowa pomimo kalectwa, to kwestia godności i człowieczeństwa dla tych młodych ludzi. Niestety niektórzy z nich, podmawiani jeszcze przez swoich rodziców, którzy chyba chcą dla nich co najlepsze, woli żebry i litość.

 20. avatar

  Już w wiekach średnich żebractwo było zawodem dziedzicznym.

 21. avatar

  O ustawie 447 i polskiej rezerwie walutowej, wydarzeniach w strefie Gazy, wynagrodzeniach dla posłów, senatorów i prezydentów miast, a także o proteście w sejmie oraz fundacji DKMS.

  http://gadowski...

 22. avatar

  Warto wrócić do felietonu sprzed roku ...

  http:// doskonałe samopoczucie komentatorów rzeczywistości ...

  Czy coś się zmieniło?

 23. Jak widać, mnóstwo chętnych Pan znalazł, aby robić taką robotę jak Pan. Po prostu gąszcz rąk. Myślałam, że chociaż ten osobnik w mundurku się zgłosi, ale wygodniej jest cytować cudze komentarze.

 24. avatar

  Te cudze komentarze są w pełni kompatybilne z moimi, a co ważniejsze z poglądami coraz szerszej grupy Polaków, i to niezależnie od ich światopoglądu.

 25. avatar

  Wystarczyło leciutko trącić stół a nożyce zabrzęczały na całego!

 26. Nie za bardzo mam chęć komentować pisowskiej "mamy Madzi" czyli tematu rozciąganego przez sam PiS by przykryć to, co naprawdę poważnego się dzieje. A dzieje się to że "patriotyczny" PiS okazal się następnym pokoleniem żydokomuny. Epatując przekrętami pokemonów sami cały kraj "skurwia...ą" potomkom amerykańskiej "elity" koszernej, która w czasie wojny miała swoich pobratymców (nazywanych przez nich ostjuden lub chałatowcami) w du...e a teraz jeszcze się wzmocnili bachorami z sonderkommando, delingerowców i stalinowskich siepaczy. A "nasz" jajako właśnie pojechał robić im następną "łaskę". A na dodatek Chiny zobaczyły czym jest "polski" rząd i nici będą z Nowego Jedwabnego Szlaku w Polsce. A wystarczyło zamiast wydawać polskie miliardy na baterię patriotów, które ochronią tylko Warszawę przyjąć 1 euro za tereny pod chińskie miliardowe inwestycje pod NJS pod Łodzią i w planowanym porcie komunikacyjnym - a to by dało Polsce większe bezpieczeństwo przed Rosją niż amerykańskie gwarancje, których szanse dotrzymania są niewielkie bo im żydzi nie pozwolą bronić Polski bo bronić będą ale dopiero gdy tu będzie Polin...

 27. avatar

  Uważaj bo zaraz zostaniesz agentem "komunistycznych" Chin. I wrogiem pisowskiego ludu.

 28. avatar

  Proletariusze wszystkich forów łączcie się.

 29. avatar

  Nie rozumiem, czemu totalni się tak wysilają, fatygując biedne kaleki. Wystarczyłoby powiedzieć „za wygrane wybory w 2015 PiS wydał Polskę Żydom na pożarcie.

  Dlaczego PO nie używa tego jako argumentu wyborczego przeciw PiS?

  Jest chyba jasne, że to się nie może podobać Polakom, bez względu na ich preferencje polityczne. (cieszyć się mogą wyłącznie osobniki należące do narodu wybranego)

 30. avatar

  Super! Świetnie ich Pani podeszła. 

 31. avatar

  Świetnie podeszłam, tylko kogo ? PiS, który robi conajmniej błędy, a może to celowe działanie,czy PO i resztę, którzy z jakiegoś powodu sprawy nie nagłasniają ?

 32. avatar

  Dobre pytanie :)^:)

  Dwie dobre nowe książki, "Wojna o pieniądz 4" i  Reed: "Strategia Syjonu"; w 2 tomach, różne ceny w różnych firmach.

 33. avatar

  Wysłuchałem właśnie z przyjemnością komentarza Matki Kurki w Radiu Koszalin.